برگزیده های پرشین تولز

نیازمند متخصص v20

cc2000

Registered User
لایک‌ها
438
با سلام
خواهش دارم مدیران 24 ساعت پاک نکنن.
یه ال جی وی20 خریدم از فروم مدل h910 که به ما نگفتن انلاک at&t شده.ایراداش یکی هات اسپاته که نداره و ایراد اصلیش کند بودنشه.رامش حس میکنم باید عوض بشه.گوشی کلا سالمه فقط کند هست و خنگ.اندرویدشم7.کسی میتونه رامشو عوض کنه؟درست بشه ها.من اصفهانم.
پیام بدید.ممنون

pd220

Registered User
لایک‌ها
90
با سلام
یه ال جی وی20 خریدم از فروم مدل h910 که به ما نگفتن انلاک at&t شده.ایراداش یکی هات اسپاته که نداره و ایراد اصلیش کند بودنشه.رامش حس میکنم باید عوض بشه.گوشی کلا سالمه فقط کند هست و خنگ.اندرویدشم7.کسی میتونه رامشو عوض کنه؟درست بشه ها.من اصفهانم.
پیام بدید.ممنون
سلام .منم وی 10 این اپراتور رو دارم .با هزاران مشکل بخاطر زدن رام .کسی نمیتونه کاری انجام بده .

*ParSa*

Registered User
لایک‌ها
77
داداش گوشیتون ریپک هست و معلوم نیست قبلا چقدر کار کرده
احتمال داره چیپ cpu و ram که دلیل اصلی خرابی این گوشی هستن و روی هم قرار دارن و داغ میشن مشکل دار شده باشن و دلیل کندیش باشن. برای نصب هیت سینک اقدام کنید. گوشی خنک که هست روونه، نیست؟

cc2000

Registered User
لایک‌ها
438
داداش گوشیتون ریپک هست و معلوم نیست قبلا چقدر کار کرده
احتمال داره چیپ cpu و ram که دلیل اصلی خرابی این گوشی هستن و روی هم قرار دارن و داغ میشن مشکل دار شده باشن و دلیل کندیش باشن. برای نصب هیت سینک اقدام کنید. گوشی خنک که هست روونه، نیست؟
سلام.نه همیشه کند هست و داغ هم نیست
امکان داره باطری عیب داشته باشه؟

*ParSa*

Registered User
لایک‌ها
77
سلام.نه همیشه کند هست و داغ هم نیست
امکان داره باطری عیب داشته باشه؟
نه بعیده باتری باشه
انشالا رام هست
رام رو اوکی کردید حتما هیت سینک نصب کنید
این گوشی در اثر گرمای خودش به چیپ هاش آسیب میزنه

cc2000

Registered User
لایک‌ها
438
دوستان یه انتوتو نصب کردم.نشون میده اکثر اوقات cpu رو لود 100 در 100 نشون میده.ایا نرم افزاری هست که بشه بفهمیم کدوم برنامه داره میترکونه گوشیرو که متوقفش کنیم؟

pouyasysten

Registered User
لایک‌ها
147

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
سلام
پیشنهاد می کنم گوشی ببرید پیش تعمیرکار متخصص تا کار شما رو انجام بده گوشی V20 گوشی خاص هست و تعمیرات اون نیاز به مهارت خاص خودش داره و از هر 10 تعمیرکار فقط یک نفر کار های این گوشی رو درست می تونه انجام بده
پس بهتره که خودتون دستکاری نکنید تا متحمل هزینه بیشتر ی نشید

Last edited:

parswebdesign

Registered User
لایک‌ها
25
تجربه ای که از استفاده از گوشی های الجی داشتم متاسفانه اکثرا بعد یه مدتی مشکل بورد پیدا میکنند. به نظرم ببرید حتما نمایندگی خود الجی اونجا بهتر میتونند مشکل رو حل کنند

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
پرچمدار های lg گوشی های بسیار خوبی هستن به نسبت قیمت(البته بعد از افت قیمتشون) من lg g2 g3 g4 g5 و v20 رو خودم برای استفاده شخص داشتم و استفاده کردم و ازشون هم راضی بودم
متاسفانه چیزی که اکثر کاربرا نمی دونن و در موردش اشتباه می کنن خرید مدل های متفرقه این گوشی هست
باید مدل بین الملل گوشی رو خرید مثلا تو این مورد شما مدل at&t رو خریدید که حتی پشتیبانی نرم افزاریش هم خیلی کمتر از مدل بین الملل هست حتی تو بعضی موارد داشتیم بعد از فلش قفل شبکه گوشی برگشته یا مشکلاتی از این قبیل
مدل های متفرقه که وارد ایران میشه اکثرا گوشی های استوک،ریپک یا رفرش اون مدل هست و نخریدنش بهتره

k.pax

Registered User
لایک‌ها
313
با سلام
پیام بدید.ممنون

درود . داداش این گوشی ها بعد اپدیت مشکل بوت لوپ اکثرا میدا میکنن . یا بدید تضمینی با باکس اختاپوس بزنن یا بیخیالش بشید چون اینا دستکاری شدن (تعویض هارد و انلاک ) ..

بالا