برگزیده های پرشین تولز

بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
سلام .
این مشکل منم هست متاسفانه 150 ملیون دستمه نمیدونم باش چکار کنم. شش ماهه دنبال یه سرمایه گزاری مطمئنم ولی چیزی گیرم نمیاد.یکی دو تا تاکسی شهری یا بین شهری میخاستم بخرم با راننده که حساب کردم سودی که میدن ارزش سرمایه ی خوابیده رو نداره.چن دانگ ماشین سنگین میخواستم بخرم که یهو قیمت ها پرواز کردن و همه چی گرون شد . کشت آلوئه ورا و نظائر اون که باید با چینی ها رقابت کنی که اونم هیچی. ایران رنتر و امثالش هم به هیچ عنوان قابل اعتمتد نیستن . بورس و فارکس هم ریسکش خییییلی بالاست ممکنه همینی که داریم بپره.مغازه با این قدرت خرید مردم جوابگو نیست حالا حالا ها قطعا. سرمایه گزاری در کشورهای دیگه هم آشنای قابل اعتماد در حد داداش میخاد که نداریم دیگه موندم چکار کنم . خواهشا اگه پیشنهاد دیگه ای هست بفرمایید که مشکل خیلیا رو حل میکنین
هر سرمایه گذاری ریسک خودش رو داره ولی چیزی که من میدونم اینه که بورس عرضه اولیه هاش خوبه و فردا هم یه عرضه اولیه داره.

شخصا اگه چنین سرمایه ای رو داشتم سراغ کارهای بیرون میرفتم مثلا همین چند وقت پیش توی سایت دیوار اصفهان یکی زده بود روی غذای بیرون بر سرمایه گذاری کنید و تازه اینش خوب بود که داشتن کار میکردن ولی سرمایه کم آورده بودن یعنی یه بیزنس جا افتاده بود.
باز هم وجود دارن کسانی که راههایی رو بلدن ولی خودشون پول ندارن .
و یه قسمتی از سرمایه ام رو میذاشتم بورس و فارکس مخصوصا که الان داره میشه دوسال که توی فارکس هستم
حداکثر 2 هزار دلار که میشه 30 میلیون تومن الان یه نفر هست 40 یا 50 هزار دلار گذاشته داره ماهی 10 هزار درمیاره البته فارکس و بورس اول آموزش ببینید

Last edited:

sem sennares

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
میشه درمورد اون کارهای بیرون که فرمودید یکم بیشتر توضیح بدید و اگه مواردی مد نظرتون هست بفرمایید
درمورد فارکس و بورس هم کلاس باید برم یا آموزشش چطوریه؟

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
میشه درمورد اون کارهای بیرون که فرمودید یکم بیشتر توضیح بدید و اگه مواردی مد نظرتون هست بفرمایید
درمورد فارکس و بورس هم کلاس باید برم یا آموزشش چطوریه؟
کارهای بیرون که یه نمونه اش رو مثال زدم غذای بیرون بر بود البته با سابقه شریک بشید نه از صفر.
و نمونه هاش بازم هست توی سایت دیوار بعضی مواقع موردهای خوبی هست.

برای فارکس باید حساب وبمانی باز کنید که کاملا رایگانه و تازه میتونید خرید و فروش دلار وبمانی هم میتونید انجام بدین من میتونم کمکتون کنم
برای فارکس که آموزشهای رایگان هم هست اول تحلیل تکنیکال رضا گلشاهیان رو از سایت فراچارت ببینید.
بورس ایران هم آموزشهایی که داره توی تلگرام هستند و توی گوگل هم سرچ کنید هست فقط آموزش رو قبل از ورود ببینید

