برگزیده های پرشین تولز

فروش ▓اولین مرکز تخصصی تعمیرات کنسولهای بازی(PS3,PS2,PS1,PSP,XBOX360,Wii) در ایران با بیش از 20 سال تجربه

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
سلام من یه psp 1000 دارم آنالوگش خود به خود پایین میزنه هزینه تعمیرش چقدر میشه؟

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
یه ps3 fat دارم . مشکل چراغ زرد و بعد صدای بوق و قرمز چشمک زن داره
یکبار برای تعمیر بردم توپخونه 90ت از من گرفتن درست کردن و گفتن مشکل GPU بوده
ولی الان دوباره اینطور شده

قابل تعمیر به صورت دایمی هست که دیگه اینطور نشه یا باید به صورت خراب به تعمیرکار بفروشم؟

.Nicolas.

Registered User
لایک‌ها
91
یه ps3 fat دارم . مشکل چراغ زرد و بعد صدای بوق و قرمز چشمک زن داره
یکبار برای تعمیر بردم توپخونه 90ت از من گرفتن درست کردن و گفتن مشکل GPU بوده
ولی الان دوباره اینطور شده

قابل تعمیر به صورت دایمی هست که دیگه اینطور نشه یا باید به صورت خراب به تعمیرکار بفروشم؟
سلام
متاسفانه رو دستگاتون سشوار صنعتی گرفتن،موقتی درست شده و دیگه نمیشه کاریش کرد

behzadg

Registered User
لایک‌ها
19
سلام خسته نباشید
تعمیرات جلوی خودمون صورت میگیره؟
یک دستگاه 360 فت ه که درایوش ضعیف شده و بازیهارو چنتا یکی میخونه و درب درایو هم گیر داره
هزینه تعمیرش چقدر میشه؟
هزینه جی تگ چقدره؟
ممنون

.Nicolas.

Registered User
لایک‌ها
91
سلام خسته نباشید
تعمیرات جلوی خودمون صورت میگیره؟
یک دستگاه 360 فت ه که درایوش ضعیف شده و بازیهارو چنتا یکی میخونه و درب درایو هم گیر داره
هزینه تعمیرش چقدر میشه؟
هزینه جی تگ چقدره؟
ممنون
سلام دوست من
تعمیرات هیچ کالای (یخچال-تلویزیون-تلفن همراه و ........ )جلوی خود مشتری انجام نمیشه و کنسول شما هم از این قائده مستثنی نیست
بابت سایر پرسشاتون پ خ دادم خدمتتون

VICT0RY

Registered User
لایک‌ها
153
داداش صمیمانه پوزش میطلبم امتیاز فراموش کرده بودم منظور کنم.
از جانب دوستمون هم سپاسگزاری میکنم. انصافا تعمیر به نحو احسن و ضمانتی صورت گرفته.

.Nicolas.

Registered User
لایک‌ها
91
تعمیر کنسول هایی که در هنکام دانگرید (از طریق سایت و آنلاین) بریک شده اند
*******برای اولین بار در ایراااااااان *************

behzadg

Registered User
لایک‌ها
19
دوستانی که میخوان کنسول رو ببرن مغازه حتما قبلش با خود آقا جمال هماهنگ کنن که بعدا داستان پیش نیاد
من کنسولمو با ایشون هماهنگ کردم بردم مغازه که خودشون نبودن ، یه آقایی به نام جعفری بودن 360 فت رو دادم بهشون جیتگ کنن ، فرداش رفتم کنسول رو گرفتم 1 ساعت بازی کردم یهو کنسول سه چراغ داد ، از برق کشیدم بعد یه ربع دوباره دستگاه رو روشن کردم بالا که اومد خاموش کردم بردم مغازه ، آقای جعفری نبودن ، دو نفر تو مغازه بودن که تا گفتم این جوری شده گفت ربطی به جیتگ نداره ، بهش گفتم کنسول تا قبل جیتگ کاملا سالم بوده ، بعد با لحن خیلی بدی گفت میفهمی!!!! کنسولت قدیمیه !!! منم گفتم چه ربطی داره قبلش سالم بوده و این چه طرز حرف زدنه مگه داری با بچه حرف میزنی ، یهو یکی دیگه که بعدا فهمیدم صاب مغازس گفت کنسول قدیمیه تکون بخوره مشکل پیدا میکنه و از این حرفها!!! گفتم شما ماشینت سالمه بردی تعمیرگاه واسه یه کار دیگه بعد بیای ببینی ماشینت مشکل پیدا کرده قبول میکنی؟! دوباره اون یکی گفت مثل اینکه بنزین بزنی بعد ماشینت بنزین نداشته باشه بری پمپ بنزین بگی اینجوریه ، گفتم چه ربطی داره آخه ، آقا جمال به من گفته تضمینی ، بعد به همکارش میگه باید به جمال بگیم مشتری نفرسته و از این خزعبلات ، به جای اینکه من طلبکار باشم ، اینا طلبکار بودن ، انگار مجانی کنسولو جیتگ کردن!!!! خلاصه که دید بیخیال نمیشم بعد گفت درست میکنیم بیا ببر !!!!
بعد زنگ زدن که درست شده ، الان هیچ مشکلی نداره خداروشکر ولی یه دیسک بازی تو دستگاه بود که اومدم خونه داخلش نبود اونم میزارم به حساب اینکه حواسشون نبوده. در کل مشتری مداری واسه این مغازه در حد حرفه فقط ، قبل رفتن حتما با خود ایشون هماهنگ کنین ، میخواستم نمره منفی بدم ولی خوب من از مغازه شاکی بودم نه از ایشون.

.Nicolas.

Registered User
لایک‌ها
91
دوستانی که میخوان کنسول رو ببرن مغازه حتما قبلش با خود آقا جمال هماهنگ کنن که بعدا داستان پیش نیاد
من کنسولمو با ایشون هماهنگ کردم بردم مغازه که خودشون نبودن ، یه آقایی به نام جعفری بودن 360 فت رو دادم بهشون جیتگ کنن ، فرداش رفتم کنسول رو گرفتم 1 ساعت بازی کردم یهو کنسول سه چراغ داد ، از برق کشیدم بعد یه ربع دوباره دستگاه رو روشن کردم بالا که اومد خاموش کردم بردم مغازه ، آقای جعفری نبودن ، دو نفر تو مغازه بودن که تا گفتم این جوری شده گفت ربطی به جیتگ نداره ، بهش گفتم کنسول تا قبل جیتگ کاملا سالم بوده ، بعد با لحن خیلی بدی گفت میفهمی!!!! کنسولت قدیمیه !!! منم گفتم چه ربطی داره قبلش سالم بوده و این چه طرز حرف زدنه مگه داری با بچه حرف میزنی ، یهو یکی دیگه که بعدا فهمیدم صاب مغازس گفت کنسول قدیمیه تکون بخوره مشکل پیدا میکنه و از این حرفها!!! گفتم شما ماشینت سالمه بردی تعمیرگاه واسه یه کار دیگه بعد بیای ببینی ماشینت مشکل پیدا کرده قبول میکنی؟! دوباره اون یکی گفت مثل اینکه بنزین بزنی بعد ماشینت بنزین نداشته باشه بری پمپ بنزین بگی اینجوریه ، گفتم چه ربطی داره آخه ، آقا جمال به من گفته تضمینی ، بعد به همکارش میگه باید به جمال بگیم مشتری نفرسته و از این خزعبلات ، به جای اینکه من طلبکار باشم ، اینا طلبکار بودن ، انگار مجانی کنسولو جیتگ کردن!!!! خلاصه که دید بیخیال نمیشم بعد گفت درست میکنیم بیا ببر !!!!
بعد زنگ زدن که درست شده ، الان هیچ مشکلی نداره خداروشکر ولی یه دیسک بازی تو دستگاه بود که اومدم خونه داخلش نبود اونم میزارم به حساب اینکه حواسشون نبوده. در کل مشتری مداری واسه این مغازه در حد حرفه فقط ، قبل رفتن حتما با خود ایشون هماهنگ کنین ، میخواستم نمره منفی بدم ولی خوب من از مغازه شاکی بودم نه از ایشون.
سلام وقت بخیر
بعضی مواقع این سوتفاهمات و مشکلات پیش میاد و به خاطره حجم کاری بالا و خستگی و .... این مسائل طبیعی هست
درسته کنسول شما یه مقدار قدیمیه و چه بسا ممکن بود بعد از جیتگ اصلا عمرش تموم شه و سه چراغ بشه و یا هر مشکل دیگه ای که کنسول غیرقابل استفاده باشه
اما از طرفی حق با شماست و همکار بنده بایستی با ملایمت بیشتر صحبت میکردن و اگه برخورد تندی صورت گرفته عذرخواهی بنده رو پذیرا باشید و بزارید به حساب خستگی و یا سو برداشت و یا مسائل خیلی جزیی دیگه که ممکنه پیش بیاد
به جرات میتونم بگم بالاترین و یا کیفیت ترین جیتگ در ایران رو تیم ما میزنه و خوشحالم که مشکل دستگاتون رفع شده
بابت بازی هم 100% موقع تست گیری نهایی فراموش شده داخل دستگاه قرار داده بشه و مسلما یه دیسک 5 هزار تومنی نمیتونه ارزشمند باشه به هیچ عنوان اما با این حال اگر صلاح دونستید اسم بازیتون رو بگید که براتون یدونه تهیه کنم و ارسال کنم
ممنونم بابت فیدبکتون موفق و برقرار باشید;):)

