برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
آخ آخ خیلی حیف شد
یعنی اگر به من میگفتن بین 11 نفر تیم تو زمین 3 نفر رو انتخاب کن که السد کار سختی مقابل این 3 نفر داشته باشه ، قطعا یکی از این 3 نفر صادق بود
خیلی بد شد
استارتهای طوفانیش میتونست خیلی مفید واقع بشه
پس با این وضعیت احتمال خیلی زیاد کمال به پست خودش برمیگرده و این یه پوئن مثبت برا تیمه
درمجموع امیدوارم بازی امروز رو برنده بشیم حالا با هر نتیجه ای چون میشه گفت سخت ترین حریف ما تو مرحله گروهی السده و چون تو خونه خودشم بازی میکنه قاعدتا بازی آسونی درپیش نداریم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
این بازیها نشون میده بیشتر باید دنبال شانس و اقبال بود تا بازی تاکتیکی!!!!

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
هیچ کلمه ای جز "افتضاح" برازنده خط دفاع امشبمون نیست
جالبه ما اصلا بازیکن قدبلند تو خط حمله نداریم بعد امیدمون به استفاده سانترهای هوایی بود. درصورتی که تمام مدافعای حریف قدبلند بودن
خط دفاعمون خیلی زیاد میومدن جلو و روی ضدحمله ها براحتی جا میموندن
درمورد جاگیریای اشتباه بیرانوند هم نیازی به توضیح نیست البته شخصا اشتباهات ویران کننده خط دفاعمون رو بیشتر عامل شکستمون میدونم
درمجموع اشتباهات فردی تو تمام خطوط خیلی زیاد بود
از نظر ضربات کاشته چه کرنر چه خطا، کبریت بی خطر بودیم
تیمی که برنامه دقیقی برای حمله نداره چیزی جز شکست درانتظارش نیست
بهرحال گفتنی ها زیاده
امیدوارم واسه بازیای بعدیمون تو اسیا برنامه ریزی صحیح داشته باشیم
به کار پروفسور ایرادی وارد نیست اما بازیای آسیایی بازیای لیگ خودمون نیستن که با یه چیدمان ثابت و همیشگی نتیجه بگیریم
جای خالی سروش رفیعی بسیار زیاد احساس میشه
واقعا حیف...

Last edited:

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
در کل این یه بازی بود و تموم شد رفت خودم این تیم رو خیلی قبول دارم فدای سرشون تیم یه ذره هم خسته به نظر میرسید.
حرفت درسته
نه با برد این بازی قهرمان می شدیم نه با باختش حدف
ولی تیم باید حرفه ایی تر باشه و بعضی حرکت ها رو انجام ندن
یکیش این اعتراض های بیخود به داوره که امروز هم چند تا کارت گرفتن

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
الان وقتشه حمایت از تیم رو بیشتر کنیم
به قول دوستان همین بازیکنا بودن که این فصل چند هفته مونده به پایان لیگ قهرمانیمون رو قطعی کردن و داغشو به دل بقیه تیما گذاشتن
یه شبه طرفدار این تیم نشدیم که حالا یه شبه بیخیالش بشیم
هنوز تازه بازی دوم گروه بود ۴ بازی دیگه باقی مونده
ایشالا که تو آزادی انتقام این شکست رو میگیریم

#این قرمز منه ، دوسش دارم ، خیلی زیاد ❤

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
در کل این یه بازی بود و تموم شد رفت خودم این تیم رو خیلی قبول دارم فدای سرشون تیم یه ذره هم خسته به نظر میرسید.
کجا تیم خسته بود
اگه بحث خستگی بشه السد شنبه بازی داشت مشخصآ اونها خسته ترند
لعنت به مهدی طارمی که باعث شد تیم از نقل و انتقالات محروم بشه پرسپولیس امسال قوی نیست تیم های لیگ ایران امسال به شدت ضعیف هستند وگرنه پرسپولیس ضعیف تر پارسال شده
قهرمانی امسال هم به خاطر ضعیف بودن بیش از حد بقیه تیم های لیگه
تو تمرینات برانکو خوب عمل نمی کنه هیچ خلاقیتی ندارن منشا تو پیکان چه غولی بود الان بشدت افتضاح شده فقط به خاطر تمرینات ضعیف کادر فنی هست

