برگزیده های پرشین تولز

تبلت برای مطالعه

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
بهترین کتبخوان دنیا با توجه به بررسی های زیادی که خودم کردم Onyx BOOX T68 هست . در موردش حتما تحقیق کنید

Mohganji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

من هیچ سررشته ای از تکنلوژی ندارم.سر و کارم با کتب خطی اسکن شده است.تبلتی برای مطالعه pdf کتب می خواهم.تبلتی می خواهم که درست سایز یک صفحه کتاب باشد(نمی دانم میشود8.9 اینچی یا 10).برای اینکه داپم با آن سر و کار دارم می خواهم دارای قابلیت
IPS باشد.همینطور جوری باشد که بعد از چندین ساعت مطالعه چشمانم اذیت نشوند.بتوانم از طریق اینترنت بیسیم خانه به وب وصل شوم.

دیگر هیچ امکاناتی نمی خواهم.نه سخت افزار برای بازی نه دوربین نه gps و نه هیچ چیز دیگر.در ضمن قیمتش زیر 800 تومان باشد.
سلام
میتونم یه مقاله بهتون معرفی کنم که توی اون مقاله بهترین تبلت های 2018 رو معرفی کرده یکی از تبلت های معرفی شده تبلت کتابخونه مطمئنا کمکتون میکنه . برای مقاله بهترین تبلت های 2018 کلیک کنید

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
دقیقا، توی مطالعه های طولانی مدت باعث درد چشم یا خستگی نشد ولی همه تبلت های دیگه ای که داشتم بعد از نیم ساعت اذیت کردن
برای رفع این مشکل میشه اپلیکیشنهایی که نور آبی رو کم یا حذف میکنه نصب کرد

میتونید از لینک زیر دانلود کنید:

Last edited:

denisegrasso25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
There are a lot of internet service providers that it's becoming really confused about what to choose. Also, every internet provider claims that they are providing the best speed of the internet but actually they are not. Once you get the connection, they won't listen to what you are speedput saying. And that's the reason you should always keep checking the speed of your internet to check if you are paying bills for the right speed of the internet or not.

To do so there are a number of tools. It's really confusing to choose the right one. After wasting a lot of time, I finally got my hands on the best internet speed test tool. Unlike other tools, it takes really less time to calculate various aspects of the internet. You can check it here

بالا