برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
سلام
دوستان یه افزونه وردپرس یا راهی هست بشه پای کامنت های ادمین بصورت خودکار لینک یا نوشته ای مثل همین pt بصورت امضا قرار داد؟

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
سلام.

دوستان کسی میدونه چرا تو صفحه نوشته جدید وردپرس که میخوام بنویسم مطلب جدید رو نمیشه سمت مطلب رو وسط چین یا چپ چین کرد...........و فقط امکان نوشتن بصورت راست چین هستش؟

قبلا اینطور نبود ..........وردپرسم هم به تازگی اپدیت کردم.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,182
آقا عنوان پست رو به همون عنوان سئو که در افزونه سئو تعیینش میکنیم تغییر بدیم..؟ یا اینکه بذاریم دو چیز مجزا باشن!!؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,182
کسی توی دایان شاپ اکانت داره که بهم لینک ثبتنام بده؟!! ما که میخوایم ثبتنام کنیم..بذار یه پورسانتی هم به یه دوستی برسه.. :general601:

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
آقا عنوان پست رو به همون عنوان سئو که در افزونه سئو تعیینش میکنیم تغییر بدیم..؟ یا اینکه بذاریم دو چیز مجزا باشن!!؟
ترجیحا هر دو یک مورد باشه اما برخی موارد (دلایل نگارشی، سئو برای گوگل و ...) میشه مجزا هم وارد کرد. مهم همون عنوان سئو هست که تو افزونه وارد میکنی ولی چون عموما عنوان پست هم با H1 تعریف میشه برای همین بهتر هست که یکی باشند یا کمترین اختلاف رو داشته باشه

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
اقا اگه کسی جواب این سوال رو بده ...کمک بزرگی بهم انجام داده؟

دوستان کسی میدونه چرا تو صفحه نوشته جدید وردپرس که میخوام بنویسم مطلب جدید رو نمیشه سمت مطلب رو وسط چین یا چپ چین کرد...........و فقط امکان نوشتن بصورت راست چین هستش؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
اقا اگه کسی جواب این سوال رو بده ...کمک بزرگی بهم انجام داده؟

یه بار ctrl + A بگیر همرو وسط چین کن انتشار رو بزن اگه نشد یه بار همرو وسط چین کن دوباره راست چین و دوباره وسط چین کن . وردپرس فارسی یا انگلیسی؟

Alex2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
ماهی 80 کا که میشه روزی کمتر از 3 کا
این میزان آی پی با این مقدار درآمد همخوانی نداره
موضوع سایتت چیه؟
درسته اشتباه شد! منظورم روزی 80k هست
در زمینه دانلودهست

Alex2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
من ماهی 150k بازدید دارم روزانه 1500 الی 2400 ورودی گوگلی !
درامد اینجوری نداشتم والا !

شما به من بگو درامد این مقدار چطوری به دست میاد من حاضرم کتبی با شما قرارداد ببندم چک بدم که ماه اولمو بدم بهت :D ( کاملا جدی)
منظورم روزانه 80k و میزان ای پی های ورودی فقط ازگوگل هم 25k روزانه هست
و در امدم فقط از تبلیغات کلیکی(یکتانت)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
منظورم روزانه 80k و میزان ای پی های ورودی فقط ازگوگل هم 25k روزانه هست
و در امدم فقط از تبلیغات کلیکی(یکتانت)
کم داری در میاری
من با چهل کا ای پی پارسال ۷ تومن در میاوردم:D
اون یکتانت رو بگو کلیک ۵۰ تومنیش بدرد عمش میخوره
بگو من دلم نمیخواد کلیک 50 تومنی باز بشه تو سایتم
و اینکه یکتانت ۵۰ درصد سود برمیداره

Alex2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
کم داری در میاری
من با چهل کا ای پی پارسال ۷ تومن در میاوردم:D
اون یکتانت رو بگو کلیک ۵۰ تومنیش بدرد عمش میخوره
بگو من دلم نمیخواد کلیک 50 تومنی باز بشه تو سایتم
و اینکه یکتانت ۵۰ درصد سود برمیداره
سایت ترفندها قبلا بازدید زیادی داشت و بیشتر وقت ها تو نتایج گوگل بالا بود ولی وقتی فروختیش دیگه مثل قبل نشد
آخه چه جوری میتونم در امدم بیشتر کنم؟!
با خیلی از بنگاه ها کار کردم مثلا اد نگاه نصف کلیک هارو میزه غیرقابل قبول و کلیکی 80 تومن میده
اد مدیا هم دقیقا مثل اد نگاه کلیک هارو نمیشماره و میزنه غیرقابل قبول و کلیکی 50 تومن حساب میکنه
صباویژن هم بنرهاش ثابته و اصلا تنوع نداره و تبلیغات همسانش هم بیشتر وقتی ها یا یدونه نمایش میده یا اصلا نمایش نمیده!
ادتیوب هم که پول نمیده
و....
در حال حاضر فقط یکتانت با اینکه پول کمی بایت کلیک میده ولی حداقل نصفه کلیک هارو میشماره و نسبت به بقیه بهتر!!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
دایان شاپ محل سگ هم به کاربر و مشتری نمیزاره - یک هفته هست به پشتیبانی پیام دادم پشمش هم حساب نکرد هیچ جواب نداد