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
کمی حرفه ای گری باید یاد بگیرن
همین اعتراض الکی حذف بشه
خطاهای ریز باید بکنن نه واضح
قبلا هم گفتن بازی تمرینی خوب لازمه که تو لیگ ایران کسی نیست.
و اما شانس شانس که همیشه با ما قهر بوده!!! اینو دیگه از کجا باید آورد؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
کجا تیم خسته بود
اگه بحث خستگی بشه السد شنبه بازی داشت مشخصآ اونها خسته ترند
لعنت به مهدی طارمی که باعث شد تیم از نقل و انتقالات محروم بشه پرسپولیس امسال قوی نیست تیم های لیگ ایران امسال به شدت ضعیف هستند وگرنه پرسپولیس ضعیف تر پارسال شده
قهرمانی امسال هم به خاطر ضعیف بودن بیش از حد بقیه تیم های لیگه
تو تمرینات برانکو خوب عمل نمی کنه هیچ خلاقیتی ندارن منشا تو پیکان چه غولی بود الان بشدت افتضاح شده فقط به خاطر تمرینات ضعیف کادر فنی هست
درمورد اینکه تیم پارسال بهتر بود موافقم چون اکثر بازیکنا تا حدودی افت داشتن
کمال، بیرانوند، ماهینی افت محسوسی داشتن و مسلمان هم واقعا چیزی ازش باقی نمونده فقط اسم مسلمان رو یدک میکشه
اینم درنظر بگیر که پارسال سروش رفیعی رو پشت خط حملمون داشتیم که انصافا عالی بود
ما امسال میشه گفت بازی ساز متخصص نداریم تو زمین
تو نیم فصل اول بازیایی که بشار رسن از ابتدا بازی میکرد تا حدودی میشد سبک بازیش رو شبیه رفیعی بدونیم ولی پستی که جدیدا برانکو بهش میده براش پست مناسبی نیست
بازی بجای منشا و در نقش مهاجم کاذب که به حملات اضافه بشه مناسب رسن نیست. بشار باید بعنوان وینگر چپ یا راست بازی کنه تا بتونه قدرت مانورشو به رخ بکشه . البته من نه مربیم نه کارشناس فقط دارم نظر شخصی خودمو بعنوان یه هوادار میگم و قطعا بهترین تصمیم گیرنده فنی تیم کادر فنیشه
درمورد بخش دوم حرفاتون اصلا موافق نیستم چون شما افت منشا رو واحد سنجش کادر فنی و تمرینات قرار دادی
درسته منشا تو پیکان عالی بود اما شرایط تیمای پرسپولیس استقلال واقعا متفاوته
تو تیم رقیب بیت سعید که تو تیم سابقش یه بازیکن تمام عیار بود اصلا نتونست ذره ای خودشو نشون بده
بهرحال علیپور و منشا و بقیه همه باهم تمرین میکنن پس نمیشه بگیم چون منشا خوب بازی نمیکنه پس کادر فنیمون مشکل داره
با رفتن برانکو چیزی درست نمیشه
با رفتنش باید منتظر دایی و گلمحمدی و درخشان و امثالهم باشیم

MEDEW

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
به نظر من اگه برانکو این لجبازی و قدبازیش رو میگذاشت کنار الان بهترین مربی دنیا بود واقعا چی ازش کم میشه بجای اون سیب زمینی یه بار به رادوشویج اطمینان کنه اونو بزاره دروازه بان تیم.اون از اون فصل که هی سوشا رو میزاشت تو دروازه تا اخر قهرمانی رو از دست دادیم اینم از الان.فقط کافیه یه روز دفاع تیم سرحال و روفرم نباشه اون وقت این آقا فقط مثل مترسک هرچی توپ بیاد سمتش راحت میره تو دروازه

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
باخت هم جزیی از فوتباله به هر حال
ولی من عامل باخت رو چینش ترکیب میدونم
با عقل جور در نمیاد ترکیبی که توی لیگ با تیمهای ایرانی رو ‌‌در بازی اسیایی هم تکرارش کن!
برانکو‌ رودوست دارم ولی حس میکنم بعضی جاها جسارت گرفتن تصمیمات سخت نداره
مثلا میتونست همون نیمه اول دست به ترکیب بزنه
تیم پلن بی نداره
فاصله بین مهاجمین و هافبکها بدجوری تو ذوق میزد
برعکس السد هر چی داشت هافبک اماده
یه فکری برای کارت های بی مورد باید بشه
توی لیگهای اروپایی جریمه در نظر گرفته میشه ولی اینجا...
به هر حال هفته دوم بود و هنوز ۱۲ امتیاز مونده و با توجه به ترتیب بازیها بنظرمن در بدترین شکل بعنوان تیم دوم صعود خواهیم کرد

