برگزیده های پرشین تولز

خرید گوشی با دلار 4200 تومانی از کجا؟

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود

دوستان من نیاز مبرم به خرید گوشی دارم. اما باتوجه به وضعیتی که هست از کجا می تونم مطمئن بشم کدام فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل با نرخ دلار 4200 تومانی می فروشه؟
از دیجیکالا بگیرم یا بامیلو یا فروشگاه چیستا یا فروشگاه فروهر یا از فروشگاه ها و مغازه های توی شهر؟ باید الان چکار کرد؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
وقت بخیر

بررسی کنید بودجه ی شما چقدر هست، سپس گوشی مورد نظر خودتونو بر اساس بودجه تقریبی انتخاب کنید، بعد بگردید بین مراجع فروش گوشی مختلف، فروشنده ایی که ارزونتر عرضه کرد از همون بخرید
والله ما هم خواستیم یک ماوس اوپتیکال خریداری کنیم قیمت ماوسی که 19000 تومان بود رو یک سایت میداد 69000 تومان!!!
باید بررسی دقیق داشته باشید چون بازار دست فروشندگان یک کالاها افتاده و از کنترل قیمت خارج شده

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
وقت بخیر

بررسی کنید بودجه ی شما چقدر هست، سپس گوشی مورد نظر خودتونو بر اساس بودجه تقریبی انتخاب کنید، بعد بگردید بین مراجع فروش گوشی مختلف، فروشنده ایی که ارزونتر عرضه کرد از همون بخرید
والله ما هم خواستیم یک ماوس اوپتیکال خریداری کنیم قیمت ماوسی که 19000 تومان بود رو یک سایت میداد 69000 تومان!!!
باید بررسی دقیق داشته باشید چون بازار دست فروشندگان یک کالاها افتاده و از کنترل قیمت خارج شده
ممنون از پاسخ گویی شما

این کار یه کمی سخت هست. باتوجه به وضعیتی که سپا..ه.. برای کشور به وجود اوردن مسئله جوری شده که اصلا نمی شه اعتماد کرد. من آشنایی با گوشی موبایل و .. ندارم. اما از اون طرف اومدن اعلام کردند که گوشی رو با قیمت ارز 4200 بخرید.خب این رو باید از کجا بخریم واقعا؟ مغازه های سطح شهر که اعتمادی نیست بهشون.

میخواستم بدونم مثلا سایت هایی مثل دیجیکالا و بامیلو روشون نظارت کامل هست و می تونیم مطمئن باشیم به این خاطر که سایت های بزرگی هستند امکان گران فروشی ندارند؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
ممنون از پاسخ گویی شما

این کار یه کمی سخت هست. باتوجه به وضعیتی که سپا..ه.. برای کشور به وجود اوردن مسئله جوری شده که اصلا نمی شه اعتماد کرد. من آشنایی با گوشی موبایل و .. ندارم. اما از اون طرف اومدن اعلام کردند که گوشی رو با قیمت ارز 4200 بخرید.خب این رو باید از کجا بخریم واقعا؟ مغازه های سطح شهر که اعتمادی نیست بهشون.

میخواستم بدونم مثلا سایت هایی مثل دیجیکالا و بامیلو روشون نظارت کامل هست و می تونیم مطمئن باشیم به این خاطر که سایت های بزرگی هستند امکان گران فروشی ندارند؟

پولتون رو به کمیته امداد بدید بصرفه تر هست تا به بامیلو!
بامیلو رو کلا از لیست خریداتون برای همیشه حذف کنید! تجربیات منفی خرید برای خیلی ها بوده
دیجی کالا هم عموما بسته به نوع محصول از 10.000 تومان تا 400.000 تومان محصولات رو گرون میده ولی خوب میشه گفت با توجه به اوضاع آشفته بازار میتونه گزینه بهتری از بقیه فروشگاه ها باشه
من به شخصه تجربه خرید منفی از دیجی کالا نداشتم ولی ممکنه بعضی از دوستان که چندنفری هم بودن تجربه خرید منفی داشته باشن

black_rose

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
به شخصه قیمیتهای سایت دیجیکالا رو برای خرید شهرستانها بسیار مناسب میدونم به نحوی که 1ماه پیش برای خرید 4 حلقه لاستیک حداقل 800 هزار تومان زیر قیمت لاستیک فروشیهای کرمان خریدم.
بعید میدونم موبایل با دلار 4تومنی گیرت بیاد ولی خب اگر تو کار خرید موبایل وارد باشی میتونی تو سایت دیوار گوشی دسته 2 یا نو خوش قیمتی پیدا کنی(ترجیحا گارانتی دار بگیر)
راستی سایت ترب هم دست کم نگیر
موفق باشی

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
فقط در صورتی از دیجی کالا خرید کنید که پیشنهاد شگفت انگیز گذاشته باشه !
بقیه اجناسش مطمئن باشید تو بازار با قیمت قابل توجهی ارزون تر می تونید تهیه کنید، مخصوصا گوشی تلفن همراه ! که اصلا توصیه نمیشه خریدش از دیجی کالا ....

proaref

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با درود

دوستان من نیاز مبرم به خرید گوشی دارم. اما باتوجه به وضعیتی که هست از کجا می تونم مطمئن بشم کدام فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل با نرخ دلار 4200 تومانی می فروشه؟
از دیجیکالا بگیرم یا بامیلو یا فروشگاه چیستا یا فروشگاه فروهر یا از فروشگاه ها و مغازه های توی شهر؟ باید الان چکار کرد؟
سلام برای خرید گوشی هایی که با ارز 4200 واقعی وارد شده اند کافیه که اول وقت ( صبح ) برین بازار علاائدین ( 1 ) میتونین فروشنده ها رو پیدا کنین و خرید کنید البته دیر وقت برید به دلیل حجم خریدار سختر میتونین بخرین.

rahman2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بنظرم اگر با این وضعیت برای تعمیرات موبایل خودتون اقدام کنید بهتر هست تا خرید یا حتی یک گوشی سالم دست دوم بگیرید

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
بنظرم اگر با این وضعیت برای تعمیرات موبایل خودتون اقدام کنید بهتر هست تا خرید یا حتی یک گوشی سالم دست دوم بگیرید
گوشی خودم همه چیزش خوبه

فقط مدتی هست که دیگه فقطاگر گوشی کنار مودم باشه وای فای اینترنت آنتن می ده وگرنه با فاصله گرفتن از مودم دیگه آنتن نمی ده. تنها مشکلش اینه

proaref

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
گوشی خودم همه چیزش خوبه

فقط مدتی هست که دیگه فقطاگر گوشی کنار مودم باشه وای فای اینترنت آنتن می ده وگرنه با فاصله گرفتن از مودم دیگه آنتن نمی ده. تنها مشکلش اینه
خب این مشکل گوشیت نیست مشکل مودمته

majidmajid0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
جالبه جناب آذری جهرمی و باقی مسئولان میگن قیمت گوشی باید با ارز 4200 تومانی محاسبه بشه !

خب مسئول اینکار کیه ؟ مردم ؟ مردمی که حتی اجازه ی چیدن برگ درخت هم ندارند ؟

الان سایت هایی که بازتاب سریع در کل کشور داره مثل دیجیکالا کلا گوشی نداره همش ناموجوده مردمم مجبورن برن گوشی 2 تومنی رو بخرن 6 ت .

قیمت تک فروشی گوشی lg g7 پانصد یوروهه یعنی با قیمت بانک مرکزی که هر یورو 5 ت هست میشه : دو میلیون و پانصد ولی در بازار زیر 8 ت پیدا نخواهید کرد .

بالا