برگزیده های پرشین تولز

واگذاری حیوانات خانگی ( قبل از ارسال پست ، موارد پست اول مطالعه و رعایت شود )

Funnyboy2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
چند ماه پیش یه جوجه گربه (بچه گربه) بی پدر و مادر تو کوچه دیدم از همین گربه خیابونی ها نه گرون قیمت دلم سوخت برداشتم اوردمش تو حیاط خونه و هر روز یکمی غذا دادیم خورد الان حدو چهار پنج ماهیه که کنگر خورده لنگر انداخته تو خونه ما از در حیاط بیرون نمیره دلمم نمیاد بندازمش بیرون اینقدر لوس و ننر شده از سر و کولمم بالا میره خیلی پدر سگه ;) خلاصه اینکه مراقب این جونورا باشید ,کلا بچه های خوبی اند! کسی اگه دوس داره میتونم این پسر رو واگزار کنم بهش.

Last edited:

nazi 1373

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
من هفته پیش یه توله نزدیک مجتمع خرید بوستان دیدم که افتاده بود روی زمین. بیچاره از گرما له له می زد. بهش نون دادیم نخورد. سوسیس خریدیم بازم نخورد. فهمیدم توله است و شیر می خواد. لبنیاتی هم پیدا نشد که شیر بخریم واسش. مغازه داره می گفت اینو چند وقت پیش یکی اومده ول کرده و رفته. خیلی دلم واسش سوخت. الان توی خونمون 8 نفر مهمون داریم. بعدشم می خوایم بریم مسافرت و دو هفته ای نیستیم وگرنه خودم نگهش می داشتم.
دوستان هر کسی که جا داره بهش خونه بده. خیلی گناه داره به خدا....
شما واسه کجا هسین .من برای استان گلستانم این از کدوم نوع توله سگ هاس .شاید بتونم نگه دارم اگر بتونید برام بفرستین که خوب میشه

nazi 1373

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
من هفته پیش یه توله نزدیک مجتمع خرید بوستان دیدم که افتاده بود روی زمین. بیچاره از گرما له له می زد. بهش نون دادیم نخورد. سوسیس خریدیم بازم نخورد. فهمیدم توله است و شیر می خواد. لبنیاتی هم پیدا نشد که شیر بخریم واسش. مغازه داره می گفت اینو چند وقت پیش یکی اومده ول کرده و رفته. خیلی دلم واسش سوخت. الان توی خونمون 8 نفر مهمون داریم. بعدشم می خوایم بریم مسافرت و دو هفته ای نیستیم وگرنه خودم نگهش می داشتم.
دوستان هر کسی که جا داره بهش خونه بده. خیلی گناه داره به خدا....
شما واسه کجا هسین .من برای استان گلستانم این از کدوم نوع توله سگ هاس .شاید بتونم نگه دارم اگر بتونید برام بفرستین که خوب میشه

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان من 28 سالمه
و بیکارم
خیلی دوست دارم شغلم مرتبط با حیوانات باشه , راهی میشناسید بتونم همچین شغلی پیدا کنم؟
حالا شغل هایی که مربوط به حیوانات بشه چه محیط بانی و جنگل بانی - فروشگاه ها پت شاپی و ................

Eghlid.Habibi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
2a1ad23821e0a1244c7a704dcda03803.jpg

این گربه كه مشاهده میكنینذ من از
بچه گی بزرگش كردم .
چند ماه پیش رفتم شیراز بعد از یك ماه برگشتم .
خبری از او نبود !!؟؟
یك روز دیدم كناری نشسته و از كمرش
مایعی سرازیر شده . جلو رفتم دیدم پوست كمرش به اندازه یك پنج ریالی كنده شده و چركی ...
به هر جا كه تصور كنید زنگ زدم اما هیچ شخصی حاضر به درمان آن نشد .
تا اینكه یك روز گوشه دیواری مرده او را یافتم ..
طفلی ...

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

instaforosh

Registered User
لایک‌ها
223
توله هاسکی کسی واگذار نمیکنه؟شرایطم عالیه. حیاط داریم و کلی جا برای بازیگوشیش. شرایط آب و هوایی هم تقریبا متعادله براش
اطراح آذربایجان غربی هستم

vrujak

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوستان
من دنبال سگ پامیران میگردم حداکثر 1 ساله، اگه از دوستان کسی خواست واگذار کنه من میتونم نگهداریشو بعهده بگیرم، اگر هم کسی خواست بفروشه بازم خریدارم.
سپاس

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
واگذاری یک عدد سگ ماده یک ساله به علت نداشتن امکانات لازم برای نگهداری (+ واکسن انجام‌شده و قرص انگل)

عکس:

فیلم:

در صورت تمایل لطفا پی‌ام دهید.

shahram.sh1369

Registered User
لایک‌ها
18
اقا هرکی طیور داشت من امکانش رو دارم منطور از طیور مرغ،کبک، و... چون مرغ زیاد دارم کبک هم دارم راحت میتونم و اون مرغ کبک بقلمون و... راحت و خوراک خوبی داره کسی داشت اگه هزینه ارسال داشت بنده میدم .کرمان هستم بنده

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
دوستان من 28 سالمه
و بیکارم
خیلی دوست دارم شغلم مرتبط با حیوانات باشه , راهی میشناسید بتونم همچین شغلی پیدا کنم؟
حالا شغل هایی که مربوط به حیوانات بشه چه محیط بانی و جنگل بانی - فروشگاه ها پت شاپی و ................
سلام بازاریابی لوازم حیوانات به پت شاپ ها

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
سلام بازاریابی لوازم حیوانات به پت شاپ ها

سلام
منظورم یه کار ثابت بود حالا چه کار هایی مثل جنگل بانی - محیط بانی
یا کار هایی مثل کار تو یه پت شاپ و ......... کلا مربوط به حیوانات باشه

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
کسی همستر و لوازم نگهداری داری همستر داره به ما واگذار کنه ؟
:cool:

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
دنبال نگهداری ی بچه گربه از شیر افتاده واسه شاهرود هستم ممنون

بالا