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
باخت هم جزیی از فوتباله به هر حال
ولی من عامل باخت رو چینش ترکیب میدونم
با عقل جور در نمیاد ترکیبی که توی لیگ با تیمهای ایرانی رو ‌‌در بازی اسیایی هم تکرارش کن!
برانکو‌ رودوست دارم ولی حس میکنم بعضی جاها جسارت گرفتن تصمیمات سخت نداره
مثلا میتونست همون نیمه اول دست به ترکیب بزنه
تیم پلن بی نداره
فاصله بین مهاجمین و هافبکها بدجوری تو ذوق میزد
برعکس السد هر چی داشت هافبک اماده
یه فکری برای کارت های بی مورد باید بشه
توی لیگهای اروپایی جریمه در نظر گرفته میشه ولی اینجا...
به هر حال هفته دوم بود و هنوز ۱۲ امتیاز مونده و با توجه به ترتیب بازیها بنظرمن در بدترین شکل بعنوان تیم دوم صعود خواهیم کرد
تاکتیک امشب ما کاملا مشخص بود
اوردن توپ به گوشه ها و نفوذ به دروازه حریف از طرفین
اونا هم خیلی راحت این تاکتیک رو خنثی کردن بخاطر همین اصلا توپی به مهاجم نرسید. درواقع علیپور بازیکنی بود که اسمشو کمتر از همه شنیدیم چون اصلا توپی براش ساخته و پرداخته نکردن
حتی تو بعضی دقایق بازیکنامون نیم نگاهی به عمق دفاع السد داشتن اما دفاع اونا دقیقتر و باهوشتر عمل میکرد
اما در طرف مقابل خط هافبکش علاوه بر آمادگی ، یه بازیکن تمام عیار داشت که با یه پاس تو عمق کل تیم مارو بهم میریخت
گاهی اوقات احساس میکنم نداشتن پلن B بخاطر نداشتن ابزار مناسب این پلنه
حالا که بحث پلن B شد دوست دارم یه اعتراف بکنم ؛
تا قبل از اینکه نوراللهی بیاد تو زمین‌‌ پیش خودم میگفتم چرا برانکو نوراللهی رو تو این بازی حساس بکار نمیگیره وقتی میبینه ربیع خواه تحت فشار تیم حریف سوتی زیاد میده؟
ولی بعد از اینکه نوراللهی اضافه شد فهمیدم اونم اگر ضعیفتر از ربیع خواه نباشه قوی تر از اون نیست که البته باتوجه به دوری یکسالش باید بهش حق داد
درمجموع هر تاکتیکی ابزار خودشو میطلبه و من با توجه به شرایط تیم و برانکو احساس میکنم این ابزار به حد کافی وجود نداره
فقط ای کاش بشار رسن تو بازیای اسیایی بیشتر بکار گرفته بشه
حقش نیست ۱۵-۲۰ دقیقه انتهایی رو بازی کنه

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
به نظر من امشب با یک مهاجم و هافبک های بیشتر بازی میکردیم نتیجه بهتری میگرفتیم
وقتی حریف رو توپ های بلند ضعف نداره باید رو زمین کارکرد
امشب مساوی هم برای ما ایده ال بود الویت گل نخوردن و سپس گل زدن باید در دستور کار قرار میگرفت
اما متاسفانه همانند بازی رفت نیمه نهایی دوره قبل با چینش نامناسب بازی رو باختیم