sem sennares

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
ممنون داداش. اعتماد حرف اولو تو همچین سرمایه گزاری هایی میزنه و پیدا کردن سرمایه گزاری که هم آدمش و هم کارش مطمئن باشه خیییلی مشکله . اگه امکانش هست از اون سرمایه گزاری های مثل غذای بیرون بر بیشتر نام ببرید قطعا هر مثالی اشاره به حوزه ای از سرمایه گزاری مربوط به خودش رو داره خوراکی و تغذیه یا آموزشی یا ارتباطی یا اینترنتی و .... . در مورد فارکس و بورس ان شاالله میرم آموزش هاشو میارم ولی باید بگردم دنبال کلاسش ببینم کجا میتونم یه کلاس خوب و اصولی پیدا کنم نمیدونم چرا انقدر گنگه و تا این حد برام ترسناکه قبول ریسک این دوتا (فارکس و بورس)
بازم ممنون

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
دوستان شدیدا مراقب فارکس باشید . بخاطر موضوعی بنام اهرم که در فارکس متداول هست ممکنه توی یک روز یا حتی چند ساعت تمام سرمایه خودتون رو از دست بدید .
اگر میخواهید در بازار های مالی کار کنید بورس بهتر هست ( اونم بعد از چند ماه آموزش و چند ماه کار با سرمایه کم ، مثلا 10 میلیون )
اگر آموزش در مورد بورس میخواهید لیست کتابها و منابع آموزشی رو توی تاپیک بورس گذاشتم .
اگر هم میخواهید فارکس کار کنید و مصر هستید ( که من اصلا پیشنهاد نمیکنم ) بعد از چند ماه آموزش بصورت آزمایشی کار کنید . سایتهایی هستند که فارکس آزمایشی دارند ( دمو ) یعنی شما فرضا برای خودتون 10 هزار دلار تعریف میکنید و معامله میکنید و اگر سود کنید پولی بهتون نمیدن و اگر هم ضرر کنید از اون پول فرضی کم میشه . چند ماه اینطوری کار کنید تا متوجه بشید فارکس چیه بعد پول خودتون رو ببرید تو کار .

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
دوستان شدیدا مراقب فارکس باشید . بخاطر موضوعی بنام اهرم که در فارکس متداول هست ممکنه توی یک روز یا حتی چند ساعت تمام سرمایه خودتون رو از دست بدید .
اگر میخواهید در بازار های مالی کار کنید بورس بهتر هست ( اونم بعد از چند ماه آموزش و چند ماه کار با سرمایه کم ، مثلا 10 میلیون )
اگر آموزش در مورد بورس میخواهید لیست کتابها و منابع آموزشی رو توی تاپیک بورس گذاشتم .
اگر هم میخواهید فارکس کار کنید و مصر هستید ( که من اصلا پیشنهاد نمیکنم ) بعد از چند ماه آموزش بصورت آزمایشی کار کنید . سایتهایی هستند که فارکس آزمایشی دارند ( دمو ) یعنی شما فرضا برای خودتون 10 هزار دلار تعریف میکنید و معامله میکنید و اگر سود کنید پولی بهتون نمیدن و اگر هم ضرر کنید از اون پول فرضی کم میشه . چند ماه اینطوری کار کنید تا متوجه بشید فارکس چیه بعد پول خودتون رو ببرید تو کار .
اگه آموزش ببینی بازار فارکس بهترین منبع درآمد هست با موجودی دو هزار دلار ماهیانه تا 500 دلار هم میشه یود داشت

rasool.ps4

Registered User
لایک‌ها
47
سلام

دوستان در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون کدومش میتونه سود خوبی بده : زمین ، سکه ، و ...؟

با توجه به اینکه بازاری نیستم و برام ممکن نیست که جنس بخرم و به هیچ وجه هم حاضر نیستم تو بانک بذارم
از من میشنوی بیا بورس خارجی بگیر با سود فوقالعاده

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
در تهران کجا آموزش میدن ؟
آموزش حرفه ای از کجا میتونیم یاد بگیریم ؟

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
سار کار معاملات فارکس چه ساعتایی هست ؟
عصر هم هست بوقت ایران ؟
بشه برای کار دوم استفاده کرد ؟
ممنونم .

