برگزیده های پرشین تولز

سوالات متفرقه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,905
دوستان اگه من مثلا یک فایل ۵۰ مگابایتی رو با نت 4G دانلود کنم، بعد همون ۵۰ مگ رو با نت 3G دانلود کنم، آیا مقدار نت مصرفی یکی هست؟؟
یعنی سرعت نت (4G یا 3G) در میزان مصرف (برای دانلود) تاثیر داره؟؟ حجم به یک میزان کم میشه؟؟
آره حجم به یک میزان کم میشه، شما 4.5g هم بتونی استفاده کنی وقتی نتونی و بیشتر از 3g پشتیبانی نشی، همون حجم و پول 4.5g حساب میکنن، پس بهتره اصلا طرف ایرانسل دزد نری، های وب 160 گیگ دو مگ 25 هزار تومن حساب میکنه ایرانسل پنج گیگ 20 هزار تومن!! 5 گیگ کجا 160 گیگ کجا

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
آره حجم به یک میزان کم میشه، شما 4.5g هم بتونی استفاده کنی وقتی نتونی و بیشتر از 3g پشتیبانی نشی، همون حجم و پول 4.5g حساب میکنن، پس بهتره اصلا طرف ایرانسل دزد نری، های وب 160 گیگ دو مگ 25 هزار تومن حساب میکنه ایرانسل پنج گیگ 20 هزار تومن!! 5 گیگ کجا 160 گیگ کجا
منظورم اینه که من یک فایل ۵۰ مگی رو با نت 4G دو دقیقه ای دانلود میکنم. ولی فایل ۵۰ مگی رو با نت 3G سه دقیقه ای دانلود میکنم (یعنی نت کندتره)
الان در هر دو حالت به یک میزان از حجم نت من کم میشه؟؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,905
منظورم اینه که من یک فایل ۵۰ مگی رو با نت 4G دو دقیقه ای دانلود میکنم. ولی فایل ۵۰ مگی رو با نت 3G سه دقیقه ای دانلود میکنم (یعنی نت کندتره)
الان در هر دو حالت به یک میزان از حجم نت من کم میشه؟؟
آره حجم یکسان کم میشه، حتی میتونی با نرم افزار پهنای باند، حجم مصرفی را تست کنی

Ashkan.2549

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
108
دوستان اگه من مثلا یک فایل ۵۰ مگابایتی رو با نت 4G دانلود کنم، بعد همون ۵۰ مگ رو با نت 3G دانلود کنم، آیا مقدار نت مصرفی یکی هست؟؟
یعنی سرعت نت (4G یا 3G) در میزان مصرف (برای دانلود) تاثیر داره؟؟ حجم به یک میزان کم میشه؟؟
50 مگ 50 مگه ، سرعت دانلود تفاوتی تو اندازه حجم ایجاد نمیکنه. تنها تفاوت 3G و 4G سرعت دریافته.
همونطور که با هر ترازو یه چیزیو بکشی 1 کیلو 1کیلوئه .
این توضیح و مثال برای یک فایل با حجم مشخص زده شد.

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
ممنون دوستان . فقط یه سوال دیگه
وقتی نت خط گوشی همینجوری روشن باشه، یعنی هیچ استفاده ای نکنم فقط روشن باشه، بازم در این حالت از حجم اینترنت کم میشه؟؟

Ashkan.2549

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
108
ممنون دوستان . فقط یه سوال دیگه
وقتی نت خط گوشی همینجوری روشن باشه، یعنی هیچ استفاده ای نکنم فقط روشن باشه، بازم در این حالت از حجم اینترنت کم میشه؟؟
اگر همگام سازی موبایلت روشن باشه زیاد مصرف میکنه
اگر نه که مقدار خیلی کمی مصرف میشه که قابل توجه نیست.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دوستان اگر خانومی که سنش بالاست و کاردانی یه شته داره
بخواد پزشک شه راحترین نوع و راه چهیه ک پزشک بشه؟
چه رشته ای راحتره؟
باید چجوری اقدام کنه؟ مراحلش چین؟ چقدر زمان میبره ؟

