برگزیده های پرشین تولز

كسي قرص زولپیدم مصرف كرده تا حالا

Redfild

Registered User
لایک‌ها
205
شب صبح شد ولي اصلا خواب اور و هيچي نبود عملا گچ بود، ٣ تا رو با هم خوردم يه سري هم ٤ تا، تا اينكه ورقش تموم شد، مزخرف بود، نه خوابم برد و نه خوابم تنظيم شد، بهترين قرص استيل ناكس هست كه توي بازار گير نمياد، هركي هم داره احتمالا بدون نسخه نميده،نصف قرص كلا خواب ميرفتي تا ٨ ساعت، بعد مصرف كاملش هم خوابت تنظيم ميشد، ولي ايراني بدرد نميخوره، اگر كسي سراغ داره خواهشا براي منم يكي بگيره، واقعا بهش احتياج دارم، ساعت اين پست هم خودش گواه اين وضع خراب خواب منه
طریقه مصرف زولپیدم این هست که قرص رو شما میخوری، میری تو رختخواب نه پای اینترنت. تا نیم ساعت خوابت میبره، تا 3 ساعت تو کبدت متابولیزه میشه، اما وقتی خوابت برد اگر به هر دلیلی( سر و صدا و غیره) بیدار شدی، تضمینی نیست دوباره خواب بری، برای همین هم عوارض دوز نرمالش در مقایسه با سه حلقه ای ها ناچیزه و برای خلبان ها تجویز میشه.
قرص رو بخوری بریپ ای صحبت و فیلم و اینترنت انتظار نداشته باش خوابت ببره، فقط نشئگیش برات میمونه.
سلام دوستان از کجا میشه این قرص رو اینترنتی تهیه کرد؟ داروخونه ها نمیدن.
اگه کسی داره حاضرم ازش بخرم خودم دکترای علوم اعصابم از عوارضش کاملا اگاهم
شما سنت بالای 18 سال باشه همه دارخونه ها بهت میدن! مگه اینکه ظاهرت بخوره مدرسه ای باشی. دکترای علوم اعصاب؟ مارو چی فرض کردی؟ :))

pasia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
طریقه مصرف زولپیدم این هست که قرص رو شما میخوری، میری تو رختخواب نه پای اینترنت. تا نیم ساعت خوابت میبره، تا 3 ساعت تو کبدت متابولیزه میشه، اما وقتی خوابت برد اگر به هر دلیلی( سر و صدا و غیره) بیدار شدی، تضمینی نیست دوباره خواب بری، برای همین هم عوارض دوز نرمالش در مقایسه با سه حلقه ای ها ناچیزه و برای خلبان ها تجویز میشه.
قرص رو بخوری بریپ ای صحبت و فیلم و اینترنت انتظار نداشته باش خوابت ببره، فقط نشئگیش برات میمونه.

شما سنت بالای 18 سال باشه همه دارخونه ها بهت میدن! مگه اینکه ظاهرت بخوره مدرسه ای باشی. دکترای علوم اعصاب؟ مارو چی فرض کردی؟ :))
اقا چه طرز صحبته چجور واست ثابت کنم دیگه همه میدونن قرصو با نسخه میدن

Redfild

Registered User
لایک‌ها
205
اقا چه طرز صحبته چجور واست ثابت کنم دیگه همه میدونن قرصو با نسخه میدن
واقعیت رو گفتم برادر. قرص ها درجه بدی دارن! قرص های ارامبخش بالای 18 سال مثل نقل و نبات به همه میدن.
شبه مخدرها رو فقط به یسری افراد خاص میدن.
زولپیدم جزو چیزهایی هست که جای پول خرد هم بهت میدن، مگر اینکه ! سنت پایین باشه.

pasia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
نه عزیز اشتباه به عرضت رسوندن اصن شما واسم بگیر من دو برابر قیمت ازت میکیرم

Redfild

Registered User
لایک‌ها
205
نه عزیز اشتباه به عرضت رسوندن اصن شما واسم بگیر من دو برابر قیمت ازت میکیرم
نه عزیز من برات اینکارو نمیکنم. ولی ملتی که اینجا هستن میدون کسی به زولپیدم و الپرازولام(زاناکس) و کلونازوپام و اینجور بچه بازی ها گیر نمیده، ریخته تو خونه من پّر! جای پول خورد میگیرم از داروخونه ها. به یه بزرگتر بگو برات تهیه میکنه.

