برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای گرفتن ایمیج از سیستم

saalehh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شاید این سوال پیش پا افتاده باشه برای خیلی هاتون اما خب واسه من میتونه یه راهنمایی خیلی کارآمد باشه.
من برای کامپیوتر محل کارمون همیشه ویندوز ۷ نصب میکنم با چندتا نرم افزار معلوم برای کارمون مثل آفیس و nero و یه پلیر و یکی دوتا نرم افزار دیگه و البته درایورهای لازم مثل درایو صفحه نمایش و شبکه و صداو....
حالا سوالم اینه که چطور میتونم از همه اینا همزمان ایمیج بگیرم ؟ یعنی راهی هست که وقتی ویندوز نصب میکنم همزمان خودکار این نرم افزارها رو همراه با ویندوز و درایوهای لازم رو نصب کنه؟ که لازم نباشه همیشه جدا جدا این کارها رو انجام ندم. ممنون.

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
میشه همه این نرم افزارها رو داخل هارد کپی کنید و بعد نصب ویندوز سریع نصب کنید و فایل کرکش رو هم داخل یک فلش مموری بریزید و بعد قطع کردن آنتی ویروس از فایلهای داخش فلش برای نصب آنها استفاده کنید

saalehh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه همه این نرم افزارها رو داخل هارد کپی کنید و بعد نصب ویندوز سریع نصب کنید و فایل کرکش رو هم داخل یک فلش مموری بریزید و بعد قطع کردن آنتی ویروس از فایلهای داخش فلش برای نصب آنها استفاده کنید
بله آقا میشه اما زمان بره و خیلی وقت گیره. چون این کار رو اکثر موقع ها رو چندین کامپیوتر باید انجام بدم و کلی وقتمو میگیره.

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
از درایو C و درایوهایی که این نرم افزارها داخلش نصب شده یک restore point تهیه کنید و بعدها بجای پاک کردن و نصب مجدد ویندوز یکبار system restore کنید که با این کار ویندوز و درایوهایی که از آنها backup تهیه کردید برمیگرده به همان زمانی که این restore point را ایجاد کرده بودید ضمن اینکه بعد هر بار که system restore کنید باید یک restore point جدید برای دفعات بعد درست کنید

برای تهیه system restore به بخشهای زیر بروید:

control panel>system and security>system>system protection

tivait

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
وقتی نرم افزارها رو نصب کردید ، ویندوز مستقل از سخت افزار تولید می کنید و بعد از اون ایمیج می گیرید و سپس روی هر سیستم دیگه ای خواستید میتونید restore کنید. آموزشش در اینترنت باید باشه

Bitcoiner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من جوابی برای ویندوز برات ندارم اما مشابه این نرم افزارهایی که گفتی همش توی سیستم عامل های گنو/لینوکس هست .
توی ویندوز پرتابل بودن همیشه معضل بوده. همه اینها روی هم میتونی روی یه فلش مموری داشته باشی هر جا رسیدی بزنی و سیستم بدون هیچ مشکلی بالا میاد.

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
R-Drive Image

بالا