برگزیده های پرشین تولز

جویای کار در کرمان

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
کرمون سخت میشه کار پیدا کرد البته منظورم کار خوبه ...
سال 86-87 دانشجو بودیم ولی عقلمون نمیرسید سر میدون کوثر مینشستیم برای کارگری بعضی وقتا هم ابوذر( خدا کنه اسما رو اشتباه نکرده باشم)
البته دست بند مسی اون موقع جایی نبود از یه مس فروشی فک کنم وردی بازار ارگ از شریعتی میخریدم و اینترنتی آگهی میکردم میفروختم .

sobhan4752

Registered User
لایک‌ها
49
سال 86-87 دانشجو بودیم ولی عقلمون نمیرسید سر میدون کوثر مینشستیم برای کارگری بعضی وقتا هم ابوذر( خدا کنه اسما رو اشتباه نکرده باشم)
البته دست بند مسی اون موقع جایی نبود از یه مس فروشی فک کنم وردی بازار ارگ از شریعتی میخریدم و اینترنتی آگهی میکردم میفروختم .

اگر سر همون میدون دستبند مسی میخریدی اسم ها اشتباه گفتی ولی باز اون موقع ها خیلی وضع بهتر بود ، کرمون الان دیگه کاسه اش پره پر ... واقعا برای خودمم سواله الان باید چه حرکتی برای کسب درامد معقول زد ...

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
سال 86-87 دانشجو بودیم ولی عقلمون نمیرسید سر میدون کوثر مینشستیم برای کارگری بعضی وقتا هم ابوذر
منم میرفتم
ولی کارگر با بیل و هیکل سنگین وزن در اولویت بودن به ما چیزی نمیرسید
خدا کنه اسما رو اشتباه نکرده باشم
مگه از این شهر رفتی؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
داداش تو سربازیت تموم نشد . من یه سال پیش به این تاپیک سر زده بودم .

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374

سلام اگه بتونین بازاریابی دوربین مداربسته رو انجام بدین ، واسه هر پک دوربینی که بفروشین 200 ت بهتون میدم ، اگه واقعا در ماه نتونین 5 تا پک بفروشین دنبال کار دیگه ای هم به نظرم نباش
اگه تمایل داشتین 09353662782 در خدمتم

valivand

Registered User
لایک‌ها
48

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,190
یکی از آشناهامون اطراف کرمان یه مرغ داری داره ،دنبال یه نیرو میگرده طرفای3.5 الی 4 میده..
میخوای باش صحبت کنم؟
کاری که باید بکنی اینه که مرغا رو که میکشن میری جوجه ها رو دلداری بدی :general711:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
3.5 الی 4 میده..
احتمال نداره مرغداری به نیروی کار خودش تا 4 میلیون تومن بده ، مطمئنی بلوف نزده؟
کاری که باید بکنی اینه که مرغا رو که میکشن میری جوجه ها رو دلداری بدی
https://forum.persiantools.com/threads/گوشت-كمتر،-زندگي-بهتر-حاوی-عکس-های-دلهره-آور.887402/

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,190
چرا نمیری تو شرکتای طراحی وب کرمان کار کنی؟
حداقل حداقل بیمه و حقوق اداره کاری بهت میدن..
اینطور نگاه نکن که کم بهت میدن..
اول از همه زندگیت نظم پیدا میکنه و هر روز میری سر کار و میای..بعد هم ذهنت آروم و متمرکز میشه و فضای فعالیت حرفه یی و تجاری دستت میاد و میفهمی چطور باید از کجا پروژه خصوصی جور کنی و ..

نهایتا هم بخاطر داستن یه درآمد ثابت میتونی با خیال راحت هر حرکت وبمستری خواستی برنی یا دنبال سفارش باشی تو بازار آزاد کرمان..

پ ن من همین راهو پیش گرفتم..

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
یه کاریابی رفتم پول و مدارک دادم ثبت نام کردم کردم بعد از پرداخت بهم گفت برو اینستاگرام ما ببین کدوم کار بدردت میخوره:general509: خب میخواستم اینکارو کنم دیگه چرا اینجا ثبت نام کردم که کار پیدا کنید نه من کار پیدا کنم
بقیه کاریابی ها چند نفر ثبت نام کرده بودن همین جواب رو بهشون دادن کاری هم نگرفتن
با این حساب ماهیت تمام کاریابی ها مشخصه چی هستن

