برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
جدول لیگ برتر خیلی بی ریخت شده..خیلی....استقلال به خودت بیا

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
دیگه هیچ فایده ای نداره. بیخیال شین.
این تیم از تیم پارسال هم کیفیت بازیکناش پایین تره. دربی هم می بازن یا نهایت مساوی...چون احتمالا پرسپولیس فشار نمیاره به خودش برای بازی السد...
پارسالم همین شد وقتی تیم هماهنگ نبود دربی رو باخت شفر
نیم فصل دوم که قوی شدیم برد!
تیمی که به نساجی حتی یه موقعیت هم ایجاد نمیکنه میخوای دربی گل بزنه؟ همون پارسالم گلی که زدیم روی تلاش تیام بود توی دربی!

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
توپ دست ما بود تو بازی با نساجی ولی دو تا مهاجم خلاق و یه بازی ساز حرفه ای کم داشتیم از وقتی همام اومده کلا تیم از یه طرف حمله میکنه همش هم بخاطر همام هست که امروز فردا مصدوم میشه ...

صیاد منش نمایش خوبیدداشت اما شفر نمیدونم چرا ازش استفاده نکرد

گرو به هیچ عنوان گل زن نیست حتی میشه گفت جابر از این بهتره

خاک بر سرشون با این بازیکن گرفتنشون یه بچه کلاس پنجمی بهتر از اینا بازیکن میگیره

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
چشمی: من نمي خواستم اينطور شود/براي صعود كلي زحمت كشيديم/در يك لحظه همه چيز خراب شد/روي تك تك شما را مي بوسم/شرمنده تيم و هواداران شدم/قول مي دهم جبران كنم

پ.ن: تا همین الانش دو تا جام از ما گرفتی....پیکه هم باشی دیگه نمیخوام ببینمت تو تیم....برو برای ننه بزرگت جبران کن! کاش یه جوونمردی پیدا میشد اینو ترانسفر میکرد به بورکینافاسو!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691
چشمی: من نمي خواستم اينطور شود/براي صعود كلي زحمت كشيديم/در يك لحظه همه چيز خراب شد/روي تك تك شما را مي بوسم/شرمنده تيم و هواداران شدم/قول مي دهم جبران كنم

پ.ن: تا همین الانش دو تا جام از ما گرفتی....پیکه هم باشی دیگه نمیخوام ببینمت تو تیم....برو برای ننه بزرگت جبران کن! کاش یه جوونمردی پیدا میشد اینو ترانسفر میکرد به بورکینافاسو!
البته یادمون نره که در پست غیر تخصصیش بکارگرفته شد !!
سرنوشت شوم بازیکنان چند پست-ه
در فوتبال ایران معمولا بازیکنانی که در چند پست به کار گرفته می‌شوند، استمرار ندارند و بعد از مدتی از فرم بدنی مطلوب فاصله می‌گیرند و حتی از صحنه اول فوتبال ایران محو می‌شوند. ستار همدانی نمونه بارز این دست بازیکنان بود که در زمان بازیگری خود پست‌های گوناگونی را در باشگاهش استقلال و تیم ملی تجربه می‌کرد که در نهایت هیچ کس هم نفهمید به واقع پست تخصصی این بازیکن چیست. شاید اگر از ستار به درستی استفاده می‌شد می‌توانست به باشگاه 100تایی‌های فوتبال ایران ملحق شود اما چنین نشد و تغییرات مکرر از همدانی بازیکنی بی‌روحیه ساخت. بسیاری از فوتبالیست‌های بزرگ دنیا از تغییر دادن پست خود توسط سرمربی فرار می‌کنند و دست به هرکاری می‌زنند تا در پست‌هایی غیر از پست تخصصی خود بازی نکنند. این نگاه به دلیل همین سرنوشت شومی است که از گذشته برای بازیکنانی که دائم پست بازی خود را تغییرداده‌اند وجود داشته است و چشمی هم اگر به واقع به آینده فوتبالی‌اش اهمیت می‌دهد نباید تن به بازی در پست دفاع میانی دهد.

