برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
بالاخره نوبت منم رسید. تیرماه اعزامم، فقط نمیدونم چرا دو تا تاریخ اعزام زدن واسه من کسی میدونه کدومش درسته؟ خودم فکر کنم دوم درست باشه. محل خدمت هم که گفتن اونجا مشخص میشه :|
photo_2018-06-12_13-28-29.jpg photo_2018-06-12_13-28-35.jpg

یه نکته ای رو به اون دسته دوستانی که دنبال معافیت پزشکی هستن بگم اینکه اگه واقعا میدونید مشکلتون طبق آیین نامه معافیت نداره کلا بیخیالش بشید، اینطوری نباشه که مثلا پیش خودتون بگید میرم پیش دکتر خواهش و التماس میکنم و ... اونا گوششون از این حرفا پره و فقط برگه آزمایشهاتون رو نگاه میکنن اگه تو برگه چیزی نوشته باشه که بر اساس آیین نامه معافیت داشته باشه اکیه اما اگه حد و حدودش از چیزی که تو آیین نامه هست یک ذره کمتر باشه به هیچ وجه معاف نمیکنن.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
بالاخره نوبت منم رسید. تیرماه اعزامم، فقط نمیدونم چرا دو تا تاریخ اعزام زدن واسه من کسی میدونه کدومش درسته؟ خودم فکر کنم دوم درست باشه. محل خدمت هم که گفتن اونجا مشخص میشه :|
مشاهده پیوست 1073514 مشاهده پیوست 1073515

یه نکته ای رو به اون دسته دوستانی که دنبال معافیت پزشکی هستن بگم اینکه اگه واقعا میدونید مشکلتون طبق آیین نامه معافیت نداره کلا بیخیالش بشید، اینطوری نباشه که مثلا پیش خودتون بگید میرم پیش دکتر خواهش و التماس میکنم و ... اونا گوششون از این حرفا پره و فقط برگه آزمایشهاتون رو نگاه میکنن اگه تو برگه چیزی نوشته باشه که بر اساس آیین نامه معافیت داشته باشه اکیه اما اگه حد و حدودش از چیزی که تو آیین نامه هست یک ذره کمتر باشه به هیچ وجه معاف نمیکنن.
اینجا گفته کسانی که محل خدمتشون مشخص نشده (کد مازاد) میتونن برن تهران میدان س÷اه محل خدمتشون رو مشخص کنن، درسته؟ نزدیکترین ایستگاه مترو به میدون س÷اه کجاست؟:D

Last edited:

psp.2004

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
288
با سلام و درود، اعرام ۲ تیر ۹۷ .. اول ۰۱ تهران بودم که چون میخواستم ناجا بیافتم در انتها افتادم باهنر کرمان :)
دوستانی که تجربه آموزشی باهنر کرما رو داشتند چجوریه !! وضع مرخصی دادناشون چطوره ؟

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
با سلام و درود، اعرام ۲ تیر ۹۷ .. اول ۰۱ تهران بودم که چون میخواستم ناجا بیافتم در انتها افتادم باهنر کرمان :)
دوستانی که تجربه آموزشی باهنر کرما رو داشتند چجوریه !! وضع مرخصی دادناشون چطوره ؟
میشه بپرسم چرا به جای 01 و ارتش دوست داشتین ناجا باشین !؟ چون من شنیدم ارتش بهتره

psp.2004

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
288
میشه بپرسم چرا به جای 01 و ارتش دوست داشتین ناجا باشین !؟ چون من شنیدم ارتش بهتره

حقیقت تو ناجا برای بعد از دوره آموزشی یه موقعیت بسیار خوب دارم که جای ایده آلی از ناجا بیافتم. از طرفی فکر نمیکردم وقتی ارگانم انتخاب شده بتونه برام کاری بکنه، ولی خب تونست و ۰۱ نزاجا تبدیل به باهنر کرمان ناجا شد.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,989
مشاهده پیوست 1073514 مشاهده پیوست 1073515

برو پلیس منهای ده تعجیل بزن یکی دو ماه دیر تر بری مثلا برج 6
برج 4 همونجا از گرما هلاک میشی کسی هم نمیتونه کمکت کنه
همین الان تاریخشو درست تنظیم کن
لیسانس هم بزار در کوزه - وقتی رفتی میفهمی فرقی با زیر دیپلم نداری و الکی درس خوندی
یه حرف های دیگه ای هم قبلا بهت گفته بودم حالا دیگه دست خودته چی کار کنی
برج تیر اونم کرمان
من خودم کرمانم اینجا رو فکر نکنم بتونی تحمل کنی
اگه پارتی داری برو پیش همون آشنای خودت
مرخصی که تو آموزشی نمیدن
فقط بینش چند روز کوتاهی میدن بری که اونم نصفش تو راهی

