برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
هم کارشو میکنه هم ورزش میکنه هم برق تولید میکنه :general707:
دوچرخه سواری مهم لذت و هیجانش هست که این ازش بی نصیب مونده. ولی خوشم اومد ایده جالبیه :D
این روزها هر کی وردپرس بلده نصب کنه اسم خودشو میزاره خدای وردپرس :D
:D:D:D
من چندین مورد سراغ دارم طرف بلد نیست یک خط کد HTML بنویسه شرکت طراحی سایت داره! پروژه رو میگیره بعد میره از پونیشا طراح پیدا میکنه میده اون براش کار میکنه :|
عکس های سایت لود نمیشن! تمام افزونه ها غیر فعال کردم کش هم حذف شد به پشتیبانی هاستینگ هم گفتم ولی مشل حل نشد و تصاویر سایت لود نمیشن! ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه مشکل چیه
اخیرا تغییری انجام دادی؟
اگه از CDN استفاده میکنی اونجا رو هم یک نگاه کن ببین مشکلی پیش نیومده باشه.
سئو کاری میشناسید مارو بیاره بالای این 90 و ورزش سه :)))
42089562662569069354.jpg
رقابت با این سایت ها هزینه خیلی زیادی داره. برای سایت های تازه تاسیس شخصی (پشتوانه نداشته باشه) عقلانی نیست

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
من چندین مورد سراغ دارم طرف بلد نیست یک خط کد HTML بنویسه شرکت طراحی سایت داره! پروژه رو میگیره بعد میره از پونیشا طراح پیدا میکنه میده اون براش کار میکنه :|
کلا دلالی تو این مملکت بیشترین سود و کمترین زحمت رو داره

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
ایول . دمت گرم . یعنی ادمین پارس پک هم یک درصد تو نمیفهمه.
محتوای فایل اچ تی اکسس را حذف کردم مشکل تصاویر حل شد ولی الان تمام لینک ها ارور 404 شد یعنی کد اچ تی اکسس نیاز به اصلاح داره.
کد استاندارد داری بهم بدی که هر چی ارور از این طرف هست رفع بشه؟
بدونه کد که نمیشه از کد زیر استفاده کن .

کد:
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

https://codex.wordpress.org/htaccess

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
محتوای فایل اچ تی اکسس را حذف کردم مشکل تصاویر حل شد ولی الان تمام لینک ها ارور 404 شد یعنی کد اچ تی اکسس نیاز به اصلاح داره.
فایل htaccess رو خالی کن
بعد برو توی تنظیمات، قسمت "پیوندهای یکتا" و بدون اینکه چیزی رو تغییر بدی فقط گزینه ذخیره رو بزن

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
mp3 player زیر ۵۰ ت من سراغ دارید ؟

باطری قوی و رم داخلی هم داشته باشه

مثلا ۳ ساعت مداوم بخونه

هندزفریم نمیخواد بلندگو باشه کافیه

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,724

محتوای قبلیش چی بود؟

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
دوچرخه سواری مهم لذت و هیجانش هست که این ازش بی نصیب مونده. ولی خوشم اومد ایده جالبیه :D

اخیرا تغییری انجام دادی؟
اگه از CDN استفاده میکنی اونجا رو هم یک نگاه کن ببین مشکلی پیش نیومده باشه.

رقابت با این سایت ها هزینه خیلی زیادی داره. برای سایت های تازه تاسیس شخصی (پشتوانه نداشته باشه) عقلانی نیست

ازلحاظ سرعت به روز رسانی و کیفیت محتوایی ما یک براوردی کردیم دوبله اینا هستیم ! ولی به قول شما سخته دیگه

ورزش سه (پژمان راهبر) با صد هزار تومان باورتون میشه تو یک سال ! به صدا و سیما تبلیغ میداد !!

