برگزیده های پرشین تولز

درباره ماينوكسيديل

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
موهای باقی مونده + به علاوه موهای کاشته شده = موهای معمولی

اما مشکل اینجاست اون موهای باقی مونده به هر حال میریزن و شما میمونین و موهای کاشته شده ایی که تراکم خوبی نداره

rrss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
از همه دوستان ممنونم که مواردی رو که گفتم خوندند و بنده رو مورد لطفشون قرار دادن
و اما خدمت دوستان باید عرض کنم که اولا که مهم تعداد مراحل نیست مهم اینه که مشکلت هر چند بمرور ولی بالاخره حل میشه و دیگه از کمبود مو در محل طاسی خبری نیس و دیگه این موها نمیریزه و تا آخر عمر از کمبود مو در محل کم پشت راحت میشه البته مقدار تراکم بستگی داره به خود فرد که چند مرحله انجام بده
دوما که اگر منظور دوست عزیزم از کلمه بهر حال منظور اینه که در پیری و در اواخر عمر میریزه که خوب این طبیعیه ، چون این موها موهای خود فرد است که به ناحیه کم پشت پیوند زده شده مثل موهای خود فرد رفتار خواهد کرد و اگر منظور از بهر حال اینه که ناحیه پیوند زده شده میمونه و کناره ها میریزه باید بگم که نه موهای کاشته شده در ناحیه کم پشت طوری در طی مراحل بطوری کاشته میشن که تراکم اون با اطراف به چش نیاد و طبیعی به نظر بیاد
در ضمن در جواب فیناستراید باید بگم که بله در مراحلی از اون هم استفاده کردم و نهایتا باید بگم که این مواردی است که بنده شخصا تجربه کرده و به اینجا رسیدم و چون نمیخوام مشکلاتی که برام پیش اومده برای دیگران پیش بیاد این تجربه خودم رو با دوستان در میان گذاشتم واگه شما موارد بهتری سراغ دارین که میتونه مشکل رو حل کنه بفرمایین تا بنده و امثالهم استفاده ببریم
باز هم امیدوارم که موفق و پیروز باشین

babashaahh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام : دوست عزیز که اومدی میگی 12 ساله ماینوکسیدیل مصرف میکنی و نتیجه نگرفتی .. خواهشا نسخه خودتو واسه همه نپیچ ... مصرف ماینوکسیدیل 5% در 60 درصد آقایون بعد از 4 ماه باعث رشد مجدد مو میشه ( تاکید می کنم فقط در 60 درصد ) .. حالا شما از کجا مطمئنی که جزو اون 40 درصد که دارو واسشون اثر نداره نیستی؟؟؟؟؟؟ و در مورد فیناستراید 1 mg ( که با نام های تجاری فیناید1: ایرانی - فین پشیا: هندی - پروپشیا: امریکایی ) وجود داره باید بگم که عملکرد این دارو پایین آوردن دی هیدرو تستسترون در خون بوسیله مهار کردن تیپ 2 آنزیم آلفا 5 ردوکتاز هستش .. گفتنی هست که این دارو هم طبق آمار در 80 درصد آقایون جوابگو هست حالا ممکنه رو شما جواب نداده باشه ... بعد هم باید بگم که طبق تحقیقات جدید مشخص شده که مصرف هم زمان ماینوکسیدیل و فیناستراید بصورت مداوم میتونه به رویش مجدد خط مو ( جلوی سر ) کمک کنه . اینم لینک منبع : http://www.bernsteinmedical.com/medical-treatment/medications/propecia-finasteride/

بعد هم گفتنیه که درمان ریزش مو ممکنه خیلی زمان بر باشه اما معمولا نتیجه میده .

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
منم تازه مصرف ماینوکسیدیل رو شروع کردم
ولی مرددم جواب بده یا نه
آخه ایرانیه و ضمن اینکه کی حوصله داره 6 ماه صبر کنه تا موی کرکی دربیاره o_O

RAHVAR

Registered User
لایک‌ها
453
این فقط یه پیشنهاده

دوستان میتونن بجای استفاده از انواع شامپوهای شیمیایی و داروهای شیمیایی که برای جلوگیری ریزش مو شوره چربی و سفید شدن مو از داروی گیاه استفاده بکنن

ضد ریزش موی شقایق(صبا) تولید خودمون هستش و دارای مجوز بهداشت و تهیه شده از بهترین و مرغوبترین گیاهان دارویی
فروش بالایی داره و همه راضی بودن
از 20 گیاه دارویی که همگی در مو تاثیر دارن
خواص دارو : ضد ریزش مو -کمک به سیاه کردن مو- پیشگیری از سفید شدن مو شوره و چربی سر -ضد خارش و تقویت مو
نحوه مصرفش :پودر رو به مقدار لازم در آب گرم میریزید و بصورت خمیر درآورده و روی سر مالیده و بعد از 2 ساعت میشورید(هفته ای 2 بار)

dsc00336-jpg.583002

جهت خرید به این تاپیک مراجعه کنید

babashaahh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز چون درصد خطای طب سنتی معمولا بالا هستش و با وجود دارو های خارجی ضد ریزش محصول شما هیچ شانسی نداره ! حتی به عنوان یه درمان ترکیبی هم نمیتونه موثر باشه ! ( این نظر شخصی بنده با توجه به مطالعه ای که درباره کتنترل ریزش مو داشتم بود . )

babashaahh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سعی کنید از فوم روگین استفاده کنید . البته ماینوکسیدیل ایرانی هم تاثیر خودش رو داره اما ممکنه دوره درمان رو طولانی تر کنه .

