برگزیده های پرشین تولز

متوسط درآمد مهندسی کامپیوتر در ایران چقدره؟

arz2013

Registered User
لایک‌ها
10
سلام.می خواستم بدونم متوسط درآمد یه مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار که فوق لیسانس داره و آشنایی خوبی هم با انواع برنامه نویسی داره چقدره؟
شنیدم متوسط این رشته تو آمریکا ۱۵ ۱۶ میلیون تومن در یک ماه هست؟درسته؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
الان سوال شما در مورد ایران هست یا آمریکا؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
استکبار رو نمیدونم اما تو ایران اگر فوق لیسانسش رو با پول نگرفته باشه.. برنامه نویسیش خوب باشه و زبان انگلیسی هم در حد بدونه حداقل ماهی 3 میل داره تا 100 میل + ...

arz2013

Registered User
لایک‌ها
10
یعنی حداقل ۳ میلیون؟
کمتر از این نه؟
اگه سرمایه خوبی داشته باشی و بخوای یه شرکت کوچیک برنامه نویسی بزنی چقدر درمیاد؟

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
یعنی حداقل ۳ میلیون؟
کمتر از این نه؟
شاید هم بیشتر. در کل تو بازار کامپیوتر یا باید دلال باشی یا یه حرفه ای به تمام معنا تا درآمد واقعی داشته باشی.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
یعنی حداقل ۳ میلیون؟
کمتر از این نه؟

برنامه نویس اصلا نیازی به سرمایه نداره دوست عزیز.. فقط ماهی 30-40ت بابت اینترنت باید هزینه کنه ... حالا اگر بخواهد حرفه ای کار کنه و پول تپلی بزنه به بدن ، بــــله ، باید سایت بزنه ، تبلیغ کنه و در نهایت وقت بزاره واسه ساپورت یوزر...

هر چند من الان 6-7 سال ِ دارم با PHP کار و کلا برنامه نویس سر و کله میزنم ، یه دونه محض رضای خدا ندیدم که مسئولیت پذیر باشه.. سر قولش وایسه... ادعایش ک خ نر رو پ نکنه :دی ،

arz2013

Registered User
لایک‌ها
10
دوستان دیگه نظری در مورد درآمدش دارن؟
به نظرتون خوبه کسی این رشته رو بخونه و بره خارج از ایران که پول خوبی به مهندسای کامپیوتر میدن کار بکنه؟

mad50

Registered User
لایک‌ها
83
خدمت دوست عزیز رشته مورد نظر زیاد مهم نیست باید دانش و تخصص و علاقه داشتی باشه الان کسایی می شناسم یه فوق لیسانس کامیپوتر نرم افزار داره یک کد برنامه نوسی نمی تونه بنویسه فقط رفته مدرکش بگیره و دربه در دنبال کار مرتبط با رشته اش توی ایرانه و اگر علاقه داری دانش و تخصش و حوصله و فکرو علاقه داشته باشی شروع کن و اینکه در مورد درامد الان یکی از همکارانم در یکی از شهرستانها یک شرکت برنامه نویسی راه انداخته و دارمدش ماهیانه از اشخاص حقوقی (شرکت ها) با 15 متخصص داره فقط ماهیانه بالای 50 میلیون ت . قرار داد های پروژه هاست
و الان امار گرفتم در کشور عربی مثل عربستان برای فرد خارجی که توی برنامهنویسی و شبکه وارد باشه بالای 1000 دلار حقوقش

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
خب خیلی متفاوته
من یکی از دوستان با هیچ و بوچ رفت نروژ الان تو شرکت نرم افزاری ... هست 75 هزار کورن درامد داره ماهانه
اما بستگی به ایده و ... هم داره
تو ایران دیدم برنامه نویس 500 هزار تومنی برنامه نویسی 3 میلیون + پورسانت هم دیدم خیلی مهمه که چیکاره باشی
در رابطه با شرکت هم حوزه فعالیت خیلی مهمه تو چه بخشی از رایانه میخوای فعالیت کنی.بستگی به سرمایه هم داره البته

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
کسی که به برنامه نویسی مسلط باشه و متعهد باشه خواهان زیاد داره و هیچ وقت هم وقت آزاد نداره.

alireza1431

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام . من میخوام از شاخه فنی حرفه ای رشته کامپیوتر برم و واقعا هم علاقه دارم به برنامه نویسی ... بعد از اتمام تحصی قصد سفر به ترکیه برای زندگی رو دارم در امد برنامه نویسی توی ایران و ترکیه رو اگه میدونید بگید ...ممنون

senator020

Registered User
لایک‌ها
29
کسی که به برنامه نویسی مسلط باشه و متعهد باشه خواهان زیاد داره و هیچ وقت هم وقت آزاد نداره.
درسته اما اینم پیرو پارتی است + کدام زبان برنامه نویسی مدنظرتون هست که بیشترین درامد و مشغله را دارد و بهترین سود ؟ چون تخصصی بره جلو بهتره زبانهایی را برای خود مشخص کنه ؟

mehdi mirzaie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.می خواستم بدونم متوسط درآمد یه مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار که فوق لیسانس داره و آشنایی خوبی هم با انواع برنامه نویسی داره چقدره؟
https://goo.gl/OESYcA

sadata8088

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان در مورد این رشته که باید بگم رشته خود بنده هم هست شخصا خیلی نا امید شده بودم اما وقتی بیشتر نگاه میکنم میبینم نه واقعا جای کار زیاده خودم یه سری اشتباهاتی مرتکب شدم که تو ویدئوی زیر هم به اونها اشاره شده و واقعا کاربردی بودن
http://erfanizade.ir/2017/05/09/ویدئو-هفت-اشتباه-رایج-دانشجویان-و-فارق/

bm7981

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه ساله وارد امریکا شدم و اقامت دارم ، من برنامه نویس وب ، اندروید و ویندوز هستم و در حال حاظر یک ملک بزرگ دارم در کالیفرنیا و درامدی که دارم دوبرابر خرجیست که در ماه برای خودم و همسرم نیاز داریم. علاوه بر درآمد آزادی که دارم دوبت هم کلی از برنامه نویسان و مهندسان کامپیوتر حمایت میکنه.

بالا