#خار_رانت

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,724

این جور آدما کار و کاسبی رو به مسخره گرفتن
جالبیش اینه بیشتر از ما هم در میارن

vector1378

Registered User
لایک‌ها
63
این جور آدما کار و کاسبی رو به مسخره گرفتن
جالبیش اینه بیشتر از ما هم در میارن

تو این زمونه باید برای رسیدن به چیزی که میخوای باید همه کار بکنی دیگه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دکمه اشتراک گذاری لینکداین کسی بزنه میره داخل posts که فقط داخل پروفایل طرف نشون میده نه سرچ گوگل، اونچه که در سرچ و عمومی نشون داده میشه Articles هست، فرقی نداره چه مدل دکمه اشتراک گذاری یا افزونه ای برای شرینگ لینکداین هر چی که باشه محتوا به posts منتقل میشه که پابلیک نیست و فایده نداره، باید چی کار کرد داخل آرتیکل مطلب بیاد و عمومی بشه؟!
Share update (پست ها) لینکداین با اینکه public زده میشه ولی واقعا عمومی نیست و با private tab باز نمیشه، برای شما هم همینطوریه یا ایراد از چیز دیگه هست؟! حتی صفحه اصلی لینکد این هم با یوزر پسود باز میشه تنها جایی که باز شد آرتیکل هست که بار دوم با پروات تب زدم مشکوک شد و یوزر پسورد خواست پس چطوری با دکمه اشتراک گذاری لینکداین کار کنیم وقتی میاد داخل پست ها و پابلیک هم نیست پس چی شد از سئو و اشتراک گذاری؟! اینجا کسی تجربه کار با لینکداین داره؟!(بجز آرتیکل)

يه سوالي واقعا چند وقته ذهن منو درگير كرده.
تو اين همه وقت رو از كجا مياري؟ نه تنها در انجمنهاي ايراني فعالي و پست ارسال ميكني. حتي در تمام شبكه هاي اجتماعي خارجي هم همه جور درگير هستي. تازه به جز رسيدگي به سايتهات و ...
و نكته مهمتر اينه كه الان سرباز هم هستي !!!
خدا وكيلي تو نابغه هستي . به نظر من زبان انگليسيتو قوي بكن و بيا خارج از كشور به گوگلي يا ياهو و يا فيس بوك يا اينستاگرام درخواست بده باور كن استخدامت ميكنند.
به خداقسم دارم راست ميگم باهات شوخي نميكنم.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
يه سوالي واقعا چند وقته ذهن منو درگير كرده.
تو اين همه وقت رو از كجا مياري؟ نه تنها در انجمنهاي ايراني فعالي و پست ارسال ميكني. حتي در تمام شبكه هاي اجتماعي خارجي هم همه جور درگير هستي. تازه به جز رسيدگي به سايتهات و ...
و نكته مهمتر اينه كه الان سرباز هم هستي !!!
خدا وكيلي تو نابغه هستي . به نظر من زبان انگليسيتو قوي بكن و بيا خارج از كشور به گوگلي يا ياهو و يا فيس بوك يا اينستاگرام درخواست بده باور كن استخدامت ميكنند.
به خداقسم دارم راست ميگم باهات شوخي نميكنم.
کل استعدادش در زمینه اسپمه واگر نه سایت میدادم دستش اینطوری که اسپم میکنه پست میداد به یه نون درست حسابی می رسید .

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
عکس های سایت لود نمیشن! تمام افزونه ها غیر فعال کردم کش هم حذف شد به پشتیبانی هاستینگ هم گفتم ولی مشل حل نشد و تصاویر سایت لود نمیشن! ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه مشکل چیه
بعد از صد بار آزمون و خطا اتفاقی کد متاکیورد از فایل هدر حذف کردم مشکل لود تصاویر رفع شد!!! حالا نمیدونم کد متاکیورد چه ربطی به لود تصاویر داره, موندم کد کجا بزارم :general503::general503:
نمیتونم متاکیورد نداشته باشم یا بزارم تصاویر لود نشه, یوآست هم متاکیورد از امکاناتش حذف کرده!! , بنظرتون باید چی کار کرد؟! چرا همچین اشکالی پیش اومد؟ نمیفهمم ربطش چیه

Last edited:

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
کل استعدادش در زمینه اسپمه واگر نه سایت میدادم دستش اینطوری که اسپم میکنه پست میداد به یه نون درست حسابی می رسید .
من یه احتمال میدم که اکانت توسط چند نفر مدیریت میشه.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
بالا