برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازی خوبی انجام دادند
تهاجمی و با مالکیت توپ بالا

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تیم امروز عجیب انگیزه داره و همه بازیکنها تو زمین میدون!!!!!!
واسم خیلی عجیبه این سبک بازی از تیم مورینیو!!
فقط حیف که اون جلو، مارسیال و لینگارد و سانچز، ضعیف کار کردن تا اینجا...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دخیا امشب باز هم نشون داد که بهترینه...
تبریک بابت برد، بازی بدی نکردیم، ولی انتظار دارم که کمتر موقعیت بدیم به حریف و از موقعیتهامون خیلی بهتر استفاده کنیم...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نیمه اول خیلی خوب
و نیمه دوم خیلی بد

من نمیدونم وسط نیمه چه بلایی سر اینها میاد. به جای اینکه از ضعف حریف بابت جلو کشیدن استفاده کنن و برد رو پر گل تر کنند میرن دفاع و میکشن زیرش و بازی علی اصغری

نیمه دوم کاملا بی برنامه بودند . دقیقه 94 اگه سیو دخه آ نبود الان بازی مساوی شده بود.

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
تبریک به دوستان بابت برد، بازی منطقی و حساب شده‌ای مقابل تیمی انجام دادیم که این روزها آماده بود و فرم خوبی داشت، نمایش تیمی ما عالی بود بعد مدتها

Sent from my iPhone using Tapatalk

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
از دقیقه 78 تونستم بازی رو ببینم. یعنی تو اون چند دقیقه آخر قشنگ سکته دادن منو تا ببرن. بدجور کشیده بودیم عقب. بازم عکس العمل دخیا بود تو دقیقه 95
ولی به هر حال خلاصه بازی رو که دیدم به نظر تو نیمه اول خیلی قشنگ بازی کردیم نیمه دوم هم دو سه تا ضد حمله خیلی خوب داشتیم که می تونست گل بشه. بازی امیدوار کننده ای بود.

خوبه که تو این شرایط بد اول فصل حداقل با تیم های بزرگ به جز تاتنهام بازی نداریم تا هفته نهم جلوی چلسی. امیدوارم تا اون موقع هم تیم از حاشیه در بیاد و این داستان اختلاف پوگبا و اومدن زیدان جمع بشه.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک میگم برد رو، وقت نکردم زودتر سر بزنم.
نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم
به قول میلاد تیم متحول شده و خیلی با انگیزه بازی میکنیم، فقط باید رو تموم کنندگیمون کار کنیم که بازی ای که راحت میتونه 4-0 باشه یهو حریف نتونه جون بگیره :))
اینو هم در نظر داشته باشیم واتفورد تو بهترین فرمش بود و 12 امتیاز داشت از 4 تا بازیش، بردنش به این شکل تو خونش کار راحتی نبود که راحت به نظر اومد.
داوید هم با 2 تا سوپر سیو نشون داد که چرا بهترینه :)