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,854
زولپی دیگه خیلی بگیره و تازه کار باشی بعضا ناخودآگاه تو مییاره تو آگاه ت یه چیزایی میگی یا کارایی میکنی که خودت یادت نمییاد بعد ها - بعدش دیگه انگار ن انگار در حسرت نیم ساعت خواب هم میمونی:/

اینکه اینترنتی بخرم و دکتر علوم و اعصابم و.... این داستانا چیه دادی دستمون ؟!

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
آقایون حالا کاری ندارم این دوستمون در مورد سن و رشته تحصیلی و مقطعش راست گفته یا خلاف واقع، ولی واقعا رشته ای به نام علوم اعصاب در مفطع دکترا داریما!

http://satim.tums.ac.ir/contents/view/211/ Neuroscience

Redfild

Registered User
لایک‌ها
205
آقایون حالا کاری ندارم این دوستمون در مورد سن و رشته تحصیلی و مقطعش راست گفته یا خلاف واقع، ولی واقعا رشته ای به نام علوم اعصاب در مفطع دکترا داریما!

http://satim.tums.ac.ir/contents/view/211/ Neuroscience
بله این رشته رو داریم، منم میدونم، تو ایرانش هم داریم. منتها طرز نوشتن فرد مشخصه! اون بمونه کنار دکترای علوم اعصاب میشه 4 + 2 + 4 + 18 = 28 سال ! تو بهترین حالت. به ادم 28 کسی گیر نمیده، بچه های دبیرستانی هستن که بهشون چیزی نیمدن. زولپیدم اصلا چیزی به حساب نمیاد که کسی گیر بده. من هر دفعه یه داروخونه میخوا دبقیه پول بده میگم مارک هارو معرفی میکنه، میگیرم. از زولیور اشغال تا استیلنوکس. البته من برا خواب میخورم، بخوام تفریح کنم چندماه یکبار کلونازوپام میزنم :))

had-sh00

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تجربه نکنی بهتره،وابستگی میاره

marianazim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عوارض قرص زولپیدم

موارد دیگر مصرف این قرص به تشنج و بی قراری ختم می شود. مانند همه قرص ها مصرف این قرص نیز دارای علائم و عوارضی است که استفراغ، گیجی، سردرد، مشکلات دوبینی چشم را بهمراه دارد. این قرص با قرص هایی مانند کلرپرومازین، سایمتیدین، فلوکونازول، کتوکونازول، ریفامپیسین، آلپرازولام، دیازپام، لورازپام تداخل دارویی دارد، لذا از مصرف همزمان آنها دوری کنید.

توصیه شدید می کنیم این قرص را زمانی مصرف کنید که بتوانید حداقل 8 ساعت بخوابید. اگر تا دیروقت بیدار مانده اید و صبح زود هم قرار است بیدار شوید، از خوردن این قرص خودداری کنید چرا که اثر آن از بین نخواهد رفت و در انجام کارهای روزانه دچار اختلال خواهید شد.

زولپیدم تداخل دارویی

توجه داشته باشید که دوز مصرفی این قرص می بایست طبق نظر پزشک معالج باشد. اما در هر حال پیشنهاد می کنیم که بیشتر از 1 میلی گرم از این دارو مصرف نشود. شایان ذکر است که مصرف این قرص حداکثر تا 4 هفته خواهد بود. ضمن اینکه اگر به مدت طولانی مصرف شود ممکن است وابستگی پیش بیاید.