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
با عرض سلام
من تو همین پرشین تولز دیدم یکی از دوستان کارت خرید از لیون کامپیوتر گذاشته برای فروش تو توضیحات گقته بود از ایران رنتر خریدم و باید اقساط پرداخت کنم کنجکاو شدم رفتم به سایت ایران رنتر دیدم سایت فروش اقساطی هست که اگر کسی هم که سرمایه داشته باشه میتونه به غنوان تامیین کننده سرمایه گذاری کنه که سود جذاب 42.5 درصدی به سرمایتون پرداخت میشه که ریسک هم نداره 1. چون شما با شرکت طرف هستید 2.کل سرمایه شرکت دست حریداران محصولات هست و دست شخص خاصی هم نیست که بخواد خورده بشه خلاصه سرمایه گذاری کردم و اولین پرداخت هم سر وقت دریافت کردم .
((((((خیلی مهم))))))
دوستانی که علاقه پیدا کردن به سرمایه گذاری تو ایران رنتر از طریق بنده اقدام کنن که 2 درصد از مبلغ سرمایشون بنده به عنوان معرف هدیه دریافت میکنم که 1 درصد به خود سرمایه گذار بر می گردونم (معرف حتما باید عضو سایت باشه که 2 درصد بهش تعلق بگیره)
با تشکر
تزول خوری نوین

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
سلام .
این مشکل منم هست متاسفانه 150 ملیون دستمه نمیدونم باش چکار کنم. شش ماهه دنبال یه سرمایه گزاری مطمئنم ولی چیزی گیرم نمیاد.یکی دو تا تاکسی شهری یا بین شهری میخاستم بخرم با راننده که حساب کردم سودی که میدن ارزش سرمایه ی خوابیده رو نداره.چن دانگ ماشین سنگین میخواستم بخرم که یهو قیمت ها پرواز کردن و همه چی گرون شد . کشت آلوئه ورا و نظائر اون که باید با چینی ها رقابت کنی که اونم هیچی. ایران رنتر و امثالش هم به هیچ عنوان قابل اعتمتد نیستن . بورس و فارکس هم ریسکش خییییلی بالاست ممکنه همینی که داریم بپره.مغازه با این قدرت خرید مردم جوابگو نیست حالا حالا ها قطعا. سرمایه گزاری در کشورهای دیگه هم آشنای قابل اعتماد در حد داداش میخاد که نداریم دیگه موندم چکار کنم . خواهشا اگه پیشنهاد دیگه ای هست بفرمایید که مشکل خیلیا رو حل میکنین
حداکثر 20درصد پولت رو ببر بورس

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
پیشنهاد من:
اگر سواد و تحصیلات مناسب داری نمایندگی بیمه بگیر
اگر نداری یا نمیتونی نمایندگی بیمه بگیری کد " بازاریابی رسمی " بیمه ارجینال بگیر + کد نمایندگی بیمه عمر
برو خط فروش بیمه خودرو به صورت اقساط
مثلا طرف بیمه شخص ثالث خودروش شد یک میلیون بگو من سه قسط میدمش بدون سود ولی به یک شرط
خریدار یک بیمه عمر + یک بیمه حوادث انفرادی هم ازت بخره
چکی که از طرف میگیری ضمن اینکه یک پشت امضای معتبر داشته باشه یک قرارداد هم مینویسی که اگر چکش برگشت بخورد تو حق داری بدی بیمه خودروش رو ابطال کنن
اینجوری امکان ضرر و پاس نشدن چکش صفر میشه
اگر هم برگشت خورد بیمه نامه رو باطل میکنی مانده حسابت از بیمه میگیری

