برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
داستان همامی چیه اطلاع ندارم

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
همون دروازه بانی که مستر درخشان اورد و حتی یه دقیقه هم بازی نکرد و الان هم طلبشو میخواد با کلی سود و شکایت به فیفا!

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
داستان همامی چیه اطلاع ندارم

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

یکی از اون خریدای تاریخی باشگاه که فقط پول حروم کردن بود الانم شکایت کرده اگه پولشو ندیم احتمال داره تو دور جدید اجازه ندن شرکت کنیم
اگه بریم فینال فک کنم نصف پاداشو باید بدیم به این و علی دایی

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
یکی از اون خریدای تاریخی باشگاه که فقط پول حروم کردن بود الانم شکایت کرده اگه پولشو ندیم احتمال داره تو دور جدید اجازه ندن شرکت کنیم
اگه بریم فینال فک کنم نصف پاداشو باید بدیم به این و علی دایی
علی دایی چند روز پیش به توافق رسید
https://www.khabaronline.ir/detail/805498/sport/premiere-league
این همامی نامرد به AFC شکایت کرده و اگر نتونن رضایتش رو بگیرن فصل اینده از لیگ قهرمانان حذفیم . برانکو و بقیه خارجیای باشگاه هم 5-6 ماهه حقوق نگرفتن و طبق قوانین به راحتی میتونن با باشگاه فسخ کنن
نیلسون هم حدود یکی دو ماه پیش مجددا شکایت کرده بود اما خبر ندارم باهاش توافق کردن یا نه ( که البته فکر نکنم چون مبلغ بسیار زیادی بود )
بله از مزایای تیم حکومت و سوگلی فدراسیون بودن همین چیزاست ;)

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
بازم یه بازی بد موقع وبازم یه مصدومیت بدتر!
نمیدونم چرا کادر فنی راضی شد این ریسک رو کنه ، در شرایطی که یکی از حساسترین بازیهای سالهای اخیر رو در پیش رو داریم !!!!
خدا کنه کمال برسه...

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
بازی رو کامل نتونستم ببینم اما کلا مشخص بود از بازیکن گرفته تا مربی فکر و ذکر همه بازی اول آبانه .
بازی برابر این السد زخم خورده و اشنا به جو آزادی فوق العاده سخته .
مصدومیت کمال طی اخباری که خوندم خیلی حاد نیست و بعد از جا انداختن کتفش مرخص شده و خودشم گفته مشکلی واسه السد نداره . البته مشکل کتف کمال کهنه شده و با هر ضربه ای اسیب میبینه . فکر کنم تو یکسال اخیر این سومین یا شاید چهارمین بار بود که کتفش درمیره. باید فکر اساسی بکنه.
به امید تیم موفقیت برابر السد...

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
فارق از هرنتیجه ای ما طرفدارا تا همینجاشم قد یه دنیا از برانکو و بچه ها راضی هستیم به امید برد السد تو ورزشگاه ازادی
Sent from my SM-N910C using Tapatalk

samamini87

Registered User
لایک‌ها
853
فارق از هرنتیجه ای ما طرفدارا تا همینجاشم قد یه دنیا از برانکو و بچه ها راضی هستیم به امید برد السد تو ورزشگاه ازادی
جمله ت ایهام داره به امید برد اسد در ورزشگاه!!!!! یا بنویس شکست السد یا برد پرسپولیس:):):)

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
:general304::general307::general404:داداش استرس زیاد داریا

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
جمله ت ایهام داره به امید برد اسد در ورزشگاه!!!!! یا بنویس شکست السد یا برد پرسپولیس:):):)
:general304::general307::general404:داداش استرس زیاد داریا
جمله دوپهلو بود ولی منظور داداشمون واضحه دیگه :D
درواقع منظورش این بود "به امید برد السد (توسط پرسپولیس) تو ورزشگاه آزادی" :D البته خودمم مطمئن نیستم با این تصحیح نگارشی که انجام دادم هدف جمله رو بطور واضح بیان کردم یا دوپهلو رو به چندپهلو تبدیل کردم :p

پ.ن۱ : استرس خاصی دارم . تو بازی رفت استرس و تاحدودی ترس داشتم اما استرسم به اندازه این مسابقه نبود اخه این بازی شرایط خیلی خاصی داره . خیلی حیف میشه اگه زبونم لال نتیجه رو واگذار کنیم و از صعود جا بمونیم . البته بازم هیچی از ارزشهای پروفسور و بازیکنا کم نمیشه .

