برگزیده های پرشین تولز

مشکل انجمن www.tt.tuningtalk.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.

اشرفی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اون عزیزانی که به انجمن ایراد میگیرن.حتما خیلی تو این کار خبره هستن خوبه بیان تو گود و ما را به فیض برسونند بیرون گود نشستن ولنگ کردن که اسونه.و دوما فعلا تو فارسی زبانها تی تی حرف اولو میزنه یا بهتر بگم میزد.تو خودروهای تولید داخل تالاراش جامعه کامل شده بود نقد چیزه خوبیه ولی اگه جاش با بدبینی عوض بشه میشه افت.نمدونم چرا عزیزان نیمه پر لیوان رو نمیبینند

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,904

takapooo

Registered User
لایک‌ها
9
یکی درست و حسابی بگه چی شده که این سایت بسته شده؟
این سایت در حال حاضر یک منبع دانش خوب در زمینه‌ی خودرو می‌باشد و نباید به همین راحتی محتوای ارزشمند آن از دست برود.

takapooo

Registered User
لایک‌ها
9
خدا بیامرزش مدتها بود که باید بسته میشد.
تالار هاش تارعنکبوت بسته همش.زور نیست که الکی بخان یه فروم رو به موت رو زنده نگهدارن.
فروم پی هالز هم یه روزی خیلی خوب و شلوغ بود الان عوض کرده سیستم رو ولی یه مدت به درد لاجرز هم نمیخورد.

یعنی چی این چه طرز حرف زدنه مشکل شما چیه؟اسپم میدی پستاتو زیاد کنی؟
ایشون اگر هوض و زکاوت داشت فرومش رو از فروم های عهد عتیق به به چیز امروزی ارتقا میداد.
درسته باید این گونه سایت‌ها محتوا و ظاهرشان را جذاب تر و کاربرپسندتر کنند و امکانات بیشتری اضافه کنند ولی باز هم دلیل نمی‌شود که این همه اطلاعات جمع‌آوری شده به راحتی از دست برود.

رضامولوی پور1361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام جدیدا دوباره تی تی باز نمیشه کسی نمیدونه برای چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Peymaaaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ایشالا که راه بیفته،دوستان درست میگن هم مالی بوده هم مدیریتی
ولی از زمانی که گروه های تلگرامی اومدن کل فروم ها نابود شدن،ساندی شاپ و غیره
فروم هایی که هنوز هستن هم پست های بدرد بخورشون دست کم مال ۳سال پیشه
اون وسواسی که قدیم مدیرای فروما داشتن مثلا پستای بی خود رو پاک میکردن، ترکیب میکردن،تکمیل میکردن وهم نفرات زیاد بودن پاسخ بدن، اینا همش مشکل اصلیش کم شدن بازدید و به طبع اسپانسر و مشکل مالیه، خلاقیت مدیران این فروم ها هم کم میشه قطع به یقین
اصلی ترین دلیلش رو تلگرام میدونم، همه ول کردن فروم هارو و یدونه گروه الکی زدن و فروم ها بدون بازدید شد،با اون همه تجربه ای که به قلم اومده بود، واقعا حیف شدن و حیف خواهند شد با این روال

اشرفی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
منم با نظر شما دوست عزیز در مورد تلگرام و امثالهم موافقم .میدونم به بحث ربطی نداره اما حالا حالا مونده تا معلوم بشه این اپلیکشنهای پیام رسان چه بلایی سر فرهنگ و جوونا و خانواده ها اورده.بگذریم.
اوایل که سایت بسته شده بود اصلا فکر نمیکردم همیشگی باشه اخر این هفته میره تو یکماه دیگه هر تغییری هم میخواستن بدن میدادن دلم میسوزه واسه اون مطالبی که بچه ها وقت گذاشتن و نوشتن بیکار که نبودن. مطمئنن اگر بحث جمع کردن بود تو سایت جدی مطرح میکردن.نه اینکه روز قبل همه چی خوبه.فردا خواب نما بشن و جمع کنند.
اونطور که من دستگیرم شده هر دو سال یکبار واسه ابدیت ویا مرتب کرن فروما یه مدتی تعطیل میکردن سه چهار باری تا جایی که من خبر دارم اینکارو کردن بدون اطلاع به کاربرا یهو یکماهی پرده رو کشیدن پایین

