برگزیده های پرشین تولز

سوالات متفرقه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
یه مدت دیگه مجبورم از پادگان و از خانواده فرار کنم, بنظرتون اجاره خونه 50 متری یا کوچکتر در یه منطقه عادی از شهر در ماه چنده؟!

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
یه مدت دیگه مجبورم از پادگان و از خانواده فرار کنم, بنظرتون اجاره خونه 50 متری یا کوچکتر در یه منطقه عادی از شهر در ماه چنده؟!

یا مثل یه پسر خوب برو پادگان خدمتت تموم شه
یا غیر قانونی از کشور خارج شو
غیر از این ۲ راه هیچ راهی نداری

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
Last edited:

Brahms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
لطفا اگه راهی برای کرک کردن h*tsp*t shi*ld میشناسید یا دور زدن محدودیت حجمی، پ.خ بده.
جدیدا پیغام Bandwidth Limit میاد و میگه 100% حجم ـت رو استفاده کردی و هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه.

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
دوستان میشه روی یک سیم کارت ایرانسل همزمان دوتا بسته اینترنتی فعال کرد؟
مثلا یه بسته ۵ گیگ هفته ای (از ۶ تا ۱۲ ظهر) برای دانلود و همزمان یه بسته یک گیگی روزانه برای نت گردی؟؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
دوزتان, وقتی کیورد انگلیسی هست و فارسی تایپ میکنیم بعد میبینیم تمام کارمون با حروف انگلیسی تایپ شده, چیزی هست که بتونه این محتوا را به فارسی تغیر بده؟

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
دوستان میشه روی یک سیم کارت ایرانسل همزمان دوتا بسته اینترنتی فعال کرد؟
مثلا یه بسته ۵ گیگ هفته ای (از ۶ تا ۱۲ ظهر) برای دانلود و همزمان یه بسته یک گیگی روزانه برای نت گردی؟؟
دوستان کسی اطلاع نداره؟؟

Brahms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
دوستان کسی اطلاع نداره؟؟

بله.
ولی شاید بعد از فعال کردن بسته اول، باید نیم ساعت صبر کنید تا بسته دوم رو فعال کنید (شاید هم همون لحظه بشه.)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

سایت TorrentLeech رایگانه؟ اگر محدودیت حجمش بالای 5 گیگ هست لطفا دعوت نامه بفرستید ثبت نام کنیم (پ.خ بدید برای ایمیل)

یا اگر سایت رایگان دیگه ای میشناسید که بالای 5 گیگ لیچ کنه...

Brahms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
امروز آدرس حساب اینستاگرام ـم رو داخل مروگر زدم ارور page not found نشون داد و عبارت زیر اومد

sorry the page you are looking for isn't available

وقتی هم که یوزر پس رو زدم تا وارد بشم اولین صفحه ای که آورد:

tfew_222.png

من نمیدونم چرا باید اکانت من غیر فعال بشه و این صفحه رو ببینم. چون همیشه two factor authentication رو فعال دارم و سر هربار Login، باید کدی که میفرسته به خطم وارد کنم. اون عکسی هم که بالا میبینید و نوشته add your phone، در واقع شماره من تو اون کادر بود و لازم نبود شماره وارد کنم.

از لحاظ مقرراتی هم از اینستاگرام تخلف نکردم. پس چرا باید اکانت من غیر فعال بشه؟

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
سلام
دوستان کسی میدونه بورس پرده کرکره توی تهران کجاست ؟
ساده , طرح دار یا مدل خاص دیگه
مثلا این عکس رو ببینید :
http://www.pardiran.com/images/metro/m11.jpg
با تشکر

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
دوستان این گوشیهایی که درب پشتشون باز نمیشه و باتری قابل تعویض ندارن رو میشه دا به تعمیرات موبایلی ها تا باتریشو عوض کنن؟ اصلا چنین چیزی ممکنه؟

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
دوستان این گوشیهایی که درب پشتشون باز نمیشه و باتری قابل تعویض ندارن رو میشه دا به تعمیرات موبایلی ها تا باتریشو عوض کنن؟ اصلا چنین چیزی ممکنه؟

بستگی به گوشی داره , حتی برای آیفون رو هم میشه تعویض کرد

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
گوشی های htc رو چطور؟
تعمیرکارای معمولی تعویض میکنن؟

حقیقتا باید بپرسید از تعمیرکار , ولی قبلش در مورد تعویض باتری گوشی تون توی گوگل سرچ کنید و احتمالا تو یوتیوب ویدئوهایی باشه که نحوه تعویض رو نشون بده !
مثلا این برای آیفونه :
اگر شدنی بود که بدید تعمیرکار براتوت تعویض کنه

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
اگر کسی وضع مالی خوبی نداشته باشه و بخواد ملکی بخره باید چیکار کنه؟
میگم یه اتاق چند میشه خرید؟

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
دوستان سلام

يه سوال يا درواقع درخواست يه راهنمايي داشتم

دنبال يه جنسي ميگشتم ك كسي نداشت بلاخره تو اگهيا يكيو پيدا كردم گفت من ميتونم تهيه كنم و اينا

از شهرمون پاشدم اومدم تهران دو سه جلسه بيرون يارو رو ديدم با ماشينش اومدم دنبال منو دوستم و خلاصه اشنا شديم باهاش و دعوت كرد خونشون ك ي خونه مجردي بود بنظرم!