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کسی ایده ای داره برنامه نا برا حمله جلوی یانگ بویز(!) دقیقا چیه؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
نیمه اول اصلا خوب نبودیم، خیلی بیشتر از ما حمله کردن خیلی هم بیشتر موقعیت داشتن ولی رو یه سوپر گل از پوگبا رو بعدش هم پنالتیش 2 هیچ جلو افتادیم.
تنها نکته مثبت این نیمه عملکرد خوب فولبکامون بود مخصوصا توی حمله، شاو که کماکان روند عالیشو حفظ کرده دالو هم خیلی خوب نشون داد، هرچند یه جا بد جا موند.
اما در کل امسال هم بیشتر از یک هشتم بعید به نظر میاد خیلی بعید.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اصلان بازی رو نمیبینم، جایی نیست که ازش ببینم!!!!
اما ظاهرا بازی جالبی نمیکنیم و این یانگ بویز، اصلا تیم الکی نیست!!!!!
فقط از بی تجربیگیشون استفاده کردیم و نتیجه گرفتیم...
رونالدو هم اخراج مستقیم شده، ولی هنوز معلوم نیست که بازی با منچستر رو محروم بشه...
از اونطرف هم سیتی که 2-0 عقبه تو خونش!!!!!!!(تو خونه خودش بازی داره یا فرانسه هستش؟؟)
گروهش مسخره ترین گروه ممکن اروپا بود!!!! ولی تو خونش 2-0 خورده؟؟؟
جالبه که یه نیم ساعت قبل از شروع بازی، طرفداری یه عکس گذاشت که سیتی به دنبال تنها جامی که در ویترین افتخاراتش نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
من که تا نیم ساعت بعداز شروع بازی ها، هنوز نمیتونستم جلوی خندم رو بگیرم:general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:
تنها جامی که سیتی تو ویترینش نداره؟؟؟؟؟o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O
25306935483_e6b026f279_o.jpg
واقعا زشته که بخوام همچین چیزی بزارم و مقایسه کنم باشگاهمون رو با الصیطی، ولی خوب این عکس رو گذاشتم بخاطر اینکه، میخواستم بدونم که الصیطی چه جامی داره که ویترینش، UCL رو فقط کم داره؟؟؟:general304::general304::general304::general304::general304::general304:

Last edited:

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
یه خبر خوشحال کننده و در عین حال خوشحال کننده هم اینکه رونالدو مستقیم اخراج شد و به اولدترافورد بر نمیگرده :) :(

بر اساس قوانین لیگ قهرمانان که در سایت یوفا موجود هست کارت قرمز مستقیم ۱ جلسه محرومیت داره و تنها در صورتیکه داور گزارش رد کنه یوفا در کمیته انضباطی میتواند ۲ یا ۳ جلسه محروم کنه، اولا رونالدو یک برند هست برای جام قهرمانان و یوفا هیچ موقع اینکار رو نمیکنه دوما. داور گزارشی رد نکرد سوما اگر قرار بود برای چنین موردی یوفا محرومیت در نظر بگیره فصل قبل بوفون طناب پاره کرد محروم نشد چهارما صحنه خطا رو ۱۰۰ بار دیدم از هر ۱۰ داور شاید فق ط ۲ یا ۳ داور کارت قرمز نشون میدادند خیالت راحت رونالدو به الدترافورد برمگیرده

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اصلان بازی رو نمیبینم، جایی نیست که ازش ببینم!!!!
اما ظاهرا بازی جالبی نمیکنیم و این یانگ بویز، اصلا تیم الکی نیست!!!!!
فقط از بی تجربیگیشون استفاده کردیم و نتیجه گرفتیم...
رونالدو هم اخراج مستقیم شده، ولی هنوز معلوم نیست که بازی با منچستر رو محروم بشه...
از اونطرف هم سیتی که 2-0 عقبه تو خونش!!!!!!!(تو خونه خودش بازی داره یا فرانسه هستش؟؟)
گروهش مسخره ترین گروه ممکن اروپا بود!!!! ولی تو خونش 2-0 خورده؟؟؟
جالبه که یه نیم ساعت قبل از شروع بازی، طرفداری یه عکس گذاشت که سیتی به دنبال تنها جامی که در ویترین افتخاراتش نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
من که تا نیم ساعت بعداز شروع بازی ها، هنوز نمیتونستم جلوی خندم رو بگیرم:general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:
تنها جامی که سیتی تو ویترینش نداره؟؟؟؟؟o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O
مشاهده پیوست 1087634
واقعا زشته که بخوام همچین چیزی بزارم و مقایسه کنم باشگاهمون رو با الصیطی، ولی خوب این عکس رو گذاشتم بخاطر اینکه، میخواستم بدونم که الصیطی چه جامی داره که ویترینش، UCL رو فقط کم داره؟؟؟:general304::general304::general304::general304::general304::general304:
بازی رو از آنتن دیدم من،
نیمه اول واقعا اونا بهتر بودن، ولی نیمه دوم رو خیلی بهتر بازی کردیم میشد بیشتر هم گل بزنیم.
مارسیال مخصوصا نیمه دوم خیلی بهتر شد، ولی به نظرم مهمترین چیز این روزا بازی فوق العاده لوک شاو تو هر هفتس که دقیقا داره برمیگرده به همون ستاره مستعدی که یه روز باعث شد گرونترین نوجوون فوتبال بشه.
سیتی هم که ... :D:D:D
بر اساس قوانین لیگ قهرمانان که در سایت یوفا موجود هست کارت قرمز مستقیم ۱ جلسه محرومیت داره و تنها در صورتیکه داور گزارش رد کنه یوفا در کمیته انضباطی میتواند ۲ یا ۳ جلسه محروم کنه، اولا رونالدو یک برند هست برای جام قهرمانان و یوفا هیچ موقع اینکار رو نمیکنه دوما. داور گزارشی رد نکرد سوما اگر قرار بود برای چنین موردی یوفا محرومیت در نظر بگیره فصل قبل بوفون طناب پاره کرد محروم نشد چهارما صحنه خطا رو ۱۰۰ بار دیدم از هر ۱۰ داور شاید فق ط ۲ یا ۳ داور کارت قرمز نشون میدادند خیالت راحت رونالدو به الدترافورد برمگیرده