اگر در حالت کلی به مصرق قرص ها حساسیت دارید، باید مراقب باشید که این قرص نیز می تواند حساسیت های مانند جوش زدن، ورم لب ها و یا حتی تنگی نفس را ایجاد کند که در صورت مشاهده به پزشک اطلاع دهید.

Mehdi K

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام دوستان از کجا میشه این قرص رو اینترنتی تهیه کرد؟ داروخونه ها نمیدن.
اگه کسی داره حاضرم ازش بخرم خودم دکترای علوم اعصابم از عوارضش کاملا اگاهم
دکترای علوم اعصاب نمیتونه یه بسته قرص معمولی تهیه کنه
عجب وضعیتیه :d
فکر میکنم اصلا برا خریدش داروخونه نرفتید فقط پیش فرض دارین که نمیدن

Last edited:

mohsen73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
کسی رو میشناسین زولپیدم نوارتیس بفروشه ؟

pasia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دکترای علوم اعصاب نمیتونه یه بسته قرص معمولی تهیه کنه
عجب وضعیتیه :d
فکر میکنم اصلا برا خریدش داروخونه نرفتید فقط پیش فرض دارین که نمیدن
نه عزیزم من تبریزم و چون فارس زبانم ظاهرا به همین خاطر نمیدن تو شهر خودمون رو کارت دانشجوییم میدن

Handkerchief

Registered User
لایک‌ها
245
هر دارویی یک طول زمانه مشخصی در بدن اثر دارد مثلا زولپیدم پانزده دقیقه بعد از مصرف اثرش شروع میشود و تا سه ساعت در بدن میماند(نیمه عمر دارو بهش میگن)
بنابراین فردا صبح اثری ازش در بدن و مغز نیست و سرحال از خواب بیدار میشوی انشاالله.
پس حواستون به این هم باشه که اگه دارویی مثل فلورازپام که طویل الاثراست مصرف کنی فردا صبح که هیچه بلکه تا سه چها روز کسل و خواب آلود خواهید بود .
گروه بنزو دیازپین ها به کوتاه اثر و متوسط اثر و طولانی اثر تقسیم میشوند.پس نکته اینکه مده نظر قرار دهید نیمه عمر داروها رو.
راستی لورازپام چطوره؟

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
هر دارویی یک طول زمانه مشخصی در بدن اثر دارد مثلا زولپیدم پانزده دقیقه بعد از مصرف اثرش شروع میشود و تا سه ساعت در بدن میماند(نیمه عمر دارو بهش میگن)
بنابراین فردا صبح اثری ازش در بدن و مغز نیست و سرحال از خواب بیدار میشوی انشاالله.
پس حواستون به این هم باشه که اگه دارویی مثل فلورازپام که طویل الاثراست مصرف کنی فردا صبح که هیچه بلکه تا سه چها روز کسل و خواب آلود خواهید بود .
گروه بنزو دیازپین ها به کوتاه اثر و متوسط اثر و طولانی اثر تقسیم میشوند.پس نکته اینکه مده نظر قرار دهید نیمه عمر داروها رو.
راستی لورازپام چطوره؟
لورازپام ، دیازپام ، آلپروزلام ، اگزاسپام و... هرچی خانواده پام هست به قول شما اثر کوتاه مدت دارن ولی قرصایی مث آمیترپین ۲۵ میلی اثر بلند مدت دارن مثلا خودم دیشب سه چهارتا قاطی قرصای دیگم زدم بالا ، آب دهنم و گلوم خشک میشه ، عطش آب و چای پیدا می کنم تا شب بعدش هم کسل و خواب آلودم... به قول شما اثر بلند مدت
داره

