برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ویلشر اعلام کرد که فصل بعد از آرسنال جدا میشه،
همیشه دوستش داشتم و واقعا قبل از اینکه درگیر مصدومیت بشه بازیکن فوق العاده ای بود، حیف الان تو ۲۶ سالگی فقط به تیمایی مثل وست هم و پالاس لینک میشه..!
اصلا با حرفت حال نمیکنم و موافق نیستم، کاری به کارش ندارم، فقط یه فصل موفق داشت، بعداز اون فقط اون کاریکاتورهای عمر مومنی میتونست توصیفش کنه...
آخرین شایعه در مورد لوزانو هستش، بعداز بازی خوب مکزیک جلوی آلمان، این لوزانو به خیلی از باشگاه های دنیا، لینک شد!!!
درضمن دیگه بیخیال آلدرویرلده بشید، چون ظاهرا تاتنهام هم دم در اورده، فقط مارسیال رو میخوان در ازاش و حاضر به فروشش نیستن!!!! کلا منچستر هم کاملا قیدش رو زده!!!!!(من یکی که ناراحت نشدم، مدافع 29-30 ساله به درد ما نمیخوره)
تا اینجای جام جهانی، غیر از این امروبات، هافبک وینگ بک راست مراکش، از هیچ بازیکنی خوشم نیومده، یه زمانی تیم های ملی آمریکای جنوبی وقتی تو جام جهانی بازی میکردن، یک عالمه ستاره ازشون بیرون میومد که تمام دنیارو درگیر خودشون میکردن، الان وضعیت طوری شده که اول این بازیکنهارو تو رسانه ها میشناسیم بعد بازیهاشون رو تک و توک تو این باشگاه هایی میبینیم که زودتر رفتن خریدنشون و یا قرضشون دادن به باشگاه های دیگه...
فرد هم که بازی اول برزیل نبود، خبری هم ازش نیست فعلا، معلوم نیست تا کی مصدومه...:general710:
واسم جام جهانی بدون ایتالیا، خیلی بی ارزش و بی هیجانه!!!!:general507::general507::general507:
مهرداد جان تقریبا 1 ماهی از اون جریان گلووین میگذره، خودم 5-6 باری گفتم جریان رو...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب مثل اینکه مدیرهای منچستر، یک بار هم که شده، درست دارن عمل میکنن، اسکای الان خبر زده که منچستر قیمت فروش مارسیال رو 100 میلیون پوند اعلام کرده، من یکی که از فروشش با همچین قیمتی خوشحال میشم!!!!
البته گفته که تاتنهام مشتری مارسیال هستش، یه 100 میلیون پوند بهشون بفروشیم، راضی کننده هستش، ولی دوست ندارم به تیمی تو انگلیس بفروشیمش، شاید تاتنهام کزینه بدتری از بقیه به نظر برسه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کلایورت هم رسما به رم رفت با قیمت 17 میلیون یورو، البته یه سری فرمایشات تو قراردادش هست، ولی در کل زیر 25 میلیون یورو بوده مبلغ خریدش واسشون که باز هم رم ثابت کرد که خیلی جالب خرید میکنه، اما من یکی که هر چی فکر میکنم این کلایورت رو اونقدر با ارزش نمیبینم، شاید تو رم پیشرفت خیلی زیادی کنه...شاید
فرد امروز هم بازی نکرد، معلوم نیست وضعیتش چطوره...:(
شایعه یا خبری هم نیست، خیلی خیلی سوت و کوره، رسما تیمهای آمریکای جنوبی سرویس شدن، فقط برزیل یه کمی بهتر عمل کرده...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یعنی ما افتادیم دنبال این بواتنگ با 50 میلیون پوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:general208::general208::general208::general208::general208::general208:
خدایا رحم کن...:rolleyes:
ویرایش:
و حالا اخراج هم شد!!!!!!! خدا نکنه دنبال این بواتنگ باشیم...:general410::general410::general410:
حاضرم با امثال جونز و اسمالونگ سر کنیم فصل رو، ولی نریم 50 میلیون(50 میلیون که هیچ، 10 میلیون هم از سرش زیاده) پول بی زبون رو خرج همچین دفاع فرطی بکنیم...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
و لینگاردی که میگه نه مارسیال و نه رشفورد و نه دله آلی، بشینن رو نیمکت که لینگارد فیکسه، در حدش هم پیدا نمیشه!!!!!!:p:cool::cool:
عجب گلی زد، پنالتی گرفت و بازی عالی هم کرد...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چالبه که روخو تونست آرژانتین رو از حذف و فاجعه نجات بده!!!
