برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
دوستان گروه تلگرامی برای فروشندگان اینترنتی سراغ دارین؟

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام
کسی هاست 1 گیگ لینوکس سی پنل ارزان قیمت شرکت معتبر سراغ داره سالیانه قیمت مناسب (مثلا 25 هزارتومان سالیانه) من از جایی که دارم الان قیمت یک گیگ را 50 هزارتومان سالانه کرده کسی جایی مناسبتر سراغ داره و پشتیبانی خوب؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان یه سوال
این اشخاصی که توی کانال هاشون توی یوتیوب فایل های کپی رایت دار مثل موزیک ویدئو و آهنگ و غیره رو میذارن، چطوری از طرف یوتیوب اخطار نمیگیرن؟
تازه از طریق همین فایل ها بازدید هم میگیرن و به درآمد هم میرسن، این در صورتی هست که من تا حالا خیلی دیدم که یوتیوب به فایل ها گیر داده و اخطار کپی رایت فرستاده
ممنون میشم هرکسی میدونه جواب بده
.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
xzn.ir
پلن ویژه سالانه دقیقا 25 هزار تومان 1 گیگ فضا
البته در مورد پشتیبانی و کیفیت چیزی نمیدونم.

سلام
ممنون از پیشنهاد من دیدم پلن 1 گیگ سالیانه 100 هزارتومان هست با اینکه سال اول 25 هزارتومان اما بصرفه نیست چون باید دست کم دو سال سایت با این شرکت باشه که در طولانی مدت بصرفه نیست و دردسر هست برای انتقال سایت به شرکت دیگه
باز هم ممنون از شما

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
سلام
کسی هاست 1 گیگ لینوکس سی پنل ارزان قیمت شرکت معتبر سراغ داره سالیانه قیمت مناسب (مثلا 25 هزارتومان سالیانه) من از جایی که دارم الان قیمت یک گیگ را 50 هزارتومان سالانه کرده کسی جایی مناسبتر سراغ داره و پشتیبانی خوب؟

اگر با دایرکت ادمین مشکلی نداری سرویس های اقتصادی نت افراز که لیستش اینجاست

http://www.netafraz.com/hosting.php

هم نگاهی بیانداز.

من دو تا سرویس دارم ازشون میگم کیفیت زیاد بگی فوق العاده نه ولی یارو پشتیبانی زیر 10 مین جوابمو داده امیر هم یه سرویس داشت ازشون @amir7310

مشاهده پیوست 1077861

صرفا زمان مهم نیستا. چون داریم پشتیبان که اسپم جواب می ده o_O:general208::confused::general501:

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
اگر با دایرکت ادمین مشکلی نداری سرویس های اقتصادی نت افراز که لیستش اینجاست

http://www.netafraz.com/hosting.php

هم نگاهی بیانداز.

صرفا زمان مهم نیستا. چون داریم پشتیبان که اسپم جواب می ده o_O:general208::confused::general501:

ممنون سی پنل بیشتر کار کردم راحتر هستم باهاش در ضمن من جایی که فعلا هستم رو هاست سه تا سایت اصلی هست اینجا که معرفی کردید یک دامنه اصلی بیشتر نمیشه استفاده کرد

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
ممنون سی پنل بیشتر کار کردم راحتر هستم باهاش در ضمن من جایی که فعلا هستم رو هاست سه تا سایت اصلی هست اینجا که معرفی کردید یک دامنه اصلی بیشتر نمیشه استفاده کرد

خواهش. قبول دارم سی پنل از لحاظ رابط کاربری بهتر دایرکت ادمینه.
البته نت افراز سرویس های که سایت های بیشتر بتونی میزبانی بکنه هم داره. مثل نقره ای - طلایی و ...

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
دقیقا هرچقدر سرچ میکنم به همین نتیجه میرسم :D یکی درمیون خوب میگن / بد میگن

مشاهده پیوست 1077860
xzn هاست دانلود هاش خوبه
هاست میزبانیش اما منابعش خیلی محدود هست
واسه میزبانی نگیر ازشون
------------
پشتیبانیش هم خوبه و زود جواب میده و کار راه میندازه
--------------

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آره طرف خیلی جوگیره، بیشتر تیکت هایی که هم بهش دادم یا خودم آخرش حلش کردم یا نصفه کاره مونده
همین یکی دو ماه پیش یه سرویس ازشون خریدم بعد میخواستم منتقل کنن به پنل یکی دیگه
به من میگه باید کپی کارت ملی بهم بدی :confused: انتظار داره برای یه سرویس 4 هزار تومنی کارت ملیمو بدم دستش :general210:
تا حالا دو دفعه هم هاست دانلود ازش خریدم اینقدر قطعی و خرابی داشته که هر دو بار لغو سرویس زدم :mad:

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام

پس فکر کنم جایی با این وضعیت پیدا نشه

آره طرف خیلی جوگیره، بیشتر تیکت هایی که هم بهش دادم یا خودم آخرش حلش کردم یا نصفه کاره مونده
همین یکی دو ماه پیش یه سرویس ازشون خریدم بعد میخواستم منتقل کنن به پنل یکی دیگه
به من میگه باید کپی کارت ملی بهم بدی :confused: انتظار داره برای یه سرویس 4 هزار تومنی کارت ملیمو بدم دستش :general210:
تا حالا دو دفعه هم هاست دانلود ازش خریدم اینقدر قطعی و خرابی داشته که هر دو بار لغو سرویس زدم :mad:

دقیقا من هم همین اتفاق افتاده که مشکل را خودم حل کردم یک بار هم بهشان گفتم هاست سی پنل شما باگ داره که ارسال ایمیل از طرف سایت من میکنه سایت من ایمیلش را بستم بعد از چند روز متوجه شدن من درست گفتم سی پنل را ارتقا دادند:general406:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
امنیتشون بالا بوده مدارک فیزیکی میخواستن:general105:

من از یه جا سرویس خریدم طرف یه هفته بعدش حتی تحویلم نداد رفتم تاپیک وبهاستینگ تاکش تا پست زدم چرا نمیدی بهم به خاطر تبلیغ منفی گفت نه پولتو میدم نه سرویس رو:D

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
سلام

برادر ارز بی ثبات است !

قیمت مناسب تر همینی که الان دارید

ralef

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
سلام دوستان

یه دامنه آی آر میخواستم ثبت کنم ، نیک پیام داده:

ثبت این دامنه تنها با تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز توسعه فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال امکان‌پذیر خواهد بود.

تایید گرفتن از وزارت فرهنگ و ارشاد سخت ؟؟

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
بچه ها یه سایت درست حسابی برای آموزش برنامه نویسی سراغ ندارین ؟ به زبان جاوا و پی اچ پی و پایتون بیشتر مد نظرمه

بالا