برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی درباره افزودن فروشگاه به سایت وردپرس

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود

دوستان من اگر یک وبسایت داشته باشم که تاکنون در اون پست های آموزشی خبری می گذاشتم و الان نیاز باشه دو بخش ( فروشگاه domain.com/shop + آموزش ویدویی domain.com/video ) بهش افزوده بشه باید چکار کنم؟ یعنی به صورت کلی به بخش داشته باشه سایت. در منوی افقی بالای سایت این سه مورد رو بیشه دید:

صفحه اصلی ( شامل پست های معمولی آموزشی ) domain.com
فروشگاه ( شامل نزدیک به 20 کالا ) domain.com/shop
ویدیوهای آموزشی domain.com/Video

الان برای این موضوع باید چه مراحلی رو برم؟ لطفا اگر می شه راهنمایی کنید

آیا باید حتما ووکامرس نصب کنم؟ با نصب ووکامرس روی کل سایت همزمان هم می شه پست های عادی آموزشی و خبری گذاشت و هم می شه محصول گذاشت به صورت جداگانه؟

چطور می تونم پست هایی که در وبسایت می زارم رو کاری کنم که در اون آدرس ها جا بگیرن؟ عین ویدیوها در آدرس domain.com/Video و محصولات در آدرس domain.com/shop و پست های آموزشی در آدرس domain.com

لطفا در این زمینه راهنمایی کنید

با سپاس

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
درود
شما میتونید بر روی پوشه های مورد نظر وردپرس جداگانه نصب کنید و هر فعالیتی که میخواید روی اون داشته باشید
ولی به نظر من بهتره که با یک وردپرس کارهاتون ور انجام بدید
برای فروشگاه باید ووکامرس رو نصب کنید و قالب تون رو با ووکامرس سازگاز کنید (یا از قالب های بیشمار آماده استفاده کنید) و آدرس فروشگاه هم میشه domain.com/shop
ووکامرس تداخلی با مطالب قبلی و .. نداره و ساز و کار جداگانه داره
برای بخش ویدئو هم می تونید از custom post type استفاده کنید یا اگر آشنایی ندارید می تونید به دسته بندی رو به ویدئو اختصاص بدید و برای این دسته یه قالب جداگانه بزارید ...

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
درود
شما میتونید بر روی پوشه های مورد نظر وردپرس جداگانه نصب کنید و هر فعالیتی که میخواید روی اون داشته باشید
ولی به نظر من بهتره که با یک وردپرس کارهاتون ور انجام بدید
برای فروشگاه باید ووکامرس رو نصب کنید و قالب تون رو با ووکامرس سازگاز کنید (یا از قالب های بیشمار آماده استفاده کنید) و آدرس فروشگاه هم میشه domain.com/shop
ووکامرس تداخلی با مطالب قبلی و .. نداره و ساز و کار جداگانه داره
برای بخش ویدئو هم می تونید از custom post type استفاده کنید یا اگر آشنایی ندارید می تونید به دسته بندی رو به ویدئو اختصاص بدید و برای این دسته یه قالب جداگانه بزارید ...

امکانش هست چند پوسته ی مناسب رایگان که هم وردپرسی باشه و هم مطالب آموزشی رو به نحوه ی خوب نمایش بده معرفی کنید؟

بالا