برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر malavan.ehsan

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
سلام دوستان من چند روز پيش رفتم دادسراي صادقيه پيگيري شكايتم و گفتند با وثيقه ٢ ميلياردي ازاد شده... دوستان اطلاعي دارند؟ اقاي ملوان زبل اگر اين پيغامو ميبيني بيا و جوابگو باش.

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
سلام دوستان من چند روز پيش رفتم دادسراي صادقيه پيگيري شكايتم و گفتند با وثيقه ٢ ميلياردي ازاد شده... دوستان اطلاعي دارند؟ اقاي ملوان زبل اگر اين پيغامو ميبيني بيا و جوابگو باش.
2 میلیارد گذاشته گوشه بانک داره ماهی خداتومن سود میخوره حالا حالا هم پس نمیده پولو بعدم میاد میگه طرف اونطرف سرم کلاه گذاشته پولارو بردن و بیایین رضایت بدید

Sent from my LND-L29 using Tapatalk

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
سند خانه گذاشته اومده بیرون. کسی اونقدر پول رو نمیذاره بانک.
دوستان نگران نباشید. نمیتونه فرار کنه.
در صورت متواری شدن مجرم وثیقه ضبط خواهد شد.

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
ایشون به بنده گفتن که اجناس رسیده و دارم برات پست میکنم اون موقع
الان هم که اومده میگه تو تاپیک راجب من بد حرف زدی شروع میکنه به حرف الکی زدن هر چی میگم سفارش من چی شد جواب چرت پرت میده جوری رفتار میکنه انگار طوری نشده و من مقصرم اگه آدم درست کاری هستی و میگی من خوبم و قضاوت نکنین جنس من گفتی رسیده چرا ارسال نکردی پس کلاه برداری و فیلم بازی نکن دوستان گول ایشون نخورین خیلی زبون باز هست

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
بعد از چت باهاش گفتم خوب حالا تكليف جنس هاي من چي ميشه و چه برنامه اي داري ديگه سين نكرده، براي بار اخر ميگم كسي كه بخواد صادقانه مشكلي رو حل كنه اين رفتارو انجام نميده به نظرم ايشون داستان ديگه اي داره كه زمان لازم داره، مثلا از من ١٥ ميليون دريافت كرده و اون موقع به دلار تبديل كرده كه ٥-٦ تومن نهايت ٧ تومن بود، حالا بياد و حتي دادگاه مجبورش كنه همون ١٥ ميليونو پس خواهد داد (به نظرم همونم نميخواد بده تا زورش كنن) بازم بازنده ما هستيم كه هم پولمونو برده تبديل كرده هم جنس به دستمون نرسيده و هم فرصت ماليمون از دست رفته. دوستان كسي پيشنهادي چيزي داره؟؟ من نظرم اينكه يا جنس هاي سفارش داده شده رو پس بده يا مبلغ دلارشو يا مبلغ ريالشو به روز... بازم ميگم حداقل بياد اينجا و پاسخگو باشه اگر ميخواد به عنوان يك كلاهبردار دربارش صحبت نكنن كه البته ....

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
سند خانه گذاشته اومده بیرون. کسی اونقدر پول رو نمیذاره بانک.
دوستان نگران نباشید. نمیتونه فرار کنه.
در صورت متواری شدن مجرم وثیقه ضبط خواهد شد.

ايا ممنوع الخروج هم ميشه؟؟؟ در گرونترين حالت پول هارو تبديل به دلار ٧ تومني كرده اما الان دلار ١٥-١٦ و به بالا ميشه و خيالش اينكه ريال پس بده و بزنه به چاك!!!

