برگزیده های پرشین تولز

فروش مودم های جیبی و رومیزی (دست دوم و صفر) Huawei 4G

zabih1359

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام علیکم.استاد شما مودم همراه 4gالان چه مدل هایی دارید؟با تشکر ذبیح الله

zabih1359

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام علیکم.استاد شما مودم همراه 4gالان چه مدل هایی دارید؟با تشکر ذبیح الله

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
@zabih1359
سلام دوست عزیز مدل های صفحه اول همه موجودن
کانال تلگرام رو چک کنید یا سایت رو یا در تلگرام بهم پیام بدید جهت مشاوره قبل از خرید
کانال : @modem4g
ای دی تلگرام : @modem4gir

vpsserverx

Registered User
لایک‌ها
177
سلام

من یک دانگل 4g از دوست عزیزمون mr-secret خریدم !

امروز به دستم رسید

همه چیز طبق گفته ایشون بود

ازشون ممنونم

vpsserverx

Registered User
لایک‌ها
177
سلام

دوباره به دوست عزیزمون mr-secret زحمت دادم بابت آپدیت مودم ، کلی وقت گذاشتن و زحمت کشیدن ، ازشون ممنونم .

esy2011

Registered User
لایک‌ها
115
آقا من از وقتی ویندوز 10 رو آپدیت کردم دیگه مودمو سیستم نمیشناسه هرکاری کردم نشد کسی اگه راهکاری داره بگه ممنون

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
آقا من از وقتی ویندوز 10 رو آپدیت کردم دیگه مودمو سیستم نمیشناسه هرکاری کردم نشد کسی اگه راهکاری داره بگه ممنون
در اخرین اپدیت ویندوز 10 این مشکل به وجود امده البته بنده یک ماه پیش این مشکل برام پیش اومد که نتوسنتم رفعش کنم بعد دو روز ، خیلی ها هم این مشکلو داشتن تو انجمن مایکروسافت که به نتجه درستی نرسیدن و من هم اپدیت هارو حذف کردم تا اینکه بعد یک ماه دوباره متجه شدم ویندوزم اپدیت شده ولی مشکلی ندیدم
ویندوز من اورجینال هست و 64 بیت پروفشنال

Ali2Net

Registered User
لایک‌ها
281
سلام دوستان،

بنده یک مودم ایرانسل TF-i60 آنلاک شده از آقا محمد عزیز خرید کردم. ایشون شخصی بسیار خوش برخورد، خیلی پیگیر و کاردرست هستند و بنده از خریدم راضی هستم. قراره برای چند نفر از دوستان هم خرید کنم.
مودم رو با دو سیمکارت ایرانسل و همراه اول تست کردم به درستی کار کرد. جدا از بحث هایی که راجع به این مودم شده بنده از سرعت و پایداری اون راضی هستم. چون بخاطر مسائل کاری بیشتر استفادم از 4G هست هنوز TD-LTE رو نتونستم تست کنم. در منطقه ای که هستم با توجه به پوشش نسبتا متوسط ، سرعت 4G همراه اول از ایرانسل بیشتر هست و دانلود تا 23 Mbps و آپلود تا 7 Mbps میرسه.
در کل پیشنهاد میکنم افرادی که قصد تهیه مودم رومیزی با استفاده هر دوحالت 4g و td-lte دارند به این مدل فکر کنند. با توجه به امکاناتی که داره میتونه نیازتون رو برطرف کنه.
ممنون :general504:

IMG_6511.jpg

mostafa-b

Registered User
لایک‌ها
249
درود
موجود دارید مدل 5577 رو؟ترجیحا دست دو تمیز. وضعیت باتریشون چجوریه؟ متعلقات دارن احیانا؟
کجای تهران هستید؟
امروز امکان ارسال دارید بنده موقع تحویل هزینه رو بدم؟ بنده غرب تهرانم و اگه اوکی بشه امروز خرید میکنم ازتون

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
درود
موجود دارید مدل 5577 رو؟ترجیحا دست دو تمیز. وضعیت باتریشون چجوریه؟ متعلقات دارن احیانا؟
کجای تهران هستید؟
امروز امکان ارسال دارید بنده موقع تحویل هزینه رو بدم؟ بنده غرب تهرانم و اگه اوکی بشه امروز خرید میکنم ازتون
سلام بله موجوده هم تمیز و هم غیر تمیز با تضمین کارایی و بدون اشکال متعلقات فقط شارژر دارن که شارژر اورجینال خودش نیست و ما فقط به عنوان هدیه یک شارژر معمولی سامسونگ نو تقدیم میکنیم
باقی موارد پیغام خصوصی میشه

Paiz

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
يك عدد مودم روميزي Huawei b310as-852
از دوست عزيزمون خريداري شد .

xshya

Registered User
لایک‌ها
38
سلام یزرگوار/ مدل tf i60 موجوده ؟ بیزحمت قیمت هم بفرمائید

mostafa-b

Registered User
لایک‌ها
249
یک عدد مودم 5577s-932 از دوست عزیزمون خریداری شد و مبلغ واریز گردید و فردا قرار شد زحمت ارسال رو بکشن. سپاس از ایشون

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
سلام دوست عزیز
مدل E5577s-932 چیزی دارید؟

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
سلام دوست عزیز
مدل E5577s-932 چیزی دارید؟
سلام اکبند و دست دوم موجوده به دلیل مشغله کاری وقت نکردیم بزاریم تو سایت دست دوم هارو تو تلگرام پیام بدید
ای دی تلگرام ما : @modem4gir

Javad-E

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، آنلاک tf-i60 چقدر زمان میبره؟ میتونم بیارم و منتظر بشم که تموم شد ببرمش؟ یا ...؟ و آدرستون رو لطف میکنید، و اینکه تو عید از چه تاریخی هستید و میتونم بیام؟

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
سلام، آنلاک tf-i60 چقدر زمان میبره؟ میتونم بیارم و منتظر بشم که تموم شد ببرمش؟ یا ...؟ و آدرستون رو لطف میکنید، و اینکه تو عید از چه تاریخی هستید و میتونم بیام؟
سلام انلاک مودم از دور قابل انجام هست نیازی به ارسال نیست در تلگرام بهم پیام بدید ای دی ما در تلگرام : @modem4gir

بالا