برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی | الان چه سایتی برای دانلود موفقه؟ (اپلودبوی)

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سلام من میخواستم یک سایت دانلودی بزنم که بتونم با سیستم کسب درامد آپلودبوی کار کنم به نظرتون چه سایتی خوبه؟

من در نظرم یک سایت موزیک ولی نه هر موزیکی فقط یک سری موزیکای خاص و وید لش برای آی پی های خارجی و ایرانی

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
فیلم یونیک خارجی بذار
ممنون از جواب گویی شما , یونیک منظورتون خاص و تکه؟ و اینکه منظورم اینه برای آی پی های ایرانی یا خارج از کشود که درامد بیشتری دارند

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
سایت های موزیک که دیگه با تلگرام و ربات هایی که هستن پروندشون بسته شده تقریبا
معدود سایت های دانلودی که هنوز سرپان سایت های قدیمی و معروف نرم افزار و بازی و سایت های فیلم هستند که اونام واقعا رقیبای وحشتناکی دارید اگه بخواید رقابت کنید .... اگه پول و صبر کافی ندارید نزنید اینجور سایت ها رو

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
سایت های موزیک که دیگه با تلگرام و ربات هایی که هستن پروندشون بسته شده تقریبا
معدود سایت های دانلودی که هنوز سرپان سایت های قدیمی و معروف نرم افزار و بازی و سایت های فیلم هستند که اونام واقعا رقیبای وحشتناکی دارید اگه بخواید رقابت کنید .... اگه پول و صبر کافی ندارید نزنید اینجور سایت ها رو

من هم با نظر ایشون کامل موافقم به شخصه خودم مدت ها میشه دیگه توی یه سایت فیلم هم نرفتم هر فیلم یا سریال جدیدی میاد از کانالای تلگرام می گیرم نگاه می کنم

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
من هم با نظر ایشون کامل موافقم به شخصه خودم مدت ها میشه دیگه توی یه سایت فیلم هم نرفتم هر فیلم یا سریال جدیدی میاد از کانالای تلگرام می گیرم نگاه می کنم
بله ولی الان سایت های فیلم بالای 300 هزارتا بازدید دارن روزانه که من حتی با 10 هزارتا و نصف اون دانلود یعن 5000 دانلود روزانه درامد خوبی دارم

بالا