برگزیده های پرشین تولز

آیا بازیافت زباله درآمدزاست ؟

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
با سلام
دوستان تصمیم دارم با شهرداری قرارداد ببندم و زباله هایی که از درب منازل جمع می کنه را با پرداخت عوارضی از شهرداری خریداری کنم و اقدام به تفکیک زباله کنم و سپس بفروشم ؟ ایا این کار درآمدزاست یا خیر
از دوستانی که تجربه چنین کاری دارند. لطفا راهنمایی کنند با تشکر
لازم به ذکر است من هیچگونه دستگاهی ندارم که کار تبدیل زباله را انجام بدم و فقط قصدم تفکیک و فروش به کارخانه هاست

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
بنده سازنده خطوط بازیافت پلاستیک هستم
اگر میخاین یه جایی درست کنین که ماشین های شهرداری بیان و زباله ها رو بریزن اونجا و شما تفکیک کنید
بسته به تعداد جمعیت شهر- یک جمعیت 100 هزار نفری در نظر بگیریم شما یک بیل مکانیکی میخاین
و ماشین الات حدود 600 میلیون
حدود 20 نفر هم کارگر میخاین

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
جمعیت منطقه ما حدود حداکثر 10 هزار نفر بیشتر نیست. ثانیا به نظرم یک نوار نقاله بیشتر نمیخاد اون 600 میلیون برای چه دستگاهی هست ؟

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
دستگاه ذوب آهن کوچک شما اطلاع ندارید حدودا چند قیمت هستش ؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دوستان تصمیم دارم با شهرداری قرارداد ببندم و زباله هایی که از درب منازل جمع می کنه را با پرداخت عوارضی از شهرداری خریداری کنم
مگه اصلا همچین قراردادی با شهرداری میشه نوشت؟؟؟مگر مناقصه برگذار نمیشه؟

دستگاه ذوب آهن کوچک شما اطلاع ندارید حدودا چند قیمت هستش ؟
ذوب فلزات کار تخصصی هست به این راحتی نیست که کوره بخرید فلز بریزد داخلش و بعد شمش بفروشید .برای همین کلی از مراکز بزرگ بازیافت اصلا ذوب ندارند فقط تفکیک می کنند یا نهایت پرس شده ضایعات را می فروشند.
از طرفی کوره برقی باشه نیاز به برق قوی داره گازی باشه نیاز به خط لوله گاز قوی و در هر دو صورت گرفتن جواز برق آمپر بالا یا لوله گاز هم هزینه داره هم اینکه به این راحتی نمی دهند

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
بنده سازنده خطوط بازیافت پلاستیک هستم
اگر میخاین یه جایی درست کنین که ماشین های شهرداری بیان و زباله ها رو بریزن اونجا و شما تفکیک کنید
بسته به تعداد جمعیت شهر- یک جمعیت 100 هزار نفری در نظر بگیریم شما یک بیل مکانیکی میخاین
و ماشین الات حدود 600 میلیون
حدود 20 نفر هم کارگر میخاین
جریان این زباله های خشک که شهرداری خودش میاد میریزه تو انبارشون چیه ؟ قرارداد میبندن یا مناقصه ای هست؟
یکیو میشناختم که افغان بود با چندتا کارگر و تراکتور و باسکول و ...
ماشین های سفید رنگ شهرداری زباله خشک براش میاوردن

بالا