برگزیده های پرشین تولز

شکایت از فروشنده "پژمان اکبرنژاد" با نام کاربری xbox360 slim

Aryamehr_2544

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
درود. توی تاپیک این فروشنده توضیحات کامل رو دادم که این آقا 17 روزه چجوری سر ما رو کلاه گذاشته.فقط کامنت هامو دوباره نقل قول میکنم:

جمعه 2 هفته پیش بهش تلگرام زدم که یه PS4 Pro آکبند میخوام بهمراه GTA V و TLOU در حد آک" که گفتن این دو تا بازی رو در حد آک ریجن آل میفرستم برات.خب بعد از 3 روز کنسول به این شکلی که در تصاویر مشاهده میکنید رسید دستم.جعبش پاره پوره " جداره های براق دستگاه چند تا خش برداشته بود که هر چی تمیزشون کردم نرفتن و دستگاه رو گذاشته بودن تو یه کارتن معمولی انگاری که قرار بوده هندونه واسم بفرستن!

بعد از کلی چونه زدن دستگاه روبراش پس فرستادم و گفتن یه دونه آک واسم میفرستن.البته اولش خواستار بازگشت پولم شده بودم بخاطر معطلی زیاد که با کلی خواهش ایشون' پذیرفتم یه دونه دیگه واسم بفرستن.با اینکه بهشون تاکید کردم به شرکت پست بگن شیء قیمتی داخلشه" روی کارتن شرکت پست مهر(فاقد وجه یا اشیاء قیمتی) رو زده بود! یعنی 1400 اشیاء قیمتی نیست!

خب کارتن سالم رو باز کردم و سرگرم بررسی دستگاه که با همون خش های قبلی مواجه شدم.از رو یکیش فهمیدم این همون دستگاهه فقط گذاشته شده تو یه کارتن سالم.اینم عکسش خدمت دوستان که دقیقا شکل تصویر بالاییه که دورش با کادر مشخص کردم!(اینبار توی شب عکس گرفتم)

همون اول که GTA V رو فرستاد و تاکید کرده بودم در حد آک باشه مشخصا دیسک و بازیی رو فرستاده بود که توی دیوار 90 تا 100 تومن قیمت داشت نه 120.من همین امشب یه دونه GTA V از تو دیوار خریدم و بهش نشون دادم که این در حد آکه"تصویرشو میتونید پایین ببینید:

نه اونی که فرستاده بود و جداره های جلدش خورده شده بود.خلاصه با کلی تاخیر و 50 بار تلگرام زدن وزنگ زدن(که البته پاسخگو هم نبود!) و تهدیدش که ازت شکایت میکنم پول بازیها رو با وعده های چندینُ چند باره به حسابم واریز کرد.چیزی که متوجه شدم ایشون وقتی پول شما رو بگیرن تا جای ممکن تلاش میکنن پولتون رو بهتون پس ندن تا راضیتون کنن جنس بنجلشون رو بندازن بهتون.اگه دیدن اوضاع خرابه و طرف خیلی جدیه اونوقت پول رو بهتون پس میدن.

خلاصه اگه من صفحات پیش این تاپیک رو خونده بودم 1000 سال ازش نمیخریدم و میرفتم با 50 تومن بیشتر بصورت حضوری از تهران خرید میکردم.الانم از مدیریت پرشین تولز درخواست دارم پیگیر حق من باشه.ایشون دوباره یه کنسول خطُ خش دار بهم قالب کرده و خودشو زده به ندونستن.

همین الان توی تلگرام بهم تهمت زد که TLOU رو هم علاوه بر GTA V برام فرستاده بوده و من بهش پس ندادم که بهش یادآوری کردم خودت کامنتهای خودتو بخون که چی واسم فرستادی بعد تهمت بزن که فهمید اشتباهشو.

خیلی جالبه که در ادامه بهم گفت تنها کسی که از کنسول ایراد میگیره شما هستی اما الان که صفحات قبل رو خوندم دیدم که یه لشگر از دست ایشون ناراضین!مدیریت خواست گفتگوی کامل این 2 هفته رو با این فروشنده بصورت تصویری براشون میفرستم.