Handkerchief

Registered User
لایک‌ها
245
خواب روبناست.وقتی مختل میشه نشون دهنده اینه که مشکل وجود داره.(یعنی زیربنا خرابه)اکثرا هم افسردگی هست و اضطراب
.دارو ی جور واجور در این حیطه(اعصاب و روان)با کاربردهای مختلف زیاد هست.باید به دکتر رفت.باید کار رو سپرد به کاردان.همینجوری از روی فلان مقاله نوشته و سایت و کورمال کورمال قرص بخوری اشتباه ست و ریسک خطرش(عوارضش) بالاست.
بچه ها منظورم بخودم هست.یه وقت اساعه ادب نشه.
خلاصه دکتر در ویزیتش یه شرح حال میگیره و براش از سیر تا پیاز رو بایست گفت.
بنده خودم فقط وقتی لیتیوم کربنات میخورم فقط اونموقع قرص خواب لازم میشم که زولپیدم یکی از سبکترین و بیدردسر ترین قرص های خواب هست.ولی بعد یه هفته ده میلی گرمش دیگه کم اثر میشه و بعد دو هفته بیستش بی اثر میشه بعد از یه ماه میبینی تعداد مصرفت بالاست و اعتیاد داری و بدون قرص هیهات اه.
در پیرو پست قبلیم عرض کنم که میگن لورازپام چون روش تجزیه اش در بدن انسان با بقیه قرص های خواب کمی فرق داره(گلوکورونیداسیون) میگن فردا صبح بیمار شاداب تر و سر حال تره.(درسته خودمم دارم از روی مقاله و اینترنت برای خودم نسخه میپیچم که عوارضش(عاقبتش) نامعلومه!این شد که در آخر پست قبلیم پرسیدم ببینم کسی تجربه کرده وواقعا" لورازپام با بقیه فرق داره یا که نه؟

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
خواب روبناست.وقتی مختل میشه نشون دهنده اینه که مشکل وجود داره.(یعنی زیربنا خرابه)اکثرا هم افسردگی هست و اضطراب
.دارو ی جور واجور در این حیطه(اعصاب و روان)با کاربردهای مختلف زیاد هست.باید به دکتر رفت.باید کار رو سپرد به کاردان.همینجوری از روی فلان مقاله نوشته و سایت و کورمال کورمال قرص بخوری اشتباه ست و ریسک خطرش(عوارضش) بالاست.
بچه ها منظورم بخودم هست.یه وقت اساعه ادب نشه.
خلاصه دکتر در ویزیتش یه شرح حال میگیره و براش از سیر تا پیاز رو بایست گفت.
بنده خودم فقط وقتی لیتیوم کربنات میخورم فقط اونموقع قرص خواب لازم میشم که زولپیدم یکی از سبکترین و بیدردسر ترین قرص های خواب هست.ولی بعد یه هفته ده میلی گرمش دیگه کم اثر میشه و بعد دو هفته بیستش بی اثر میشه بعد از یه ماه میبینی تعداد مصرفت بالاست و اعتیاد داری و بدون قرص هیهات اه.
در پیرو پست قبلیم عرض کنم که میگن لورازپام چون روش تجزیه اش در بدن انسان با بقیه قرص های خواب کمی فرق داره(گلوکورونیداسیون) میگن فردا صبح بیمار شاداب تر و سر حال تره.(درسته خودمم دارم از روی مقاله و اینترنت برای خودم نسخه میپیچم که عوارضش(عاقبتش) نامعلومه!این شد که در آخر پست قبلیم پرسیدم ببینم کسی تجربه کرده وواقعا" لورازپام با بقیه فرق داره یا که نه؟
لورازپام شدیدا عوارضش بیشتر هست و اتفاقا صبج با خواب آلودگی از بلند مبشید کماکان زولپیدام بهترین قرص خواب فعلی هست ولی خوردنش اصول داره و همونطوری که یکی از دوستان هم گفت تا حداکثر 20 دقیقه بعد از مصرف ( شب ) باید برای خواب آماده باشید و نور هم چیزی روشن نباشه ( از تلویزیون و موبایل تا لامپ )

بالا