یه جوری بازیکنهاشون خوشحالی میکردن که انگار قهرمان جام جهانی شدن!!!:D فکر نکنم ما وقتی به اسپانیا گل زدیم، اینجوری خوشحالی کرده باشیم!!!!
خبر و شایعه خاصی نیست، ولی میگن که ما به دنبال ساویچ هستیم هنوز!!!
خبر دیگه هم اینه که PSG واسه پوگبا، وراتی و مقداری پول رو پیشنهاد داده!!! زهی خیال باطل!!!:cool:
فقط منتظرم که جام جهانی زودتر تمام بشه که نقل و انتقالات زودتر ادامه پیدا کنه، ما هنوز خیلی ضعف داریم که باید با خرید پوشش داده بشه، ولی اخبار شدیدا فاجعه باری بیرون میاد که یکیشون اخبار این هستش که منچستر نتونسته وینگ بک چپ بخره، میخواد قرارداد شاو رو تمدید کنه!!!!!!:general208::general208::general208::general208::general208::general208::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
خبر دیگه هم در مورد دراز بی خیر هستش که خیال کرده مسی یا رونالدو یا گریزمنه!!!!!!!! دهن سرویس تاریخ مشخص میکنه که چکار میخواد بکنه در مورد آیندش!!!!!!!!!:general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::mad::mad::mad::mad::mad: ما نمیخوایم دیگه ببینیمش تو تیم، موران و وودوارد دارن نازش رو میکشن!!!!!!!!!!!!:general208::general208::general208: یعنی در این باشگاه رو باید تخته کرد بخدا از کسایی مثل گیگز و اسکولز و کین، رسیدیم به آشغال هایی مثل شاو و فلینی!!!:general208::general208::general208::general208:
من نمیدونم که واسه چی باید قرارداد این فربه رو تمدید کنیم؟:
gsd.jpg
واقعا مسخرست، گریه آوره، بازیکنی که فوتبالش 3 فصل پیش تمام شد و هیچ جوری بهتر از فاجعه نبوده، هر موقع بازی کرده...
موران رسما خرفت شده اگه قرارداد این دوتارو بخوان تمدید کنن...:mad:

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اخبار اسفناکی از باشگاه بیرون میاد، واقعا فاجعه هستش واقعا احمقانه بی خردانه بدون فهم و شعور هستش...
میگن که فلینی قرارداد 2 ساله بهش دادن و داره تمدید میکنه:general208::general208::general208::general208::general208::general208::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
درضمن میگن که میلان که رسما 1 سال از خرید کردن و حضور در رقابتهای اروپایی محروم شده، مجبوره که یه سری از بازیکنهاش رو هم بفروشه، واسه همین ما با 31 میلیون پوند افتادیم دنبال بونوچی 31 ساله!!!!!!!!!:general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208: خدا!!!!!!:mad::mad::mad::mad:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
اخبار اسفناکی از باشگاه بیرون میاد، واقعا فاجعه هستش واقعا احمقانه بی خردانه بدون فهم و شعور هستش...
میگن که فلینی قرارداد 2 ساله بهش دادن و داره تمدید میکنه:general208::general208::general208::general208::general208::general208::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
درضمن میگن که میلان که رسما 1 سال از خرید کردن و حضور در رقابتهای اروپایی محروم شده، مجبوره که یه سری از بازیکنهاش رو هم بفروشه، واسه همین ما با 31 میلیون پوند افتادیم دنبال بونوچی 31 ساله!!!!!!!!!:general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208: خدا!!!!!!:mad::mad::mad::mad:
بونوچی که دفاع خوبی هستش انصافا یه 4 سالی هم کارایی داره ولی فکر نمیکنم بیاد بخاطر فرزندش که مریض هستش

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بونوچی که دفاع خوبی هستش انصافا یه 4 سالی هم کارایی داره ولی فکر نمیکنم بیاد بخاطر فرزندش که مریض هستش
ای آقا، تیم کهنسالان رو رد کردیم دیگه، هی هر سال داریم اینجوری خرید میکنیم، سال بعد داریم در به در میدویم که جایگزینشون کنیم به این خرید نمیگن که، میگن خودکشی...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آقا این یانوزای بند باز خرید تو اون لامصبش نیست؟‌ :general210:
احتمال خیلی زیاد، باید باشه، ولی بازی اولی که انجام داد رو میدیدی، این حرف رو نمیزدی...
میتونه وینگر راست بازی کنه، تنها خوبیش اینه!!!!!
ولی قدر خودش رو ندونست، الان هم سنش دیگه بالا داره میره و جای پیشرفت نداره دیگه...
واسه من یکی که دیگه فصل تموم میشه اگه قرارداد کسایی مثل شاو و فلینی تمدید بشه، اصلا دلیلی برای دنبال کردن تیم نخواهم داشت...