خلاصه من این کنسول ناسالم رو نمیخوام و خواستار بازگشت پولم هستم بعلاوه هزینه ارسال پست که از جیب خودم دادم.بنده تا وقتی پولم رو پس نگیرم از این قضیه کنار نمیکشم.دیگه حتی اگه یه کنسول مجانی هم برام بفرستن نمیخوام چون توی این 2 هفته چنان اعصابم رو خورد کرده که اندازه نداره.به دیگران هم توصیه میکنم از ایشون چیزی نخرید چون اگه پول رو ریختید به حسابشون و جنستون مثل من معیوب بود دمار از روزگارتون در میاره تا بخواد بهتون پسش بده.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

من از مدیریت پرشین تولز فقط یه سوال دارم.بنده که یه کنسول از ایشون بعنوان آکبند خریدم با وجود این خراشیدگی های روی جداره براق PS4 Pro " آیا حق دارم این کنسول رو بهشون پس بدم و پولم رو کامل پس بگیرم یا نه؟ اونم بعد از 17 روز معطلی و پرداخت هزینه ارسال دوباره که از جیب خودم پرداخت کردم.

پ.ن:روی تصاویر کلیک و زوم کنید.

---------------------------------------------------------------------

بقیه شرح ماجرا هم که توی تاپیک خودش هست.
فروش و واردات کنسول های بازی با قیمت ویژه

چند روزه گزارش کردم " توی تاپیکش درخواست رسیدگی دادم ولی هنوز از طرف مدیریت پاسخی داده نشده.لطفا به این کلاهبرداری آشکار از سمت این فروشنده رسیدگی کنید و عدالت رو برقرار کنید.این وسط 1400 پول ریختم به حساب این آقا ولی یه کنسول آسیب دیده بهم داده.مدارک هم که مثل روز روشنه و حق رو به من میده.
چندین بار از سایتهای خریدُ فروش کالا و گیم خرید کردم" اما یکی مثل این بشر اینجوری سر ما رو کلاه نگذاشت.همین هفته پیش GTA V و TLOU رو بصورت حضوری از دیوار تهران خریدم" کالاها دقیقا طبق قول طرفم بود.مثلا خودمو آماده کرده بودم که وقتی دستگاه دستم رسید تجدید خاطره کنم با این عناوین.مدیریت خواست شماره تماس و تلگرام جفتشون رو میدم باهاشون تماس بگیره.آخه اگه جنس سالم باشه مگه من مریضم خودمو 17 روز گرفتار همچین کسی کنم و دستگاه رو با هزینه خودم برای ارسال دوباره پس بفرستم.اینم تصاویر بازیهایی که از دیوار خریدم:

Last edited:

ARMIN-F4

Registered User
لایک‌ها
225
راست میگه بنده خدا ... چرا کسی بهش کمک نمیکنه ...

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906

Aryamehr_2544

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
باید حضوری معامله میکردی
اگه میخواستم حضوری معامله کنم تو تهران فراوون بود.خیر سر پرشین تولز به این فروشنده تگ معتبر داده و تاپیکش هنوزم بازه! یارو یکبار کنسولِ با جعبه پاره پوره و خش دار فرستاده" یه بارم کنسول خط افتاده روی جداره های براقش فرستاده" بعد الان مدعیه در صورتی پولتو پس میدم که هزینه 2 بار ارسال و باز شدن پلمپ ها که میشه 150 تومن رو ازش کم کنم 1250 بهت پس میدم.به نظر شما این یارو اصلا چیزی بنام شرف تو وجودش داره که میخواد با شیاد بازی اینجوری از مشتری کلاهبرداری کنه؟!

من نمیدونم بعد از چند روز این انجمن اصلا چیزی بنام مدیر و ناظر داره که به مشکل کاربرا رسیدگی کنه یا نه؟ خیلی عجیبه انگار اینجا داره بصورت تشکیلات خودگردان اداره میشه و هیچ مسئولی پاسخگو نیست!

Last edited:

mr.mohammed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام، شما چرا از فروشگاهای معتبر اینترنتی خرید نکردید؟

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
خب وقتی ایشون تگ فروشنده معتبر داره و امتیاز بازارچه ایشون 134 هست و حتی یک امتیاز منفی هم نداره ، هر کسی باشه باهاشون معامله میکنه و استارتر هم در زمینه معامله حق داشتن.

جواد.

