برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
اگر یه وقت خر شدید خواستید برید جایی که باید خدمت کنید خیلی مهمه که چی کار باید انجا بدید اونجا و در کدوم قسمت
ما که وظیفه سازماندهی کافور های غذا را بر عهده داشتیم دوز آن را تعیین مینمودیم:D
جدی یا شوخی؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,010
آخر سربازی یه چیزی گفتم برای دل خوشی - نهایتش 4 ماه دیگه تموم میشه
کافور کجا بود نون خشک هم گیر آدم نمیاد تو پادگان
یادم میاد ماه رمضون(غذا نمیدادن و نمیشد آورد داخل) برای اینکه به چند تا سگ که یه تار موشون می ارزه به هر چی *** غذا دادم - یه موجود که کلاهبردار نیست نامرد نیست زورگو نیست را سیر کردم خودم رو به همین جرم نگه داشتن تو پادگان - تا جایی که از گرسنگی دنبال همون سگ ها میرفتم ببینم چی میخورن - شکم های مفت خور بالای سرم و گرسنه هایی که سیر میکردم خودم هم از اون ها بینوا تر شدم - این بود مزد من
بعد میگن چرا فلانی با ما دشمن بود چرا به خون ما تشنه بود ما که مظلوم عالم هستیم وعده دنیای باقی خیالی هم که دادیم! چرا میخواست...
دژمن، دژمن! :general605::mad:

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
یادم میاد ماه رمضون(غذا نمیدادن و نمیشد آورد داخل) برای اینکه به چند تا سگ که یه تار موشون می ارزه به هر چی *** غذا دادم - یه موجود که کلاهبردار نیست نامرد نیست زورگو نیست را سیر کردم خودم رو به همین جرم نگه داشتن تو پادگان - تا جایی که از گرسنگی دنبال همون سگ ها میرفتم ببینم چی میخورن - شکم های مفت خور بالای سرم و گرسنه هایی که سیر میکردم خودم هم از اون ها بینوا تر شدم - این بود مزد من
بعد میگن چرا فلانی با ما دشمن بود چرا به خون ما تشنه بود ما که مظلوم عالم هستیم وعده دنیای باقی خیالی هم که دادیم! چرا میخواست...
آخه کافور ریختن تو غذا خیلی وقته منسوخ شده
و چندین ساله که کافور رو جای دیگه ای می ریزن
بله! توی قند های بسته بندی ! البته روی سرباز های ما تاثیر نداشت و از 10 تا 7 تای اون ها لواط می کردند و غیر قابل کنترل بودند
ولی روی ما افسر وظیفه ها تاثیر داشت لامصب
من رو بعد از خدمت هیچ کس نمی شناخت انقدر لاغر شده بودم
انقدر فقر غذایی داشتیم و انقدر آب آلوده خورده بودم و انقدر بدنم ضعیف بود و بهش ویتامین نرسیده بود که با اولین باد سرد همه وجودم می شد عفونت با اینکه بیشتر تو ساختمون بودم!
آنتی بیوتیک خونم رو خشک کرده بود! آخریا دیگه خودم میگفتم آقای دکتر دیگه بسه امسال خیلی آنتی بیوتیک خوردم یه کار دیگه بکن!
تـــــــــــــُــــــــــــــــف

n-95

Registered User
لایک‌ها
176
کافور نه ، میگن پودر لیمو میریزن که رو من اثر نداش :))))

Sent from my Numy_3G_Sword using Tapatalk

post98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

کسی اینجا پادگان 21 رمضان یا حمزه (**** هستش) دقیقآ نمیدونم اسمش رو خدمت کرده یا داره خدمت میکنه تو اتوبان تهران قم هست، چجور جایی هستش ؟

ممنون میشم هر کی اطلاعی داره در مورد وضعیت این پادگان بنده رو در جریان بزاره .

من مدرکم کارشناسی ارشد هستش

با تشکر

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,739
دوشان تپه - نزاجا01 کسی نبود

کافور نه ، میگن پودر لیمو میریزن که رو من اثر نداش :))))

Sent from my Numy_3G_Sword using Tapatalk

سلام دوستان

کسی اینجا پادگان 21 رمضان یا حمزه (**** هستش) دقیقآ نمیدونم اسمش رو خدمت کرده یا داره خدمت میکنه تو اتوبان تهران قم هست، چجور جایی هستش ؟

ممنون میشم هر کی اطلاعی داره در مورد وضعیت این پادگان بنده رو در جریان بزاره .