قرار شد اين جنس رو ١٠ روز بعد تحويل بده و مبلغشم كلا ٧-٨ تومن ميشد
گفت برا پيش پرداخت ٥ تومن بده ك براش كارت ب كارت زدم

الان دو هفته گذشته از مهلتش ! (دركل ٣ هفته) و طرف جواب تلفنو نميده

من از طريق داداشش باهاش اشنا شدم با داداششم از طريق اگهي سايت ديوار ، يعني ب داداشش پيام دادم اون گفت ب داداشم بگو

چند نكته ؛

من خودم اهل شهرستانم و بخاطر اين كار اومدم تهران و الان حدود ٤٠ روزه تهرانم با اجاره و كرايه و شام و ناهارم تو اين مدت جدا از اون ٥ تومن ٦-٧ تومن ديگه هم خرجم شده و اينهمه وقتم هدر رفته و كلي از كارو زندگيم عقب افتادم

الان بخام شكايت كنم ايا دستم جايي بنده؟؟

و اينكه چجوري شكايت كنم كجا بايد برم تو تهران ؟؟ (شورا حل اختلاف يا دادسرا يا ... ) و ادرسشون كجاست الان شرق تهران اقامت دارم

اون طرف هم اسلامشهر اكبر اباد بود خونه اي ك رفتيم و ملاقاتامونم ي بار تهران و ديگه اسلامشهر

خواهشاهرچقد ميدونيد راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

liberty_dollar

Registered User
لایک‌ها
37
دوستان سلام

يه سوال يا درواقع درخواست يه راهنمايي داشتم

دنبال يه جنسي ميگشتم ك كسي نداشت بلاخره تو اگهيا يكيو پيدا كردم گفت من ميتونم تهيه كنم و اينا

از شهرمون پاشدم اومدم تهران دو سه جلسه بيرون يارو رو ديدم با ماشينش اومدم دنبال منو دوستم و خلاصه اشنا شديم باهاش و دعوت كرد خونشون ك ي خونه مجردي بود بنظرم!

قرار شد اين جنس رو ١٠ روز بعد تحويل بده و مبلغشم كلا ٧-٨ تومن ميشد
گفت برا پيش پرداخت ٥ تومن بده ك براش كارت ب كارت زدم

الان دو هفته گذشته از مهلتش ! (دركل ٣ هفته) و طرف جواب تلفنو نميده

من از طريق داداشش باهاش اشنا شدم با داداششم از طريق اگهي سايت ديوار ، يعني ب داداشش پيام دادم اون گفت ب داداشم بگو

چند نكته ؛

من خودم اهل شهرستانم و بخاطر اين كار اومدم تهران و الان حدود ٤٠ روزه تهرانم با اجاره و كرايه و شام و ناهارم تو اين مدت جدا از اون ٥ تومن ٦-٧ تومن ديگه هم خرجم شده و اينهمه وقتم هدر رفته و كلي از كارو زندگيم عقب افتادم

الان بخام شكايت كنم ايا دستم جايي بنده؟؟

و اينكه چجوري شكايت كنم كجا بايد برم تو تهران ؟؟ (شورا حل اختلاف يا دادسرا يا ... ) و ادرسشون كجاست الان شرق تهران اقامت دارم

اون طرف هم اسلامشهر اكبر اباد بود خونه اي ك رفتيم و ملاقاتامونم ي بار تهران و ديگه اسلامشهر

خواهشاهرچقد ميدونيد راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

اول اینکه اون جنسی که میخواستی چی بوده؟؟
از این جهت میگم که اگر غیر قانونی باشه اول پای خودت گیره .. چون ممکنه طرف را اصلا گیر نیاری ولی بخاطر اون جنس خودت پات به دادگاه باز بشه و درگیرش بشی...
در کل برای شکایت به دادگاه مراجعه میکنند و اینطور که شما گفتین کلاهبرداری حساب میشه دادگاه کیفری میتونی شکایت کنی. ولی اول مدارک میخواد که مدارک را ضمیمه پروندت کنی...
در کل اینکه امید نداشته باشی با شکایت بتونی به پولت برسی ... روند دادرسی طولانی هست... تازه اگر بتونی ثابت کنی....

liberty_dollar

Registered User
لایک‌ها
37
سوال درباره طلا و سکه و دلار
آقا با توجه به اینکه هر روز داره ارزش پول ملی از بین میره
و با توجه به اینکه قیمت سکه و طلا و دلار به شدت افزایش یافته و چند برابر شده
با این وجود آیا هنوز پیشنهاد میدین که در این موقعیت کسی اگر کمی پول داره طلا بخره یا خیر؟ اگر بله طلا بخره یا سکه ...؟
بنظرتون احتمال داره قیمتها شکسته بشه و پایین بیاد؟
ممنون از دوستانی که توضیح میدن

بالا