برگزیده های پرشین تولز

پیدا کردن یک شخص متواری

e4gle

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان چند سالی میشود که بنده مقدار زیادی پول نقد را به عنوان قرض به یکی از اقوام دور دادم. و ایشون در حال حاضر 4 سال است که متواری هستند. هر کاری که فکرش را بکنید برای پیدا کردن ایشان کردم.در دادگاه محکوم شده اند.و چندین حکم دستگیری هم داریم. محل خانه این شخص رو میدانیم و حتی حکم ورود به خانه را هم داریم اما خود شخص به شهر دیگری (تهران) متواری شده. و هر از گاهی در روزهای تعطیل به صورت خیلی مخفیانه به خانه می شود. برای مدت های زیاد خانه انها رو زیر نظر گرفتیم. خانوده شخص انجا هستند. اما شخص به ان محل نمی اید.

واقعا هر کاری براش کردم
به نظر شما چطور میشود محل این شخص رو پیدا کرد؟
نتوستم تاپیک رو در گفتگوی ازاد ایجاد کنم.

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
دوستان چند سالی میشود که بنده مقدار زیادی پول نقد را به عنوان قرض به یکی از اقوام دور دادم. و ایشون در حال حاضر 4 سال است که متواری هستند. هر کاری که فکرش را بکنید برای پیدا کردن ایشان کردم.در دادگاه محکوم شده اند.و چندین حکم دستگیری هم داریم. محل خانه این شخص رو میدانیم و حتی حکم ورود به خانه را هم داریم اما خود شخص به شهر دیگری (تهران) متواری شده. و هر از گاهی در روزهای تعطیل به صورت خیلی مخفیانه به خانه می شود. برای مدت های زیاد خانه انها رو زیر نظر گرفتیم. خانوده شخص انجا هستند. اما شخص به ان محل نمی اید.

واقعا هر کاری براش کردم
به نظر شما چطور میشود محل این شخص رو پیدا کرد؟
نتوستم تاپیک رو در گفتگوی ازاد ایجاد کنم.
تا جایی که میدونم هزینه داره اینکارا؛ بنظرم بستگی داره مبلغ پولی که دادید به طرف چقدر باشه... چقدر دادید به طرف؟

sinbadcity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بله منزلش نیاز به پاییدن شبانه روزی داره

aminjpo

Registered User
لایک‌ها
102
۱.به نظرم یه دوربین کار بزار از سمت خونه همسایش حدود ۵۰۰ خرجت میشه و همسایه رو هم راضی کنی
۲.با زنش صحبت کن و اونو راضی کن
۳.اگر کارای خوب جواب نداد برو زنشو تهدید کن مزاحم زنش شو هر روز خودت یا دوستت به طوری که زندگی براشون جهنم شه
۴.بچشو بدزد بعد بگو شوهر بیاد (اینو شوخی کردم)
کلا همه کلید ها سمت زنشه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

javidiran1

Registered User
لایک‌ها
75
فامیلی که متواری بشه واقعا نوبره!

kourosh-ma

Registered User
لایک‌ها
117
اگه ماشین داره از دادگاه بخواه اطلاعات بیمه و خلافی ماشینو کنترل کنن(مسیر ترددش رو شاید پیدا کنی) یا برداشتهای کارت بانکیشو یا اگر جایی اجاره کرده باشه باید با کد رهگیری باشه و شاید به نتیجه برسی ((البته با دستور))

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
۳.اگر کارای خوب جواب نداد برو زنشو تهدید کن مزاحم زنش شو هر روز خودت یا دوستت به طوری که زندگی براشون جهنم شه
۴
بابا فامیلشه،دشمن خونیش که نیست!
من پیشنهاد میکنم زنشو اغوا کنی!!:general105:
یا یجوری(قانونی یا غیرقانونی) گوشیشو ردیابی کنی.اگه شماره اش رو هم نداشتی میتونی غیرقانونی(با رشوه یا با مهندسی اجتماعی)لیست تماس های خونه اش رو از مخابرات بگیری
====-----______
یادت باشه که زن و بچه اش شاید گناهی نداشته باشن و اونا هم یجور قربانی باشن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
با اجازه استاتر، ببخشید شما چطوری قرض دادید یعنی چطور ثابت کردی که قرض دادی؟ چک ازش داشتی؟ من به یکی قرض دادم چک و... هم ندارم چطوری پس بگیرم؟

e4gle

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
چک گرفته بودم. اصولا تو این دادگاه ها دزد از شاکی ارزش بیشتری داره (به هر حال وکیل وکلا هم سهم خودشونو میخوان دیگه!). وقتی پول رو به هر نحوی دادی به طرف مقابل دیگه اون پول مال شما نیست و کسی هم نمی تونه مجبور کنه که پول رو پس بده. اصولا تو ایران نباید به کسی قرض بدی وقتی دادی دیگه تموم شد خدا رحمت کنه اون پول دیگه صاحب دزدشه کسی هم نمتونه ازش بگیره.(مگر اینکه اشنا داشته باشی یا طرف رو یه جوری غیر قابل اثبات اذیتش کنی)

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543
۱.به نظرم یه دوربین کار بزار از سمت خونه همسایش حدود ۵۰۰ خرجت میشه و همسایه رو هم راضی کنی
۲.با زنش صحبت کن و اونو راضی کن
۴.بچشو بدزد بعد بگو شوهر بیاد (اینو شوخی کردم)
کلا همه کلید ها سمت زنشه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
حرفا میزنیا شما اگه طرف خانوادش بره زنش خیلی راحت میتونه باگرفتن فیلم انگ های مختلف بهش بزنه و دردسر روی دردسر,تنها راه استارتر نگهبانی دادنه که یهویی اومد بگیرتش ,ردیابی تماس هم اجازه قوه قضاییه میخواد

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,016

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
بهترین و سریعترین راه تو ایران برا زنده کردن پولت , سپردن کار به شرخر و خودتم بشین از راه دور تماشا و یه کام از مارلبورو بگیر....

mo-hammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اگر واقعا دادگاه محکومش کرده - اول باید خودشون دستور ممنوع الخروجیش رو بدهند - بعد باید عکسشو به مراجع نظامی سایر شهرها بدهند
ولی واسه بدهکار این کارا رو نمیکنن مگر بده کار کشوری و اختلاسی باشه نه فامیلی :)

ARIAEI

Registered User
لایک‌ها
51
مبلغ قرض چقدر بوده؟

h3saam

Registered User
لایک‌ها
392
واتساپ عمش رو هک کنید

بالا