برگزیده های پرشین تولز

مقداد آی تی و عدم پاسخگویی در مواقع گرانی

pulp_152

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
119
سلام

من هم مثل همه ی کاربران ی که در اینترنت فعالیت بیشتری داریم به چند سایت برای خرید قطعات به واسطه ی قدمت اونها اعتماد بیشتری داریم .

تقریبا از سایتهای معروف مثل دیجی کالا یا مقداد یا لیون کامپیوتر و امثالهم هر کدام به تنهایی بیش از ۱۰ میلیون هم خرید داشتم و ...

این مطالب رو گفتم که اشنایی مقدماتی بوجود بیاد

۲۴ خرداد در بحبوبه ی شایعات گرانی هارد ۴ ترا بایت نیاز داشتم که تصمیم گرفتم خرید کنم با سرچ کردن در گوگل ،گوگل مرا به چند سایت ارجاع داد که از بین سایتهای پر آوازه مقداد ای تی هم بود هارد مورد نظر در مقداد ۷۶۳ هزار تومان قیمت گذاری شده بود و در سایتهای مشابه اما کمتر شناخته شده از ۷۳۵ تا ۷۹۰ هزار تومان

خوب طبیعتا ۷۳۵ هزار تومان گزینه ی مناسب تری می باشد اما از آنجایی که کیفیت خدمات و پاسخگویی و اطمینان به کالا برایم اهمیت داشت تصمیم‌ گرفتم که ۲۸ هزار تومان بیشتر پرداخت کنم و خریدم را از مقداد انجام دادم به این هوا که شنبه پست می شود و دوشنبه به دست من می رسد نهایتا

اما در کمال تعجب دوشنبه با من تماس گرفته شد که هارد موجود نداریم یعنی ۲۸ خرداد و اگر میخواید مبلغ مرجوع یا هارد دیگه ای انتخاب کنید ( قیمت ها افزایش پیدا کرده بود )

من که فقط همون مدل رو میخواستم با این تفکر که نهایت ۳۰ یا ۴۰ هزار دیگه میزارم روی این مبلغ و خریدم را از جای دیگری انجام میدم گفتم که مبلغم را مرجوع کنید اما متاسفانه تا به امروز که با شما صحبت میکنم با پاسکاری هایی که انجام شده و حداقل ۱۰ هزار تومان تماس با پشتیبانی مبلغم هنوز مرجوع نشده است و هنوز نتونستم اقدام به خرید کنم

نکته ی جالب اینجاست که هر بار که تماس گرفتم گفتند تا ۲۰ دقیقه دیگر در حسابتان هست حالا که تماس میگیریم صحبت از روال کار میکنند و به رضایت مشتری هم که تماس گرفتم اصلا کسی نیس که جواب بده ، هیچ جایی برای ثبت اعتراض هم عملا وجود نداره

بنده نادار نیستم، ۲۲ همون برج ۲ قطعه گرافیک هم خریدم که اتفاقا بدستم هم رسید توسط خود مقداد ولی این نوع پشتیبانی و برخورد و عدم انجام کاری که نهایت ۲ روز به طول می انجامید و متاسفانه تماس هایی که اگر انجام نمیدادم سنگین تر بودم برای همیشه باعث شد که مقداد رو از لیست خریدهام حذف کنم .

مدرک خرید هم پیوست کردم کماکان تا امروز هم خبری نه از پول بنده است نه کالا ، قیمت قطعه هم حداقل ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار گرونتر شده که طبیعتا مقداد پاسخگو نخواهد بود فقط صحبت از روال کار میکند و پاس دادن به همدیگر و انجام ندادن کار مشتری.

امیدوارم‌ روزی بیاد که احترام به وقت، تماس، و اعتمادی که کاربر به سایتهای داخلی معروف مثل مقداد آی تی میکنه معقولانه و متقابل برگشت بشه و جواب این دست سایتها فقط انتشار بیشتر و تحریم همه ی کاربران است که در رویه هاشون تغییرات انجام بدهند یا کلا هیچ گونه خریدی نداشته باشیم.

فایل های ضمیمه

• Screenshot_۲۰۱۸۰۶۲۴-۱۲۰۶۱۰.jpg
    Screenshot_۲۰۱۸۰۶۲۴-۱۲۰۶۱۰.jpg
    301.9 KB · نمایش ها: 11

Manger4321

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
از مقداد ای تی عجیبه

بالا