Registered User
لایک‌ها
210
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استارتر عزیز
اول از همه بنده امیدوارم که این مشکل که البته به ان نمیشه مشکل گفت و بیشتر یک سوء تفاهم هستش حل بشه
استارتر عزیز من خدای نکرده نمیخوام به شما خرده بگیرم و یا شروع کنم به نصیحت کردن شما دوست بزرگوار و عزیز ولی تا جایی که بنده متوجه شدم شما انسان مرتب و تمیزی هستید و یک جورایی نسبت به وسیله هاتون وسواس دارید و این خیلی خوب هستش. ولی به نظر من شما وقتی حساسیت بالایی دارید حتما باید چنین وسایلی را به صورت حضوری خریداری کنید تا از هر جهت خیالتون راحت باشه. به عنوان مثال ممکنه وجود چنین خط های کوچکی بر روی وسیله برای یک فرد کاملا عادی باشه و برای فرد دیگر یک عیب و نقص باشه. در اینکه ایشون باید دقت لازم را در ارسال و بسته بندی میکردن هیچ شکی نیست و این یک نقص برای ایشون هستش ولی وجود چنین خش های جزیی بر روی دستگاه چیزی نیست که مدیران بخوان درگیر ان بشن. اگر بر فرض خدای نکرده ایشون یا هر کس دیگری کلاهبرداری میکردن و یا اینکه دستگاه معیوب و خراب برای شما میفرستادن , بدون شک در صورت عدم پاسخ گویی ایشون از طرف مدیران مورد بازخواست قرار میگرفتن ولی مدت ها هستش که مدیران پی تی به دلیل حجم بالای معاملات خودشان را درگیر نمیکنند و توصیه انها دقت بیشتر در خرید هستش که به نظر من هم اینجور درست هستش. چون واقعا حجم معاملات بالا هستش و درگیر شکایات کاربران شدن هم واقعا زمان بر هستش و کلا از توان مدیریت سایت خارج هستش. تنها وضیفه حقوقی و قانونی مدیریت سایت این هستش که در صورت کلاهبرداری افراد , مدارک و مشخصات انها را در اختیار مراجع ذی الصلاح قرار بدن , پس اصلا انتظار این را نداشته باشید که توسط مدیران سایت بتونید کارتون را پیش ببرید.
به نظر من مشکل شما با فروشنده کاملا قابل حل هستش و فقط نیاز به کمی حوصله داره که باید از صبر شما هم در این زمینه تقدیر و تشکر بشه. به نظر من از فروشنده بخواید که به این تاپیک بیاد و اگر توضیحی هست ارائه بدن ولی دقت کنید که خدای نکرده این توضیحات و جواب ها منجر به عصبانیت و دعوا نشه.
انشاالله که مشکل حل میشه

