برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه اینترنتی مالیات دارد ؟

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
سلام
قصد دارم یک فروشگاه اینترنتی بالا بیارم و اجناس شرکت رو اینترنتی هم به فروش برسونم .
سوالم اینجاست آیا مالیات هم به این فروشگاه می خوره یا خیر ؟ کلا به چه صورت هست

کسایی که تجربه دارند ممنون میشم به اشتراک بزارند

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
اگر نماد (مرکز توسعه تجارت الکترونیکی) بگیرید, بله باید مالیات بدید.

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
نماد هم نگیرید نمیتونید درگاه بگیرید برای سایت، اگر هم از درگاه واسط استفاده کنید باید کارمزد بدید، از طرفی تا جایی که من متوجه شدم درگاه های واسط هم گویا موظف هستن به دارایی گزارش کارکرد و اکانت های فعال رو بدن.

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
پس اگه بخوام نماد بگیرم احتمال زیاد مشکل پیش میاد ؟ کسی از دوستان هست فروشگاه داشته باشه با نماد و از این داستانا هم براش پیش اومده باشه ؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,077

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
از اداره مالیات زنگ میزنن بهتون که باید برید فرم اینا پر کنید تا براتون مالیات محسابه کنن بگیرن . من اون سری هر چقد زنگ زدن نرفتم گفتم سایتم تعطیله اون اقاهه هم یکم تند و بد برخورد کرد منم جوابشو دادم یارو به من میگه خودت با زبون خوش بیا گفتم نمیام خودت بیا دنبالم . بعد برا خاطر دوستم رفتیم بعد 6 ماه هم که فرم پر کرده بود همینجوری مونده بود دولت نمیدونه بر چه اساسی باید مالیات رو محاسبه کنه بگیره دستورالعمل از بالا نمیاد گیج موندن کارمنداش . یه مسئله ای هم عرض کنم که حساب سایت رو با حساب خودت یکی نکن . وگرنه ممکن پول هایی که کسی بهت بدهی داره یا از جای دیگه واریز میشه و خرید نیست اینا به حساب فروشگاه بزنن و مالیاتش رو بگیرن .

بالا