برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

Titania

Registered User
لایک‌ها
1,324
من هزار تا هم از نوشته های خودت عکس بذارم بازم فایده نداره... اره تو راست میگی :)
سلام دوست گرامی
واقعاً به شما توصیه میکنم که وقتتان را با این جمعیت، تلف نکنید. راه بهتر، اصولاً نادیده گرفتن هر کاربر بی منطق، هست.

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
سلام دوست گرامی
واقعاً به شما توصیه میکنم که وقتتان را با این جمعیت، تلف نکنید. راه بهتر، اصولاً نادیده گرفتن هر کاربر بی منطق، هست.
دوست گرامی شمام وقتتو تلف نکن پیغامایی ربطی بهت نداررو بخونی به قول قدیمیا نخود هر آشی نشو;)

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,626
خیلی ممنونم از دوستانی که پست های قبلی رو یادآوری کردن
منتهی یه سری ها دنبال راهنمایی هستن باید مارک آب دوغ خیاری که تحویل میگیرن رو بشناسن بلاخره :D

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
یادش بخیر ما هم یه زمانی اینجا گردوخاکی میکردیم:Dدوستان رو میبینم یاد اون موقعها میوفتم:)

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
این بنده خدا peyman5534 خیلی گیج تشریف دارند:D نخونده اظهار فضولات:general502: میفرمایند
اصلاً نفهمیده من منظورم افزایشه یا کاهش :general304:
خیلیم دنبال ساندیسن
ایشون ول کنش اتصالی کرده به ساندیس
هر کاربری هم مخالف عقایدش یه چیزی میگه بهش پیشنهاد ساندیس میده!
من نمی دونم این ساندیس اگه تولید نشده بود اینا چی داشتن به مخالفاشون بگن؟

Last edited:

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
از دوستان خواهش میکنم تحلیل ارائه بدن.نوشته هایی با مدارک . نه اینکه من شرط میبندم قیمت میشه فلان(بدون ارائه هیچ مدرکی-خبری-دلیلی-شواهدی) ... اگر ندیدی نشد 50 هزار تومن !!!قدرت نمایی و اینکه بیایم پست چند ماه قبلمونو نقل قول کنیم بگیم آره من درست گفتم تو اشتباه گفتی قطعا کارهای بیهوده و بی نتیجه هستن و فقط باعث آشفتگی اعصاب هستن.
-----
خوب از منبر بیام پایین:p
یه سوالی دارم
من به دستگاه هایی نیاز دارم که داخل کشور نیستن و توی آمازون فراوون هستن.قیمتشون هم از 50 تا 5000 دلار هست.(ابزار کار هستن.کاملا مجاز)
نمونه داخلی ندارن.من چطوری خودم میتونم اقدام کنم برای وارد کردن این دستگاه ها؟پولشون چطوری باید بدم(از آمازون چین اگر اشتباه نکنم)؟ارز آزاد باید بخرم؟ چطوری میشه از ارز دولتی (سنا) استفاده کرد؟!

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
سلام، چطوری

دلار 14700 ;):general404:
از اون موقع پستم رو اعصابت بودا:D

ایشالا دلار ثابت شه نه بالا بره نه پایین که کسب و کار همه راه بیفته ولی شواهد و قرائن چیز دیگه ای رو نشون میده

Handel

Registered User
لایک‌ها
397
از اون موقع پستم رو اعصابت بودا:D

ایشالا دلار ثابت شه نه بالا بره نه پایین که کسب و کار همه راه بیفته ولی شواهد و قرائن چیز دیگه ای رو نشون میده

رو اعصاب که نه بیشتر رو دایورت بود، قیمت از دیروز همینه ولی گفتم حالا بگم یه خورده تفریح کنیم روز تعطیل :D

ولی قشنگی ماجرا اینجاست که دلار صعودی و 15200 بود من پیشبینی کردم رو کانال 14 میمونه و همینطور هم شد، البته من بشخصه عذر خواهی میکنم از اساتید و مریدان گرامیشون که ما جسارت میکنیم و در حضورشون اینجا پیشبینی انجام میدیم :general404:

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
، البته من بشخصه عذر خواهی میکنم از اساتید و مریدان گرامیشون که ما جسارت میکنیم و در حضورشون اینجا پیشبینی انجام میدیم :general404:
اینجا غیر از افزایش چیزی بگی ترور میشی توسط ترول ها و مریدانشون ، البته قبلش با گروه ساندیس مواجه میشی ، دیگه هیچکدوم که جواب نداد نبش قبر میشه پستات:D سپس در پروژه سال اینده میان این پستتو نقل قول میکنند(شما در این فاز استند بای قرار داری)

Last edited:

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
یه سوالی دارم
من به دستگاه هایی نیاز دارم که داخل کشور نیستن و توی آمازون فراوون هستن.قیمتشون هم از 50 تا 5000 دلار هست.(ابزار کار هستن.کاملا مجاز)
نمونه داخلی ندارن.من چطوری خودم میتونم اقدام کنم برای وارد کردن این دستگاه ها؟پولشون چطوری باید بدم(از آمازون چین اگر اشتباه نکنم)؟ارز آزاد باید بخرم؟ چطوری میشه از ارز دولتی (سنا) استفاده کرد؟!
ارز دولتی سنا؟ اول قیمت سایت سنا رو چک بفرمایید، الان نرخ فروش دلار سامانه سنا 14600 تومن هست، یعنی با بازار آزاد تفاوتی نداره، شما اگه میخایی خریدی بکنی قیمت سامانه سنا و بازار آزاد تفاوتی نداره و چه بسا در بازار آزاد بتونید ارزونترم ارز تهیه کنید! این قیمت های بازار آزاد هم ماندگار نخواهد بود و به زودی به سمت قیمت های بنیادین خودش حرکت خواهد کرد.

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
سلام دوستان

این تاپیکو زدم جهت تحلیل و بررسی ارز مخصوصا دلار شبیه تاپیکی که در مورد سکه هستش

در مورد اطلاعاتی در مورد این که کی ارزهای مختلف ارزون میشن یا گرون چه موقع وقت مناسبیه برای خرید و یا فروش اینجا میشه بحث کرد

قیمت امروز :

دلار آمريکا خرید : 1242 فروش : 1250

يورو خرید : 1774 فروش : 1784

کاش ...

Titania

Registered User
لایک‌ها
1,324
با توجه به اینکه در انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا، ترامپ و حزب جمهوریخواه، اصولاً موفقیت چشمگیری کسب کرده اند، قطعاً این انتظار وجود دارد که تحقق این شرایط، حداقل تا اتمام کامل دوره بعدی ریاست جمهوری آمریکا، سطح توهمات گسترده حاکمیت در ایران را واقعاً کم کند.
کلاً : Vote Red

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
رو اعصاب که نه بیشتر رو دایورت بود، قیمت از دیروز همینه ولی گفتم حالا بگم یه خورده تفریح کنیم روز تعطیل :D

ولی قشنگی ماجرا اینجاست که دلار صعودی و 15200 بود من پیشبینی کردم رو کانال 14 میمونه و همینطور هم شد، البته من بشخصه عذر خواهی میکنم از اساتید و مریدان گرامیشون که ما جسارت میکنیم و در حضورشون اینجا پیشبینی انجام میدیم :general404:
همین که یادت مونده که بعد دو روز بیای نقل قولش کنی معلومه چقدر دایورت بود:D
تو اون پستت گفتی دلار حدود ۱۴ تومن میمونه و افزایشی در کار نیست که موقعی که داشتی پست میزدی حدود ۱۴ بود ولی نیم ساعت بعدش رفت رو ۱۵۲۰۰
الان داری میگی کانال ۱۴
میدونی حدود با کانال فرق داره؟ ۱۴۹۹۹ کانال ۱۴ هست و حدود ۱۵
الان هم بخوایم در نظر بگیریم پیشبینیت اشتباه بوده چون دلار حدود ۱۵ هست