من مدرکم کارشناسی ارشد هستش

با تشکر

دوستان چندتا سوال سریع جواب بدین خیلی مهمه ممنون

از زمان ارسال دفترچه چقدر طول میکشه که اعزام به خدمت بشین ؟؟
چند روز قبل از مهلت معافیت تحصیلی باید دفترچه فرستاد که غیبت نخورم؟؟

qoquq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام دوستان وقتتون بخیر !
عموی بنده شهید هست پدربزرگم هم فوت کرده و مادربزرگ تنهایی دارم !
پسر های مادربزرگم یعنی پدر و عمو های من نمیتونن کفالتش رو برعهده بگیرن !
من میتونم با برعهده گرفتن کفالت معافیت سربازی بگیرم ؟ اینو قبلا یه دوستی گفته بود میخواستم بدونم درست هست یا نه ؟
من نوه ی پسری هستم !

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,010
چند روز قبل از مهلت معافیت تحصیلی باید دفترچه فرستاد که غیبت نخورم؟؟
یک سال
بیشتر از یک سال غیبت میخوری و تا سقف 6 ماه یعنی نهایت اضاف خدمتش 6 ماهه بیشتر نمیتونن بزنن
از زمان ارسال دفترچه چقدر طول میکشه که اعزام به خدمت بشین ؟؟
4 تا 6 ماه

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
این خبری که جدید اومده برای معافیت 3 خواهری رو کسی در جریانش هست؟

IR4MT

Registered User
لایک‌ها
98
برای چه بیماری بجز شکستگی و موردی که اسکن و x-ray نخواد میشه یک هفته مرخصی استعلاجی گرفت؟
برای کشیدن دو تا دندان عقل معمولا یک هفته ای مرخصی میدن
بستگی داره کدام شهر باشید و ..

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,010
خدمت :general502: من هم تموم شد 12-12-97 ولی هنوز کارت پایان خدمت ندارم و به دستم نرسیده زنگ میزنم 096480 **** وظیفه حرف های پامنقلی تحویل میدن ، پادگان لعنتی هم شماره به کسی نمیدن که مبادا روزی ***
الان چطوری میشه پیگیری کرد بدون اینکه پامو تو اون پادگان خراب شده بزارم

عکس من نیست :دی اشتباه نگیرید :rolleyes:
26869579_333982267102720_7277870916850155520_n.jpg

IR4MT

Registered User
لایک‌ها
98
خدمت :general502: من هم تموم شد 12-12-97 ولی هنوز کارت پایان خدمت ندارم و به دستم نرسیده زنگ میزنم 096480 **** وظیفه حرف های پامنقلی تحویل میدن ، پادگان لعنتی هم شماره به کسی نمیدن که مبادا روزی ***
الان چطوری میشه پیگیری کرد بدون اینکه پامو تو اون پادگان خراب شده بزارم

برای اینکه بدونید پایان خدمت رفته برای چاپ یه سری به پلیس +10 بزنید ممکنه دسترسی داشته باشن.
اما در کل باید از خود پادگان پیگیری کنید ببینید مدارک ارسال شده یا نه. اگر تلفن نمیدن، از دوستانت که در اون پادگان هستن سوال کن و بگو بره شعبه وظیفه یا نیروی انسانی پادگانت برات پیگیری کنه.

Scorpion70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام دوستان. سوالی داشتم.
من تازه درسم تموم شده و مشمول هستم. میخواستم برای معافیت پزشکی اقدام کنم. سوالم اینکه که میشه اول برای معافیت پزشکی اقدام کنم و اگر نتیجه نداد برم دنبال امریه گرفتن؟ این دوتا تداخلی باهم ندارن؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,010
برای گرفتن کارت ایثارگری چی کار باید انجام داد؟ کسری ایثارگری با مراجعه حضوری به پادگان گرفتم حالا کارت ایثارگری چه جوری باید گرفت؟ راه دوره حدود دو هزار کیلومتر همون حضوری هم جواب نمیدادن کسری به زور گرفتم. هر اداره ای هم که برم خودتون میدونید چه خبره وضعیت اداره ها از چه قراره, سگ صاحبشو نمیشناسه . حالا دقیقا چی کار کنم؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,092
در هر صورت می بایست مدارک ارسال کنید
سلام دوستان. سوالی داشتم.
من تازه درسم تموم شده و مشمول هستم. میخواستم برای معافیت پزشکی اقدام کنم. سوالم اینکه که میشه اول برای معافیت پزشکی اقدام کنم و اگر نتیجه نداد برم دنبال امریه گرفتن؟ این دوتا تداخلی باهم ندارن؟

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
سلام
آقا کسی اینجا قرارگاه فرماندهی نزاجا لویزان بوده یا اطلاعی داره ازش؟

بالا