برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خوب محمد جان، یه نگاه کن در 6 فصل اخیر چه وضعیتی داشتیم؟؟
واقعا فکر میکنی که وضعیتمون بهتر از میلان بوده؟؟؟ میلان، نه سرمایه و نه تعداد طرفدارهاش قابل مقایسه بود با منچستر(منظورم بیشتر بحث اقتصادی هستش)، اگه ما هنوز سرپا هستیم، دلیلش فقط اون اعتبار و قدرتی بوده که زمان فرگوسن کسب کردیم و یه نگاه کن که هر سری که مربی جدید میاریم، در نهایتش میرسیم به افت بیشتر...
لیورپول رو مقایسه کنیم؟ واقعا دنبال 30 سال دوری از قهرمانی هستی؟؟؟ لیورپول هم مربی درست رو اورد واسه تیمش، و صاحب باشگاهشون هم شروع کرد به خرج های آنچنانی درست برای سرمربیشون، بعداز 30 سال!!!
سیتی همین کار رو کرد، مدیر ورزشی درست اوردن، سرمایه گذاری کردن و چند ساله به قدرت اول فوتبال انگلیس تبدیل شدن، در مقایسه؟؟؟
چرا خودمون رو گول میزنیم، چرا باید انتظارات پایین باشه، باشگاه تبدیل شده به دکان گلیزرها و وودبیشرف، قبلا هم گفته بودم، آیا فکر میکنی که چند سال دیگه همچین روالی رو میتونیم ادامه بدیم، 2 فصل پیش بود که برای فصل اول مربیگری موران نتونسته بودیم سهمیه UCL رو بگیریم، باشگاه یه چیزی حدود 50 میلیون از حق اسپانسرینگش رو دریافت نکرد، فکر میکنی که اگه سهمیه نگیریم این فصل، آیا اسپانسرها، واسه خودشیرینی میان و هزینه های باشگاه رو پرداخت میکنن؟؟؟ نه مثل همون فسخ قرارداد با AON(اگه درست یادم باشه)، باید منتظر فسخ قرارداد آدیداس هم باشیم، فکر نمیکنم که اسپانسر بزرگی پیدا کنیم بعداز اون...
به نظرت ما سرمایه کمتری داریم نسبت به شیخ های نفتی؟؟؟ انگار که پردرآمدترین هستیم، گلیزرها، اصلا آدمهای بیچاره یا بدبختی نیستن، خیلی هم پولدار هستن، ولی تو این 6 سال تا حالا در راه درست قدمی برداشتن؟؟؟ عمرا...
درضمن اون قضیه بن سلمان هم کاملا رد شده، البته میگن که وودبیشرف رفته بوده اونجا تا سرمایه گذار و اسپانسر، پیدا کنه واسه باشگاه...
بماند، کلا جالبه که جبهه گیری شده، قبلا هم گفتم، من اصلا کاری به سولسشر ندارم، دارم از وضعیت مدیریت باشگاه خسته میشم دیگه...
اومدن سولسشر هم یه موردی شده برای ادامه کار گلیزرها و وودبیشرف...
واسه من حرکت اون طرفدارهایی که با لباس شارپ تو ورزشگاه نشسته بودن تو بازی دیشب، اهمیت خیلی بیشتری از هر چیزی داشتن:
مشاهده پیوست 1114616
میلاد در مورد سودجویی گلیزرها روانشناسی که نباید کرد آمار تیم ها مشخصه. منچستر این چند سال لاکچری خرج کرده حالا از اجبار بوده یا هر چیزی اینو دیگه نمیشه روانشناسیش کرد ولی خوب اونها باید دنبال مدرن کردن ساختار باشگاه باشن خوب خرج کردن ولی نتیجه نداده اون ونگال و مورون کلی خرج رو دست تیم گذاشتن و چند تا مهره مثل ماتیچ و هررا و پوگبا خوب نتیجه هم دادن و دارن خوب بازی میکنن...در حال حاضر به نظر من دست دست کردن اشتباهه باید با اوله قرارداد ببندن و یک مدیر ورزشی انتخاب کنن در این قسمت باهات موافقم که ما نیاز به مدیریت جدید داریم و اینکه باید گلیزرها بیشتر دست به جیب بشن و یک سری ضعف ها رو پوشش بودن