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
۱۰۰٪ ممنون الخروجه.
فکر کن رضایت بدیم

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
دوستان ایشون اون موقع که پول واریز شد براشون دلار 4200 بوده الان 14500 هست گول زبون بارزیش رو نخورید دوستان اگه چیزی گروه نداشت اره میشد مبلغی بگیرین و رضایت بدید

الان تا تاریخ دادگاه بیرون هستن و دادگاه حکم میبره براش و باید رضایت شمارو بگیره یعنی چیزی که مد نظر شما هست نه اون پولی که اون زمان ریختی براش

الان حساب کنین ببینین اون موقه که واریز کردید چقدر ریختین با دلار الان حساب کنین و مطالبه کنین نتونست هم رضایت ندید بره زندان بمونه که بفهمه کلاه برداری یعنی چی اخر هم بخاد ازاد بشه باید بیاد رضایت تک تک بگیره حتی 10 سال هم بگذره

ایشون کلاه بردار فوق حرفه ای هستن گولتون نزنه دوستان بخدا همش نقش بازی میکنه ایشون هیچ صداقتی نداره الان هم داره تاپیک چک میکنه ولی جواب نمیده چون بی غیرته

دوستان ایشون هیچ جنسی نمیاره فقط مطالبه پول باشید اونم به روز

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
نه تنها باید دلار به روز حساب کنه بلکه باید خسارت این همه وقتی که من سر این تلف کردم هم بده!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
ایشون هنوز داره کلاه برداری میکنه دوستان مواظب این آدم باشید
هر چی بهش پیام میدم جواب نمیده با 1 اکانت جدید پیام دادم سریع جواب میده ولی پیام منو نمیخونه حالا اومده میخاد ازم شکایت کنه همین جا میگم مرد نیستی اگه شکایت نکنی
Screenshot_20181111-234257.jpeg

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
دوستان به هیچ وج ممکن رضایت ندید و پولتون با دلار روز حساب کنید
ایشون باهاتون بازی میکنه عصبی تون کنه بعد ازتون شکایت کنه اصلان بهش پیام ندید تا روز دادگاه

arian_0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
من اوایل اردیبهشت بود که می خواستم به این *** سفارش بدم از علی اکسپرس ...

خوشبختانه یه محصول بهتر پیدا کردم توی سوئیس و مستقیم سفارش دادم.

وگرنه منم الآن قطعاً جزو شما بودم.

ولی به هیچ وجه من الوجوه، کوچک ترین کوتاهی ای نکنید و حقّتون رو تا اپسیلون آخر بگیرید.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
نتیجه چی شد؟

ahmad90

Registered User
لایک‌ها
38
خیلی ادم دروغ گو و پست و حیوونی هست
خودش به موش مردگی و بدبختی میزنه یا با شاکیاش با قلدری و تهدید کردن حرف میزنه
اگرم گفت الان پول دارم میخوام پس بدم تا 5 دقیقه دیگه تو حسابتونه همش دروغه باور نکنید
این مردک اصلن پولی نداره که بده حتی 1 تومن همه پولها به فنا داده خاک برسر
فقط اینکه شاکیانش کاری کنن که این مردک به التماس بیافته و از زندگی تا ابد ساقطش کنن
فروردین ماه امسال یادمه بعضی از کاربرا و مدیران خیلی هواشو داشتن و با چندتا از خریدارا ها که سفارششون نیاورده بود و شاکی بودن و تاپیک زده بودن خیلی بد برخورد کردن این دسته از ادما دیگه چه بودن خدایی ...لبته هنوزم بعضیا از این کاربرا میبینم پستاشونو .. مشخصه که ناراحتن چرا ملت رفتن شکایت کردن

Last edited:

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
آخرین وضعیت پرونده:
16-در تاریخ 26/08/1397 وقت نظارت به لحاظ ضرورت اخذ توضيح از طرفين تجدید و برای تاریخ 30/10/1397 تعیین گردید

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
یه عده (که خودشون میدونن) حقشون بود

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
آخرین وضعیت پرونده:
18-در خصوص اتهام متهم کیفرخواست به شماره 9710432178001406 مورخ 26/09/1397 صادر گردید

بالا