برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سلام. بله، اتفاقا امروز بانک آینده بودم و حسابی هم شلوغ بود.
هرکس قرار بود هرچی بخره (ماشین، ملک، ارز،طلا) باید پارسال یا حداکثر تا برج 3 امسال میخرید. الآن دیگه خرید اینجور چیزها فایده ای نداره، دوباره چند سال چیزی گرون نمیشه تا بعد چند برابر بشه ولی احتمالا این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست!
با این حساب سپرده کنیم بهتره؟؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
سلام. بله، اتفاقا امروز بانک آینده بودم و حسابی هم شلوغ بود.
هرکس قرار بود هرچی بخره (ماشین، ملک، ارز،طلا) باید پارسال یا حداکثر تا برج 3 امسال میخرید. الآن دیگه خرید اینجور چیزها فایده ای نداره، دوباره چند سال چیزی گرون نمیشه تا بعد چند برابر بشه ولی احتمالا این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست!

یادش به خیر، پارسال شهریور بانک آینده خیلی شلوغ بود. همه آمده بودند حساب های کوتاه مدتی که دیگه 10 درصد می شد رو یک ساله بذارند. اون موقع دلار 3800-3900 بود. دوستی می گفت در ایران بهترین زمان برای خرید هر چیزی پارساله. باید با طلا نوشت.

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
عجب وضعیتی داریم!!! همه چی گرون شده هر چی بخریم تو اوج گرونی خریدیم
الآن وضعیت باخت باخته! هرکار بکنی ضرر کردی، هیچ کار هم نکنی ضرر کردی! از شگفتی های این مملکت!

fcbarca2013

Registered User
لایک‌ها
94
جهت اطلاع دوستان:
امکان برداشت بدون مراجعه حضوری به شعبه از حساب آینده ساز بانک آینده در پیشخوان مجازی اضافه شد.
در پیشخوان مجازی می توانید با مراجعه به منوی خدمات حساب، قسمت سرمایه گذاری، زیر منوی "برداشت از حساب آینده ساز" عملیات انتقال را به صورت آفلاین در بازه زمانی حداکثر ۱ الی ۲ ساعت انجام دهید.

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
دوستان من ناراحتی افسردگی گرفتم:(هیچ امیدی ندارم اوضاع درست بشه ... به نظر شما درست میشه؟
من هیچ امیدی به آینده ندارم:(
هیچ کس امیدی به درست شدن اوضاع نداره فقط همه در تلاش برای زنده ماندن دارند

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
دوستان من ناراحتی افسردگی گرفتم:(هیچ امیدی ندارم اوضاع درست بشه ... به نظر شما درست میشه؟
با نا امیدی مشکلی از کسی حل نشده که شما دومیش باشی.چندسال دیگه (یک تا nسال)می بینی خیلی ها از همین امروز شروع کردند و بدون پارتی و رانت و...به جاهای خیلی خوبی رسیدند .اما من نوعی فقط عمرم را با نا امیدی سپری کردم.بر فرضم هیچ آینده ای در ایران برای خودت نمی بینی .سعی کن با کسب تخصص و بالا بردن رزمه تحصیلی و یادگیری زبان شرایط مهاجرت خودت را فراهم کنی .مثلا علم برنامه نویسی چیزیه که تمام دنیا بهش نیاز دارند تو خود ایران هم برای حرفه ای ها تا دلت بخواهد در این زمینه کار هست مخصوصا در تهران

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542

اوضاع در ایران تا 100 سال آینده درست نخواهد شد. شما باید به صورت شخصی برای پیشرفت زندگیت تلاش کنی و از پیشرفت مملکت قطع امید کنی. در این راه، باید اینو در نظر بگیری که ره صد ساله رو یک شبه نمیتونی بری، اگر تا الان هبچ کاری نکردی، کوتاهترین زمانی که میتونی بدون کمک از دیگران به رفاه نسبی برسی، 5 ساله