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
دوستان راهی نداره که توی قسمت «آخرین نوشته ها» تاپیکهای آپ شده بخش بازار نمایش داده نشه؟؟
همه تاپیکها شده بازاری :general208:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
دوستان این گوشی هایی که باطری قابل تعویض ندارن یعنی درب پشت گوشی بازی نمیشه رو میشه در صورت خرابی باطری برای تعویضش به مغازه های تعمیرات موبایلی داد؟؟ یا حتما باید ببرم نمایندگی؟؟؟

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان این گوشی هایی که باطری قابل تعویض ندارن یعنی درب پشت گوشی بازی نمیشه رو میشه در صورت خرابی باطری برای تعویضش به مغازه های تعمیرات موبایلی داد؟؟ یا حتما باید ببرم نمایندگی؟؟؟
مثلا اس 6 سامسونگ هم باتری جداشدنی نداره اینا ظاهرا درب پشتش پرسیه اما باز میشه و کار هر کسی هم نیست.
طبیعتا اگه تعمیر کار وارد میشناسی ببر اونجا اگر نه که باس ببری نمایندگی.اینا مثل تبلت ها هستن باتریشون.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان برای رفع خط و خش داشبورد تیبا چه چیزی رو پیشنهاد میکنید که قبلا استفاده کرده باشید و جواب داده باشه؟
برای براق کردن لاستیک چطور؟
ضمنا یه چندتا خوردگی هم روی گلگیر عقب هست که به دیوار کشیده شده و رنگش رفته خیلی کمه برای اون چه چیزی رو مناسب میدونید؟
ضمنا رنگ ماشین سفیده.

sallar110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سوال اینه که چرا یکطرف گفگیر گرده یکطرف خمیدگی داره - قرینه نیست - لطفا اگه جواب درست درمون میدونید ج بدید
%DA%A9%D9%81%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AC-%D9%86%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%84-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D9%BE%D8%A7%D9%84%D8%B1%D9%85%D9%88-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87_10287_800x650.jpg

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,905
چه سوالی دارین؟
افرادی که مترجم توریست ها هستند, کارشان از کجا شروع شده, چطور توریست را پیدا میکنند و در کل چطور کاری هست؟ یه راهنمایی در مورد چگونگی این کار نیاز دارم

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
پهنای باندش واقعیه؟
مثلا 2 مگ 240 دانلود میده؟
چجوریاس؟ تجربه استفاده داشتین؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,905

mehran_mo

Registered User
لایک‌ها
146
افرادی که مترجم توریست ها هستند, کارشان از کجا شروع شده, چطور توریست را پیدا میکنند و در کل چطور کاری هست؟ یه راهنمایی در مورد چگونگی این کار نیاز دارم

اگه زبانتون خوب هست و میتونید این کار را انجام بدین باید زمان صرف کنین و کانکشن و ارتباظات با کسانی و مجموعه هایی که نیاز دارین یدا کنین. بعنوان مثال جاهایی که نیاز دارن مثل هتل ها، و یا تاکسی سرویس هایی که به هتل ها سرویس میدن، شرکت های تور های مسافرتی که توریست ها را میارن. در امد هم غیر از مترجمی و لیدر بودن بابت گشت و ... هم شارژ می کنین مسافر ها را.
در صورتی که نخواین با شرکت و یا ارگانی کار کنین و خودتون کار کنین باید یه ون، یه ماشین معمولی و یه ماشینVIP سراغ داشته باشین که با قیمتی که توافق میکنین باهاشوون به شما سرویس بدن، یه سری رستوران و محل تفریحی که کیفیتش مناسب توریست ها هست هم صحبت می کنین که بابت بردن توریست ها برای وعده های غذایی و... بهتون تخفیف یا پورسانت بدن.و... (البته یه نوعش هست ک هشما بخواین خودتون برای خودتون کار کنین که اینا باید توریست را از وب سایت هایی مثل airbnb، tripadvisor،,... برای پیدا کردن توریست پیدا کنین یعنی باید از اونجا سرویس هایی ک همیتونین ارایه بدین را معرفی کنن تا اونا شما را بوک کنن.

اگه مسافرت براتون موردی نداره توی مناظقی مثل کیش، قشم، عسلویه و... هم کار مترجمی خوب پیدا میشه که دیگه با توریست سر و کارندارین کارهای بهتر انجام میدین و تقریبا مسیر زندگی شاید عوض بشه.

بالا