برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خبرهای بسیار خوشحال کننده ای شنیده میشه ظاهرا گفته شده که مورون با یک پیش شرط برای بقا مواجه شده و اونم قبول یک مدیر فوتبالی بالای سر تیم هستش. مورون قبول نکرده و با رفتنش مارو خوشحال کرده اما اگر این واقعیت باشه یعنی اینکه ساختار سنتی باشگاه میخواد یک تکونی بخوره من خیلی موافق یک چهره قاطع هستم که بیاد وایسه و با یک کادر قوی تیم رو اصلاح کنه حرف از هیوز بود که اصلا خوشم نیومد ولی کانتونا، فکر کنید کانتونا بشه مدیر فوتبالی چه شری راه بیفته اول نیومده پوگبای چاقا... رو انجه میکنه که دیگه تو اینستا ادا نریزه

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خبرهای بسیار خوشحال کننده ای شنیده میشه ظاهرا گفته شده که مورون با یک پیش شرط برای بقا مواجه شده و اونم قبول یک مدیر فوتبالی بالای سر تیم هستش. مورون قبول نکرده و با رفتنش مارو خوشحال کرده اما اگر این واقعیت باشه یعنی اینکه ساختار سنتی باشگاه میخواد یک تکونی بخوره من خیلی موافق یک چهره قاطع هستم که بیاد وایسه و با یک کادر قوی تیم رو اصلاح کنه حرف از هیوز بود که اصلا خوشم نیومد ولی کانتونا، فکر کنید کانتونا بشه مدیر فوتبالی چه شری راه بیفته اول نیومده پوگبای چاقا... رو انجه میکنه که دیگه تو اینستا ادا نریزه
دقیقا بحث خوشحال کننده همین هستش که میگن بعداز رفتن موران، اولین کاری که میخوان انجام بدن، اوردن یک مدیر ورزشی هستش، خیلی ها میگفتن که ماروتا داره میاد منچستر، ولی خدارو شکر اینجور نشد و رفت اینتر، چون واقعا اصلا به سبک منچستر نمیخورن این ایتالیایی ها...
اوردن کسی مثل کانتونا بعنوان مدیر ورزشی، فوق العاده هستش، ولی خوب کانتونا جنم و جزبه رو داره، ولی آیا عرضه و کاراییش رو داره؟؟؟
شانس ما هم ادوین کارش رو در آژاکس خیلی دوست داره و بهش هم به شدت تعصب داره، فکر نمیکنم حاضر به اومدن به منچستر باشه در حال حاضر، اوردن یه مدیر ورزشی که به سبک منچستر بخوره و بتونه از روابط خودش استفاده کنه و بتونه چهره باشگاه باشه، واقعا در حال حاضر از مربی هم مهم تر هستش...
میگن که فردیناند هم جزو گزینه ها هستش، گری نویل با مصاحبه هایی که بر علیه مدیریت باشگاه کرده، احتمالا از گزینه ها خارج شده...
شاید همین امشب مربی موقت رو اعلام کنند، ببینیم عرضه نشون میدن برای اولین تو عمرشون این مدیریت؟

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015

قبلا گفتم اگر قرار باشد مورینیو اخراج شود این پوگبای نامرد و بی تعصب هم باید فروخته شود . واقعا ازش دلسرد و نا امید شدم و یه جورایی متنفر شدم . یه چیز تو مایه های طارمی خودمون هست رفتارش .

امیدوارم این بازیکن بی تعصب که تیم رو برد به حاشیه با قیمت خوب به فروش بره .

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
باشگاه تو یه خبر که زودم حذفش کردن سولسشر رو معرفی کرده بود به عنوان مربی موقت
هرچند تو لیگ آخرین بار موفق نبود اصلا ولی فک میکنم تو گزینه هایی که داشتیم از بقیه منطقی تر باشه تا آخر فصل

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سولسشر به شدت مورد حمایت فرگوسن هستش و میگن که گزینه ای هستش که فرگوسن به باشگاه اعلام کرده، البته من هم زیاد روش نمیتونم بحث کنم، چون تنها تجربش در مولده بوده که تیم قهرمان رو تحویل گرفته و بعداز 2 سال، پشت سر هم نایب قهرمان شده باهاش(اطلاعاتم بیشتر از این نیست)، البته مربی تیم رزروهای منچستر هم بوده سولسشر...
مقایسه مولده با منچستر خیلی عجیب خواهد بود، واسه همین، بلان رو بیشتر قبول دارم، مشکل اینه که بلان هم 2 ساله که هیچ جایی نبوده...
نکته عالی دیگه، بودن فیلان بعنوان دستیار سولسشر خواهد بود!!!:general601::general601::general601:
در کنارشون کریک و مربی دروازه بانهای منچستر در جایگاه خودشون، خواهند موند...
مربی موقت هم بودن در منچستر، افتخاری هستش که فکر نمیکنم که کسی که بتونه بدستش بیاره، بخواد اون رو رد کنه...
دیروز چند دقیقه بعداز اخراج مورینیو، میگن که پوگبا یه عکس در اکانت اینستاش گذاشته بود که بلافاصله هم حذفش کرد، که معنی خاصی نمیشد ازش گرفت، البته در حال حاضر اکانتهای بازیکنها اکثرا ادیتور دارن(واسه اثباتش همینقدر بگیم که پوگبا سر جلسه تمرینی بوده و دسترسی به چیزی نداشته) و طبق گفته ها، یک عکس تبلیغاتی بوده که بلافاصله برداشته شده!!! اما نکته اصلی در مورد گری نویل هستش که بلافاصله به این عکس، عکس العمل نشون داده و به پوگبا گفته که تو هم این کار رو انجام بده مثل مورینیو!!! مشخصا نویل با رفتن موران به شدت مشکل داشته و یکی از کسانی بود که همیشه از موران حمایت میکرد و الان حسابی داره برعلیه باشگاه جبهه میگیره سر این قضیه...:general710:
paul-pogba-instagram_ep167fypl6py1angtc10tgkyg.jpg
امیدوارم مربی هر کسی که باشه، بتونه این افت شدید بازیکنهارو درمان کنه و منچستر رو از این ضدفوتبال و فاجعه نجات بده...
خیلی جالبه که روزنامه های انگلیسی، کسایی مثل سیمئونه و کونته رو هم در لیست کسانی که منچستر به دنبالشون هستش، قرار میدن!!!! که حتی شوخیش هم گریه آوره، باید گریست به حال منچستر، اگه به دنبال همچین اشخاصی باشه...:general602::general602::general602:
خبر خوب یا بد دیگه در مورد این هستش که میگن این دفعه وودوارد فرگوسن و بابی چارلتون رو جلو انداخته برای انتخاب مربی، خدا میدونه که هدفش چی هستش، سپر کردن اینها برای انتخاب بعدی...:general710:
در کل، امیدوارم با بیرون انداخته شدن، مربی هایی مثل موران، سیمئونه، کونته، آلگری و ... از فوتبال، دوباره فوتبال قشنگ بشه و جذابیت پیدا بکنه و این سبک آشغال و فاجعه اتوبوس و کشتی پارک کردن از فوتبال بیرون انداخته بشه...

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یه بار اعتماد کردن به یه خودی ولو موقت جای دوری نمیره
منتها ساختار باشگاه هم باید تصحیح بشه
مدیر فوتبالی حتما باید اضافه بشه

اوله هم مهاجم بوده و امیدوارم سبک بازی تهاجمی داشته باشه که با DNA منچستر یونایتد هم جور در بیاد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دیلی میل خبر داده که احتمالا فردا لوله کنار سولکسشائر سرمربی موقت خواهد شد
من استقبال میکنم برای موقت
اوله بازیکن خیلی باهوشی بود
سر الکس هم خیلی ازش تعریف میکرد
دی آن ا منچستر هم داره

سرالکسر فرگوسن کبیر در مورد لوله میگه: اوله گونار سولسشائر یکی از حرفه ای ترین کسانی بود که تمام یادداشتها را در جلسات تمرینی و مسابقات پیاده میکرد. مشکل فوتبالیستهای امروز این است که آنها زمانی که به پایان دوران بازیگری خود نزدیک میشود تصمیم میگیرند به مربی تبدیل شوند زیرا چیز دیگری در ذهن آنها وجود ندارد و آنها فکر میکنند میتوانند این کار را انجام دهند. درحالی که اوله گونار سولسشائر میخواست در بازی باقی بماند، به طوری که او از سنین پائین چنین دیدگاهی داشت. او متحمل سختیهای درونی شد، شکی در باره آن وجود ندارد. اوله گونار سولسشائر یکی از خوبان است و شیوه مدیریت او دوست داشتنیست. اما اگر شما باشگاهی مانند مولده را که در تاریخ خود هرگز لیگ نروژ را فتح نکرده پیروز لیگ میکنید، شما باید چیزهایی برای انجام این کار داشته باشد.

اوله رسمی شد.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
یک عده میگن این انتخاب ناموفقیه چون با فلینی و ماتیچ و جونز نمیشه بازی هجومی کرد و باید اتوبوس پارک کرد....خوب به درک که نمیشه اتوبوس پارک کرد ما که حضور تو چهارتا رو میشه گفت از دست دادیم و جلوی پی اس جیم بعیده شانسی داشته باشیم حداقل بازی چرک نبینیم...
اوله حتی اگر نتیجه نگیره انتخاب هوشمندانیه چون ما تقریبا در ادامه فصل شانس زیادی نداریم و احتیاج داریم که با داشته هامون قمار کنیم اوله و فیلان خوب یونایتد رو میشناسن و اطمینان دارم حداقل چند بازی اول اوله میتونه هوادارهای یونایتدی های اصیل رو دور هم جمع کنه و یک انگیزه ای در بازیکن ها ایجاد بشه فقط اون قضیه مدیر فوتبالی فراموش نشه و یک نفر انتخاب بشه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یک عده میگن این انتخاب ناموفقیه چون با فلینی و ماتیچ و جونز نمیشه بازی هجومی کرد و باید اتوبوس پارک کرد....خوب به درک که نمیشه اتوبوس پارک کرد ما که حضور تو چهارتا رو میشه گفت از دست دادیم و جلوی پی اس جیم بعیده شانسی داشته باشیم حداقل بازی چرک نبینیم...
اوله حتی اگر نتیجه نگیره انتخاب هوشمندانیه چون ما تقریبا در ادامه فصل شانس زیادی نداریم و احتیاج داریم که با داشته هامون قمار کنیم اوله و فیلان خوب یونایتد رو میشناسن و اطمینان دارم حداقل چند بازی اول اوله میتونه هوادارهای یونایتدی های اصیل رو دور هم جمع کنه و یک انگیزه ای در بازیکن ها ایجاد بشه فقط اون قضیه مدیر فوتبالی فراموش نشه و یک نفر انتخاب بشه
حسین جان همه اینایی که میبینی اسم کسایی مثل کونته یا آلگری رو میارن، یا این حرفی که خودت زدی رو میزنن، منچستری نیستن!!!! همه اینها موران فن هایی هستن که بخاطر موران به طرف منچستر کشیده شدن، منچستری وجود نداره که بخواد کسایی مثل کونته، سیمئونه یا آلگری، مربی تیمش بشه!!!
هدف ما از اوردن مورینیو، نتیجه گیری سریع بود و بازسازی تیم، که تا حدودی هم به هدفمون رسیدیم، جدای این فصل آخر موران، راستش من از نتیجه کاری که مورینیو کرد، راضی هم هستم!!! تیم رو از اون فلاکت بزخال، نجات داد و تونست حداقل قهرمان یورولیگ بشه و فصل گذشته هم اگر سیتی قدرتمند نبود، میتونست قهرمان بشه...
در کل منچستر مورینیو رو فقط برای احیای خودش اورد و به هدفش هم تا حدودی رسید، وقتش رسیده بود که با انتخاب درست، برگردیم بهمون منچستر خودمون، فقط نمیخوام سولسشر، زیر فشار له بشه...
ما تو این ژانویه حداقل باید یکی دوتا خرید بکنیم، وینگر و مهاجم و دفاع میانی، گزینه های ما هستن، واقعا لوکاکو در حد منچستر نبوده و نیست، ماتیچ عملکردش در حد فاجعه بوده امسال(فصل پیش باز بهتر بود) کسایی مثل فلینی احمقانه ترین خریدهای تاریخ منچستر میتونن باشن که خیلی زود باید دمشون رو گرفت و از منچستر بیرون انداختشون، جونز و بقیه دفاع های فاجعه رو هم میشه عوض کرد، ما با همین دفاع های فاجعه هم نتیجه میتونیم بگیریم، به شرط اینکه سبک بازی تیم عوض بشه و بازی تیم کشتی و اتوبوس پارک کردن نباشه، وقتی شما یه گل میزنید یا با تفکر کشتی پارک کردن میاید تو زمین، خوب مشخصه که با کوچکترین اشتباه دفاع ها، تیم به ... میره، یه حرف کلیشه ای میزنن که بهترین دفاع، حمله هستش، با این که کلیشه ای هستش، ولی نهایت حقیقت هستش، شما نگاه کن که تیمهایی مثل سیتی، بارسا، لیورپول، خداهای دفاع رو که ندارن؟؟ سبک بازی تیمشون به شکلی هستش که تیمشون گل زیادی نمیخوره، بخاطر اینکه تیمشون رو نمیکشن تو محوطه خودشون و 11 نفره اتوبوس پارک کنن، دفاع از همون نقطه ای که توپ از دست میره، شروع میشه و پرس و یارگیری رو به نوعی انجام میدن که خیلی زود، دوباره توپ رو باز پس میگیرن، چیزی که بیش از 3-4 فصله که تو منچستر وجود نداره، چیزی که تیمهای رئیس بهتر از هر جای دیگه تو تاریخ فوتبال انجام میدادن، فوتبال کاملا فیزیکی بر پایه دوندگی تمام بازیکنها، این همه به پوگبا و حتی مارسیال تاخته میشه، ولی همین پوگبا وقتی تو یووه بازی میکرد، تقریبا تمام کارهای دفاعی تیمشون رو انجام میداد، درسته که هافبک مکمل کنارش بازی میکرد، ولی پوگبا توی زمین خیلی دونده و درگیر بازی میکرد، ولی از اون موقع که به منچستر اومد و سبک بازی احمقانه موران رو انجام داد، رسما هر بازی ضعیفتر و ضعیفتر شد، کلا بیش از 90 درصد بازیکنهای تیم، هر بازی ضعیف تر میشدن، در عوض یه دیلاقی مثل فلینی و یک هافبک بی خیر، کند، بدون هوش فوتبال، بدون سرعت و درگیری و بدون هیچ قدرت سر زنی و بدون هیچ قدرت دریبل و پاس، مثل ماتیچ، میشدن بهترین هافبکهای منچستر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوب چرا؟؟؟ چون تیم داشت یه سبک احمقانه فوتبال رو بازی میکرد که بازیکنها از جاشون تکون نمیخوردن تو زمین و هافبک تو محوطه و پشت محوطه خودی، فقط زیر توپ میزدن یا خطا میکردن، البته در مورد فلینی، بازی کردن در پست مهاجم هم وجود داشت...
اگه سولسشر سبک بازی منچستری رو دنبال کنه، با اطمینان باید بگم که دیگه کسایی مثل، فلینی و ماتیچ رو تو زمین نخواهیم دید!!!
در عوض، فرد و هررا و ماتا، بهمراه پوگبا، میشن هافبک های اصلی منچستر، چیزی که من یکی آرزوش رو دارم، بریم سراغ 2-4-4 لوزی خودمون و رئیس، رشفورد و سانچز و مارسیال(برای تهاجمی تر کردن تیم هم میتونن جای این هافبک ها بازی و ترکیب رو 3-3-4 یا 3-4-3 بکنن)، میتونن در کنار مهاجم بازی کنن که میتونه یا خود مارسیال باشه یا لوکاکو و دوباره جناحین منچستر فعال بشه، کسایی مثل شاو و دالو و حتی یانگ و والنسیا از خواب بیدار بشن و دوباره استارت بزنن در بازی هاشون و فقط تو فکر اتوبوس پارک کردن نباشن، بایی و اسمال(روخو) میتونن دفاع میانی منچستر بمونن، از نظر من داشتن یه مدافع میانی، اونقدر مهم نیست در حال حاضر، چون رسما در هیچ رقابتی نیستیم که تیم نقطه ضعفش اونقدر به ضررش بشه و باید طراوت رو به بازی منچستر برگردونیم...

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
نمیدونم فازشون چیه با این انتخاب هاشون! طرف توی لیگ نروژ هم نتونسته قهرمان بشه.

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
بدترین قسمت موضوع اینه که سال دیگه قطعا در لیگ قهرمانان نخواهیم بود .
امیدوارم حداقل لیگ اروپا هم نریم و اون تورنمنت و بازی های مسخره اش که فقط تیم رو خسته می کنه رو نداشته باشیم .

مگر معجزه سولشر مثل معجزه سال 99 بشه و تیم رو به 4 تا تیم برسونه .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
رسیدن به چهار تا امکان پذیره دوستان. منتها به این شرط که از الان همه بازیها رو با قدرت بریم جلو و نتیجه خوب بگیریم. ما 3 تا بازی جلو 3 تا تیم سوم و چهارم و پنجم خواهیم داشت. اگه خوب بازی کنیم میتونه چهارم بشیم.

منتها هم باید خوب بازی کنیم. هم خوب نتیجه بگیریم.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
در مورد کارنامه اوله اون خیلی هم بی تجربه نیست با مولده از ۲۰۱۰ نتایج بدی نگرفت بعد ۲۰۱۴ رفت به کاردیف و بعد دوباره برگشت به مولده
On 21 October 2015, Solskjær returned to Molde, signing a three-and-a-half-year contract to become their new manager.[40] He guided them to first place in their Europa League group, ahead of Fenerbahçe, Ajax and Celtic.[41] In the last 32, they lost 3–1 on aggregate to holders Sevilla, despite winning the second leg.[42] In Solskjær's second spell at the club, Molde finished second in Eliteserien in 2017 and 2018 and lost 2–1 away to Glenavon away in Europa League first round qualifying round. They overcame the defeat at home to get to the next round. On 3 December 2018, Molde announced that Solskjær extended his contract till the end of the 2021 season

حالا هم احتمالا طبیعیش که تا تابستون پیشمون باشه و برگرده مولده دوباره ...دی ....
مگر اینکه بتونه نتایجی دور از انتظاری بگیره و خودش رو موندنی کنه....
توقع هوادارها هم باید متناسب با شرایط باشه خوب توی این شرایط اینجوری نخواهد بود که ما از همین هفته شروع کنیم رگباری بردن همه حریف ها....

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
جالبه فکر کنم اوله در خواب هم نمیدید که بیاد منچستر به این زودی ها چون سه دسامبر ۲۰۱۸ که همین ۱۶ روز پیشه ۳ ساله با مولده تمدید کرده بود...دی

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
در مورد کارنامه اوله اون خیلی هم بی تجربه نیست با مولده از ۲۰۱۰ نتایج بدی نگرفت بعد ۲۰۱۴ رفت به کاردیف و بعد دوباره برگشت به مولده
On 21 October 2015, Solskjær returned to Molde, signing a three-and-a-half-year contract to become their new manager.[40] He guided them to first place in their Europa League group, ahead of Fenerbahçe, Ajax and Celtic.[41] In the last 32, they lost 3–1 on aggregate to holders Sevilla, despite winning the second leg.[42] In Solskjær's second spell at the club, Molde finished second in Eliteserien in 2017 and 2018 and lost 2–1 away to Glenavon away in Europa League first round qualifying round. They overcame the defeat at home to get to the next round. On 3 December 2018, Molde announced that Solskjær extended his contract till the end of the 2021 season

حالا هم احتمالا طبیعیش که تا تابستون پیشمون باشه و برگرده مولده دوباره ...دی ....
مگر اینکه بتونه نتایجی دور از انتظاری بگیره و خودش رو موندنی کنه....
توقع هوادارها هم باید متناسب با شرایط باشه خوب توی این شرایط اینجوری نخواهد بود که ما از همین هفته شروع کنیم رگباری بردن همه حریف ها....
نکته منفی اینه که دقیقا همون سالی که از مولده رفته، مولده قهرمان شده و بعداز که برگشته، نتایجش ضعیفتر شده و 2 سال بعد، پشت سر هم نایب قهرمان شده...:general505:
خوب بستگی به سبک بازی تیمش داره، اگه بتونه واقعا منچستری از تیمش بازی بگیره، موفقیتش تضمین هستش...
جالبه فکر کنم اوله در خواب هم نمیدید که بیاد منچستر به این زودی ها چون سه دسامبر ۲۰۱۸ که همین ۱۶ روز پیشه ۳ ساله با مولده تمدید کرده بود...دی
واسه من هم سوال بود این قضیه، چطور باهاش و مولده، به توافق رسیدن؟؟؟
اما باید هر چه زودتر کارش رو شروع کنه، الان میخوایم بریم به تعطیلات و فرصت ژانویه رو هم داریم که تیم رو بازسازی هم بکنیم، با اینکه میدونم که هیچ وقت نمیشه در ژانویه بازیکن درسته حسابی به تیم اورد، ولی خوب باید حداقل بتونیم از با اوردن یکی دوتا بازیکن، از دست بازی کردن یه سری نخاله، خلاص بشیم...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
نکته منفی اینه که دقیقا همون سالی که از مولده رفته، مولده قهرمان شده و بعداز که برگشته، نتایجش ضعیفتر شده و 2 سال بعد، پشت سر هم نایب قهرمان شده...:general505:
خوب بستگی به سبک بازی تیمش داره، اگه بتونه واقعا منچستری از تیمش بازی بگیره، موفقیتش تضمین هستش...

واسه من هم سوال بود این قضیه، چطور باهاش و مولده، به توافق رسیدن؟؟؟
اما باید هر چه زودتر کارش رو شروع کنه، الان میخوایم بریم به تعطیلات و فرصت ژانویه رو هم داریم که تیم رو بازسازی هم بکنیم، با اینکه میدونم که هیچ وقت نمیشه در ژانویه بازیکن درسته حسابی به تیم اورد، ولی خوب باید حداقل بتونیم از با اوردن یکی دوتا بازیکن، از دست بازی کردن یه سری نخاله، خلاص بشیم...
البته میلاد داشتم ویکی پدیای تیمشو نکاه نگاه میکردم این مولده تیم تاپی نبوده اصلا، اولین قهرمانیش تو لیگشون همون سال ۲۰۱۱ بود که اوله مربیشون شده، ۲۰۱۲ هم باز لیگ رو برده و فقط ۲۰۱۴ بعد رفتنش دوباره قهرمان شد
یعنی اینجوری نبود ک تیم قهرمانو تحویل بگیره تیم دوم تحویل بده
درباره اومدنش هم خود اون باشگاه اغلاا کرده قرضی تا آخر قرص اوله رو قرض دادیم به یونایتد ۲۰۱۹ برمیگرده

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
باشگاهی مثل مولده یا اکثر باشگاهای اروپای شمالی با بودجه های بسیار بسیار کم اداره میشن نه مثل ایران که طرف فوتبالیسته هزار برابر کارگر معمول پول میگیره البته اونجاها هم تفاوت سطح درآمد وجود داره ولی به همون میزان درآمدزایی فوتبال تفاوتم هست...خوب یک تیمی مثل مولده یک قرارداد حتی زیر میلیون پوند وضعیتشو یک تکونی میده و اونها هم استقبال میکنند!دیدم پراکنده بعضی میگن چرا پوچتینو و نرفتن سراغش اول اینکه شما جای پوچتینو چرا همچین ریسکی وسط فصل بکنید تازه اگر خودشم بخواد من بعید میدونم اون مالکهای تاتنهام بزارن جایی بره شده ترورش کنند نمیدن منچستر طرف رو..حالا باز زیدان آزاده و قابل تصورتر یا لوران بلان و ژاردیم...اما به نظر من اوله انتخاب سریع و مناسبی بود..

این رو اضافه کنم که نباید به کارنامه اوله نگاه بشه چون در شرایط معمولی هیچ خلی نمیره یک مربی رو از لیگ نروژ ورداره بیاره و هوادارهام خوشحالی کنن...اوله یک یونایتدیه و این یک تصمیم رمانتیک بوده و شاید هم یک فکر پشتش که برگردیم به سنت خودمون..نباید به این انتخاب به شکل معمولی نگاه کرد چون همونجوری که گفتم هیچ دیوانه ای اگر ده بار پشت هم یک مربی تیمی رو قهرمان نروژ کنه اون مربی رو نمیاره سرمربی یونایتد بکننش...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
البته میلاد داشتم ویکی پدیای تیمشو نکاه نگاه میکردم این مولده تیم تاپی نبوده اصلا، اولین قهرمانیش تو لیگشون همون سال ۲۰۱۱ بود که اوله مربیشون شده، ۲۰۱۲ هم باز لیگ رو برده و فقط ۲۰۱۴ بعد رفتنش دوباره قهرمان شد
یعنی اینجوری نبود ک تیم قهرمانو تحویل بگیره تیم دوم تحویل بده
درباره اومدنش هم خود اون باشگاه اغلاا کرده قرضی تا آخر قرص اوله رو قرض دادیم به یونایتد ۲۰۱۹ برمیگرده
درسته :general601::general601::general601: من متوجه نشدم...
اینجوری که بهتر از اونی هستش که فکر میکردم، مولده یه باشگاه خیلی نرمال بوده، قضیه جالب اینه که رئیس جمهور نروژ هم به اوله تبریک گفته این مربیگری رو!!!:D:D:D
امیدوارم که موفق بشه، بیشتر از هر کس دیگه ای که تو این مدت میخواست مربی منچستر بشه، برای موفقیت تعویض طلایی فرگوسن، دعا دارم میکنم...:general504:
دورانی داشتیم باهاش، امیدوارم که تکرار بشه و بقیه اسطوره ها هم جبهه نگیرن در مقابلش، مخصوصا نویل که حسابی ناراحت هستش از رفتن مورینیو، البته اگه سبک منچستر رو دنبال بکنه، هیچ کس نمیتونه بهش حتی ایراد بگیره...
یه حرف خیلی جالبی زده فلچر که یه جورایی راست گفته که انتصاب مربی موقت، منچستر رو عقب میندازه، واقعا درست دقت کنیم، یعنی مدیریت باشگاه، یه هیچ وجه برنامه ای برای اخراج مورینیو نداشته و اصلا به دنبال جایگزینش نبودن!!!! خیلی فاجعه هستش که باشگاه تصمیماتش رو بخواد یک دفعه ای بگیره...:mad::mad::mad:
اما یه چیز خیلی جالبی در مورد مورینیو اتفاق افتاده تو این یک روز که هر موقع ازش مصاحبه خواستن بکنه و در مورد باشگاه حرف بزنه، جالب جواب داده و نخواسته چیزی در مورد باشگاه بگه و جالب تر اینکه مصاحبه کرده و گفته که این مدت واسش غرور انگیز بوده در منچستر، برخلاف اون چیزی که خیلی ها فکر میکردن، مورینیو در مورد باشگاه تعصب خاصی پیدا کرده، ببین منچستر چی بوده که مورینیو رو هم تحت تاثیر قرار داده!!!
img_20181219_184451.jpg
نمیتونم بگم که واسش آرزوی موفقیت میکنم، چون دیگه نمیخوام مربی تو سبک مورینیو تو دنیای فوتبال وجود داشته باشه، ولی در کل به نظرم جای تشکر داره، زحمتی که واسه منچستر کشید، برخلاف دو مربی قبلی، تونست به منچستر اون وجهه از دست رفته رو برگردونه(البته قبل از شروع این فصل)

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
یعنی محمد خان، ناراحتی که باشگاه بیشتر از این به فجاعت نرسید؟ شاید رفتن وودوارد هم یک خبر خیلی خوشحال کننده تر بود، ولی خوب همه میدونیم که امکان نداره این قضیه و تا وقتی گلیزرها هستن، وودوارد هم سر جاش میمونه...
درضمن اسم کنته، حتی شایعش هم گریه آوره، واقعا فاجعه ای هستش هزاران بار بدتر از بزخال، اگه اتفاق بیوفته...
نه خب تغییر که باید ایجاد می شد. ولی کلا چشمم اب نمی خوره این مدیرا بتونن تیم رو از این شرایط در بیارن. چه با تغییر مربی چه با خرید بازیکن.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نه خب تغییر که باید ایجاد می شد. ولی کلا چشمم اب نمی خوره این مدیرا بتونن تیم رو از این شرایط در بیارن. چه با تغییر مربی چه با خرید بازیکن.
چاره ای نیست، یا کلا باید منتظر میموندیم یه 3-2 سال دیگه که تیم حتی سهمیه یورولیگ هم واسش آرزو میشد، اونوقت با ضرری که گلیزرها کرده بودن، بدون شک باشگاه رو میفروختن و اونوقت از دست وودوارد هم راحت میشدیم، که مطمئنا باید بالای 7-6 سال دیگه صبر میکردیم که شاید یه منچستر ببینیم که تو اروپا بازی بکنه!!!!
یا اینکه به این امید باشیم که باشگاه با اوردن مدیر ورزشی و مربی از خون باشگاه یا حداقل وفادار به سبک منچستر، دوباره به اوج برگرده، دیگه اگه این یکی تا آخر فصل جواب نده و مربی دائمی که میارن، کسی مثل پوچتینو(من یکی که بعید میدونم لوی بزاره بیاد منچستر، حداقل تا 50 میلیون واسش پرداخت نشه، امکانش صفره) یا حتی بلان یا زیدان رو بیارن و باز هم جواب نده که باشگاه حتی ممکنه بره تو دوره 30-20 ساله، در حسرت یه جام...:general507:
الان طرفداری یه آمار زده بود که ارزش سهام باشگاه قبل از شروع لیگ به 27 دلار رسیده بود که ارزش باشگاه بالای 3 میلیارد دلار بود(یادش بخیر یه زمانی بالای 4 میلیارد بود)، ولی تا همین 1 ماه پیش به 17 دلار هم رسیده بود!!! بالای 1 میلیارد دلار ارزش باشگاه پایین اومده بود!!!!!!! خیلی فجیع بوده وضعیت که ارزش باشگاه نزدیک به نصف شده...
از دیروز تا الان حدودا 6 درصد دوباره افزایش پیدا کرده، بعداز اخراج مورینیو!!!

بالا