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دوست عزیز کار حسابداری یکی از شغل هایی که بازار کار بالایی نسبت به سایر رشته ها داره ولی به همون اندازه سخت و نیاز به تجربه بالایی داره و تنها رشته ای هم هست که به نظر شخصیم حتما به مدرک دانشگاهی نیاز نداره کاملا مرتبط با تجربه ای کاری هست یعنی به جای اینکه بگید حسابدار فلان دانشگام در کنارش تجربه ی کاری بالا داشته باشید تو چندین شرکت کافیه و اینکه رو بد نرم افزاری سرمایه گذاری کردید به جاش وقت میذاشتید همکاران سیستم که البته برای شرکت های بزرگ یا حداقل سپیدار یاد میگرفتید بهتر بود یا حداقل مدیران سیستم و هلو یاد میگرفتید من و برادرم به صورت پیمانکاری مشاور مالی و حسابداری انجام میدیدم خواستید اگه میتونید شرکت های بزرگ پروژه بگیرید با هم دیگه همکاری کنیم کلیه کارای حسابداری و مالیاتی و همچنین شبکه و سیستم های کامپیوتری انجام میدیم یعمی از صفر تا صد

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
دوست عزیز کار حسابداری یکی از شغل هایی که بازار کار بالایی نسبت به سایر رشته ها داره ولی به همون اندازه سخت و نیاز به تجربه بالایی داره و تنها رشته ای هم هست که به نظر شخصیم حتما به مدرک دانشگاهی نیاز نداره کاملا مرتبط با تجربه ای کاری هست یعنی به جای اینکه بگید حسابدار فلان دانشگام در کنارش تجربه ی کاری بالا داشته باشید تو چندین شرکت کافیه و اینکه رو بد نرم افزاری سرمایه گذاری کردید به جاش وقت میذاشتید همکاران سیستم که البته برای شرکت های بزرگ یا حداقل سپیدار یاد میگرفتید بهتر بود یا حداقل مدیران سیستم و هلو یاد میگرفتید من و برادرم به صورت پیمانکاری مشاور مالی و حسابداری انجام میدیدم خواستید اگه میتونید شرکت های بزرگ پروژه بگیرید با هم دیگه همکاری کنیم کلیه کارای حسابداری و مالیاتی و همچنین شبکه و سیستم های کامپیوتری انجام میدیم یعمی از صفر تا صد
من به اجبار خانواده درس خوندم و رفتم سربازی مگرنه همون روز اولش هم میدونستم هیچی توی این کار ها نیست این آگهی هم از سال 2016 فعاله ولی الان دیگه به عنوان شغل بهش نگاه نمیکنم چون هیچ ارزش و اهمیتی نداره . پذیرفتن اینکه این همه سال رو به باد دادم برای درس و سربازی بهتر از اینه که زمان بیشتری برای این کار صرف کنم
روی تخصص دیگه ای دارم کار میکنم که اونجا موفقم و حالم از حسابداری بهم میخوره, بیام عمری صبر کنم تا کارتن خواب بشم که شاید روزی کار حسابداری پیدا کنم؟!
نمیفهمم این همه حسابدار اینا از کجا اومدن؟!
همه جا حسابدار با چند سال سابقه کار میخوان, پس این همه آدم که تازه از دانشگاه و پادگان بیرون اومدن برای کار کجا برن من حتی گفتم یک ماه مجانی کار میکنم باقیش هم اندازه حقوق اداره کار ولی یک جا هم نیست که کمک حسابدار یا تازه کار بخواد! بیشتر کارفرماهایی که دیدم طرف انگار پسر خداست! نمیفهمم این غرور و تکبر رو از کجا میارن واسه یه بدهکار بستانکار مضحک که نه علمه نه فنه و نه هنر, حسابداری مثل بقیه کار ها هیچ چیزش سر حساب و کتاب و استاندارد نیست , هر نرم افزار هر سازمان و هر کشور با روش های توافقی خودشون حسابداری انجام میدن!!
حتی اگر کارفرما برای کار بپذیره باید ضمانت, چک و سفته چند صد میلیونی یا میلیاردی به طرف بدم, منم هیچ وقت همچین ریسکی نمیکنم , خودتون هم میدونید که سفته و چک چه عواقبی داره
اینا پول میخوان فقط پول, طرف حتی حاظر نیست یه دمو بزاره کاربر بفهمه این چه برنامه ایه کار کردن باهاش رو یاد بگیره
اگه میتونید شرکت های بزرگ پروژه بگیرید با هم دیگه همکاری کنیم
بازاریابی منظورتونه یا حسابداری؟!

کسی تجربه هاشو با من به اشتراک نگذاشت ولی تجربه من برای بقیه که میخوان توی زندگی و هر کاری موفق باشن
بنیاد خانواده را هدف بگیرید و دیگر هیچ
از بچگی بین نر ها بودیم تا الان . حالم از هر چی اجتماعه بهم میخوره . اولین و بزرگترین دشمن خود خانواده هست مگرنه دولت کسی رو نمیگیره ببره پادگان ، مدرسه و دانشگاه و سربازی که یک درصد هم فایده ای تو این زندگی ندارن بجز اتلاف عمر گران مایه...

Last edited:
بالا