شما دو تا با هم رابطه ای ندارید؟:general712:
@helpmasteri
@Alex2019

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
یه بار ctrl + A بگیر همرو وسط چین کن انتشار رو بزن اگه نشد یه بار همرو وسط چین کن دوباره راست چین و دوباره وسط چین کن . وردپرس فارسی یا انگلیسی؟

ممنون.
اینکار رو هم انجام دادم اما فایده ای نداشت............یعنی من میخوام مطالب رو وسط چین کنم......اما هیچ مطلبی نه وسط چین و نه چپ چین نمیشه و فقط مطالب رو میشه راست چین کرد.
وردپرسم هم نسخه 4.9.8–fa_IR هستش............قبلا اصلا اینجور نبود...اما بعد از اپدیت اینجوری شده؟ ایا میتونه از خود وردپرس باشه یا ناسگاری افزونه ایی ؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ممنون.
اینکار رو هم انجام دادم اما فایده ای نداشت............یعنی من میخوام مطالب رو وسط چین کنم......اما هیچ مطلبی نه وسط چین و نه چپ چین نمیشه و فقط مطالب رو میشه راست چین کرد.
وردپرسم هم نسخه 4.9.8–fa_IR هستش............قبلا اصلا اینجور نبود...اما بعد از اپدیت اینجوری شده؟ ایا میتونه از خود وردپرس باشه یا ناسگاری افزونه ایی ؟

به صورت موقت شاخه wp-content رو تغییر نام بده بعد برو تو مدیریت و ctrl + f5 بزن

احتمالا مشکلت حل میشه که بعد باید ببینی تداخل از کجاست داخل قالب یا افزونه

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
به صورت موقت شاخه wp-content رو تغییر نام بده بعد برو تو مدیریت و ctrl + f5 بزن

احتمالا مشکلت حل میشه که بعد باید ببینی تداخل از کجاست داخل قالب یا افزونه

ممنون.

رفتم از تو هاست و اون پوشه رو هم تغییر دادم........اما بازم امدم از داخل پنل وردپرس امتحان کردم فایده نداشت..............بعدش رفتم کل افزونه های سایتم که حدود 5 تا میشه رو هم کلا غیر فعال کردم....اما بازم فایده ایی نداشت؟

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
اگه راه حلی برای این مشکل نباشه؟
ایا میشه از نسخه 4.9.8 به نسخه قبلیش یعنی 4.9.7 فعلا دانگرید کرد یا برگشت رو همون نسخه............تا شاید تو اپدیت بعدی این مشکل رو نداشته باشم؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,182
ترجیحا هر دو یک مورد باشه اما برخی موارد (دلایل نگارشی، سئو برای گوگل و ...) میشه مجزا هم وارد کرد. مهم همون عنوان سئو هست که تو افزونه وارد میکنی ولی چون عموما عنوان پست هم با H1 تعریف میشه برای همین بهتر هست که یکی باشند یا کمترین اختلاف رو داشته باشه
ولا بازم گیجم..
بالاخره کاربر و گوگل کدومو می بینه؟!!
اصلا چرا باید دو فیلد مجزا باشن و افزونه ما رو مجاب نمیکنه که مستقیما خود عنوان پست رو ویرایش کنیم ؟!

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ممنون.

رفتم از تو هاست و اون پوشه رو هم تغییر دادم........اما بازم امدم از داخل پنل وردپرس امتحان کردم فایده نداشت..............بعدش رفتم کل افزونه های سایتم که حدود 5 تا میشه رو هم کلا غیر فعال کردم....اما بازم فایده ایی نداشت؟
نباید همچین مشکلی باشه
اگر این کار رو کردی و مشکل برطرف نشد احتمالا تو آپدیت جدیدی که کردی نسخه جدید ادیتورش مشکل داره
برو به نسخه قبلی که بودی
اگه راه حلی برای این مشکل نباشه؟
ایا میشه از نسخه 4.9.8 به نسخه قبلیش یعنی 4.9.7 فعلا دانگرید کرد یا برگشت رو همون نسخه............تا شاید تو اپدیت بعدی این مشکل رو نداشته باشم؟
آره مشکلی نیست میتونی برگردی مثل همون آپدیته نسخه قبلیو جایگزین کن فایلاشو

بالا