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,449
اوضاع در ایران تا 100 سال آینده درست نخواهد شد. شما باید به صورت شخصی برای پیشرفت زندگیت تلاش کنی و از پیشرفت مملکت قطع امید کنی. در این راه، باید اینو در نظر بگیری که ره صد ساله رو یک شبه نمیتونی بری، اگر تا الان هبچ کاری نکردی، کوتاهترین زمانی که میتونی بدون کمک از دیگران به رفاه نسبی برسی، 5 ساله
منظورتون مهاجرته؟یا میشه تو این کشورم به جایی رسید

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
منظورتون مهاجرته؟یا میشه تو این کشورم به جایی رسید

توی همین کشور هم میشه. اگر کسی مسیر رو درست انتخاب کنه و 5 سال مداوم روی کارش مداومت داشته باشه و واقعا 24 ساعته تلاش کنه، به پول خوب میرسه
رسیدن به مدارج عالی تحصیلی و مهاجرت هم که نور علی نوره

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
۶ بانک زیان‌ده را بشناسید (اینفوگرافیک)
در اینفوگرافیک تجارت نیوز وضعیت سه شاخص مهم شش بانک زیان ده را می‌توانید مشاهده کنید. بانک سرمایه و بانک دی بیشترین زیان را در ازای دارایی‌هایشان ایجاد کرده‌اند.
%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87-%D9%85%D9%86%D9%81%DB%8C.jpg

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
۶ بانک زیان‌ده را بشناسید (اینفوگرافیک)
در اینفوگرافیک تجارت نیوز وضعیت سه شاخص مهم شش بانک زیان ده را می‌توانید مشاهده کنید. بانک سرمایه و بانک دی بیشترین زیان را در ازای دارایی‌هایشان ایجاد کرده‌اند.

بیشترین زیان برای بانک تجارت و صادرات هست و طبق ماده 141 قانون تجارت این دو بانک باید منحل بشن!

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
گردشگری هم باید منحل بشه؟ یا هنوز بهش امید هست؟

خیر بقیه بانک ها مثل تجارت و صادرات نیستند، البته سیستم بانکی وضع خوبی نداره ولی تا ورشکستگی هنوز فاصله دارن ولی این دو بانک طبق قانون باید منحل بشن.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
بیشترین زیان برای بانک تجارت و صادرات هست و طبق ماده 141 قانون تجارت این دو بانک باید منحل بشن!
قانون تو این مملکت کشکه .این همه آدم و بازنشسته تو این بانک حساب دارند منحل بشه مشکل امنیتی جدی پیش میاد .اینجا آمریکا نیست بانک اعلام ورشکستگی کنه آب ازآب تکون نخوره.بانک سرمایه رسما ورشکست بود با خرج کردن بیت المال سرپا نگهش داشتند

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
قانون تو این مملکت کشکه .این همه آدم و بازنشسته تو این بانک حساب دارند منحل بشه مشکل امنیتی جدی پیش میاد .اینجا آمریکا نیست بانک اعلام ورشکستگی کنه آب ازآب تکون نخوره.بانک سرمایه رسما ورشکست بود با خرج کردن بیت المال سرپا نگهش داشتند

به هر حال طبق قانون تجارت این دو بانک ورشکسته هستن و به زودی اقدامی انجام میگیره، حالا یا ادغام میشن یا یه فکره دیگه ای براشون میشه، به همین صورت نمیتونه تا ابد ادامه بدن

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,449
توی همین کشور هم میشه. اگر کسی مسیر رو درست انتخاب کنه و 5 سال مداوم روی کارش مداومت داشته باشه و واقعا 24 ساعته تلاش کنه، به پول خوب میرسه
رسیدن به مدارج عالی تحصیلی و مهاجرت هم که نور علی نوره
شاید اینجا جاش نباشه.ولی خروج از کشور و پناهندگی به نظرتون مناسبه

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
شاید اینجا جاش نباشه.ولی خروج از کشور و پناهندگی به نظرتون مناسبه
نه به هیچ وجه مگر اینکه پول ببری ملک بخری اقامت او کشور رو بگیری در غیر این صورت برخورد و بلایی که اینجا سر افغانی ها میارن اونجا هم سر شما میارن شایدم بدتر

Afshin75

Registered User
لایک‌ها
109
دوستان کسی میدونه میشه از حساب آینده ساز اینترنتی به حساب آینده واریز کرد یا نه؟

بالا