برگزیده های پرشین تولز

بیخیال این دامنه بشم یا نه ؟!

MkVisual

Registered User
لایک‌ها
99
سلام دوستان ...
سایت leemu .ir رو حدوده 5 - 6 ماه پیش راه انداختم، اول که قالب نداشت و هاستش روی یه هاست خیلی ارزون بود ...
بعد دو سه ماه قالب براش ساختم و اوردمش روی میهن وبهاست.
وقتی روی سرور قبل بود، حدوده 200 تا ایندکس گوگل داشت و تقریبا هفته ای سه چهار تا ورودی گوگل ...
همون موقع وبمستر تولز ارور داد که وبساییتون هک شده، از طربق گوگل هم توی سایت نمیرفت و اون ارور قرمز رو میداد ... ولی قالب رو که عوض کردم این ارور رو دیگه نداد ...
الان که اوردمش روی این هاست ، مطالبش رو پاک کردم، توی وبمستر تولز هم حدوده 100 صفحش رو گفتم که از دیتابیش گوگل پاک بشه و الان حدوده 1 ماهه مطالب جدید روش میزارم ،
مطالب که همش کپیه ولی تغییرات هم میدم، البته نویسنده داره که به اون میگم این کار رو بکنه ، ولی بدیش اینه که با اینکه حدوده 450 ایندکس گوگل داره ولی هفته ای 1 ورودی از گوگل داره ...

حالا سوال اینجاست که سایتم جریمه شده و بیخیال دامنه بشم ؟!
حیفه چون رنک 1 داره، و بازدید روزانه حدوده 20 تا یونیک ...
ممنون

masoudfatemi

Registered User
لایک‌ها
549
سلام دوستان ...
سایت leemu .ir رو حدوده 5 - 6 ماه پیش راه انداختم، اول که قالب نداشت و هاستش روی یه هاست خیلی ارزون بود ...
بعد دو سه ماه قالب براش ساختم و اوردمش روی میهن وبهاست.
وقتی روی سرور قبل بود، حدوده 200 تا ایندکس گوگل داشت و تقریبا هفته ای سه چهار تا ورودی گوگل ...
همون موقع وبمستر تولز ارور داد که وبساییتون هک شده، از طربق گوگل هم توی سایت نمیرفت و اون ارور قرمز رو میداد ... ولی قالب رو که عوض کردم این ارور رو دیگه نداد ...
الان که اوردمش روی این هاست ، مطالبش رو پاک کردم، توی وبمستر تولز هم حدوده 100 صفحش رو گفتم که از دیتابیش گوگل پاک بشه و الان حدوده 1 ماهه مطالب جدید روش میزارم ،
مطالب که همش کپیه ولی تغییرات هم میدم، البته نویسنده داره که به اون میگم این کار رو بکنه ، ولی بدیش اینه که با اینکه حدوده 450 ایندکس گوگل داره ولی هفته ای 1 ورودی از گوگل داره ...

حالا سوال اینجاست که سایتم جریمه شده و بیخیال دامنه بشم ؟!
حیفه چون رنک 1 داره، و بازدید روزانه حدوده 20 تا یونیک ...
ممنون

سلام
خیر .
بهتره که مطالب قبلی رو پاک کنید ، یه مدت صبر کنید و با مطالب خوب و کاملا یونیک شروع به کار کنید .

alef1

Registered User
لایک‌ها
26
خب مترجم بگیرید براتون مطلب ترجمه کنه که اختصاصی باشه مطالبتون
اگر خواستید بگید من معرفی کنم (البته نمیگم ارزون میگیره ولی کارش خوبه)

alibozorg

Registered User
لایک‌ها
297
تو تاپیک گفتگو بین وبمستر ها هم گفتم این دامنه رو بی خیال بشید ، این دامنه دیگه ارزششو نداره. (تجربه ثابت کرده)
روزی 20 تا چیزی نیست که ، شما می تونید تو 1 ماه یه سایت رو بیارید بالا که حداقل روزی چند هزار تا آی پی داشته باشه.
بک لینک بگیرید دیگه تمام...

canadaexpert

Registered User
لایک‌ها
2
تو تاپیک گفتگو بین وبمستر ها هم گفتم این دامنه رو بی خیال بشید ، این دامنه دیگه ارزششو نداره. (تجربه ثابت کرده)
روزی 20 تا چیزی نیست که ، شما می تونید تو 1 ماه یه سایت رو بیارید بالا که حداقل روزی چند هزار تا آی پی داشته باشه.
بک لینک بگیرید دیگه تمام...

امکان داره لطفآ بشتر توضیح بدید؟

alibozorg

Registered User
لایک‌ها
297
امکان داره لطفآ بشتر توضیح بدید؟
در مورد چی بیشتر توضیح بدم؟
طبق تجربه ای که من داشتم اگه یه دامین مدت زیادی ورودیش از گوگل کم باشه دیگه به این راحتی ها نمیشه کاریش کرد ، تعدادی دامنه داشتم همینظوری شدن که دیگه بی خیالشون شدم و به جاش دامنه های دیگه ثبت کردم و از نظر آمار موجب پیشرفت شد...

MkVisual

Registered User
لایک‌ها
99
نظرات دوستان متفاوت هست ...
دوستان دیگه لطف هستند که لطف کنند ؟!

somebody314

Registered User
لایک‌ها
61

canadaexpert

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد چی بیشتر توضیح بدم؟
طبق تجربه ای که من داشتم اگه یه دامین مدت زیادی ورودیش از گوگل کم باشه دیگه به این راحتی ها نمیشه کاریش کرد ، تعدادی دامنه داشتم همینظوری شدن که دیگه بی خیالشون شدم و به جاش دامنه های دیگه ثبت کردم و از نظر آمار موجب پیشرفت شد...

با سلام
شما در مورد امکان اینکه گوگل سایت را از لیست سایت های خطا کار به علت به علت تبادل لینک حذف کنه هم تجربه دارد؟ منظورم پس از حذف چنین لینک هایی است.

بالا