پ.ن۲ : یاد دروازه بان السد که میفتم تا حدود زیادی این استرس رو میشوره میبره :D
بی شوخی باید با شوتهای پشت محوطه تحت فشارش بذارن چون استعداد خارق العاده ای تو سوتی دادن داره

ali110ali110ali110

Registered User
لایک‌ها
78
جمله دوپهلو بود ولی منظور داداشمون واضحه دیگه :D
درواقع منظورش این بود "به امید برد السد (توسط پرسپولیس) تو ورزشگاه آزادی" :D البته خودمم مطمئن نیستم با این تصحیح نگارشی که انجام دادم هدف جمله رو بطور واضح بیان کردم یا دوپهلو رو به چندپهلو تبدیل کردم :p

پ.ن۱ : استرس خاصی دارم . تو بازی رفت استرس و تاحدودی ترس داشتم اما استرسم به اندازه این مسابقه نبود اخه این بازی شرایط خیلی خاصی داره . خیلی حیف میشه اگه زبونم لال نتیجه رو واگذار کنیم و از صعود جا بمونیم . البته بازم هیچی از ارزشهای پروفسور و بازیکنا کم نمیشه .

پ.ن۲ : یاد دروازه بان السد که میفتم تا حدود زیادی این استرس رو میشوره میبره :D
بی شوخی باید با شوتهای پشت محوطه تحت فشارش بذارن چون استعداد خارق العاده ای تو سوتی دادن داره
آره واقعا
اول از همه امیدم ب خدا و بعد بچه ها و برانکو و بعدش این دروازه بان السده ک میتونه زمینه ساز صعود بشه
ب نظر وقتی بازیکنای السد به عقب پاس میدن باید هوادارا سروصدا کنن ک این دروازه بان دست و پاشو گم کنه و توپ از لای پاهاش وارد دروازه بشه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
با این بازی ضعیف به جایی نمیرسیم تو 40 دقیقه یه ضربه تو چارچوب اونم تو آزادی !!! تیم ما ترسش بیشتر از تیم رقیبه یک بازی کاملن احساسی و پر اشتباه سردرگم .گل هم مقصرش سید جلال بود که توپ رو قطع نکرد . ولی کلن به نظرم با این بازی شانس بیاریم همین نتیجه بمونه چون افتضاح بازی کردیم تیمی که ترسو بازی میکنه اونم جلوی این همه هوادار ...

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
با این بازی ضعیف به جایی نمیرسیم تو 40 دقیقه یه ضربه تو چارچوب اونم تو آزادی !!! تیم ما ترسش بیشتر از تیم رقیبه یک بازی کاملن احساسی و پر اشتباه سردرگم .گل هم مقصرش سید جلال بود که توپ رو قطع نکرد . ولی کلن به نظرم با این بازی شانس بیاریم همین نتیجه بمونه چون افتضاح بازی کردیم تیمی که ترسو بازی میکنه اونم جلوی این همه هوادار ...

منم موافقم اصلا خوب بازی نکردیم نمیدونم چرا ادام همتی و عالیشاه رو گذاشته بیرون با این 2 تا خیلی بهتر میتونستیم عمل کنیم

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
تبریییییک دوستان
دم این مربی گرم
دم این بازیکنای باغیرت گرم
گل کاشتن
مبارک تک تک هوادارا مخصوصا اونایی رفتن استادیوم
چیکار کرد بیرانوند دمش گرم چه توپی دراورد :general707:
از دقیقه ۸۵ به بعد دیگه نفسم بند اومده بود

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
یه روزی فردوسی پور گفت خداحافظ برانکو :دی و امروز سلامی دوباره داد به برانکو... تبریک به همه ی ایرانی ها..

بالا