Aryamehr_2544

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استارتر عزیز
اول از همه بنده امیدوارم که این مشکل که البته به ان نمیشه مشکل گفت و بیشتر یک سوء تفاهم هستش حل بشه
استارتر عزیز من خدای نکرده نمیخوام به شما خرده بگیرم و یا شروع کنم به نصیحت کردن شما دوست بزرگوار و عزیز ولی تا جایی که بنده متوجه شدم شما انسان مرتب و تمیزی هستید و یک جورایی نسبت به وسیله هاتون وسواس دارید و این خیلی خوب هستش. ولی به نظر من شما وقتی حساسیت بالایی دارید حتما باید چنین وسایلی را به صورت حضوری خریداری کنید تا از هر جهت خیالتون راحت باشه. به عنوان مثال ممکنه وجود چنین خط های کوچکی بر روی وسیله برای یک فرد کاملا عادی باشه و برای فرد دیگر یک عیب و نقص باشه. در اینکه ایشون باید دقت لازم را در ارسال و بسته بندی میکردن هیچ شکی نیست و این یک نقص برای ایشون هستش ولی وجود چنین خش های جزیی بر روی دستگاه چیزی نیست که مدیران بخوان درگیر ان بشن. اگر بر فرض خدای نکرده ایشون یا هر کس دیگری کلاهبرداری میکردن و یا اینکه دستگاه معیوب و خراب برای شما میفرستادن , بدون شک در صورت عدم پاسخ گویی ایشون از طرف مدیران مورد بازخواست قرار میگرفتن ولی مدت ها هستش که مدیران پی تی به دلیل حجم بالای معاملات خودشان را درگیر نمیکنند و توصیه انها دقت بیشتر در خرید هستش که به نظر من هم اینجور درست هستش. چون واقعا حجم معاملات بالا هستش و درگیر شکایات کاربران شدن هم واقعا زمان بر هستش و کلا از توان مدیریت سایت خارج هستش. تنها وضیفه حقوقی و قانونی مدیریت سایت این هستش که در صورت کلاهبرداری افراد , مدارک و مشخصات انها را در اختیار مراجع ذی الصلاح قرار بدن , پس اصلا انتظار این را نداشته باشید که توسط مدیران سایت بتونید کارتون را پیش ببرید.
به نظر من مشکل شما با فروشنده کاملا قابل حل هستش و فقط نیاز به کمی حوصله داره که باید از صبر شما هم در این زمینه تقدیر و تشکر بشه. به نظر من از فروشنده بخواید که به این تاپیک بیاد و اگر توضیحی هست ارائه بدن ولی دقت کنید که خدای نکرده این توضیحات و جواب ها منجر به عصبانیت و دعوا نشه.
انشاالله که مشکل حل میشه
سپاس از شما دوست گرامی بابت توضیحات درست و منطقیتون.بله درست حدس زدید من تمایل دارم وقتی جنسی رو بنام آک میخرم کاملا بی نقص باشه و هیچ عیب ظاهری ولو ریز نداشته باشه.من دیروز کنسولم رو 1300 فروختم رفت.100 تومن ضرر واسه من پولی نیست ولی میخواستم این فروشنده رو ادب کنم و به همه بشناسونمش که همه شناختنش چه جور موجودیه.100% بواسطه کامنتهایی که در پاسخ به من توی تاپیک خودش داده خیلی خیلی بیشتر از این ضرر میکنه چون دیگه خریدارا میدونن با کی طرف هستن.
امروز هم چون یه خبر خیلی خوب بهم دادن این ماجرا رو همینجا تموم میکنم و پیگیرش نمیشم.ولی یادم می مونه از فروشنده های پرشین تولز هیچوقت هیچ چیزی نخرم.این بار اول و آخرم بود که از اینجا خریدی انجام میدم و زین پس فقط بصورت حضوری جنس رو میخرم چون فهمیدم حتی به کسی که نشان معتبر هم داره نمیشه اعتماد کرد.
بازم سپاس از شما

F B I

Registered User
لایک‌ها
885
سپاس از شما دوست گرامی بابت توضیحات درست و منطقیتون.بله درست حدس زدید من تمایل دارم وقتی جنسی رو بنام آک میخرم کاملا بی نقص باشه و هیچ عیب ظاهری ولو ریز نداشته باشه.من دیروز کنسولم رو 1300 فروختم رفت.100 تومن ضرر واسه من پولی نیست ولی میخواستم این فروشنده رو ادب کنم و به همه بشناسونمش که همه شناختنش چه جور موجودیه.100% بواسطه کامنتهایی که در پاسخ به من توی تاپیک خودش داده خیلی خیلی بیشتر از این ضرر میکنه چون دیگه خریدارا میدونن با کی طرف هستن.
امروز هم چون یه خبر خیلی خوب بهم دادن این ماجرا رو همینجا تموم میکنم و پیگیرش نمیشم.ولی یادم می مونه از فروشنده های پرشین تولز هیچوقت هیچ چیزی نخرم.این بار اول و آخرم بود که از اینجا خریدی انجام میدم و زین پس فقط بصورت حضوری جنس رو میخرم چون فهمیدم حتی به کسی که نشان معتبر هم داره نمیشه اعتماد کرد.
بازم سپاس از شما

سلام و درود

دوست گرامی میدونم حق با شماست اما در همین پی تی کاربرانی وجود دارند که با شرف و صادقانه معامله میکنند .
اون نشان معتبر هم که میگید یه مدتی احسان به هر کسی که اسکن کارت ملی و آدرسش رو میداد رایگان نشان فروشنده معتبر رو اعطا میکرد .
یادم یکی از دوستان در امضاش زده بود پرشین تولز جاییه که کالای درب رو داغونشون رو که پدرش هم در اومده رو میگن در حد نو .
بهتر این بود که با واسطه کالا رو میخریدید و بعد از تست و تایید شما واسطه پول رو به فروشنده میداد.
و بهترین هم این بود که شما که پول ps4 آک رو دادین از دیجی کالا یا بامیلو خرید میکردید.
اصل خرید و فروش در اینجا اینکه کالا معیوبه مگر خلافش ثابت بشه .
البته باز هم میگم که کابران باشرف هم اینجا کم نیستند که اما شانس شما خوردین به پست گل و گلابش.

