برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
ارزش بیت کوین در حال سقوطه؟

از سقوط هم رد شده ،داره یه کله به ته چاه فاضلاب میره.
ماینرها تهدید کردن زیر 6000 ماین بیت کوین به صرفه نیست و خلاصه حواستون رو جمع کنید دیگه بیشتر از این گند نزنین به بازار(مخاطبشون نهنگهای بازار هستن).

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
از سقوط هم رد شده ،داره یه کله به ته چاه فاضلاب میره.
ماینرها تهدید کردن زیر 6000 ماین بیت کوین به صرفه نیست و خلاصه حواستون رو جمع کنید دیگه بیشتر از این گند نزنین به بازار(مخاطبشون نهنگهای بازار هستن).
اره برا همین اونا تو این رنج یا ماین نمیکنند یا نمیفروشند پس به نظرم دیگه باید کمین کنید و کوینهاتونو بخرید تقریبا دیگه موقشه بعیده زیر 6 بیاد و اگرم بیاد زود برمیگرده

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
دوستان کسی اکانت changer[dot]com با تخفیف داره؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سلام ببخشید یه سوال داشتم :
تو سایت فری بیت کوین یه قسمت داره که اگه تا 100% بره مقداری به رول های شما اضافه میشه و روش اضافه شدنش هم استفاده از لاتری و قمار هستش فقط میخواستم بدونم اگه این 100% بشه میره تو دور بعدی؟ و اینکه دیگه پایین نمیاد؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
ممنون از توضیحاتت علی جان

علی جان من ۱ سری کوین زدم بهش نیومده توش.تو بلاک اکسپلور هم اکی شده .بایننس میگه موفق خورده تو بلاک اکسپلور خورده.کاری نمیشه کرد

idex هم زیر بار نمیره میگه ۲ باره بزنید

ممنون از لطفتت
من خودم با لدجر بهش وصل شدم و توکن بهش زدم آنی رفته تو حساب ولی یه مشکلی که منم باهاش داشتم اینه که بعضی وقتها توکن ها رو نشون نمیداد چند بار مرورگر رو رفرش کنید و لاگ اوت کنید دوباره وارد حساب بشید درست میشه .البته کلا از کیف پول شخصی استفاده کنید و از اکسچنج به اکسچنج نزنید اما بازم اگه آدرس درست زده باشید مشکلی نداره نهایتا به ساپورتاش پیام بدید اگه مشکلتون حل نشد.

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
من خودم با لدجر بهش وصل شدم و توکن بهش زدم آنی رفته تو حساب ولی یه مشکلی که منم باهاش داشتم اینه که بعضی وقتها توکن ها رو نشون نمیداد چند بار مرورگر رو رفرش کنید و لاگ اوت کنید دوباره وارد حساب بشید درست میشه .البته کلا از کیف پول شخصی استفاده کنید و از اکسچنج به اکسچنج نزنید اما بازم اگه آدرس درست زده باشید مشکلی نداره نهایتا به ساپورتاش پیام بدید اگه مشکلتون حل نشد.
اقا ساپورتش میگه نیومده ۲باره بزنید و دیگه جواب نمیدن
درصورتی که تو بلاک اکسپلور تکمیل و موفقیت امیز خورده ارسال

ممنون

Farshad_99_1

Registered User
لایک‌ها
185
سایت LocalBitcoins هنوز مشکلی پیدا نکرده با ایران؟

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
اکسچنج بینانس هم فیلتر شد :mad:

واقعا که دیگه شورش رو در آوردن :general208:

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
سلام دوستان
کسی میدونه از چه تاریخی میشه EOS ها رو ارسال و دریافت کرد؟ داخل اگزودوس دارم میخوام تبدیلشون کنم
-----------
نظرتون در مورد EMB چی هست؟ یک اتر دادم EMB گرفتم حالا قیمتش نصف شده ، به نظرتون نگه دارم تا قیمت برگرده؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام دوستان چخبر

thefirst

Registered User
لایک‌ها
74
دوستانی که icx دارید داخل exodus بیارید داخل بایننس چون icx میخواد mainnet لانچ کنه و اگزودوس دیگه ساپورت نمیکنه
توکنهای erc20 میسوزن
سلام من روی icx سرمایه گزاری کردم خوبه؟

thefirst

Registered User
لایک‌ها
74
نظرتون در مورد این چیه؟

کاهش والیوم سهام آیوتکس به میزان ۱۳‎٪ . بر اساس نظر کارشناسان هدف این سهام ۰/۰۳۵ دلاری ۰/۰۳۹ و در نهایت ۰/۰۹۵ با سودی ۳۰۰‎٪ میباشد . نخبگان گوگل و اوبر اتاق فکر این شرکت را تشکیل داده اند .

111.jpg

sobab

Registered User
لایک‌ها
427
دوستانی که ترون دارن حواستون باشه
اخبار مربوط بهtron migration رو دنبال کنید همین یکی دوروزباید توکن هاتون رو به والتی انتقال بدید که مهاجرت ترون رو پشتیبانی کنه. خودم زیاد سر در نیوردم در مورد مهاجرتش فقط توکن هامو به Bitforex انتقال دادم.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
دوستانی که ترون دارن حواستون باشه
اخبار مربوط بهtron migration رو دنبال کنید همین یکی دوروزباید توکن هاتون رو به والتی انتقال بدید که مهاجرت ترون رو پشتیبانی کنه. خودم زیاد سر در نیوردم در مورد مهاجرتش فقط توکن هامو به Bitforex انتقال دادم.
بینانس ساپورت نمیکنه؟

بالا