قیمت دلار در همین حدود خواهد ماند و افزایشی در کار نیست من پیشبینی میکردم حدود 12 تومن بمونه ولی حدود 14 مونده قیمت

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
اینجا غیر از افزایش چیزی بگی ترور میشی توسط ترول ها و مریدانشون ، البته قبلش با گروه ساندیس مواجه میشی ، دیگه هیچکدوم که جواب نداد نبش قبر میشه پستات:D سپس در پروژه سال اینده میان این پستتو نقل قول میکنند(شما در این فاز استند بای قرار داری)
مگه غیر از افزایش چیزی هم بوده؟ شما رو سکه ۱۸۰۰ اومدی گفتی داره میاد پایین اینجا کاربرا میان راهنمایی بگیرن ببینن باید چیکار کنن. رو حساب این حرف شما ممکنه بعضی‌ها سکه هاشونو فروخته باشن یا کسایی که قصد خرید داشتن از خرید منصرف بشن. ضرر اینها رو شما میدی؟
حداقل کاری که میتونی بکنی عذرخواهی هست ولی با کمال پر رویی اومدی از همه هم طلبکاری

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
مگه غیر از افزایش چیزی هم بوده؟ شما رو سکه ۱۸۰۰ اومدی گفتی داره میاد پایین اینجا کاربرا میان راهنمایی بگیرن ببینن باید چیکار کنن. رو حساب این حرف شما ممکنه بعضی‌ها سکه هاشونو فروخته باشن یا کسایی که قصد خرید داشتن از خرید منصرف بشن. ضرر اینها رو شما میدی؟
حداقل کاری که میتونی بکنی عذرخواهی هست ولی با کمال پر رویی اومدی از همه هم طلبکاری
هنر این نیس بیای بگی دلار گرون میشه
چشم بسته غیب گفتنه این
مهم اینه پیشبینی کنی کی دوباره نزول میکنه تا بخری
چیزی از تحلیل دیدی تو عمرت ؟ هرگز! برای همین این حرف خنده دارو زدی مگه غیر افزایشم بوده چیزی!هر وقت رفتی ۴ تا تحلیل درست زمان بندی پیشبینی نمودار دیدی بیا اینجا راهنماییت کنم!
مثل اینه شخصی سواد خوندن نداره الان بیاد از من در مورد انتگرال بپرسه
تو با دید کوچیک خودت داری سوال بزرگی میپرسی اونم بصورت اشتباه.
تو این فروم جز خبرای سایتا چیزی عاید هیچکس نمیشه و تقریبا همه کسایی(به جز معدودی) که پست میذارن برای یه دور همی برا گذران وقت و گپ زدن جمعند. تحلیل تکنیکال کی میذاره؟ هیپکس! چرا؟ چون سوادشو کسی نداره چون کسی نمیدونه چی هست خوردنیه پوشیدنیه؟ کسی میخواد معامله بزرگ کنه نمیاد تو این پستای چیپ میره تو گروهای تلگرامی که افرادی با بررسی سالها داده و کارشناسی پست میذارند.چه بورس چه ارز
ضمنا سنگ دیگرانو به سینت نزن زبون خودت باش

Last edited:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
هنر این نیس بیای بگی دلار گرون میشه
چشم بسته غیب گفتنه این
مهم اینه پیشبینی کنی کی دوباره نزول میکنه تا بخری
چیزی از تحلیل دیدی تو عمرت ؟ هرگز! برای همین این حرف خنده دارو زدی مگه غیر افزایشم بوده چیزی!هر وقت رفتی ۴ تا تحلیل درست زمان بندی پیشبینی نمودار دیدی بیا اینجا راهنماییت کنم!
مثل اینه شخصی سواد خوندن نداره الان بیاد از من در مورد انتگرال بپرسه
تو با دید کوچیک خودت داری سوال بزرگی میپرسی اونم بصورت اشتباه.
تو این فروم جز خبرای سایتا چیزی عاید هیچکس نمیشه و تقریبا همه کسایی(به جز معدودی) که پست میذارن برای یه دور همی برا گذران وقت و گپ زدن جمعند. تحلیل تکنیکال کی میذاره؟ هیپکس! چرا؟ چون سوادشو کسی نداره چون کسی نمیدونه چی هست خوردنیه پوشیدنیه؟ کسی میخواد معامله بزرگ کنه نمیاد تو این پستای چیپ میره تو گروهای تلگرامی که افرادی با بررسی سالها داده و کارشناسی پست میذارند.چه بورس چه ارز
ضمنا سنگ دیگرانو به سینت نزن زبون خودت باش
آقای تحلیل، تو اگه تحلیل گر بودی رو سکه ۱۸۰۰ باید میگفتی بخرین نه این که بگی شخصی داشت سکته میکرد و سکه هاشو فروخت و تا اینجا فلان قدر اومده پایین و باز هم میاد
برو صفحه قبل رو ببین چجوری کاربرا با تشکراشون قهوه‌ایت کردن. اینا همه بیسوادن تو فقط باسوادی
ما سنگ کسی رو به سینه نمیزنیم. قصد اینه کاربرایی که سیگنال اشتباه میدن شناخته بشن

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
آقای تحلیل، تو اگه تحلیل گر بودی رو سکه ۱۸۰۰ باید میگفتی بخرین نه این که بگی شخصی داشت سکته میکرد و سکه هاشو فروخت و تا اینجا فلان قدر اومده پایین و باز هم میاد
برو صفحه قبل رو ببین چجوری کاربرا با تشکراشون قهوه‌ایت کردن. اینا همه بیسوادن تو فقط باسوادی
ما سنگ کسی رو به سینه نمیزنیم. قصد اینه کاربرایی که سیگنال اشتباه میدن شناخته بشن
گوسفندای گله پشت هم میرن
اما دلیل نمیشه راه درستی برن
تو نادونیت بمون

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
گوسفندای گله پشت هم میرن
اما دلیل نمیشه راه درستی برن
تو نادونیت بمون
حق میدم اینجوری صحبت کنی فشار اومده بهت
گذر زمان نادون رو مشخص کرده حالا شما هی بیا به ما بگو نادون

Handel

Registered User
لایک‌ها
397
همین که یادت مونده که بعد دو روز بیای نقل قولش کنی معلومه چقدر دایورت بود:D
تو اون پستت گفتی دلار حدود ۱۴ تومن میمونه و افزایشی در کار نیست که موقعی که داشتی پست میزدی حدود ۱۴ بود ولی نیم ساعت بعدش رفت رو ۱۵۲۰۰
الان داری میگی کانال ۱۴
میدونی حدود با کانال فرق داره؟ ۱۴۹۹۹ کانال ۱۴ هست و حدود ۱۵
الان هم بخوایم در نظر بگیریم پیشبینیت اشتباه بوده چون دلار حدود ۱۵ هست

دو روز که چیزی نیست اینجا پست چند ماه قبل یادشونه و تو صفحه قبل گذاشتن پس اونو چی بگیم
در ضمن من اونجا پست کسی رو نقل قول نکردم شما بلافاصله اومدی نقل قول کردی جواب دادی مشخصه رو اعصابت نبوده اصلا :D

اینم جک قرن من پست میزاشتم قیمت حدود 14 بوده نیم ساعت بعد من یهو 15200 شده حالا خوبه پست ایشون هست که حدود 5 دقیقه بعد از من گذاشته و قیمت رو گفته، آدم میمونه چی بگه واقعا :general509:

بله شما درست میفرمایی ما هیچی حالیمون و پیشبینیمون هم اشتباهه شما به بزرگی خودت ببخش :D

بالا