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691
توپ دست ما بود تو بازی با نساجی ولی دو تا مهاجم خلاق و یه بازی ساز حرفه ای کم داشتیم از وقتی همام اومده کلا تیم از یه طرف حمله میکنه همش هم بخاطر همام هست که امروز فردا مصدوم میشه ...
صیاد منش نمایش خوبیدداشت اما شفر نمیدونم چرا ازش استفاده نکرد
گرو به هیچ عنوان گل زن نیست حتی میشه گفت جابر از این بهتره
خاک بر سرشون با این بازیکن گرفتنشون یه بچه کلاس پنجمی بهتر از اینا بازیکن میگیره
من با نظر ستار موافقم:general601:
ستار همدانی : امسال سرعت لازم در خط هافبک تیم دیده نمی‌شود. زمانی که شفر فصل گذشته به استقلال آمد، تفکراتی سرعتی داشت و تیم را به گونه‌ای طراحی کرد که در حمله سرعت داشت. این سرعت امسال در استقلال دیده نمی‌شود. قطعاً تا خط هافبک استقلال درست نشود،‌ این تیم درست‌شدنی نیست.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
یه تیم یازده تا بازیکن داره که یکیش دروازبان هست و در اصل ده تا بازیکن اون وسط بازی میکنند. حالا ما از اون ده تا 5 تاشو از دست دادیم که بهترینامون بودن.
تیام و چپاروف و امید ابراهیمی و نورافکن و مجید حسینی یعنی در اصل تیم نابود شد با رفتن این 5 تا و این بازیکنهای جدیدی هم که گرفتن به درد تیمهای لیگ دو میخورن!
به نظرم مقصر شفر نیست . باید مدیران قبلی تیم رو وسط شهر دارشون زد! خیانتی که با تیم کردن که تاریخ به خودش ندیده.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
یه تیم یازده تا بازیکن داره که یکیش دروازبان هست و در اصل ده تا بازیکن اون وسط بازی میکنند. حالا ما از اون ده تا 5 تاشو از دست دادیم که بهترینامون بودن.
تیام و چپاروف و امید ابراهیمی و نورافکن و مجید حسینی یعنی در اصل تیم نابود شد با رفتن این 5 تا و این بازیکنهای جدیدی هم که گرفتن به درد تیمهای لیگ دو میخورن!
به نظرم مقصر شفر نیست . باید مدیران قبلی تیم رو وسط شهر دارشون زد! خیانتی که با تیم کردن که تاریخ به خودش ندیده.

دروازه بان هم که خودش به تنهایی کم امتیاز از تیم نگرفته ....

دلم واقعا میسوزه وقتی تو بازی های مهم اینطوری مهدی رحمتی گند میزنه به همه چی ...

حسینی قطعا انگیزه بیشتری از رحمتی داره و بیشتر بدرد تیم میخوره

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دروازه بان هم که خودش به تنهایی کم امتیاز از تیم نگرفته ....

دلم واقعا میسوزه وقتی تو بازی های مهم اینطوری مهدی رحمتی گند میزنه به همه چی ...

حسینی قطعا انگیزه بیشتری از رحمتی داره و بیشتر بدرد تیم میخوره
مشکل ما دروازه بان نیست. مشکل اینه که تیم نمیتونه گل بزنه. حتی نمیتونه موقعیت گل ایجاد بکنه! شما بهترین دروازه بان دنیارو داشته باش وقتی تیمت حتی نمیتونه موقعیت گل ایجاد بکنه به چه درد میخوره؟!

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
متاسفانه علیرضا فغانی رو هم داور دربی کردند...

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
من موندم چرا هر کی از این تیم میره رونالدو میشه!

قربانی با دبل مرد محبوب اسلواک‌ها شد(عکس)

01339217.jpg

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
من حواسم بود به فرشید اسماعیلی نبود!...خدا رو شکر که فرشید اسماعیلی رو داریم و به دربی هم میرسه

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691
بقول آقوی همساده : یعنی داغون شدیما:D

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691
شایعه‌ای که دوباره سر زبان‌ها افتاد؛ شفر آلزایمر دارد؟

به گزارش خبرورزشی، همین که شفر در جریان کنفرانس خبری بعد از بازی نساجی و استقلال یک لحظه نام حریف بعدی تیمش را فراموش کرد و از محمدحسین زرندی، مدیر رسانه‌ای استقلال و مترجم خودش پرسید بازی بعدی‌مان مقابل چه تیمی است، دوباره شایعه بیماری آلزایمر او بر سر زبان‌ها افتاد.