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
برو پلیس منهای ده تعجیل بزن یکی دو ماه دیر تر بری مثلا برج 6
برج 4 همونجا از گرما هلاک میشی کسی هم نمیتونه کمکت کنه
همین الان تاریخشو درست تنظیم کن
لیسانس هم بزار در کوزه - وقتی رفتی میفهمی فرقی با زیر دیپلم نداری و الکی درس خوندی
یه حرف های دیگه ای هم قبلا بهت گفته بودم حالا دیگه دست خودته چی کار کنی

برج تیر اونم کرمان
من خودم کرمانم اینجا رو فکر نکنم بتونی تحمل کنی
اگه پارتی داری برو پیش همون آشنای خودت
مرخصی که تو آموزشی نمیدن
فقط بینش چند روز کوتاهی میدن بری که اونم نصفش تو راهی
دیگه تحمل صبر کردن ندارم، اونروز اس ام اس دادن که افتادی مالک اشتر اراک برو برگه جدید بگیر.

sajad1745

Registered User
لایک‌ها
328
ماهم آموزشیمون تموم شد افتادیم تیپ سوم تکاوران دریایی حمزه سید الشهدا - کنارک
آموزشی شهدای نیروی دریایی سیرجان هر سوالی بود در مورد اونجا درخدمتم

دوستان کسی اطلاعی نداره بعد آموزشی میشه گوشی لمسی ببریم تو یگان؟
من شنیدم تو تیپ کلا آزاده همه چی ولی اطلاع دقیقی ندارم

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,989
دوستان کسی اطلاعی نداره بعد آموزشی میشه گوشی لمسی ببریم تو یگان؟
من شنیدم تو تیپ کلا آزاده همه چی ولی اطلاع دقیقی ندارم
هنوز اول کاری - همچین نگهبانی بدی و بیدار خوابی بکشی که اصلا یادت بره چی پرسیدی
تحت هیچ شرایطی هیچ وسیله الکترونیکی نمیتونی همرات ببری حتی یه دونه mp3 پلیر کوچیک

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
هنوز اول کاری - همچین نگهبانی بدی و بیدار خوابی بکشی که اصلا یادت بره چی پرسیدی
تحت هیچ شرایطی هیچ وسیله الکترونیکی نمیتونی همرات ببری حتی یه دونه mp3 پلیر کوچیک
بستگی به جای طرف داره من خودم دوتا گوشی داشتم یکی لمسی که فقط جلو بعضی از رسمیا در میاوردم یکی ساده که جلو همه ازاد بود فیلم و همه چی هم میتونستیم راحت ببینیم کلا جامون خیلی خوب وبود
ولی 4 سال گذشت مث باد اصن یادم می افتع اومدم اینجا تاپیک زدم که چند روز دیگه اعزامم ولی الان 4 سال ازش میگذره

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
من یک بار قبل دانشگاه اعزام داشتم
الان بعد دانشگاه (بعد 4 سال) که میخوام اعزام بشم باید دوباره واکسن بزنم؟
دوستان یه سوال دیگه هم داشتم: توی سامانه سخا تاریخ پایان معافیت رو زده 97.6.31 اما توی برگه فارغ التحصیلی که دانشگاه بهم داده تاریخی که زده تاریخ ثبت آخرین نمره دانشگاهم هست که 96.4.21 هست. الان فرصت من که غیبت نخورم کدوم میشه؟
1. 97.6.31 (چیزی که سخا زده)
2. 97.4.21 (تا یکسال از تاریخی که دانشگاه اعلام کرده)
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Last edited:

Törvényen Kívüli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من 105 ماه ارتش خدمت کردم !!!
دوسال اجباری - هفت سال هم پیمانی.
دژبان مرکز - دژبان فرماندهی کل - امور و روابط بین الملل - موزه و ...

Törvényen Kívüli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من 105 ماه ارتش خدمت کردم !!!
دوسال اجباری - هفت سال هم پیمانی.
دژبان مرکز - دژبان فرماندهی کل - امور و روابط بین الملل - موزه و ...

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,989
بین مردم سرباز اندازه سگ هم ارزش نداره ، داخل اتوبوس یه مسافر جا مونده بود راننده گفت سربازی بود یا آدمی !!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,989
توی پادگان سگ ها رو تعقیب میکردم که چه میخورند و چکار میکنن تا من هم از گرسنگی نمیرم یعنی حتی غذا هم به کسی نمیدادن نهار خبری نبود
حالا بگیده پادگان هتله سربازی خوش گذرونیه بخور و بخواب

Last edited:

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان کسی که 5 سال از عزام قبلیش گذشته باشه باید آموزشی رو دوباره بره یا میره یگان؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,989

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
سلام بروبچز.
2 ماه آموزشی ما تو هتل مالک اراک:D تموم شد، سوالی بود در خدمتم.

بالا