saw8

Registered User
لایک‌ها
263
اگه میخواستم حضوری معامله کنم تو تهران فراوون بود.خیر سر پرشین تولز به این فروشنده تگ معتبر داده و تاپیکش هنوزم بازه! یارو یکبار کنسولِ با جعبه پاره پوره و خش دار فرستاده" یه بارم کنسول خط افتاده روی جداره های براقش فرستاده" بعد الان مدعیه در صورتی پولتو پس میدم که هزینه 2 بار ارسال و باز شدن پلمپ ها که میشه 150 تومن رو ازش کم کنم 1250 بهت پس میدم.به نظر شما این یارو اصلا چیزی بنام شرف تو وجودش داره که میخواد با شیاد بازی اینجوری از مشتری کلاهبرداری کنه؟!

من نمیدونم بعد از چند روز این انجمن اصلا چیزی بنام مدیر و ناظر داره که به مشکل کاربرا رسیدگی کنه یا نه؟ خیلی عجیبه انگار اینجا داره بصورت تشکیلات خودگردان اداره میشه و هیچ مسئولی پاسخگو نیست!
سلام
شما قوانین سایت را با دقت مطالعه بفرمایید بعد اقدام به معامله بفرمایید ....
قوانین
تمامی فعالیتهای کاربران و خرید و فروشهای بین کاربران به صورت دوستانه و با مسوولیت خود آنها انجام می شود. پرشین تولز، همکاران بازارچه،‌ مدیران و گردانندگان انجمنهای بازارچه هیچگونه نفعی از این فعالیت و هیچ گونه تعهدی در خصوص صحت و سقم معامله یا کلاهبرداری و کم فروشی ندارند. از طرفی پرشین تولز کیفیت و کمیت هیچ یک از محتویات نوشته های کاربران را تایید نمی کند.
فقط شما میتونید بهش امتیاز منفی بدی اونم چون کاربر تازه وارد هستی نمیشه باید تعداد نوشته هاتون بالای 60 و 70 بره که از تازه واردی خارج بشید که بتونید امتیاز بدین....

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
به نظر من هم حق با خریداره ، ایشون حساس باشه یا نباشه باید کالایی که به اسم نو برای مشتری ارسال میشه حداقل ظاهر نویی داشته باشه ! اون کارتون اولی که عکسش هست بیشتر شبیه شونه تخم مرغه تا کارتون کنسول !

پیشنهاد میکنم مدیران عزیز جدید تر برخورد کنن ، من نمیخوام بگم اون دوست فروشنده مقصر هست و ... چون از ریز ماجرا خبر ندارم اما انصاف رو رعایت کنیم باید مدیران جوری رفتار کنن که نه سیخ بسوزه نه کباب

andyou

Registered User
لایک‌ها
642

دقیقا همین طور پرشین تولز مثل سابق نیست ولی مدیر و ناطر اصلا نداره وکلا هیچ کس قوانین رعایت نمی کنه من که از قدیمی های این انجمن هستم به شدت از نحوه عملکرد ناظرین و مدیران بازارچه ناراضی هستم
وا واقعا متاسفم که این انجمن که زمانی بهترین و قوی ترین بازارچه اینترنتی تو ایران بود به این روز افتاده

andyou

Registered User
لایک‌ها
642
خب وقتی ایشون تگ فروشنده معتبر داره و امتیاز بازارچه ایشون 134 هست و حتی یک امتیاز منفی هم نداره ، هر کسی باشه باهاشون معامله میکنه و استارتر هم در زمینه معامله حق داشتن.
بله متاسفانه کسی جرات دادن امتیاز منفی هم نداره چون مترسه طرف هم امتیاز منفی بده یا امتیاز منفی بلافاصله پاک می شه توسط مدیر و ناظر بازارچه و اصلا اهمیت نمیده