من همون موقع تو گل خوندم خبر رو خیلی مطمئن نوشته بود نمیرسه :|
خوبه در کل با اینکه قطعا با رونالدو قوی تره رئال ولی هم دوست دارم دوباره ببینمش تو اولدترافورد هم ترجیح میدم بهونه ای نباشه :)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان واستون این اخراج رونالدو عجیب نیست؟؟؟
تو اولین بازی چمپیونزلیگ که از رئال جدا شده؟؟؟
از نظر من یکی که خیلی خیلی مشکوکه!!!
با اطمینان میگم که اگه تو رئال بود، هیچوقت اخراج نمیشد!!!
چقدر این فوتبال دچار مافیا هستش؟؟؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اصلان نظرت در مورد دالو چیه؟؟؟
چطور بود؟؟
من که بازی رو ندیدم، ولی خیلی ها میگفتن که دارمین رو داره میگذاره تو جیب کوچیکش!!!!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اصلان نظرت در مورد دالو چیه؟؟؟
چطور بود؟؟
من که بازی رو ندیدم، ولی خیلی ها میگفتن که دارمین رو داره میگذاره تو جیب کوچیکش!!!!!
تو حمله عالی بود میلاد، هم سرعتش بالاست هم تکنیکش خوبه و خیلی خوب کمک میکرد.
نو دفاع یکی دو جا جا موند ولی خب به عنوان یه بازیکن 19 ساله نمیشه انتظار داشت بی نقص باشه از الان،
تو این یه بازی که من ازش دیدم پتانسیل هیلی بالایی داشت، باید دید در ادامه چه میکنه

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
دوستان واستون این اخراج رونالدو عجیب نیست؟؟؟
تو اولین بازی چمپیونزلیگ که از رئال جدا شده؟؟؟
از نظر من یکی که خیلی خیلی مشکوکه!!!
با اطمینان میگم که اگه تو رئال بود، هیچوقت اخراج نمیشد!!!
چقدر این فوتبال دچار مافیا هستش؟؟؟؟
یکی از دلایلش می تونه موضوع توپ طلا باشه . اگر کریس در این دو سه بازی ابتدایی لیگ قهرمانان می درخشید برای تصاحب توپ طلا و جایزه فیفا بدون تردید انتخاب می شد اما حالا می تونن رو گزینه های دیگه بیشتر زوم کنند .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فعلا تا پایان نیمه اول با گل فرد جلو هستیم

بالا