برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید خودرو ارزان قیمت

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
با سلام خدمت دوستان
بنده قصد خرید یک خورد ارزان قیمت رو دارم. بیشتر برای رفت و امد های تو شهر میخوام و حالا شاید مسافرت های خارج شهری هم کوتاه بشه باهاش رفت خوبه
بودجه بنده تا حدود 15 تومان هست نهایتا
گزینه های مد نظر خودم ایناست
پژو اردی دوگانه سی ان جی
پژو روا
پراید هاچ بک
ماتیز
دوو سیلو ( البته فکر نکنم تو رنج قیمتی که من میخوام پیدا بشه )
همچنین چون تو شهر کوچیکی هستم باید قطعاتش فراوون باشه که به خاطر همین به ماتیز فکر نمیکنم چون قطعاتش بجنورد که من هستم کم پیدا میشه

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

loneliest

Registered User
لایک‌ها
195
خلاصه و مفید: حضرت پراید. تمام.
نسبتا ارزان و با توجه به مخارج و فراوانی قطعات مقرون بصرفه.
تا مدل 85 فکر کنم گیرتون بیاد با این قیمت.

ماتیز و دوو سیلو از نظر قطعات کمیاب هستند. و مخارج بالاتر دارند.
آردی کلا نفس نداره ظاهرش هرچی باشه باطنش همون پیکانه بدرد جوون نمیخوره. فروششم دردسره.
روآ از مدل 89 تقویت شده نفسش خوب شده ولی از رنج قیمتتون یکم بالاتر میره.
اما پراید چه صندوقدار و چه هاچبک بهترین گزینه هست و حکم چک سفید امضا هم داره فروختنش کار 1 روزه.
هاچبک باکلاس تره ولی صندوقدار قیمت مناسب تر پیدا میشه. با این اوضاع کارت سوخت هم که روزی 1 لیتر میخوان بنزین بدن بنظر من صندوقدار دوگانه بردار.

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
خلاصه و مفید: حضرت پراید. تمام.
نسبتا ارزان و با توجه به مخارج و فراوانی قطعات مقرون بصرفه.
تا مدل 85 فکر کنم گیرتون بیاد با این قیمت.

ماتیز و دوو سیلو از نظر قطعات کمیاب هستند. و مخارج بالاتر دارند.
آردی کلا نفس نداره ظاهرش هرچی باشه باطنش همون پیکانه بدرد جوون نمیخوره. فروششم دردسره.
روآ از مدل 89 تقویت شده نفسش خوب شده ولی از رنج قیمتتون یکم بالاتر میره.
اما پراید چه صندوقدار و چه هاچبک بهترین گزینه هست و حکم چک سفید امضا هم داره فروختنش کار 1 روزه.
هاچبک باکلاس تره ولی صندوقدار قیمت مناسب تر پیدا میشه. با این اوضاع کارت سوخت هم که روزی 1 لیتر میخوان بنزین بدن بنظر من صندوقدار دوگانه بردار.
مرسی دوست عزیز

دوستان اگر باز هم نظری داشتن ممنون میشم درمیون بزارن
والا میخوام تا حد امکان پراید نباشه
پس روا خوبه؟
حدود 86 ، 87 چطوره مدلاش
زیاد سرعت و شتابش برام مهم نیست که بخوام باهاش بگازم و ویراژ بدم . برای رفت امد میخوام واینکه اذیت نکنه و راحت باهش داخلش و همچنین مسیر های خاکی رو هم بتونه بره چون مسیر سر کارم خاکیه یه حدیش
البته میدونم هرچقدر پول بدم همونقدر ماست میگیرم ولی خوب میخوام بهترین انتخاب رو داشته باشم
ممنون

Hiddxn

Registered User
لایک‌ها
16
بهترین انتخابت پرایده
سراغ چیز دیگه‌ای نرو

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,256
دوو سی ئه لو

912

Registered User
لایک‌ها
472
ببین همین پراید رو میبینی مخصوصا این صبا و131 ها از همه با اصالت تره به حرف مردم گوش نکن پراید رو مسخره میکنن یسریا چرت میگن
یه همسایه بود یه موتور اپاچی داشت تو سرما گرما با اون موتور بود اونوقت پراید رو مسخره میکرد منظور اینجور ادما هستن که چرت و پرت میگن
درست سایپا تولید میکنه و قطعات نسبتا با کیفیت پایین تری روش میزاره نسبت به کمپانی مادر ولی بازم بهترین ماشینه
پراید اول ساخت کمپانی امریکایی فورد بوده سپس کیا کره امتیازش رو خریده و سایپا از کیا امتیازش رو خرید میخوام بگم ماشین اصالت داریه
من خودم با پراید خاطرات خیلی خوبی دارم
پراید رو باهاش درست رانندگی کنی تا 150 هزارتا فقط مصرفیها رو عوض میکنی به شرطی که باهاش درست رانندگی کنی

Hiddxn

Registered User
لایک‌ها
16
ببین همین پراید رو میبینی مخصوصا این صبا و131 ها از همه با اصالت تره به حرف مردم گوش نکن پراید رو مسخره میکنن یسریا چرت میگن
یه همسایه بود یه موتور اپاچی داشت تو سرما گرما با اون موتور بود اونوقت پراید رو مسخره میکرد منظور اینجور ادما هستن که چرت و پرت میگن
درست سایپا تولید میکنه و قطعات نسبتا با کیفیت پایین تری روش میزاره نسبت به کمپانی مادر ولی بازم بهترین ماشینه
پراید اول ساخت کمپانی امریکایی فورد بوده سپس کیا کره امتیازش رو خریده و سایپا از کیا امتیازش رو خرید میخوام بگم ماشین اصالت داریه
من خودم با پراید خاطرات خیلی خوبی دارم
پراید رو باهاش درست رانندگی کنی تا 150 هزارتا فقط مصرفیها رو عوض میکنی به شرطی که باهاش درست رانندگی کنی
کلا برای استفاده تو ایران خیلی خوبه
ماشین کم خرجیه و کاراتو راه میندازه، کوچیک و جمع جوره
کم مصرف و کلا خوبه

بالا