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
احتمال خیلی زیاد، باید باشه، ولی بازی اولی که انجام داد رو میدیدی، این حرف رو نمیزدی...
میتونه وینگر راست بازی کنه، تنها خوبیش اینه!!!!!
ولی قدر خودش رو ندونست، الان هم سنش دیگه بالا داره میره و جای پیشرفت نداره دیگه...
واسه من یکی که دیگه فصل تموم میشه اگه قرارداد کسایی مثل شاو و فلینی تمدید بشه، اصلا دلیلی برای دنبال کردن تیم نخواهم داشت...
البته شوخی کردم دیشب هم به جز گلی که زد اون قدر خوب نبود خیلی تک روی می کرد و سرعتشم کم بود دقیقا مثل زمانی که تو منچستر بود. بعدشم مورینیو به نظر من با بازیکن هایی مثل یانوزای نمی سازه. چون کار دفاعی که اصلا نمی کنه تو ضد حمله ها هم سریع نیست.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به خبر بد
فلاینی ۲ ساله تمدید کرد

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
به خبر بد
فلاینی ۲ ساله تمدید کرد
خب خدا رو شکر
خطر از بیخ گوش خط هافبکمون گذشت :general106:
شا هم که با اون هیکل س*سی ش تا ۱۵ سال سمت چپ رو بیمه کرده. برای وینگر راست هم یه کور و کچل دیگه بیارن تیم تکمیله بریم برای قهرمانی چمپیونز :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به خبر بد
فلاینی ۲ ساله تمدید کرد
ظهر این خبر وفات باشگاه رو خوندم...
به شخصه دیگه کاری به کار باشگاه و این تیم ندارم...
مار و به خیر و باشگاه رو به سلامت...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ظهر این خبر وفات باشگاه رو خوندم...
به شخصه دیگه کاری به کار باشگاه و این تیم ندارم...
مار و به خیر و باشگاه رو به سلامت...
استعدادیاب های بنده دو تا گزینه خوب برای دفاع چپ :D
یکی لوکاس فرناندز دفاع چپ فرانسه که عالی بوده جلوی آرژانتین هم ترکوند، 22 سالش هم بیشتر نیست و بازیکن مارسیه خیلی هم لازم نیست رکورد شکنی کنیم برای خریدش.
یکی هم لاگزالت (اسمش رو تقریبا مطمئنم اشتباه نوشتم :D) دفاع چپ اروگوئه که اونم امشب خیلی خوب بود 25 ساله هم هست و تو جنوا بازی میکنه. بازی های بعدی بیشتر باید دقت کنم بهش.
لطفاً به گوش وودوارد برسون شما دیگه:p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
استعدادیاب های بنده دو تا گزینه خوب برای دفاع چپ :D
یکی لوکاس فرناندز دفاع چپ فرانسه که عالی بوده جلوی آرژانتین هم ترکوند، 22 سالش هم بیشتر نیست و بازیکن مارسیه خیلی هم لازم نیست رکورد شکنی کنیم برای خریدش.
یکی هم لاگزالت (اسمش رو تقریبا مطمئنم اشتباه نوشتم :D) دفاع چپ اروگوئه که اونم امشب خیلی خوب بود 25 ساله هم هست و تو جنوا بازی میکنه. بازی های بعدی بیشتر باید دقت کنم بهش.
لطفاً به گوش وودوارد برسون شما دیگه:p
حالا اصلان هی تیکه بنداز...:general505:
به شخصه خود من هم از هر دوتاشون خوشم میومد، این لاکسال که خیلی خوش استیل بود...
اگه اشتباه نکنم:rolleyes:، هرناندز دفاع چپ فیکس اتلتیک هستش!!!:general710: فکر نمیکنم که قیمتش پایین باشه، از هرناندز بخاطر فیلم بازی کردن هاش، خوشم نمیاد، خوب وقتی نگاه میکنیم که مربیش سیمئونه هستش، انتظار دیگه ای نمیره!!!!
گفتم که، واسه من این باشگاه تمام شد، با موندن بز درخت و اون فربه، رسما هر کاری تو این دو فصل کرده رو نابود داره میکنه موران، تیمش اونقدر فاجعه هستش تو اون قسمتهای زمین، قراردادشون رو چند ساله هم تمدید میکنن!!

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
حالا اصلان هی تیکه بنداز...:general505:
به شخصه خود من هم از هر دوتاشون خوشم میومد، این لاکسال که خیلی خوش استیل بود...
اگه اشتباه نکنم:rolleyes:، هرناندز دفاع چپ فیکس اتلتیک هستش!!!:general710: فکر نمیکنم که قیمتش پایین باشه، از هرناندز بخاطر فیلم بازی کردن هاش، خوشم نمیاد، خوب وقتی نگاه میکنیم که مربیش سیمئونه هستش، انتظار دیگه ای نمیره!!!!
گفتم که، واسه من این باشگاه تمام شد، با موندن بز درخت و اون فربه، رسما هر کاری تو این دو فصل کرده رو نابود داره میکنه موران، تیمش اونقدر فاجعه هستش تو اون قسمتهای زمین، قراردادشون رو چند ساله هم تمدید میکنن!!
میلاد من هم فلسفه موندن شا و نگرفتن دفاع چپ جدید رو واقعا نمی فهمم ولی اگر واقع بین باشی فلینی هیچ وقت در سلامت پوگبا و هررا بازیکن فیکس نبوده حتی مک تامینی بازی می کرده و فلینی نمی کرده. به هر حال ما برای نیمکت هم بازیکن لازم داریم دیگه. فلینی هم یه قابلیت داره که واقعا هیچ کس دیگه به جز دفاع وسط هامون تو تیم ندارن و اون هد زدنه.
نمی شه که 11 نفر بازیکن خوب بگیریم بقیه ات و اشغال ها رو رد کنیم برن. ما الان پوگبا ماتیچ فرد هررا رو داریم نگران نباش این قدر حرص نخور.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد من هم فلسفه موندن شا و نگرفتن دفاع چپ جدید رو واقعا نمی فهمم ولی اگر واقع بین باشی فلینی هیچ وقت در سلامت پوگبا و هررا بازیکن فیکس نبوده حتی مک تامینی بازی می کرده و فلینی نمی کرده. به هر حال ما برای نیمکت هم بازیکن لازم داریم دیگه. فلینی هم یه قابلیت داره که واقعا هیچ کس دیگه به جز دفاع وسط هامون تو تیم ندارن و اون هد زدنه.
نمی شه که 11 نفر بازیکن خوب بگیریم بقیه ات و اشغال ها رو رد کنیم برن. ما الان پوگبا ماتیچ فرد هررا رو داریم نگران نباش این قدر حرص نخور.
محمد جان فلسفه نداره، حماقت و نبود شعور فوتبال هستش، موران میخواد با یانگ سر کنه، بازیکنی که در بهترین وضعش، یه وینگ بک خیلی نرماله!!!!! شاو رو هم داشته باشه که اگه یانگ مرد، بزاردش جاش تو زمین، تا یه فاجعه ای مثل بازی با تاتنهام و حذف مقابل بریستول سیتی و سویا و خیلی بازی های دیگه این فصل، تکرار بشه!!!:mad::mad::mad: دارمین رو هم که یووه نگرفت، چون کانسلو رو گرفتن، بعیده دیگه بیان سراغش، پس رسما دیگه وینگ بکی خریده نمیشه، تمام فجاعت تیم پارسال، امسال هم سر جاشه، با موندن درخت ابلح هم کامل شده...:general208::general208::general208:
مدافع میانی که هیچ خبری نیست، یعنی با همون فجاعت ها، باید سر کنیم، یا اگه خبری هم هست، یه سری بازیکن فجیع تر بهمون لینک میشن، مثل بونوچی و بواتنگ!!!!!!:general208::general208::general208:
به جای اینکه تیم رو بهتر کنه موران، داره تیشه میزنه به ریشه این تیم، هر چی بازیکن پیر پاتاله و رفقای قدیمی رو داره جمع میکنه، بازیکنهایی که همشون یه فصل یا حداکثر دو فصل بازی میکنن و یا بازنشست میشن یا اونقدر عملکردشون سینوسی و ضعیف میشه که میشن وبال باشگاه!!!!! زلاتان، مخیتاریان، سانچز و ماتیچ و الان هم دنبال کسایی مثل بواتنگ و بونوچی و آرناتوویچ!!!!
خوب باید هم حرص بخوریم با این وضعیت، تیم ما بازیکنهای فیکسش در حد فیکس بودن نیستن، به فکر ذخیره باشیم محمد؟؟
ما حداقل یه وینگر راست و یک هافبک دیگه و یک وینگ بک چپ میخوایم واسه همین تابستون، مهاجم ذخیره لوکاکو و مدافع میانی هم بماند!!!!!!
میگن که پیله کردن به خرید یه کسی مثل بیل و کروس!!!!! بازیکنهایی که تموم شده هستن، واقعا تمام شده هستن، ولی میخوایم واسشون اعداد نجومی پرداخت کنیم!!!!!
شاید با خرید کروس کنار بیام، ولی بیل رو اصلا نمیتونم تحمل کنم با قیمت بالاتر از 60-50 میلیون پوند...

Last edited:
بالا