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
به نظر من امشب با یک مهاجم و هافبک های بیشتر بازی میکردیم نتیجه بهتری میگرفتیم
وقتی حریف رو توپ های بلند ضعف نداره باید رو زمین کارکرد
امشب مساوی هم برای ما ایده ال بود الویت گل نخوردن و سپس گل زدن باید در دستور کار قرار میگرفت
اما متاسفانه همانند بازی رفت نیمه نهایی دوره قبل با چینش نامناسب بازی رو باختیم
سبک بازی تیم یجوری بود که انگار داریم با تک مهاجم بازی میکنیم
چون دقت کردم دامنه حرکت منشا زیاد بود و فقط موقع حمله به سمت دروازه حریف میرفت
یعنی درواقع پست منشا بنظر میرسید اصطلاحا Second Striker باشه که پشت سر مهاجم اصلی بکار گرفته میشه اما دامنه حرکت وسیعتری نسبت به مهاجم جلویی خودش داره
تو ترکیب 442 لوزی که پارسال بازی میکردیم یه هافبک هجومی پشت سر خط حمله تیم داشتیم ( نقشی که سروش بازی میکرد ) اما تو ترکیب 442 خطی که امسال بازی میکنیم عملا هیچ هافبک هجومی نداریم و به همین دلیل منشا عقبتر از علیپور بازی میکنه که تا حدودی این خلا رو پوشش بده ولی بهرحال نمیشه از منشا توقع داشت برامون شق القمر کنه چون با این پستی که داره مجبوره خیلی بدوئه و به همون نسبت زودتر خسته میشه
نقشی که ربیع خواه تو تیم ما داره هافبک دفاعی نگهدارنده هست . درواقع بدون حرکت اضافه توپ رو پخش میکنه ، اکثر مواقع نیمه زمینه و مانع از بازی سازی تیم حریف میشه ولی بزرگترین ایرادش اینه که وقتی تحت فشار قرار میگیره ( نمونه بارزش بازی دیشب و بازی با الهلال ) نمیتونه وظایف خودشو به بهترین نحو انجام بده اما کمال برخلاف ربیع خواه باوجود اینکه هافبک دفاعیه اما دامنه حرکتش از ربیع خواه وسیعتره و موقع حملات به سمت دروازه حریف اضافه میشه
حالا این همه روضه خوندم فقط به یه دلیل بود ؛ هرکسی که 5 تا بازی تیم مارو دیده باشه متوجه تاکتیک کلی تیممون میشه بخاطر همین بازیای اسیایی تو زمین حریف و حتی گاها تو زمین خودی تیم کاملا قفل میکنه . چون اونا براحتی مارو آنالیز کردن
دیشب علیپور کوچیکترین کاری نتونست انجام بده چون میدونستن بازیکن بشدت زهردار و موقعیت طلبیه . درعوض سمت مقابل زمین بغداد بونجاح براحتی حرکت میکرد و هیچکس مسئولیت مهار این بازیکن رو نداشت !
درواقع هر 3 تا گلی که خوردیم واقعا گلای مفتی بودن ! حالا چرا میگم مفت ؟ چون روی اشتباهات فردی و بی دقتی بازیکنا گل میخوردیم. خیلی فضا در اختیار السد قرار میدادن و اونا هم به بهترین نحو از این فضاها استفاده میکردن
بهرحال تمام این حرفارو زدم که بگم منم موافقم باید تو ترکیب تیممون یه تجدیدنظر بشه. 442 خطی با اینکه روی کاغذ ترکیب مطمئن تریه اما از شواهد برمیاد که تو آسیا برامون نتیجه بخش نیست
بیرانوند هم کماکان قابل اطمینان نیست. درواقع زمانی که مقابل تیمای قوی قرار میگیریم تازه نقطه ضعف ببرانوند برملا میشه. ایا هنوز وقتش نرسیده درحد چند بازیم که شده رادو رو بکار بگیریم ؟ بهرحال بالاتر از سیاهی که رنگی نیست
متاسفانه تو جام جهانی گلر مطمئنی تو دروازه نداریم. نه بیرانوند و نه حسینی تیم رقیب مهره های قابل اطمینانی نیستن
امیدوارم از 12 امتیاز باقی مونده به بهترین نحو استفاده کنن
هنوز چیزی نشده اگر یه کوچولو شانس داشته باشیم میتونیم بعنوان تیم اول صعود کنیم

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
من نوشتم ماهینی جاش بد بوده چرا پست من پاک شد نمیدونم
http://90tv.ir/news/441684/ناکامترین-شب-ماهینی؛-از-دفاع-مانده-از-حمله-رانده
اینو هم از سایت نود پاک کنید

حرف این بنده خدا درسته. اینجا تو اسیا گند زد تیم ملی هم بره تو حام جهانی بدیش هم اینه حواسش تو بازی نیست.
https://www.ilnanews.com/بخش-ورزشی-...-نمی-شد-برانکو-چند-بازی-رادوشوویچ-را-بازی-دهد

Last edited:

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
محرمی و خلیل زاده احتمال زیاد به بازی فردا نمیرسن . محرمی سرماخوردگی داره و خلیل زاده هم اینجوری که سایتای خبری نوشته بودن تو بازی با السد زانوش مصدوم شده. البته از یه جهت بهتر که شجاع نمیرسه به بازی چون دوکارته هست و احتمال اینکه دربی رو از دست میداد خیلی زیاد بود
تو این چند روز خیلی از پیشکسوتای باشگاه گفته بودن که برانکو بهتره به ترکیب اصلی تیمش دست بزنه. بنظرم الان واقعا نیازه این کار چون هم بازیکنای نیمکتمون انگیزه فراوونی دارن و هم به بعضی از بازیکنای فیکسمون یه تلنگر وارد میشه
بازی فردا موقعیت بسیار مناسبی بود که رادو تو دروازه قرار بگیره. تا جایی یادمه تو بازی رفت با همین اس خوزستان هم رادو تو دروازه بود
بیرانوند این فصل نسبت به بیرانوند فصل قبل خییییییلی افت کرده. البته بیرانوند فصل قبلمون هم با بیرانوند نفت قابل قیاس نبود
ای کاش حتی درحد 2-3 تا بازی رادو به کار گرفته میشد
بعد از بازی رفت با اس خوزستان خیلیا گفتن همین رادو هم مطمئن نیست و 1 گل خورد. ولی این قضیه رو درنظر نمیگیرن که این بیچاره ازبس روی نیمکت نشست بالکل دروازه بانی یادش رفت !
درمجموع امیدوارم بازی فردامون با 3 امتیاز همراه باشه

بالا