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
یک چیزی رو بگم این تیم کامل نیست این قسمتش رو کامل با میلاد موافقم نمیشه بهش دل بست بازی با پاریس دیدید چی شد اولین بار بود ولی آخرین نخواهد بود اما خوب ما نیاز به تعادل داریم یعنی چی این یکسان سازی توی ایران هم یک مشکلیه برای یک جامعه سالم و پیشرفت ما نیاز به منتقد رادیکال داریم اگر همین چهارتا هوادار که پرچم تنفر از گلیزر دستشونه نباشن که گلیزرها دوزاری هم خرج نمیکنن برای دل هوادارها یعنی اینکه من پشت نگاه آدمی مثل میلادم شاید خودم دنبال رادیکال بودن و حمله های آنچنانی به مدیریت نباشم ولی توی هر ساختار پویایی ما نیاز داریم به این آدمها....وقتی حرف از تعادل میزنم منظورم این نیست که همه لبخند بزنند نه منظورم اینه که یک عده لبخند به لب و خنثی نیاز داریم یک عده به شدت راضی و یک عده به شدت ناراضی اون آخریا از همه مهم ترن چون اگر نباشن جامعه از تعادل میفته و صدای مخالف ***** میشه... توی اکثر شهرهای بزرگ و متروپولیتن اروپایی یک سری محله است اصلا لونه چپ های رادیکال اونجاست اینا میریزن مثلا شیشه مغازه ها رو گاهی از خشم میارن پایین یا میرن مک دونالد رو میزنن با خاک یکسان میکنند که مظهر سرمایه است خوب کاری که میکنند قانون شکنیه و این آنارشی بازی با جریمه روبرو میشه ولی هیچکس نمیگه همه چیز عالیه بیاین بشینیم زندگی کنیم چرا چون اگر همین دوتا صدای مخالف خشن هم نباشه این شرکت ها آش و با جاش میخورن

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تو

دایی نرو پوست کلفت باش ببین بازی هستش و همین بحثهاش لذته که همش هست ...دی
خود دانی ولی بمون با هم حرف میزنیم میلادم کلا چهره منتقد داره و حرفهایی که میزنه همش هم غلط نیست
خوب دستت درد نکنه که همش غلط نیست:eek::D
میلاد در مورد سودجویی گلیزرها روانشناسی که نباید کرد آمار تیم ها مشخصه. منچستر این چند سال لاکچری خرج کرده حالا از اجبار بوده یا هر چیزی اینو دیگه نمیشه روانشناسیش کرد ولی خوب اونها باید دنبال مدرن کردن ساختار باشگاه باشن خوب خرج کردن ولی نتیجه نداده اون ونگال و مورون کلی خرج رو دست تیم گذاشتن و چند تا مهره مثل ماتیچ و هررا و پوگبا خوب نتیجه هم دادن و دارن خوب بازی میکنن...در حال حاضر به نظر من دست دست کردن اشتباهه باید با اوله قرارداد ببندن و یک مدیر ورزشی انتخاب کنن در این قسمت باهات موافقم که ما نیاز به مدیریت جدید داریم و اینکه باید گلیزرها بیشتر دست به جیب بشن و یک سری ضعف ها رو پوشش بودن
اگه یه مربی درست میداشتیم تو این 6-5 فصل که میدونست چه بازیکنی رو بخره واسه سبک بازی که ما از منچستر انتظار داریم، الان بدون شک قدرت اول اروپا بودیم:general507:
این هم واسه لذت بردن از وضعیت کنونی باشگاه:(لندن در تصرف سولسشر و منچستر:D:general304: )
photo_2019-02-19_19-44-55.jpg
درضمن حسین جان، خیلی دیگه مارو منفی در نظر گرفتی:general703:، من فقط نمیخوام این قضایای مویس و بزخال و موران دیگه تکرار بشه، دوتای اولی که هیچ وقت اوجی نداشتن، ولی موران فصل اولش تونست یورولیگ رو بگیره و در چند بازی ابتدایی فصل بعدش شکلی نتیجه گرفت که تو همین تاپیک اکثر دوستان یه جوری با اطمینان از قهرمانی صحبت میکردن که باورش واسم خیلی سخت بود، دوست ندارم همچین چیزی رو دوباره شاهد باشم...اصلا:general509:
در مورد تعادل هم، میتونم بگم در حال حاضر تنها چیزی هستش که ازش راضی هستم، تو این وضعیت، تعادل باعث میشه که چیزهایی که داریم رو بیش از این از دست ندیم...
شاید بشه گفت که گرفتن سهمیه و یا قهرمانی FA Cup بهترین نتایج برای ما در ادامه فصل میتونن باشن، چند هفته پیش هم گفته بودم که انتظار حذف PSG رو ندارم و میخوام که باشگاه هدفش رو مشخص کنه و سیاست گذاری بکنه و بیخود سرمایه گذاری نکنه روی UCL که امیدی بهش نیست و بیشتر به فکر بازی هایی باشه که در این بین با تیم های قدرتمند بالا جدولی داریم، یه جورای تو بازی با PSG هم ضربش رو خوردیم با مصدومیت لینگارد و مارسیال، ولی خوب لاین باشگاه میگه که مصدومیتشون جدی نیست و به بازی با لیورپول میرسن!!!!