Last edited:

almaseraga

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من عاشق تی تی هستم
حداقل 8 سال بود که عضوش بودم و فعال هم بودم
خیلی چیزا ازش یاد گرفتم بی نهایت زیاد
ولی با این مدیریت ضعیفش واقا به درد نمیخوره
اگه درستو حسابی کارمیکردن و دنبال اسپانسر و تبلیغات بودن خیلی راحت درآمدهم کسب میکردن
از نبودنش ناراحتم ولی اینجوری ادامه دادنشم درست نبود

amparisay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستان تیتی فروم خیلی خوبی بود. اگر یه چیزی شبیه بهش بخوایم بزنیم به نظرتون چی میشه؟ استقبال میشه ازش؟

davi12

Registered User
لایک‌ها
780
سلام
تیونینگ تالک یک دائره المعارف خودرویی حساب میشه این همه اطلاعاتش نباید به این راحتی از دست بره . کسی می دونه چی شده؟

تیونینگ تالک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده یکی از مدیران فروم تی تی هستم که بنا به اطلاع رسانی تعداد از کاربران از ایجاد این پیج و تعدادی از تاپیک های مشابه که دوستان پیگیر وضعیت فروم تیونینگ تالک هستند لازم دونستم در این مورد اطلاع رسانی کنم.
ضمن تشکر از نگرانی تعدادی از عزیزان لازم به توضیح است که فروم تی تی با مشکلات همیشگی که ناخواسته و همواره با اون دست به گریبان بوده مواجه شده که ریشه اون هم گستردگی حجم و محتوای اون هست که هر ساله در زمان تمدید با مشکل مواجه میشه. همونطور که سابقا کاربران شاهد بودند بارها هم با قالب های جدید سعی بر بروز رسانی فروم گرفته شد که باز هم حجم محتوا باعث شد مشکلاتی از این دست بوجود بیاد و به ناچار سایت به قالب سابق برگرده.
این اتفاق اخیر هم که غیر منتظره بوجود آمد از همین موضوع ریشه میگیره و بدلیل عدم اطلاع از اقدام سرور پشتیبان فرصتی باقی نگذاشت تا اطلاع رسانی صورت بگیره و سایت بصورت غیر منتظره از دسترس خارج شد.... در مورد اقدامات و تصمیماتی که صورت میگیره نمیتونم کامل توضیح بدم چون مطلب طولانی میشه. ولی چکیده کلام اینه که سایت دوباره به فعالیت خودش با همون محتوای سابق برمیگرده منتها زمان قطعی پایان آپدیت فعلا مشخص نیست. چنانچه روند آپدیت سایت به حالت قابل پیشبینی برگشت و یا زمان آن مشخص شد از طریق همین تاپیک و سایر فروم های مرتبط اطلاع رسانی خواهد شد.

پایدار باشید

almaseraga

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان تیتی فروم خیلی خوبی بود. اگر یه چیزی شبیه بهش بخوایم بزنیم به نظرتون چی میشه؟ استقبال میشه ازش؟
نمیشه
ینی واقا نمیشه
میزنی زیرش.خسته میشی
من خیلی تی تی میرفتم
واقا عالی بود و هست(انشالله برگرده)
اگه همین امروز یه فروم در مورد ماشین بزنی حتا اگه خیلی از مطالبتو از همون تی تی کپی کنی .تازه 10 سال دیگه مطالبت اندازه 2سال اول تی تیه
کساییکه در تیونینگ تالک فعالیت میکنن واقا استادن واقا حالیشونه
مگر اینکه بخوای میلیاردی هزینه کنی .ولی با یه فروم معمولی هیچ سایتی تی تی نمیشه اگه میخواست بشه همین پرشین تولز میشد!!!!!!!