behzadg

Registered User
لایک‌ها
19
سلام وقت بخیر
بعضی مواقع این سوتفاهمات و مشکلات پیش میاد و به خاطره حجم کاری بالا و خستگی و .... این مسائل طبیعی هست
درسته کنسول شما یه مقدار قدیمیه و چه بسا ممکن بود بعد از جیتگ اصلا عمرش تموم شه و سه چراغ بشه و یا هر مشکل دیگه ای که کنسول غیرقابل استفاده باشه
اما از طرفی حق با شماست و همکار بنده بایستی با ملایمت بیشتر صحبت میکردن و اگه برخورد تندی صورت گرفته عذرخواهی بنده رو پذیرا باشید و بزارید به حساب خستگی و یا سو برداشت و یا مسائل خیلی جزیی دیگه که ممکنه پیش بیاد
به جرات میتونم بگم بالاترین و یا کیفیت ترین جیتگ در ایران رو تیم ما میزنه و خوشحالم که مشکل دستگاتون رفع شده
بابت بازی هم 100% موقع تست گیری نهایی فراموش شده داخل دستگاه قرار داده بشه و مسلما یه دیسک 5 هزار تومنی نمیتونه ارزشمند باشه به هیچ عنوان اما با این حال اگر صلاح دونستید اسم بازیتون رو بگید که براتون یدونه تهیه کنم و ارسال کنم
ممنونم بابت فیدبکتون موفق و برقرار باشید;):)
درود
شما خودت اعتبار اون مغازه ای و اگه من اونجا رفتم به خاطر شما بود ، سری بعدی هم اگه کاری داشته باشم جوری هماهنگ میکنم که حتما خودت باشی ، بازی هم حجمی نداره دانلود میکنم، جیتگ شده دیگه راحتم و سرعت بوت خوبی هم داره خداروشکر
ممنون برای پاسخگوییتون

VALASSS

Registered User
لایک‌ها
49
سلام
هزینه ی تعمیر پورت hdmi ایکس باکس ارکید.

.Nicolas.

Registered User
لایک‌ها
91
-----------------دوستانی که کنسول PS3 شون رو هنگام دانگرید کردن نرم افزاری بریک کردن،برای اولین بار در ایران توسط تیم ما آنبریک می شوند--------------------------------

neman addin

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
یه ایکس باکس 360 فت دارم با برد فالکون دشبورد هم به اخرین ورژن اپدیت شده
کدوم روش یرای هک مناسبه؟ امکانش هست برد رو بفرستین و خودم انجام بدم؟
لنز برای درایو دارین ؟ قیمت؟

.Nicolas.

Registered User
لایک‌ها
91
سلام
یه ایکس باکس 360 فت دارم با برد فالکون دشبورد هم به اخرین ورژن اپدیت شده
کدوم روش یرای هک مناسبه؟ امکانش هست برد رو بفرستین و خودم انجام بدم؟
لنز برای درایو دارین ؟ قیمت؟

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
سلام
پلی استیشن 3 فت 60 گیگ بنده به خاطر خش دار شدن سی پی یو چراغ قرمز چشمک زن میده
راه داره برای درست شدنش؟

.Nicolas.

Registered User
لایک‌ها
91
سلام
پلی استیشن 3 فت 60 گیگ بنده به خاطر خش دار شدن سی پی یو چراغ قرمز چشمک زن میده
راه داره برای درست شدنش؟
اگه بار اولش هست و روش سشوار صنعتی نگرفته باشن درست میشه دوست من

Hamed_zigzag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام ببخشید سی دی داخل دستگاه ps4 گیر میکنه و هنگامی که فوت میکنم جلوی درایو خارج میشه ،مشکلش چی هست؟

بالا