برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر hadi1366

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
درود

ضمن خسته نباشید به مدیران و دوستان عزیز

بنده از کاربر Hadi1366 تعداد 2 مانیتور به سایز های 19 - 22 اینچ به مبلغ 950 تومن برای هر 2 خریداری کردم

متاسفانه ایشون از زمان واریز وجه تا به همین الان دیگه پاسخگوی پیام ها نیستند و جنسی هم به دست بنده هنوز نرسیده .

نکته : ایشون در تاپیک حضور پیدا میکنه پیام هاشو چک میکنه و در فروم خوب چرخی میزنه ولی جواب پیام های بنده رو نمیده .

با توجه با اینکه اگه ایشون جنسی ارسال کرده بود خیلی سریعتر از این حرفا کد رهگیری اعلام میکرد و کلا این قضیه بو دار هست .

البته ایشون کم سابقه نیستند ولی همیشه سابقه ملاک نیست .
امیدوارم توضیح قابل قبولی داشته باشند که هیچ توضیحی با توجه به حضور ایشون و پاسخ ندادند به پیام های بنده قابل قبول نیست .

چون اعتبار بنده و زمان مشتری که قول بهش میدیم علف سر خیابون نیست که هر شخصی بیاد روشو لگد کنه و بره.

فقط و فقط عودت مبلغ - جنس دیگه به کارم نمیاد و تهیه کردم

لینک تاپیک خرید :

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-مانیتور-19-lcd-و-led.926122/#post-12561955

دوستان قضاوت با خودتون

شماره تماس بنده : 0938 183 0938

یا حق

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دوست من اینجا دیگه جایه خرید و فروش نیست نباید خرید کنید دستتون به جایی بند نیست

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
موافق این مورد هستم خیلی شدید
و یکی از دلایلی که دیگه من اینجا کار نمیکنم و فقط برای وقت گذرانی بهش سر میزنم هم همین مساله است.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,685
اکثرا تا قبل معامله خوش قول و مودب هستن ولی تا واریز بکنی دیگه سربالا جواب میگیری
انشالله که به نتیجه ای که میخواید برسید :general709:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
Last edited:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
موافق این مورد هستم خیلی شدید
و یکی از دلایلی که دیگه من اینجا کار نمیکنم و فقط برای وقت گذرانی بهش سر میزنم هم همین مساله است.

با 210 امتیاز همچین صحبتی میکنید ..

باید درس گرفت

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
عجیبه واقعا، هر چی بعضی از یک طرف سعی میکنن با نشون دادن حسن نیتشون اعتبار فروم و خودشون و کلا این نوع کسب و کار رو بالا ببرن، از یک طرف یک نفر دیگه اون هم با سابقه ی بالا میاد اینطوری بی اعتمادی ایجاد میکنه و تلاش ها رو به باد میده

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
من شیراز حضوری چندین بار با ایشون معامله داشتم . پسر خیلی خوب و خوش قول و مودبی بودن و حتما باید دلیل موجهی برای پاسخ ندادن داشته باشه ! شایدم برای مانیتورها اتفاقی افتاده روش نمیشه بگه یا شاید پول تو دستش نیست برگشت بزنه !!! نمیدونم. بهرحال در قبال قولی که دادن مسوول هستن .

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
من شیراز حضوری چندین بار با ایشون معامله داشتم . پسر خیلی خوب و خوش قول و مودبی بودن و حتما باید دلیل موجهی برای پاسخ ندادن داشته باشه ! شایدم برای مانیتورها اتفاقی افتاده روش نمیشه بگه یا شاید پول تو دستش نیست برگشت بزنه !!! نمیدونم. بهرحال در قبال قولی که دادن مسوول هستن .
ضمن عرض ارادت خدمت شما و استارتر گرامی که از کاربران با سابقه فروم هستید هر ۲ عزیز
من چندین بار با آقای پرهیزگار و از جمله همین چند روز پیش ، معامله داشتم
همیشه انسان منصف و مسئول در برابر مال مردم بوده
من تا الان ازش بدی ندیدم
یحتمل مشکلی پیش اومده ، قطعا به زودی و انشالله رفع ابهام خواهند کرد
زیاده گویی منو می بخشید .

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
درود

ضمن تشکر از سایر دوستان و همکاران عزیز
فروشنده اعلام بر این داشتند که سرشون شلوغ بوده . ( هر چند توجیح پذیر نیست ولی فعلا پاسخ دادند و کالا ارسال کردند )
تا ببینیم برسه چی میشه

یا حق

بالا