andyou

Registered User
لایک‌ها
642
سلام
شما قوانین سایت را با دقت مطالعه بفرمایید بعد اقدام به معامله بفرمایید ....
قوانین
تمامی فعالیتهای کاربران و خرید و فروشهای بین کاربران به صورت دوستانه و با مسوولیت خود آنها انجام می شود. پرشین تولز، همکاران بازارچه،‌ مدیران و گردانندگان انجمنهای بازارچه هیچگونه نفعی از این فعالیت و هیچ گونه تعهدی در خصوص صحت و سقم معامله یا کلاهبرداری و کم فروشی ندارند. از طرفی پرشین تولز کیفیت و کمیت هیچ یک از محتویات نوشته های کاربران را تایید نمی کند.
فقط شما میتونید بهش امتیاز منفی بدی اونم چون کاربر تازه وارد هستی نمیشه باید تعداد نوشته هاتون بالای 60 و 70 بره که از تازه واردی خارج بشید که بتونید امتیاز بدین....

دوست عزیزقبلا تاپیک خرید و فروش قوانینی داشت بسیار خوب بود -دیگه کسی به اون ها توجه نمیکنه و هیچ ارزشی براش قائل نیستن - دلیلشم کوتاهی مدیران و ناطران بازارچه هست -- امتیاز منفی هم الکی طرف فرداش میره به ناظر می گه و پاک می شه به همین راحتی

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
دقیقا قسمت بازارچه خیلی بی قانون شده و رسیدگی درست هم نمیشه، حالا یا مدیران سرشون شلوغه، یا چیز دیگه ای هست.

الان بنده در وب هاستینگ تاک با یه کلاهبردار معروف با تاپیکهای شکایت فراوان معامله کردم و اسکریپت سایت دزدی و ناقص و پر از پاگ به بنده دادن، انتظار دارن پول کامل بگیرن.
بعد بخاطر همین اومدن اینجا به من امتیاز منفی دادن، در صورتیکه معامله در سایت دیگه ای بوده و مورذ معامله هم ناقص و دزدی و پر از باگ بوده.

به نظرم بازارچه به سمت حمایت از دزدی و کلاهبرداری کشیده شده تا حمایت از حق، در صورتیکه یادمه اوایل با دزدها خوب برخورد میکردن، اما الان حتی تاپیک شکایت از کاربرهای دزد هم بزنی پاک میکنن، که سه تا تاپیک من زده بودم و دزدهای جدید اینترنتی رو با مدرک معرفی کرده بودم پاک شد

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
این یارو اصلا چیزی بنام شرف تو وجودش داره که میخواد با شیاد بازی اینجوری از مشتری کلاهبرداری کنه؟!

اصلا تگ فروشنده معتبر به کنار اینجا تقریبا هیچ کس امتیاز منفی نداره! خیلی کم افرادی امتیاز منفی دارن و این خیلی مشکوکه! یعنی اصلا امتیاز منفی معنی نداره!! همه پر از امتیاز مثبت حتی کلاهبردار ها

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دلتون خوشه ها تو تاپیک همین شخص با اینکه کلی کاربر اعتراض کردن پولشون خورده شده اما یه نفر باز ازش خرید کرده و آخرین پست تاپیک به من فحاشی کرده
منم هر چی گزارش میکنم طرف فحاشی کرده ناظم ها و مدیر ها خوابن یا نمیدونم قضیه چیه
بعد ما باشیم بخاطر یه کلمه تو کمتر از 1 دقیقه بن میشیم
https://forum.persiantools.com/thre...ازی-با-قیمت-ویژه.786373/page-62#post-12490157

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
دلتون خوشه ها تو تاپیک همین شخص با اینکه کلی کاربر اعتراض کردن پولشون خورده شده اما یه نفر باز ازش خرید کرده و آخرین پست تاپیک به من فحاشی کرده
منم هر چی گزارش میکنم طرف فحاشی کرده ناظم ها و مدیر ها خوابن یا نمیدونم قضیه چیه
بعد ما باشیم بخاطر یه کلمه تو کمتر از 1 دقیقه بن میشیم
https://forum.persiantools.com/threads/فروش-و-واردات-کنسول-های-بازی-با-قیمت-ویژه.786373/page-62#post-12490157
این که مولتی یوزر خودشه! :general405:

بالا