برگزیده های پرشین تولز

سوالات متفرقه

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
اول اینکه اون جنسی که میخواستی چی بوده؟؟
از این جهت میگم که اگر غیر قانونی باشه اول پای خودت گیره .. چون ممکنه طرف را اصلا گیر نیاری ولی بخاطر اون جنس خودت پات به دادگاه باز بشه و درگیرش بشی...
در کل برای شکایت به دادگاه مراجعه میکنند و اینطور که شما گفتین کلاهبرداری حساب میشه دادگاه کیفری میتونی شکایت کنی. ولی اول مدارک میخواد که مدارک را ضمیمه پروندت کنی...
در کل اینکه امید نداشته باشی با شکایت بتونی به پولت برسی ... روند دادرسی طولانی هست... تازه اگر بتونی ثابت کنی....

جنسي كه ميخواستم بخرم تنباكو بوده ،و فكر نكنم خريد و فروش تنباكو تو ايران غير مجاز باشه؟
چون اون تنباكو (تنباكو ميوه اي قليون) ك من ميخواستم موجود نبود تو بازار و اين ميگفت تهيه ميكنه برام

اگه بنظرتون با شكايت ب جايي ميرسم ك پيگير باشم برا دادگاه م اينا يا با شكايت ب جايي نميرسم خودم پيگير باشم بلكه بتونم ادرس و نشوني پيدا كنم ازش و ي جوري خودشو ناكار كنم يا يا ي ضرر چند برابر مالي بهش بزنم و برم ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

liberty_dollar

Registered User
لایک‌ها
37
جنسي كه ميخواستم بخرم تنباكو بوده ،و فكر نكنم خريد و فروش تنباكو تو ايران غير مجاز باشه؟
چون اون تنباكو (تنباكو ميوه اي قليون) ك من ميخواستم موجود نبود تو بازار و اين ميگفت تهيه ميكنه برام

اگه بنظرتون با شكايت ب جايي ميرسم ك پيگير باشم برا دادگاه م اينا يا با شكايت ب جايي نميرسم خودم پيگير باشم بلكه بتونم ادرس و نشوني پيدا كنم ازش و ي جوري خودشو ناكار كنم يا يا ي ضرر چند برابر مالي بهش بزنم و برم ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
شکایت یک روند طولانی هست.. تا رای دادگاه و اعتراض چیزی حدود 2 سال زمان میبره... بعد تازه حکم نهایی مهمه... و بعد به نفع شما هم باشه اجراییات حکم مهمه. اگر فقط کلاهبرداری ثابت بشه که اون شخص کلاهبرداری کرده به نفع شما هست و تا رضایت ندین طرفت تو زندان میمونه.. ولی در این پرونده من بعید میدونم که رای کلاهبرداری باشه.. طرف میاد میگه جنس را پیدا نکردم یا اصلا پولی نگرفتم... یا میگه بهش پول قرض داده بودم پول خودم را پس داده.. خخخخخخ .. در کل روند طولانی هست به فرض اینکه رای به نفع شما هم باشه اجراییات حکم بستگی به قوانین خاصی داره.
طرف را بزنی ناکار کنی اگر گیر بیفتی جریان برعکس میشه و تو باید رضایت طرف را بگیری.. بعلاون چند میلیون پول بابت دیه اندان.. یه دندون شکستن الان 7-8 میلیون دیه اش هست...
چون آدرسش را نداری میتونی به جرم کلاهبرداری شکایت کنی (آدرس مجهول المکان) و حکم غیابی بگیری . این به نفعت هست. طرف بالاخره یه جایی گیر میفته اینطوری .

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
بلد نبودم جاش کجاس
قیمت این ریمل رو میخواستم بدونم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,014
نیاز به ویدئو های اروجینال و اصلی حملات 11 سپتامبر 2001 دارم منظورم اینکه با صدای خودش(صدای برخورد) نه فقط تصویر
جایی ندیم که با صدا گذاشته باشه

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
برای سفرکاری به سلیمانیه عراق باید چکار کرد؟(از نظر ویزا منظورم هست-برای یک سال)

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
سلام من یک یخچال ویترینی 6 درب دارم از یکی از آشنا ها گرفتم و امروز با وانت اوردیم مغازه و گفته 5 ساله خاموشه و کار نکرده الان زدیم به برق موتور کار میکنه و داغ میشه فن هم کار میکنه اما لوله های یخچال هیچ گونه سرمایی ندارن و داخل یخچال سرد نمیشه ( حدود 1 ساعت در برق بود و فن یک سره کار میکرد اما هیچ سرمایی ایجاد نشد )
به نظرتون مشکل چی میتونه باشه ؟ آیا چون چند ساله کار نکرده گاز خالی کرده ؟
ممنون میشم کمک کنید

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
سلام من یک یخچال ویترینی 6 درب دارم از یکی از آشنا ها گرفتم و امروز با وانت اوردیم مغازه و گفته 5 ساله خاموشه و کار نکرده الان زدیم به برق موتور کار میکنه و داغ میشه فن هم کار میکنه اما لوله های یخچال هیچ گونه سرمایی ندارن و داخل یخچال سرد نمیشه ( حدود 1 ساعت در برق بود و فن یک سره کار میکرد اما هیچ سرمایی ایجاد نشد )
به نظرتون مشکل چی میتونه باشه ؟ آیا چون چند ساله کار نکرده گاز خالی کرده ؟
ممنون میشم کمک کنید
بعد از ۵ سال بیکاری احتمالش زیاده که از همون گازش باشه.
ضمن اینکه چون جنس کارکرده‌اس، بهتره که یه تعمیرکار/نصاب یخچال (مورد اطمینان!) یه نیگا بهش بندازه.

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
دنبال این هستم که اسم یک فیلم رو پیدا کنم خیلی خوب بود و خارجی هم بود جایی هست خدای فیلم ها باشن بشه پیدا کرد.فورمی چیزی ایرانی یا خارجی فرقی نمی کنه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,014

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
بعد از ۵ سال بیکاری احتمالش زیاده که از همون گازش باشه.
ضمن اینکه چون جنس کارکرده‌اس، بهتره که یه تعمیرکار/نصاب یخچال (مورد اطمینان!) یه نیگا بهش بندازه.

ممنون از راهنماییت مشکلش تخلیه گاز از کندانسور بود که درستش کردیم

یک سوال یخچال رو رو چه درجه ای از سرما بزارم خوبه ؟
خود یخچال ساز گذاشت روی 5 درجه سانتی گراد که حدودا 30 دقیقه کار میکنه و 5 دقیقه اتومات میزنه

خودم گذاشتم روی 10 درجه دیدم 8 دقیقه کار میکنه و 12 دقیقه اتومات میزنه

رو چه درجه ای بزارم بهتره و موتور بهتر کار میکنه

مرسی

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
ممنون از راهنماییت مشکلش تخلیه گاز از کندانسور بود که درستش کردیم
یک سوال یخچال رو رو چه درجه ای از سرما بزارم خوبه ؟
خود یخچال ساز گذاشت روی 5 درجه سانتی گراد که حدودا 30 دقیقه کار میکنه و 5 دقیقه اتومات میزنه
خودم گذاشتم روی 10 درجه دیدم 8 دقیقه کار میکنه و 12 دقیقه اتومات میزنه
رو چه درجه ای بزارم بهتره و موتور بهتر کار میکنه
مرسی

نمی‌دونم متأسفانه...
چون این مورد کاملاً تجربیه و وابستگی کاملی هم داره به مورد مصرفتون.
ولی تا جایی که اطلاع دارم، دمایی که یخچال‌سازه گذاشته، مناسب تره واسه مواد غذایی.

دنبال این هستم که اسم یک فیلم رو پیدا کنم خیلی خوب بود و خارجی هم بود جایی هست خدای فیلم ها باشن بشه پیدا کرد.فورمی چیزی ایرانی یا خارجی فرقی نمی کنه

بگو مهندس...شاید بتونیم پیداش کنیم واست.

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
نمی‌دونم متأسفانه...
چون این مورد کاملاً تجربیه و وابستگی کاملی هم داره به مورد مصرفتون.
ولی تا جایی که اطلاع دارم، دمایی که یخچال‌سازه گذاشته، مناسب تره واسه مواد غذایی.

بگو مهندس...شاید بتونیم پیداش کنیم واست.
می گم داداش باید اون چیزایی که ازش یادمه(همه چیش رو) قشنگ بنویسم که چیزی از قلم نیوفته .امروز فردا می کنم.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,014
زبان سیستم در کنترل پنل فارسی انتخاب شده(format) - لوکیشن ایران و تایم تهران تنظیم شده ولی نوت پد محتوا را عربی ذخیره میکنه تاریخ ویندوز میلادی با حروف عربی هست!! چطوری میتونم درستش کنم اصلا چرا اینطوریه ؟! نوت پد پلاس تنظیم کردم درست شد ولی نت پد ویندوز را چطوری درست کنم

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,014
این موتور کوادکوپتر هست، موتور کوچیک معمولی ، چیزی که تو وسایل اسباب بازی بکار گرفته میشه چطور توان بلند کردن از سطح زمین رو داره؟ اینکه فشار باد اندازه فوت کردن هم نمتونه بزنه
538569.jpg
IMG_7201.jpg

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,014
این سیمه دست Hitman هست اسمش چیه؟
72vpmu-jpg.1087608

Brahms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها