برگزیده های پرشین تولز

عوارض فیناستراید داغونم کرد !!

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
قیمتش از 4 تومن خودجوش شد 7500
کلیدساز: تورم 0.0000001 درصد است
به راستی به گرَس خوردن نیست :D

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
فیناستراید باید چه موقعی از روز مصرف کرد؟! یعنی قبل خواب یا در طول روز؟
فرقی نداره معمولا شب ها میخورن بعضی ها صبح ها میخورن چون فکر میکنن ترشح هورمون صبح ها بیشتره البته تایید نشده هیچ کدوم
ولی یه چیزی میگم اصلا سمتش نرو خودم همین چند ماه پیش اینجا پست میدادم میگفتم مشکلی نمیاره واقعا هم اون موقع مشکلی برام ایجاد نکرده بود
ارزشش رو اصلا نداره

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
فرقی نداره معمولا شب ها میخورن بعضی ها صبح ها میخورن چون فکر میکنن ترشح هورمون صبح ها بیشتره البته تایید نشده هیچ کدوم
ولی یه چیزی میگم اصلا سمتش نرو خودم همین چند ماه پیش اینجا پست میدادم میگفتم مشکلی نمیاره واقعا هم اون موقع مشکلی برام ایجاد نکرده بود
ارزشش رو اصلا نداره
جایگزینش چی هست برای مو ها؟
مجبوریم همین را استفاده کنیم

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
جایگزین نداره یه قرص به نام ساوپالمتو هست که اونو fda تایید نکرده
مجبور نیستی ارزشش رو نداره من بلا سرم اومده میدونم
عوارضش خیلی بده

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
با قطع مصرف فیناستراید مشکل خاصی پیش نمیاد؟ مثلا ریزش بیشتر از گذشته؟
من کمترین دوز روزی یا دو روزی یکی میخورم فکر نکنم عوارضی داشته باشه

Last edited:

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
با قطع مصرف فیناستراید مشکل خاصی پیش نمیاد؟ مثلا ریزش بیشتر از گذشته؟
من کمترین دوز روزی یا دو روزی یکی میخورم فکر نکنم عوارضی داشته باشه
من سه ماهه مو کاشتم . از اون روز هرشب دارم میخورم . باید شش ماه بخورم. هر شب دارم میخورم . قبل از خواب . هیچ مشکل و عوارضی هم نداشتم . تنها مشکل فقط اینکه حجم منی رو کم میکنه فقط . فیناستراید 1 میلیگرم شرکت سها.

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
عوارضش توی 3 درصد مصرف کنندگان هست 97 درصد افراد مشکلی باهاش ندارن
من الان 4سالی هست میخورم خیلی راضیم داداش کوچیکم کلا دیگه مو نداره ولی من موهام نریخته که هیچ بلکه پرتر هم شده

Last edited:

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
دوستان جهت اطلاع فیناستراید بدون مشاوره با پزشک نخورین
برای مثال باید بدونید پزشکان مصرف این دارو رو فقط در فصل بهار و پاییز (برای درمان موقت ریزش مو) توصیه می کنند چون مصرف این دارو در این فصول به عوارض کمتری داره
از عوارض دیگه کاهش اسپرم و امکان ناباروری و ... است و کسانی که هنوز ازدواج نکردن یا بچه دار نشدن توصیه نمیشه مصرف کنن
عوارض این دارو خیلیه . به جای مصرف این دارو بهتره برای عدم ریزش مو به یک پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید

starsta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من برای مدتی طبق دستور دکترهایی فیناستراید مصرف می کردم که عواقبش بزرگش چاقی شکم و بزرگ شدن سینه هاست. با قطع اون هم هیچ برگشت عوارضی نداشت. در هر سایتی که خوندم ننوشتن بالاخره این عوارض رو چطور می شه از بین برد. به دکتر غدد مراجعه کردم گفتند برای سینه ها عمل جراحی کن. فردا حتما یه مشکل دیگه ای پیش میاد می گن حالا فلان دارو رو بخور فلان جراحی رو انجام بده و ... . به هر حال از عوارضش مشخصه که هورمون های من به هم ریخته و برنگشته. و البته دیگه دنبال برطرف کردن ریزش مو نمیرم.
تنها چیزی که برای من مهمه چطور می تونم متابولیسم بدنم رو کاهش یافته برگردونم؟ یا سینه ها کوچک شوند؟ راه حل این ها چیست؟ اگر پاسخ دهید. ممنون می شوم.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
من برای مدتی طبق دستور دکترهایی فیناستراید مصرف می کردم که عواقبش بزرگش چاقی شکم و بزرگ شدن سینه هاست. با قطع اون هم هیچ برگشت عوارضی نداشت. در هر سایتی که خوندم ننوشتن بالاخره این عوارض رو چطور می شه از بین برد. به دکتر غدد مراجعه کردم گفتند برای سینه ها عمل جراحی کن. فردا حتما یه مشکل دیگه ای پیش میاد می گن حالا فلان دارو رو بخور فلان جراحی رو انجام بده و ... . به هر حال از عوارضش مشخصه که هورمون های من به هم ریخته و برنگشته. و البته دیگه دنبال برطرف کردن ریزش مو نمیرم.
تنها چیزی که برای من مهمه چطور می تونم متابولیسم بدنم رو کاهش یافته برگردونم؟ یا سینه ها کوچک شوند؟ راه حل این ها چیست؟ اگر پاسخ دهید. ممنون می شوم.
اگر فیناستراید یک مصرف میکردید مشکلی پیش نمیامد احتمالا دوز 5 و طولانی مدت استفاده کردید

starsta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,016

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
جایگزین فیناستراید چی هست برای مو ؟
اینقدر که این عوارض داره شیمیایی عوارض نداره
من الان وارد ماه هفتم شدم . دارم مصرف میکنم . دکتر گفته تا یکسال . هیچ عوارضی هم نداشتم .

the warrior

Registered User
لایک‌ها
14
واقعا منو دیگه داغون کرده این فیناستراید
رفتم سراغ این پکیج ضد ریزش مو دکتر نوروزیان که هی الکی تبلیغ میکنن بدون عوارض بدون عوارض

اول که شروع به مصرف فیناستراید کردم بعد حدود ۱ ماه میل جنسیم خیلی کم شد بعد حدود ۱.۵ ماه مصرفش رو قطع کردم . الانم حدودا ۱.۵ یا ۲ ماه شده که مصرف فیناستراید رو قطع کردم.

ولی به یک مشکل خیلی جدی خوردم که داره داغونم میکنه . من خیلی دیر انزال بودم و همیشه تو رابطه هیچ مشکلی نداشتم ، بعد از قطع مصرف بسیار زود انزال شدم جوری که دارم دیونه میشم نمیدونمم باید چیکار کنم . نمیدونم کی اثرش میره.

اصلا میره یا نه؟؟؟؟ باید چیکار کرد؟؟؟

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
رفتم سراغ این پکیج ضد ریزش مو دکتر نوروزیان که هی الکی تبلیغ میکنن بدون عوارض بدون عوارض

اول که شروع به مصرف فیناستراید کردم بعد حدود ۱ ماه میل جنسیم خیلی کم شد بعد حدود ۱.۵ ماه مصرفش رو قطع کردم . الانم حدودا ۱.۵ یا ۲ ماه شده که مصرف فیناستراید رو قطع کردم.

ولی به یک مشکل خیلی جدی خوردم که داره داغونم میکنه . من خیلی دیر انزال بودم و همیشه تو رابطه هیچ مشکلی نداشتم ، بعد از قطع مصرف بسیار زود انزال شدم جوری که دارم دیونه میشم نمیدونمم باید چیکار کنم . نمیدونم کی اثرش میره.

سلام
نگران نباش چون مدت کوتاهی مصرف کردی
حتما حتما حتما یه سر به دکتر متخصص غدد و دکتر ارولوژی بزن(برات ازمایش خون مینویسه)

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,016

ربطی نداره اصلا، اتفاقا باعث دیر انزالی هم میشه، احتمالا مشکل از چیز دیگه ای هست . یک ماه روی هیچی اثر نمیزاره حتی رشد مو

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
من یه ساله دارم میخورم مشکلی برام به وجود نیاورده خدا رو شکر
بر عکس راکوتان که به غام داد این برا من عوارض نداشت با توجه به شانس شخمیم خیلی عجیبه

بالا