اولین بار این شایعه وقتی به گوش رسید که وینفرد شفر، فرهاد مجیدی را نشناخت. او که در امارات با فرهاد همکاری کرده بود، وقتی عکس خودش و مجیدی را روی جلد روزنامه خبرورزشی دید، پرسید این که کنارم است، کیست؟

چند هفته بعد هم یکی از پیشکسوتان استقلال در محفلی خصوصی ادعا کرد شفر آلزایمر دارد و پسرش را به همین دلیل به تهران آورده که مراقبش باشد و مسائل مهم را به او یادآوری کند. این پیشکسوت مدعی بود؛ «سه بار به دیدار شفر رفتم و هر ۳ بار شفر اسم من را پرسید و گفت: هر روز سر تمرین استقلال بیا و هر بار که روز بعد رفتم، من را نشناخت و پرسید این شخص کیست و برای چه سر تمرین ما می‌آید؟!»

حالا همین که شفر از زرندی پرسیده، حریف بعدی‌مان کیست و مترجمش گفته پرسپولیس، دوباره شایعه بیماری آلزایمر او را بر سر زبان‌ها انداخته است. یعنی واقعاً سرمربی استقلال آلزایمر دارد؟ این را باید از اطرافیانش پرسید...

البته یکی از همکاران شفر دیروز به خبرورزشی گفت: «بعید می‌دانم چنین چیزی باشد. شاید شفر یک لحظه یادش رفته هفته بعد با چه تیمی بازی داریم. اگر آلزایمر داشت که نمی‌توانست مربیگری کند.» درباره جان توشاک، سرمربی مستعفی تراکتورسازی هم این شایعه به گوش می‌رسید که آلزایمر دارد.

انتهای پیام

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
شایعه‌ای که دوباره سر زبان‌ها افتاد؛ شفر آلزایمر دارد؟

به گزارش خبرورزشی، همین که شفر در جریان کنفرانس خبری بعد از بازی نساجی و استقلال یک لحظه نام حریف بعدی تیمش را فراموش کرد و از محمدحسین زرندی، مدیر رسانه‌ای استقلال و مترجم خودش پرسید بازی بعدی‌مان مقابل چه تیمی است، دوباره شایعه بیماری آلزایمر او بر سر زبان‌ها افتاد.

اولین بار این شایعه وقتی به گوش رسید که وینفرد شفر، فرهاد مجیدی را نشناخت. او که در امارات با فرهاد همکاری کرده بود، وقتی عکس خودش و مجیدی را روی جلد روزنامه خبرورزشی دید، پرسید این که کنارم است، کیست؟

چند هفته بعد هم یکی از پیشکسوتان استقلال در محفلی خصوصی ادعا کرد شفر آلزایمر دارد و پسرش را به همین دلیل به تهران آورده که مراقبش باشد و مسائل مهم را به او یادآوری کند. این پیشکسوت مدعی بود؛ «سه بار به دیدار شفر رفتم و هر ۳ بار شفر اسم من را پرسید و گفت: هر روز سر تمرین استقلال بیا و هر بار که روز بعد رفتم، من را نشناخت و پرسید این شخص کیست و برای چه سر تمرین ما می‌آید؟!»

حالا همین که شفر از زرندی پرسیده، حریف بعدی‌مان کیست و مترجمش گفته پرسپولیس، دوباره شایعه بیماری آلزایمر او را بر سر زبان‌ها انداخته است. یعنی واقعاً سرمربی استقلال آلزایمر دارد؟ این را باید از اطرافیانش پرسید...

البته یکی از همکاران شفر دیروز به خبرورزشی گفت: «بعید می‌دانم چنین چیزی باشد. شاید شفر یک لحظه یادش رفته هفته بعد با چه تیمی بازی داریم. اگر آلزایمر داشت که نمی‌توانست مربیگری کند.» درباره جان توشاک، سرمربی مستعفی تراکتورسازی هم این شایعه به گوش می‌رسید که آلزایمر دارد.

انتهای پیام

از خانه سالمندان آلمان استعلام بگیریم!!
یا ببریم همین تهران تحویلش بدیم

ولی جدا از شوخی شایعه ست .نیم فصل دوم فصل قبل یادتون نیست از ته جدول اومدیم بالا
شایدم بخاطر کیفیت بازیکنا بوده :D
فکرشو بکنید شفر وسط بازی می پرسه چند چند بودیم ؟ اینا کین ؟من اینجا چیکار می کنم ؟

ای خدا نه از مدیرعامل شانس اوردیم که با تماشاگرای ۹۰ درصد مخالفه
اینم از مربی

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691
ای خدا نه از مدیرعامل شانس اوردیم که با تماشاگرای ۹۰ درصد مخالفه
در بازیهای حساس، 90 درصد تماشاگر معمولا بیشتر به خودمون استرس وارد میکنه تا تیم حریف !!
اگه موافقین پس کارش عاقلانه بوده:general601:

بالا