aerik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من خودم ایده های خیلی زیادی دارم با پول کم مثلا ۱۰ آلی بیست میلیون سودهای خیلی بالا میتونم دربیارم ولی هیچ پول سرمایه ندارم وگنه تمام ایده هام عملی هستن و واقعن سود میدهن ولی گفتم هیچ سرمایه ندارم البته این ایده ها اکثرشون برا زمان ارزونی و رونق بازار در سال ۹۶ داشتم ولی مطمنا الان هم سود میده خلاصه سرمایه‌گذاری و سود همش مربوط به ایده های خلاقانه با سرمایه کم و سود بالا یعنی همیشه بیشترین سود به دست بیارید البته داشتن مشتری برای هر کاری و بازاریابی اون کار مهم ترین چیز یعنی شما اول باید مطمن باشید که مشتری دارید
یک توصیه در سرمایه گذاری باید هر مبلغ پولی که سرمایه می‌گذارید بیشترین سود رو بدست بیاورید
لطفا نظر بدهید روی پاسخم منتظر نظرات گرانقدر شما هستم با سپاس و تشکر

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
تزول خوری نوین
من کاری به قابل اعتماد بودن یا نبودن این سایت ندارم اما هیچ ربطی به نزول خوری نداره .خرید اقساط و سود کشیدن رو خرید قسطی از نظر شرعی هیچ مشکلی نداره.تو این سایت شما در واقع با فروشنده شریک شدی و جنسی را قسطی به مشتری فروختی هیچ مشکل شرعی و قانونی نداره

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
حالا این ایران رنتر
که مشتری میبینه سود انقدر روی جنسش کشیده میشه
تقاضا هم داره ؟

saw8

Registered User
لایک‌ها
263

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
ایران رنتر فقط کارت خرید سایتهای معتبر رو میفروشه کالا دیگه نداره .....
ممنون ازپاسختون
منظورم اینه که این کارت خریدهای اعتباری تقاضا داره ؟
که بتونه بازپرداخت تامین مالی سرمایه گزار و پوشش بده
ممنون

saw8

Registered User
لایک‌ها
263
ممنون ازپاسختون
منظورم اینه که این کارت خریدهای اعتباری تقاضا داره ؟
که بتونه بازپرداخت تامین مالی سرمایه گزار و پوشش بده
ممنون
الان به خاطر تعطیلات لیست در انتظار تامین خالی هست و گرنه همیشه تقاضا هست خصوصا که کرج هم جدیدا اضافه شده ایده خیلی عالی هست دست واسطه ها کوتاه میشه هم بنفع خریدار هست هم تامین کننده من که خیلی راضی هستم الان من 5 تا 50 لوازم تامین کردم انشالله اول برج 50 دیگه میزارم .

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
صادقانه بگم ؟!
با 100 تومن سه تا کار بیشتر نمیتونی انجام بدی ! چون واقعا خاصی حساب نمیشه و اگه فکر کنی میتونی یه کار صرفا بر پایه سرمایه شروع بکنی ، مطمئن باش همین پول رو هم از دست میدی . اینکه میگم سرمایه خاصی نیست به معنی این نیست که بی ارزشه ! حتی یه 1000 تومنی هم با ارزشه ولی ارزش سرمایه ای برای شروع یه کسب و کار از پایه نداره .
اون 3 تا کاری که میتونی انجام بدی ( به نظر من ) ایناست :

اول اینکه روی خودت سرمایه گذاری بکنی و یه تخصص درست و حسابی یاد بگیری یا اینکه اگه دانشگاه رفتی در رابطه با رشته تحصیلیت دانشت رو بیشتر بکنی . بعد از اینا بری کار بکنی ، با دستمزد پایین ، برای بقیه حالا چه تمام وقت و چه پاره وقت و چه به صورت دورکاری . بعد کم کم پیشرفت بکنی

دوم اینه که میتونی بخش عمده سرمایه رو به ارز تبدیل بکنی که ارزش پولت حفظ بشه . اونوقت فرض کنی پولی نداری و یه کاری راه بندازی که سرمایه نخواد و سرمایه اصلیت خودت و وقتتو تخصصت باشه

سوم اینکه با کسی که یه کسب و کار سود ده داره و نیاز به سرمایه گذار داره شریک بشی . اینم اصول خودش رو داره که با کی ، کجا و با چه شرایطی شراکت بکنی

بالا