برگزیده های پرشین تولز

مصرف بالا منابع و رم وردپرس

reza- z

Registered User
لایک‌ها
80
سلام دوستان راهنمایی می خواستم بغضی مواقع یکی از سایت ها من ارور 503 می ده و سایت باز نمیشه من راه حل های زیادی را اجرا کردم ولی هنوز مصرف بالاست و پشتیبانی هاست لاگین ها زیر و ارسال کرده و میگه هنوز مشکل حل نشده از دوستانی که می توانند کمک کنند کمک می خوام تا مشکل برطرف بشه

پیام پشتیبان هاست
طی بررسی انجام شده همچنان درخواستهای سایت شما مطابق نمونه لاگ زیر:
اسکرین شات
Capture.PNG

با زمانهای بسیار بالا در حافظه باقی می مانند، دقت داشته باشید یک اسکریپت می بایست در کسری از ثانیه وارد و خارج شود و این وضعیت با زمانهایی نظیر بیش از 700 ثانیه بیانگر وجود مشکل اساسی در ساختار اجرای اسکریتهای سایت شماست.
لذا پیشنهاد میکنیم این موضوع را با توجه به لاگهای ارسالی و با کمک پشتیبان برنامه یا طراح سایت خود پیگیری و اصلاح نمایید.

sellsite

Registered User
لایک‌ها
38
سلام دوستان راهنمایی می خواستم بغضی مواقع یکی از سایت ها من ارور 503 می ده و سایت باز نمیشه من راه حل های زیادی را اجرا کردم ولی هنوز مصرف بالاست و پشتیبانی هاست لاگین ها زیر و ارسال کرده و میگه هنوز مشکل حل نشده از دوستانی که می توانند کمک کنند کمک می خوام تا مشکل برطرف بشه

پیام پشتیبان هاست
طی بررسی انجام شده همچنان درخواستهای سایت شما مطابق نمونه لاگ زیر:
اسکرین شات
Capture.PNG

با زمانهای بسیار بالا در حافظه باقی می مانند، دقت داشته باشید یک اسکریپت می بایست در کسری از ثانیه وارد و خارج شود و این وضعیت با زمانهایی نظیر بیش از 700 ثانیه بیانگر وجود مشکل اساسی در ساختار اجرای اسکریتهای سایت شماست.
لذا پیشنهاد میکنیم این موضوع را با توجه به لاگهای ارسالی و با کمک پشتیبان برنامه یا طراح سایت خود پیگیری و اصلاح نمایید.

سلام

افزونه های دستکاری شده و یا افزونه ای که غیر از منبع اصلی وردپرس نصب دارید و یا افزونه ای که بروزرسانی نشده رو موقتا غیر فعال کنید و نتیجه رو بررسی کنید

حتی میتونید بصورت موقت کل افزونه ها رو غیر فعال کنید و مسئله رو پیگیر بشید

reza- z

Registered User
لایک‌ها
80
سلام

افزونه های دستکاری شده و یا افزونه ای که غیر از منبع اصلی وردپرس نصب دارید و یا افزونه ای که بروزرسانی نشده رو موقتا غیر فعال کنید و نتیجه رو بررسی کنید

حتی میتونید بصورت موقت کل افزونه ها رو غیر فعال کنید و مسئله رو پیگیر بشید

ممنون دوست عزیز ایا بدون اینکه افزونه ها رو همه غیر فعال کنم نمیشه فهمید مشکل از کدوم افزونه هست .

hamoon64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خود وردپرس مشکلی نداره معمولا هاست ها هستن که اگر یوزر تعدادش بالا باشه توانایی ساپورت ندارن

بالا