farzad_sic

Registered User
لایک‌ها
21
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده یکی از مدیران فروم تی تی هستم که بنا به اطلاع رسانی تعداد از کاربران از ایجاد این پیج و تعدادی از تاپیک های مشابه که دوستان پیگیر وضعیت فروم تیونینگ تالک هستند لازم دونستم در این مورد اطلاع رسانی کنم.
ضمن تشکر از نگرانی تعدادی از عزیزان لازم به توضیح است که فروم تی تی با مشکلات همیشگی که ناخواسته و همواره با اون دست به گریبان بوده مواجه شده که ریشه اون هم گستردگی حجم و محتوای اون هست که هر ساله در زمان تمدید با مشکل مواجه میشه. همونطور که سابقا کاربران شاهد بودند بارها هم با قالب های جدید سعی بر بروز رسانی فروم گرفته شد که باز هم حجم محتوا باعث شد مشکلاتی از این دست بوجود بیاد و به ناچار سایت به قالب سابق برگرده.
این اتفاق اخیر هم که غیر منتظره بوجود آمد از همین موضوع ریشه میگیره و بدلیل عدم اطلاع از اقدام سرور پشتیبان فرصتی باقی نگذاشت تا اطلاع رسانی صورت بگیره و سایت بصورت غیر منتظره از دسترس خارج شد.... در مورد اقدامات و تصمیماتی که صورت میگیره نمیتونم کامل توضیح بدم چون مطلب طولانی میشه. ولی چکیده کلام اینه که سایت دوباره به فعالیت خودش با همون محتوای سابق برمیگرده منتها زمان قطعی پایان آپدیت فعلا مشخص نیست. چنانچه روند آپدیت سایت به حالت قابل پیشبینی برگشت و یا زمان آن مشخص شد از طریق همین تاپیک و سایر فروم های مرتبط اطلاع رسانی خواهد شد.

پایدار باشید

دوست عزیز من خودم از مدیران قدیمی تیونینگ تاک بودم
شما که اسم تیونینگ تاک رو درست تلفظ نکردید چجوری اونجا مدیر بودید؟
شما آیدیتون چی بوده که مدیر بودید؟

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
دوستان همچنان خبری نیست از بازگشت تیونینگ تاک؟
خیلی حیفه اگه واسه همیشه بره...

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
دوستان کسی نحوه ارتباط با مدیرعامل یا مدیریت اصلی این انجمن رو میدونه ؟
ممنون میشم اطلاع رسانی کنین
شاید امیدی به ادامه راهش باشه ...

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
سلام چرا دیگه فروم tuningtalk باز نمیشه؟؟؟؟

GM.1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان بنده انگار عضوی از خانواده ام را گم کردم
بعضی وقت ها تا نصف شب مطالب مربوط به 10 سال پیش رو میخوندم و یاد میگرفتم

trial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان. خود پرشین تولز هم با هن و هون باز شد. چه برسد به تیونینگ تاک بیچاره. ایشالا که درست میشه.

تیونینگ تالک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوست عزیز من خودم از مدیران قدیمی تیونینگ تاک بودم
شما که اسم تیونینگ تاک رو درست تلفظ نکردید چجوری اونجا مدیر بودید؟
شما آیدیتون چی بوده که مدیر بودید؟

اینجا اسپل نوشتاری هست نه گفتاری دوست عزیز.... در پاسخ شماباید بگم سابقا مدیر بودین ! تازه اگه بودین... حتما یک مشکلی بوده که دیگه نیستید و اگه بودین باید بدونید که مدیران سابق محرم نیستند! شما چون قبلا مدیر بودین پس نباید حساسیتی از جهت لو رفتن آیدیتون داشته باشید پس شما آیدی تونو اینجا معرفی بفرمایید تا رزومه و بک آ‍پ کل فعالیتتونو اینجا بذارم.

به هرحال خبر جدید جهت کاربران پیگیر وضعیت تی تی بودند اینکه الان میتونم بهشون بگم که متاسفانه حدود یک ماه دیگه این مشکل ادامه خواهد داشت و خوشبختانه اینکه با کارایی که داره انجام میشه دیگه این مشکل هر ساله برای تمدید پیش نخواهد آمد.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا