برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
چرا مدت هاست که به یک رمال، فال گیر، جن گیر، روح ظاهر کن! جادوگر و... اجازه فعالیت دادید؟ لطفا و لطفا دو تا تاپیک زیر را حذف کنید خودش را هم بن کنید، ایمیل هم که جواب نمیدید خواهشا اولین مدیری که دید رسیدگی کنه
https://forum.persiantools.com/threads/مجرب-ترین-ادعیه-ها-و-ختومات-سایت-این-اپلای.858083/
https://forum.persiantools.com/thre...ات-روز-طالع-جفت-بودن-ستاره-سرکتاب-و-….894440/

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
یک خطای امنیتی رخ داد، به صفحه قبل برگدید

یک خطای امنیتی رخ داد، به صفحه قبل برگردید

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
سلام

متاسفانه مدیران رنگی بخش فوتبال من رو یک هفته بن کردن در حالی که من توهینی به شخص یا کسی نکردم و فقط در تاپیکی که نباید پست کل کل مانند زده میشد با یکی دیگه بحث رنگی کردم!
در حالی که من خودم متوجه این موضوع شدم و پست هام رو حذف کردم نه تنها من رو بن کردن بلکه اون فردی که پا به پای من در این کل کل شرکت داشت هیچ جریمه ای نشد ...و دیدم راست راست برای خودش در تاپیک تیم خودش میگرده و پست میذاره و جالبه که پست هاش همه طعنه به هوادارای تیم ما هست! ظاهرا ایشون دوست مدیران هست که هیچ اتفاقی براش نمیفته.
واقعا برای مدیر عقده ای بخش فوتبال متاسفم...فک نکنم شما لایق این باشی که حتی مدیریت یه اتاق ۳ نفره رو هم به عهد ت بذارن!
بهتره مدیران این بخش از کاربرانی انتخاب بشن که هیچ تمایل رنگی به دو تیم پایتخت ندارن. و یا اصلا فوتبالی نیستن.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
سلام
واقعا برای مدیر عقده ای بخش ... متاسفم...فک نکنم شما لایق این باشی که حتی مدیریت یه اتاق ۳ نفره رو هم به عهد ت بذارن!
بهتره مدیران این بخش از کاربرانی انتخاب بشن که هیچ تمایل به دو ... ندارن. و یا اصلا .. نیستن.
اون مدیرو نمیدونم ولی ی بخش دیگه هست دقیقا همچی مدیری با توصیفاتی ک شما گفتی داره!

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
سلام. میشه لطفاً Business plan رو از بن در بیارین ؟
تایید میشه. البته امروز به جز ایشون دو نفر دیگه از فعالترین کاربران پاتوق بن شدن، یعنی @parviz_r و @the boy .
ما به خاطر کاربرایی مثل همیناست که با وجود خالی از سکنه شدن پی تی هنوزم هم بهش سر می زنیم.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
تایید میشه. البته امروز به جز ایشون دو نفر دیگه از فعالترین کاربران پاتوق بن شدن، یعنی @parviz_r و @the boy .
ما به خاطر کاربرایی مثل همیناست که با وجود خالی از سکنه شدن پی تی هنوزم هم بهش سر می زنیم.

کاش ما رو هم که یماه یماه میزنن بن یکی میومد میگفت آزادش کنید :D

چی شده که حاج محسن د بوی رو زده :confused:

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
سپاس ماوراء بر تو باد....:D

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
من میگم اون کسایی که حداقل یک ماه و حداکثر و ماه به فروم خودشون سر نمیزنن رو کسر رتبه بدید
اون کسایی هم که مثل من اینقدر فعالن جایزه بدین:D
حیف کاربر به این فعالی رو نبینید:general408::general408:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
از مدیریت پرشین تولز درخواست دارم کاربرهایی که فقط اسپم می فرستند رو بن کنند.

نوشته هایی که فکر میکنید اسپم هست رو گزارش تخلف بزنید تا مدیران اون بخش بررسی کنند و اگر اسپم باشه با کاربر برخورد میشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
بجای اینکه گزارش کنید و خودتون رو بن کنن بجای کاربر متخلف! زنفورو امکانات زیادی در اختیارتون گذاشته از کاربر هایی که خوشتون نمیاد و پست های مذهبی و سیاسی میزارن روی پروفایلشون کلیک کنید و دکمه نادیده گرفتن رو بزنید - برای همیشه از شرش راحت میشید هیچ مطلبی ازش دیده نمیشه - واقعا خیلی خوبه کافیه امتحان کنید!

بالا