RAHVAR

Registered User
لایک‌ها
453
دوست عزیز چون درصد خطای طب سنتی معمولا بالا هستش و با وجود دارو های خارجی ضد ریزش محصول شما هیچ شانسی نداره ! حتی به عنوان یه درمان ترکیبی هم نمیتونه موثر باشه ! ( این نظر شخصی بنده با توجه به مطالعه ای که درباره کتنترل ریزش مو داشتم بود . )

شاید دارویی که شما استفاده کردین درصد خطاش بیشتر بوده و نمیشه گفت همه داروهای گیاهی موثر نیستش

فقط یه پیشنهاد بود

ولی دارو گیاهی هر باشه بهتز دارو شیمیایی هستش

babashaahh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب تا حالا چند نفر از داروی گیاهی واسه جلوگیری از ریزش مو نتیجه گرفتن؟ میشه چند مورد به ما هم نشون بدین؟؟؟

Khate Payan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حتما همه درباره ماينوكسيديل شنيدن و يا بعضي ها استفاده هم كردن از جمله خوده من ولي جالبه من تا حدوده 1 ماه پيش فكر ميكردم ماينوكسيديل دارويي هستش كه وقتي به پوسته سر زده ميشه جلوگيري ميكنه از رسيدن تستسترون به ريشه و فوليكولهايه مو!!!!!! ولي اصلا اين لوسيون اثر و تركيباته ضده هورموني نداره!!! وقتي تو گوگل جستجو كردم و از چند تن از دكترها هم پرس جو كردم فهميدم ماينوكسيديل تنها كاري كه ميكنه رسوندن خون به ريشه موها هستش و اونها رو از فاز استراحت به رشد ميرسونه!!! كه تقريبا كوچكترين تاثيري در جلوگيري و درمان ريزش آندروژنيك نداره تسريع خون در پوست سر!! پس واسم جايه سوال هستش اين دارو وقتي هيچ تركيبه ضده هورمون در اون نيست چطور ميشه تنها دارويه ريزش اندروژنيك محسوب بشه !!!:hmm: از هر كسي هم پرسيدم همه گفتن تاثيري در بهبود ريزش موهاشون نداشته پس به نظره ماينوكسيديل يك دارو الكي و غيره كاربردي هستش
نظر شما چيه؟
یک ماینوکسیدیل قلابی هستش بنام regrowex روی جعبه اون زده ساخت کانادا. یک سایت داره regrowex 100% تقلبی هستش من 1 هفته هستش که این موضوع رو دنبال کردم در بهترین حالت این همون ماینوکسیدیل ایرانیه که به نام خارجی 20 برابر قیمت فروخته میشه وب سایتش هست regrowex.com و regrowex.ir که هر دو فقط از ایران بازدید کننده داره هیچگونه اطلاعاتی مربوط به این محصول در وب سایت های خارجی وجود نداره که با یک جستجوی ساده در گوگل متوجه میشید سازمان غذا و دارو هم میگه هیچ محصولی به این نام وارد ایران نشده. داروحانه هم این رو بصورت عمومی نمی فروشند و وقتی مثل من دنبال یک محصول خوب باشی بهت پیشنهاد می دهند و 1000 تا داستان واسه این که گیر نمی یاد و از حرف ها. من 96000 تومان بابتش پرداخت کردم (اسفند 96) البته پولم رو پس گرفتم. کم قبلا همین ماینوکسیدیل ایرانی رو به مدت 8 ماه استفاده کردم از ماه 5 به بعد تاثیرش رو دیدم ولی مشکلش اینه که باید حداقل 2 سال استفاده کنی و اگر قطع کنی مجدد به حالت اول بر میگرده. داروی خوبیه اما خیلی حوصله می خواد.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
سلام منم 6 هفته ایی میشه ماینوکسیدیل 5 بعلاوه فینپشیا 1 بعلاوه هیر ویت رو دارم استقاده میکنم.نتایجش تا حالا جالب بوده تراکم موهای کرکی داره بیشتر میشته بعلاوه کرکیهای قبلی دارن رشد میکنن.من سرم موی کرکی زیاد داره و کامل بی مو نبوده .اگه موهای کرکی رشد کنن و قطرشون زیاد بشه ok میشه.

بالا