برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
با این حرف هایی که امروز ظریف گفت، ظاهرا برگشت قیمت دلار زودتر از چیزی که فکر میکردم اتفاق میفته

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
حالا نظر شخصی من اینه که ۱۰ ،۲۰ تومن تو این دوره زمونه دردی رو دوا نمیکنه مثلا اگه کسی ۵۰،۶۰ تومن تو بانک داره بهش سود سالانه در بهترین حالت ۱۲ تومن بده هم نمیتونه با این مبلغ کاری تو زندگیش انجام بده ، بهتره ریسک کنه و کارای دیگه ای مانند خرید و فروش ماشین ،لوازم خانگی، ارز و طلا و ... انجام بده اگر هم ضرر کرد باز هم تو زندگیش هیچ فرقی نخواهد کرد ولی ممکنه سرمایه اش دو ، سه برابر بششه که حداقل یه گرهی از زندگیشو باهش باز کنه

signore

Registered User
لایک‌ها
636
من جوابتو نمیدم ضعیفه...
خدا خودش جوابتو بده ...
در ضمن من هیچ مشکلی ندارم و از زندگیم راضیم و خدا را صد هزار مرتبه شکر میکنم
خدایا واسه داده ها و نداده هات شکر

شما بیخود خودتو قاطی بحث سرمایه گذاران نکن و بابت بالا پایین رفتن قیمت دلار حرص و جوش نخور برات خوب نیست چون نه سر پیازی نه ته پیاز. اون سه میلیون تومنی که شما تو بانک داری با بالا و پایین رفتن قیمت ارز و سکه مطمئن باش اتفاقی براش نمی افته.
افرادی که بابت بالا پایین شدن ارز و سکه باید نگران باشن دو دسته هستن:

1- افرادی که سرمایه ریالی زیاد دارن و با بالا رفتن ارز سرمایه اونا کم ارزش میشه
2- افرادی که سرمایه ارزی و دلاری زیاد دارن و ترجیح میدن قیمت ارز کاهش پیدا نکنه

که شما خوشبختانه یا متاسفانه جزو هیج کدوم اونا نیستی. پس به جای اینکه وقت خودتو به بطالت بگذرونی برو دنبال یک فعالیت مفیدی چیزی باش که تو زندگیت به موفقیت برسی و از این وضعیتی که توش هستی خلاص بشی

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
شما بیخود خودتو قاطی بحث سرمایه گذاران نکن و بابت بالا پایین رفتن قیمت دلار حرص و جوش نخور برات خوب نیست چون نه سر پیازی نه ته پیاز. اون سه میلیون تومنی که شما تو بانک داری با بالا و پایین رفتن قیمت ارز و سکه مطمئن باش اتفاقی براش نمی افته.
افرادی که بابت بالا پایین شدن ارز و سکه باید نگران باشن دو دسته هستن:

1- افرادی که سرمایه ریالی زیاد دارن و با بالا رفتن ارز سرمایه اونا کم ارزش میشه
2- افرادی که سرمایه ارزی و دلاری زیاد دارن و ترجیح میدن قیمت ارز کاهش پیدا نکنه

که شما خوشبختانه یا متاسفانه جزو هیج کدوم اونا نیستی. پس به جای اینکه وقت خودتو به بطالت بگذرونی برو دنبال یک فعالیت مفیدی چیزی باش که تو زندگیت به موفقیت برسی و از این وضعیتی که توش هستی خلاص بشی
ای دلال دلار و ارز به اصطلاح محترم
من یکی از این مردمی هستم که نوسانات و بالا رفتن قیمت دلار و ارز بیچارشون کرده و زندگی سختشونو سخت تر از قبل کرده
همین نوسانات و بالا رفتن قیمت ارز و دلار هست که باعث شده خیلی از کارخونه ها ورشکسته بشن و هزاران کارگر بیچاره از کار بیکار بشن
همین نوسانات و بالا رفتن قیمت ارز و دلار هست که باعث شده من جوون نتونم هیچ کاری رو شروع کنم
مگه تو و امثال تو دلالای دلار میزارین وضعیت اشتغال جوونا درست بشه؟
دلال خودت حرص و جوش نخور که در آینده نزدیک به خاک سیاه میشینی و آنچنان ضرری بدی که در تاریخ بنویسن برات
تا تو و امثال تو باشین که با فقیر تر شدن مردم خوشحالی نکنی و فکر سودت نباشی
البته دیگه خوشحالی تموم شد
فصل گریه شما شروع شده
باید شاهد پوچ شدن سرمایه دلاریت باشی :D:general304:

دوستان این دیگه چقدر بیچاره و بدبخته که رفته پست های منو یکی یکی زیر و رو کرده که بفهمه چقدر پول دارم :D اونوقت به من میگه وقتت را به بطالت میگذرونی:general304:

Last edited:

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
:D:D:D

از اون خدایی که اینقدر بهش اعتقاد داری بخواه که یه مقداری بهت تمدن قرن بیست و یکمی بده که خانم ها رو ضعیفه خطاب نکنی:p. بعدش یه مقداری پول بهت بده که به درآمد مشروع دیگران حسودی نکنی و اسمشو حروم خوری نذاری:p. بعدش یه مقداری انرژی بهت بده که به جای اینکه توی اینترنت این و اون رو ناله و نفرین و لعنت کنی، بری کار کنی:p

پ.ن: اینجا تاپیک سرمایه گذاری روی ارزه. شمایی که معتقدی خریداران ارز ( یا به قول خودت محتکرین ارز) حروم خور هستند، اینجا هیچ کاری غیر از ابراز تنفر نداری. صرف حضورت در این تاپیک نشون میده که بر خلاف گفته هات و شکرگزاری ظاهری، به شدت از زندگیت ناراضی هستی:general601: خدا هم مثل من با این شکرگزاری های ظاهری گول نمیخوره:p:D
ضعیفه باز هم میگم من جوابتو نمیدم
خدا خودش جوابتو میده ... بدون شک ...

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
ضعیفه باز هم میگم من جوابتو نمیدم
خدا خودش جوابتو میده ... بدون شک ...

جوابمو داده که اینقدر خوشحالم دیگه:p:D. جواب شما رو هم داده که اینقدر ناراحتی:general108::D. این ناراحتیت از خبث درونت نشات میگیره. از بس که برای مردم بد آرزو میکنی و از ضررشون خوشحال میشی و از سودشون ناراحت، خدا هم میگه بذار اذیتش کنم که دست از این رفتار زشتش برداره:p:D

khamseh

Registered User
لایک‌ها
52
من یکی از این مردمی هستم که نوسانات و بالا رفتن قیمت دلار و ارز بیچارشون کرده و زندگی سختشونو سخت تر از قبل کرده
همین نوسانات و بالا رفتن قیمت ارز و دلار هست که باعث شده خیلی از کارخونه ها ورشکسته بشن و هزاران کارگر بیچاره از کار بیکار بشن
همین نوسانات و بالا رفتن قیمت ارز و دلار هست که باعث شده من جوون نتونم هیچ کاری رو شروع کنم
دلال خودت حرص و جوش نخور که در آینده نزدیک به خاک سیاه میشینی و آنچنان ضرری بدی که در تاریخ بنویسن برات
فصل گریه شما شروع شده

دوستان این دیگه چقدر بیچاره و بدبخته که رفته پست های منو یکی یکی زیر و رو کرده که بفهمه چقدر پول دارم :D اونوقت به من میگه وقتت را به بطالت میگذرونی:general304:

:D:D:D
ببین آخرشو بهت بگم
روحانی و ترامپ بشینن با هم دو سیب آلبالو بزنن 20 لیترهم مایعات به شدت الکلی بخورن :general107: ظریف و پومپئو رو هم بیارن با هم ورق بازی کنن همگی
از اون طرف هم همتی رو قهرمان ملی معرفی کنن با اصلاحاتش بازم اونی که تو میخوای و فکر میکنی میشه
( نمیشه !!!)

وضعیت الان و این که شما نمیتونی کاری راه بندازی ربطی به دلال و غیر دلال نداره
به اونی ربط داره که 40 ساله جمعه ها داره میره مرگ بر این و اون میگه تمام

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
یه سری اقلام هستن که ارتباط مستقیم با قیمت ارز دارن و اگر قیمت واقعی دلار و طلا تغییر کنه، اون اجناس هم بلافاصله تغییر میکنن.مثل آهن و اقلام وارداتی در شهرهای مرزی یا قیمت ماشین ... ( مثل 15سال پیش به قبل )

اینجا بعضی دوستان انتظار دارن مثلا چیپس و رب گوجه و پشمک حاج عبدلله همزمان با قیمت ارز تغییر کنه، و مغازه دار پفکی که دیروز میداده 3تومن، امروز بفروشه 2تومن!

خداوکیلی کی میخاین دست از سادگی و خوش خیالی بردارین؟ مگه شما توی این مملکت دنیا نیومدین و بزرگ نشدین؟ اگه فقط یه دونه، فقط یک دونه جنس پیدا کردید که توی این چهل سال قیمتش به هر دلیلی ارزونتر شده، به منم نشون بدین!

یعنی اگه دلار بشه هزارتومن (بشین تا بشه)، شما فکر میکنید پفک چی توز، یا پشمک حاج عبدلله ارزون میشه؟ عمراااا ....

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
فصل گریه شما شروع شده

:general304:

یکی از باحال ترین مناظره های فروم بود :))

دوست عزیز، اول که امیدوارم به منم نگی "ای دلال" ، چون تا حالا دلار ندیدم، چه برسه بخام بخرم!

اینکه شما فکر میکنی بخاطر دلار خریدن یه عده به قول شما دلال، وضع مملکت شده این! و فکر میکنی یه نفر توی آسمون نشسته، و قراره بزودی این افراد سودجو رو به سختی مجازات کنه، و موجبات شادی جنابعالی، و رونق گرفتن چرخ اقتصاد کشور رو فراهم کنه سخت در اشتباهی!

به نظر شما این افرادی که از سر ناچاری، یا از روی طمع، و یا بخاطر سود، پولشون رو تبدیل به ارز میکنن مجموعا چقدر دلار توی یکسال اخیر خریدن؟ یه میلیون دلار؟ 10میلیون؟ 1یک میلیارد؟ 10میلیارد؟ فکر نکنم افرادی که شما داری نفرینشون میکنی و اونا رو باعث و بانی مشکلاتت میدونی مجموعا بیش از این ارقام دلار خریده باشن

یعنی یه کشور مثل مملکت ما که میلیاردها دلار صادرات نفتی و غیرنفتی و گازی و پتروشیمی و ... داره، با همچین اتفاقی اقتصادش باید بشه این!؟

دو سال پیش بعد از برجام امریکا 150میلیارد دلار تقدیم ایران کرد، میدونی با اون پول میشد چندهزار کارخونه ساخت و چند میلیون شغل ایجاد کرد؟ اون که به دلال و صرافی نرسید.
میدونی اون پول چی شد؟ منم نمیدونم!

دوست گلم، اقتصاد کشور رو امثال من و شما با تبدیل کردن سرمایه 100میلیون تومنی و یک میلیاردی و ده میلیاردی نمیتونم ذره ای بالا یا پایین کنیم، مشکل اصلی اقتصاد ما اقتصادی نیست، سیاسی هست

شما هم هیچوقت منتظر نباش اون آقامهربونه که تو ابرها نشسته، افراد ظالم رو مجازات کنه، و به افراد مظلوم چیزی بده، چون از زمانی که بشر تاریخ نوشته تاکنون، همیشه اون آقا طرف ظالمین بوده. آخوندا میگن اگه ظالمین توی این دنیا مجازات نشدن، تو جهنم میسوزن، اوکی، ماهم میگیم میسوزن، شما هم بگو میسوزن ... وعده سر خرمن، کی داده!؟ کی گرفته ..!؟؟

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
بنظر من ما باید بیشتر از ایرانی ها این خارجی های کلاهبردار رو نفرین کنیم! اینهمه سایت از سال 2008 مشهورترینش نئوباکس ساختن و حتی برای سرمایه گذاری و بعضی از ایرانی ها هم خواب دلار و پولدار شدن از طریق نت رو دیدن ولی همشون اسکم دراومدن. بیتکوین هم که با این سایتهای قطره ای و افت ارزشش سرابی بیش نیست. البته در ایران هم مدیریت غلط و نبودن مجازات سخت برای انواع دزدان باعث شده بعضیا به ثروت باداورده برسن و بقول معروف هرچی سنگه مال.. چون اونها به اندازه کافی این مدت احتکار کردن!

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
یکی از باحال ترین مناظره های فروم بود :))

دوست عزیز، اول که امیدوارم به منم نگی "ای دلال" ، چون تا حالا دلار ندیدم، چه برسه بخام بخرم!

اینکه شما فکر میکنی بخاطر دلار خریدن یه عده به قول شما دلال، وضع مملکت شده این! و فکر میکنی یه نفر توی آسمون نشسته، و قراره بزودی این افراد سودجو رو به سختی مجازات کنه، و موجبات شادی جنابعالی، و رونق گرفتن چرخ اقتصاد کشور رو فراهم کنه سخت در اشتباهی!

به نظر شما این افرادی که از سر ناچاری، یا از روی طمع، و یا بخاطر سود، پولشون رو تبدیل به ارز میکنن مجموعا چقدر دلار توی یکسال اخیر خریدن؟ یه میلیون دلار؟ 10میلیون؟ 1یک میلیارد؟ 10میلیارد؟ فکر نکنم افرادی که شما داری نفرینشون میکنی و اونا رو باعث و بانی مشکلاتت میدونی مجموعا بیش از این ارقام دلار خریده باشن

یعنی یه کشور مثل مملکت ما که میلیاردها دلار صادرات نفتی و غیرنفتی و گازی و پتروشیمی و ... داره، با همچین اتفاقی اقتصادش باید بشه این!؟

دو سال پیش بعد از برجام امریکا 150میلیارد دلار تقدیم ایران کرد، میدونی با اون پول میشد چندهزار کارخونه ساخت و چند میلیون شغل ایجاد کرد؟ اون که به دلال و صرافی نرسید.
میدونی اون پول چی شد؟ منم نمیدونم!

دوست گلم، اقتصاد کشور رو امثال من و شما با تبدیل کردن سرمایه 100میلیون تومنی و یک میلیاردی و ده میلیاردی نمیتونم ذره ای بالا یا پایین کنیم، مشکل اصلی اقتصاد ما اقتصادی نیست، سیاسی هست

شما هم هیچوقت منتظر نباش اون آقامهربونه که تو ابرها نشسته، افراد ظالم رو مجازات کنه، و به افراد مظلوم چیزی بده، چون از زمانی که بشر تاریخ نوشته تاکنون، همیشه اون آقا طرف ظالمین بوده. آخوندا میگن اگه ظالمین توی این دنیا مجازات نشدن، تو جهنم میسوزن، اوکی، ماهم میگیم میسوزن، شما هم بگو میسوزن ... وعده سر خرمن، کی داده!؟ کی گرفته ..!؟؟

کدام مناظره داداش دلت خوشه
من نمیگم همه مشکلات تقصیر دلال های دلار هست
همگی میدونیم مشکلات ایران ریشه ای هست و از مدیریت بسیار بد و ضعیف مسئولین نالایق مملکت هست
ولی منطقی باش و قبول کن که یه سری از این دلال های دلار برای سود دهی بیشتر مشکلات را بیشترش میکنن و برای سود هر چه بیشتر خودشون یه دفعه گاز انبری رو بازار تاثیر منفی میزارن و قیمتو بالا پائین میکنن
همینا بودن قیمتو بردن رو 19 تومان
3800 کجا 19000 تومان کجا
زمانی که دلار 3800 بود ارزونترین گوشی سامسونگ بازار 320/000 هزار تومان بود
بعد که دلار 19000 تومان شد و همین دلال ها داشتن شادی و خوشحالی میکردن که دلارهاشون گرون شده
همون ارزونترین گوشی سامسونگ بازار شد 1/250/000 هزار تومان
من خودم پشت ویترین موبایل فروشیه دیدم یه جوون بود با حسرت به موبایل ها نگاه میکرد و تو چشماش اشک جمع شده بود و گوشی نوکیا قدیمیش را از جیبش درآورد و دوباره گذاشت تو جیبش:(
داداش اینا درده درد:general208:
ولی دیگه اوضاع بر وفق مراد این دلال های دلار نخواهد بود و آه مردم گرفتشون و ضررهاشون شروع شده

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
من نمیگم همه مشکلات تقصیر دلال های دلار هست
من خودم پشت ویترین موبایل فروشیه دیدم یه جوون بود با حسرت به موبایل ها نگاه میکرد و تو چشماش اشک جمع شده بود و گوشی نوکیا قدیمیش را از جیبش درآورد و دوباره گذاشت تو جیبش:(
داداش اینا درده درد:general208:
ولی دیگه اوضاع بر وفق مراد این دلال های دلار نخواهد بود و آه مردم گرفتشون و ضررهاشون شروع شده
بیچاره دلال ها! منکه فقط یک خیابون رو دیدم ازونا توش بودن و بعضیاشون هم پول های قدیمی مثه اسکناس 10، 20 و 50 تک تومنی نو میفروختن! اینکه دلار چند هزار اومد پایین ولی همه اجناس قیمتش از همون کارخونه گرونه نشون میده برنامه ریزی برای قیمت به عده ای خاص ربط نداره

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
ایشالا که دلار زیر 10 تثبیت شه :D
البته بزرگای تحلیل گر گفتن دلار 17 تومن اجتناب نا پذیره :D
امروز صرافی بانک ملی با نرخ زیر 10 تومن شروع کرده! :general404:
البته اینم در نظر باید گرفت بازار دست بازار سازه بازار سازم فعلاً عوامل بانک مرکزی در هرات و سلیمانیه هستند :D ایشالا که تا ماه های دیگه اینطور بمونه! میمونه؟!!
جالب تر اینکه امروز قیمت های جدید خودرو با افزایش اعلام میشه و عملا دیگه خودرویی زیر 45 تومن نخواهیم داشت
خوب کاملا با هم میخونه واقعیت و نرخ صرافی ملی خدارو شکر :D

l7l_nerkh.png

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
خداییش اسم نمیارم ولی بعضی کسایی که اینجا چیزی مینویسن دارن حیف میشن باید برم فیلمنامه نویس بشن :D

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
دلار که داره روز به روز پائین میاد از اونطرف فشار ها به بعضیا داره زیاد و زیادتر میشه
صبر کنین حالا مونده...:D

Last edited:

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
قیمت امروز :
فروش : 9850
خرید : 9350

داره میره تو کانال 8 :general601:

Last edited:
بالا