Last edited:

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
خوب محمد جان، یه نگاه کن در 6 فصل اخیر چه وضعیتی داشتیم؟؟
واقعا فکر میکنی که وضعیتمون بهتر از میلان بوده؟؟؟ میلان، نه سرمایه و نه تعداد طرفدارهاش قابل مقایسه بود با منچستر(منظورم بیشتر بحث اقتصادی هستش)، اگه ما هنوز سرپا هستیم، دلیلش فقط اون اعتبار و قدرتی بوده که زمان فرگوسن کسب کردیم و یه نگاه کن که هر سری که مربی جدید میاریم، در نهایتش میرسیم به افت بیشتر...
لیورپول رو مقایسه کنیم؟ واقعا دنبال 30 سال دوری از قهرمانی هستی؟؟؟ لیورپول هم مربی درست رو اورد واسه تیمش، و صاحب باشگاهشون هم شروع کرد به خرج های آنچنانی درست برای سرمربیشون، بعداز 30 سال!!!
سیتی همین کار رو کرد، مدیر ورزشی درست اوردن، سرمایه گذاری کردن و چند ساله به قدرت اول فوتبال انگلیس تبدیل شدن، در مقایسه؟؟؟
چرا خودمون رو گول میزنیم، چرا باید انتظارات پایین باشه، باشگاه تبدیل شده به دکان گلیزرها و وودبیشرف، قبلا هم گفته بودم، آیا فکر میکنی که چند سال دیگه همچین روالی رو میتونیم ادامه بدیم، 2 فصل پیش بود که برای فصل اول مربیگری موران نتونسته بودیم سهمیه UCL رو بگیریم، باشگاه یه چیزی حدود 50 میلیون از حق اسپانسرینگش رو دریافت نکرد، فکر میکنی که اگه سهمیه نگیریم این فصل، آیا اسپانسرها، واسه خودشیرینی میان و هزینه های باشگاه رو پرداخت میکنن؟؟؟ نه مثل همون فسخ قرارداد با AON(اگه درست یادم باشه)، باید منتظر فسخ قرارداد آدیداس هم باشیم، فکر نمیکنم که اسپانسر بزرگی پیدا کنیم بعداز اون...
به نظرت ما سرمایه کمتری داریم نسبت به شیخ های نفتی؟؟؟ انگار که پردرآمدترین هستیم، گلیزرها، اصلا آدمهای بیچاره یا بدبختی نیستن، خیلی هم پولدار هستن، ولی تو این 6 سال تا حالا در راه درست قدمی برداشتن؟؟؟ عمرا...
درضمن اون قضیه بن سلمان هم کاملا رد شده، البته میگن که وودبیشرف رفته بوده اونجا تا سرمایه گذار و اسپانسر، پیدا کنه واسه باشگاه...
بماند، کلا جالبه که جبهه گیری شده، قبلا هم گفتم، من اصلا کاری به سولسشر ندارم، دارم از وضعیت مدیریت باشگاه خسته میشم دیگه...
اومدن سولسشر هم یه موردی شده برای ادامه کار گلیزرها و وودبیشرف...
واسه من حرکت اون طرفدارهایی که با لباس شارپ تو ورزشگاه نشسته بودن تو بازی دیشب، اهمیت خیلی بیشتری از هر چیزی داشتن:
مشاهده پیوست 1114616

چی بگم میلاد جان،از تو و من هوادار به جز غصه خوردن،هیچ کاری برنمیاد،سهام دار منچستر یا میلان که نیستیم بتونیم همه کار واسش بکنیم،فقط منتظر میتونیم باشیم تا یکی بیاد که فتیش منچستر داشته باشهشاید درست شد وضعمون،ولی فکر نکن که وضع مابقی تیما هم خیلی خوبه،همین بایرن،ببین به چه وضعی افتاده،یا فک میکنی بارسا اگه مسی بره ،میتونه دیگه روی یه چهارم ucl رو ببینه؟؟الان فقط سیتی و پی اس جی و لیورپول و یه چند تا تیم‌دیگه داخل اروپا دارن درست کار میکنن،ولی من چاره تیم خودمونو،استخدام یه مدیر ورزشی خفن میدونم،استعداد یابی و ستاره خریدن به اندازه کافی،روی کار اوردن class 92
با امثال پوچ و مو و ...،تیم ما به سامان نمیرسه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
درضمن منچستری های علاقه مند، میتونن بازی اندومبله(یکی از اهداف ما) و دیپای رو هم جلوی بارسا، امشب ببینن...
چی بگم میلاد جان،از تو و من هوادار به جز غصه خوردن،هیچ کاری برنمیاد،سهام دار منچستر یا میلان که نیستیم بتونیم همه کار واسش بکنیم،فقط منتظر میتونیم باشیم تا یکی بیاد که فتیش منچستر داشته باشهشاید درست شد وضعمون،ولی فکر نکن که وضع مابقی تیما هم خیلی خوبه،همین بایرن،ببین به چه وضعی افتاده،یا فک میکنی بارسا اگه مسی بره ،میتونه دیگه روی یه چهارم ucl رو ببینه؟؟الان فقط سیتی و پی اس جی و لیورپول و یه چند تا تیم‌دیگه داخل اروپا دارن درست کار میکنن،ولی من چاره تیم خودمونو،استخدام یه مدیر ورزشی خفن میدونم،استعداد یابی و ستاره خریدن به اندازه کافی،روی کار اوردن class 92
با امثال پوچ و مو و ...،تیم ما به سامان نمیرسه
قبول دارم، ولی فرق ما با بایرن این هستش، که مدیریتی دارن که کاملا مشکلاتشون رو درک میکنه و اشتباه تو کارشون نیست و شک نکن در یکی دو فصل آینده دوباره میشن همون بایرن همیشگی!!!! حالا با درو کردن تمام ستاره های لیگشون یا ...
یه زمانی یه گروه تجاری به اسم Red Knight میخواست منچستر رو بخره، حیف که عملی نشد...
بماند که نمیخوام باز هم در مقابلم جبهه گرفته بشه، ولی خود من یکی از میلانی های خیلی قدیمی هستم که وضعیتش رو تا همین 3-2 فصل پیش دنبال میکردم ولی ...
در مورد بارسا هم باید بگیم که مربیشون اونجور خوب نیست ولی بدون شک قویترین تیم اروپارو بستن از نظر بازیکن و دارن برای خداحافظی مسی آماده میشن با این خریدها...
چه شوتی زد این تریر(تریه)!!!!
هافبکهای لیون رو باید نگاه کنیم امشب!!!!

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یک خبر خوب(واقعا نمیدونم که میشه خبر خوب حسابش کرد یا خبر بد) بدم بهتون، بازی سیتی که قرار بود بعداز بازی با آرسنال، انجام بشه الان بخاطر بالا رفتن تیم از این دور FA Cup و بازی با ولوز، به تاریخ دیگه موکول شده و تاریخش انجامش هنوز مشخص نشده، شاید بشه گفت که خبر خوبی هستش که بلافاصله بعداز بازی با آرسنال دیگه به فکر بازی با سیتی نیستیم، ولی قضیه این هستش که با توجه به همین وضعیت پرفشار بازی ها، همین الان یک بازی دیگه هم باید بین این بازی های پرفشار انجام بدیم!!!!
البته اگه بازی عقب افتادمون جلوی سیتی، بیوفته بین بازی هادرزفیلد و کاردیف، که خیلی عالی میشه، من دقیق یادم نمیاد که تیمهایی که بازی عقب افتاده داشتن تو این وضعیت، چه موقعی بازیشون رو قرار میدادن، درست یادم باشه، فصل پیش، لیورپول همچین وضعیتی داشت؟؟؟
312.JPG

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
خبر اومده که چلسی به دلیل نقض قوانین جذب بازیکنان خارجی زیر 18 سال (اون چیزی که من فهمیدم) از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده. با توجه به این که هازارد همین طوریش هم به خروج از باشگاه نزدیک بوده اگر این حکم قطعی بشه با توجه به حال و روز نه چندان خوبشون می تونه تو لیگ برتر هزینه اش عقب موندن از کورس قهرمانی و حتی نرسیدن به ucl برای دو سه فصل باشه و به تبعش قطعی شدن جدایی هازارد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خبر اومده که چلسی به دلیل نقض قوانین جذب بازیکنان خارجی زیر 18 سال (اون چیزی که من فهمیدم) از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده. با توجه به این که هازارد همین طوریش هم به خروج از باشگاه نزدیک بوده اگر این حکم قطعی بشه با توجه به حال و روز نه چندان خوبشون می تونه تو لیگ برتر هزینه اش عقب موندن از کورس قهرمانی و حتی نرسیدن به ucl برای دو سه فصل باشه و به تبعش قطعی شدن جدایی هازارد
انگار که مدیران چلسی از این قضیه خبر داشتن که پولیشیچ و هیگواین رو تو زمستون خریدن، یه جورایی تیمشون به شدت ضربه میخوره، ولی تیمشون ضعف بازیکن نداره که بخواد ضربه بخوره از این نظر، تازه میشه گفت تیمشون به یک ثبات میرسه و شاید به نفعشون هم بشه، یه نگاه بکنیم تو همین 2 فصل، چقدر بازیکن خریدن...:general710:
ولی فکر میکنم که هازارد با این حساب(اگه دوست نداره خائن خونده بشه و بعنوان یه بازیکن بی تعصب و ... تو دنیا بهش نگاه نشه) تو چلسی موندگار میشه...
واسه ما هم بهتر میشه، الان تیمشون میره تو حاشیه تا آخر فصل سر همین قضایا و اگه خدا بخواد نتایجشون ضعیف تر میشه و میشه گفت که یکی از رقبای اصلیمون برای گرفتن سهمیه رو کنار میزاریم...
اگه بتونیم جلوی لیورپول برد رو کسب کنیم، شاید بشه گفت که 50 درصد راه گرفتن سهمیه رو پشت سر گذاشتیم، اینجوری که سولسشر میتونه جلوی تیمهای دیگه نتیجه بگیره، فقط بازی رو در رو، مقابل چلسی و آرسنال میمونه...:confused:

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
انگار که مدیران چلسی از این قضیه خبر داشتن که پولیشیچ و هیگواین رو تو زمستون خریدن، یه جورایی تیمشون به شدت ضربه میخوره، ولی تیمشون ضعف بازیکن نداره که بخواد ضربه بخوره از این نظر، تازه میشه گفت تیمشون به یک ثبات میرسه و شاید به نفعشون هم بشه، یه نگاه بکنیم تو همین 2 فصل، چقدر بازیکن خریدن...:general710:
ولی فکر میکنم که هازارد با این حساب(اگه دوست نداره خائن خونده بشه و بعنوان یه بازیکن بی تعصب و ... تو دنیا بهش نگاه نشه) تو چلسی موندگار میشه...
واسه ما هم بهتر میشه، الان تیمشون میره تو حاشیه تا آخر فصل سر همین قضایا و اگه خدا بخواد نتایجشون ضعیف تر میشه و میشه گفت که یکی از رقبای اصلیمون برای گرفتن سهمیه رو کنار میزاریم...
اگه بتونیم جلوی لیورپول برد رو کسب کنیم، شاید بشه گفت که 50 درصد راه گرفتن سهمیه رو پشت سر گذاشتیم، اینجوری که سولسشر میتونه جلوی تیمهای دیگه نتیجه بگیره، فقط بازی رو در رو، مقابل چلسی و آرسنال میمونه...:confused:
هیگواین مگه قرضی نیست؟
هازارد بیشتر از تعصب باید حماقت به خرج بده که با این وضعیت تمایلش به موندن بیشتر بشه! :) مگر این که از ترسش یه دستمزدی در حد مسی و نیمار بهش پیشنهاد کنن.
به نظر من با وضعیت فعلی ارسنال و چلسی یه کم عرضه داشته باشیم بازی هایی که قراره ببریم به علاوه حداقل یکی از چلسی و ارسنال، باید بتونیم سهمیه رو بگیریم. از لیورپول و سیتی مساوی هم بگیریم به هدفمون رسیدیم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
هیگواین مگه قرضی نیست؟
هازارد بیشتر از تعصب باید حماقت به خرج بده که با این وضعیت تمایلش به موندن بیشتر بشه! :) مگر این که از ترسش یه دستمزدی در حد مسی و نیمار بهش پیشنهاد کنن.
به نظر من با وضعیت فعلی ارسنال و چلسی یه کم عرضه داشته باشیم بازی هایی که قراره ببریم به علاوه حداقل یکی از چلسی و ارسنال، باید بتونیم سهمیه رو بگیریم. از لیورپول و سیتی مساوی هم بگیریم به هدفمون رسیدیم.
قرضی با حق خرید هستش که واسش هیچ مشکلی ندارن...
هازارد هم، گفتم که، بحث تمایل نیست، بحث وجهه هستش...
بدی قضیه این هستش که چلسی و آرسنال از تیمهای بالای جدول، فقط با تاتنهام و ما بازی دارن(چلسی با لیورپول هم بازی داره در آنفیلد) و ما علاوه بر بازی با هر دوی این تیمها، با سیتی و لیورپول هم بازی داریم که وضعیت مارو سخت تر از بقیه میکنه!!!!!:general710:
ما اگه به سهمیه فکر میکنیم، با توجه به اینکه بعیده غیر از این بازی ها، تیمی امتیاز از دست بده، نباید جلوی چلسی و آرسنال امتیاز از دست بدیم و همینطور از دو بازی جلوی سیتی و لیورپول، حداقل 3 امتیاز باید بگیریم...:general710:
واسه همینه که میگم، کار ما از همه سخت تر هستش(آرسنال وضعیت ساده تری نسبت به بقیه داره، ولی خوب آرسنال آرسنال هستش)، تازه اگه فرض کنیم از همه بازیهای دیگه، 3 امتیاز رو میگیریم، اون مساوی جلوی برنلی، همه چیز رو خراب کرد...:general710:

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب تبریک میگم که زمان بازی برگشت با سیتی مشخص شد و شد زهر مارترین موقع ممکن برای بازی برگشت با سیتی، قربون اتحادیه:
512.JPG

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
در یک حرکت عجیب، تاتنهام به برنلی باخت!! چیزی که در خیلی از بازی های قبلی تاتنهام باید اتفاق میوفتاد و عجیب بود که این چند بازی رو برده بود، هر چی تاتنهام هم امتیاز بیشتری از دست بده، به نفع ما خواهد بود.
چون اگه میخواد سهمیه رو از دست نده، تاتنهام هم باید جلوی چلسی و آرسنال به فکر نتیجه گرفتن باشه...(البته فعلا که اختلافش زیاد هستش)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ترکیب که خیلی عجیبه!!!!!
مک تامینی به جای ماتیچ؟؟؟ عجب تستی واسه مک تامینی!!!
لوکاکو و ماتا و رشفورد اون جلو بازی میکنن؟؟؟
ترکیب 2-1-3-4 هستش!!!!!
پس مارسیال و لینگارد چه اتفاقی واسشون افتاد، اوله گفته بود که به بازی میرسن!!!؟؟؟
متوجه نشدم این تشویق قبل از شروع بازی واسه چی بود؟؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بسم الله...
یانگ داشت سر تیم رو به باد میداد!!!
داور چرا خطا گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟
این چه خطایی بود که داور گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آقا لینک دارین بدین مام ببینیم
خواستم یک بار از آنتن ببینم، متوجه شدم که چقدر فاجعه هستش، همش لگ داره...
یه جایی بود که همیشه ازش لینک میگرفتم، الان شانس ما، زده دیگه اجازه ندارن لینک بزارن!!!!!!
https://www.ronaldo7.net/video/manchester-live/manchester-free-live-streaming.html
لایو توییتر پیدا کنی، بهتره حسین جان...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مک تامینی تا اینج ضعیف بازی کرده، دفاع ها هم جرات ندارن بهش پاس بدن، از ترس لو دادن توپ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تبریک میگم، مثل اینکه هم هررا مصدوم شده و هم رشفورد...
پریرا به جای هررا به زمین اومد!!
خط هافبک نابوده!!!!
چه جالب!!! به این لیست ماتارو هم اضافه کنید که فرد داره به جاش به زمین میاد!!!!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اتفاقات بازی با پاریس به شکل فاجعه تر داره رخ میده! چرا مصدوم دادیم دوتا اونم وحشین از بس

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
من به علت ترس از کپی رایت اینجا لینک نزاشتم ولی برات پی ام کردم

بالا