برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
۶ استقلالی علیه استقلال حکم کسر ۶ امتیاز گرفتند

۶ نفر از طلبکاران استقلال که اتفاقاً اغلب آن‌ها هم ایرانی هستند به کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده و پرونده خود را مدت‌هاست به جریان انداخته‌اند.

۶ استقلالی علیه استقلال حکم کسر ۶ امتیاز گرفتندبه گزارش خبرورزشی، اگر استقلال تا ۶ شهریورماه با گروهی از طلبکاران خودش تسویه حساب نکند، خطر کسر امتیاز از ۶ تا ۳۶ امتیاز (بله درست خوانده‌اید ۳۶ امتیاز) در انتظار این تیم خواهد بود. حکم هولناکی که اگر اجرا شود، نه تنها در تاریخ استقلال بلکه در کل فوتبال ایران بی‌سابقه است. بر اساس خبر‌های رسیده، ۶ نفر از طلبکاران استقلال که اتفاقاً اغلب آن‌ها هم ایرانی هستند به کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده و پرونده خود را مدت‌هاست به جریان انداخته‌اند.

از میان این طلبکاران چند نام را پیدا کردیم. افرادی همچون پژمان نوری، آندرانیک تیموریان و البته امیر قلعه‌نویی. نفراتی که از سال ۹۱ و ۹۲ از استقلال طلب دارند و هنوز موفق به وصول آن نشده‌اند. این طلبکاران که تعدادشان ۶ نفر است، هر کدام در صورت وصول نشدن پول‌شان تا شهریورماه حکم کسر ۶ امتیازی برای استقلال می‌گیرند و حکم فوق به صورت اتوماتیک از طریق فیفا و AFC اجرایی می‌شود. به این ترتیب استقلال با مشکل کسر امتیاز از ۶ تا ۳۶ امتیاز دست و پنجه نرم می‌کند و باید دید قضیه چطور جمع و جور می‌شود.

منبع: خبرورزشی

Bertrand Russell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
پنج تا باریکن خوب اورد اسنقلال:) . وریا و حسینی هم تمدید کردن;);) . حالا فقط میمونه تمدید پاتوسی و کریمی و جذب ی مهاجم شش دانگ و چارچوب شناس . خدا کنه استراماچونی بیخیال روزبه بشه و همه ی تمرکزو بزارن روی علی کریمی.

به خدا این روزبه خیلی کنده و راحت جا میمونه

Last edited:

Bertrand Russell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
۶ استقلالی علیه استقلال حکم کسر ۶ امتیاز گرفتند

۶ نفر از طلبکاران استقلال که اتفاقاً اغلب آن‌ها هم ایرانی هستند به کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده و پرونده خود را مدت‌هاست به جریان انداخته‌اند.

۶ استقلالی علیه استقلال حکم کسر ۶ امتیاز گرفتندبه گزارش خبرورزشی، اگر استقلال تا ۶ شهریورماه با گروهی از طلبکاران خودش تسویه حساب نکند، خطر کسر امتیاز از ۶ تا ۳۶ امتیاز (بله درست خوانده‌اید ۳۶ امتیاز) در انتظار این تیم خواهد بود. حکم هولناکی که اگر اجرا شود، نه تنها در تاریخ استقلال بلکه در کل فوتبال ایران بی‌سابقه است. بر اساس خبر‌های رسیده، ۶ نفر از طلبکاران استقلال که اتفاقاً اغلب آن‌ها هم ایرانی هستند به کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده و پرونده خود را مدت‌هاست به جریان انداخته‌اند.

از میان این طلبکاران چند نام را پیدا کردیم. افرادی همچون پژمان نوری، آندرانیک تیموریان و البته امیر قلعه‌نویی. نفراتی که از سال ۹۱ و ۹۲ از استقلال طلب دارند و هنوز موفق به وصول آن نشده‌اند. این طلبکاران که تعدادشان ۶ نفر است، هر کدام در صورت وصول نشدن پول‌شان تا شهریورماه حکم کسر ۶ امتیازی برای استقلال می‌گیرند و حکم فوق به صورت اتوماتیک از طریق فیفا و AFC اجرایی می‌شود. به این ترتیب استقلال با مشکل کسر امتیاز از ۶ تا ۳۶ امتیاز دست و پنجه نرم می‌کند و باید دید قضیه چطور جمع و جور می‌شود.

طلب پروپچیچ از همشون واجب تره! . با ایرانی ها میشه توافق کرد ولی پروپچیچ عمرا کوتاه بیاد . ظاهرا دارن از طریق وزارت امور خارجه پیگیری میکنن تا طلب استقلال رو از فیفا بگیرن که مبلغ زیادیه و بدنش به پرو که دست از سرمون برداره !

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
خب امروز مهلت اخر پرداخت پول پاتوسی هست!
اصلا هیچ خبری ازش نیست
امسال هم باید با فرشید اسماعیلی و .... سر کنیم:general208:

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
خب امروز مهلت اخر پرداخت پول پاتوسی هست!
اصلا هیچ خبری ازش نیست
امسال هم باید با فرشید اسماعیلی و .... سر کنیم:general208:
کلا همش همینطوریه
میزارن واسه ساعتهای اخر و اونوقتم یه ارور ایجاد میشه بعد مدیریت میگه ما انجام دادیم ولی ارور نزاشت خب شما اگه دلتون به پرداخت بود یه هفته قبل پرداخت میکردیین.
پول پاتوسی کلا ۵۵۰ هزارتا میشه و خطیر میگفت زیاده این رقم و احتمالا بیخیال میشن .علی کریمی هم ک بیخیالش شدن چون با روزبه چشمی و رضاوند احتمالا توافق کنند تازه ریگی هم اومده‌.پول پروپیچ رو بدن و طلب اون ۶نفر رو بدن ک محروم نشیم .رضا اذری هم میتونه امسال خودی نشون بده امید دارم بهش .

دلم با فرشید باقریه حالا ک بازیش عالی شده باشگاه بخاطر مصاحبش بهش پیام نداده وبهتره کدورتها کنار گذاشته شه و برش گردونند به تیم .واقعا نعمتیه برای تیم.
بازیکنای جذب شده نامدار نیستن ولی امیدوارم تو استقلال جواب داده بشن .

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
غیر رسمی :

مدیران باشگاه استقلال ساعت ۱۴ امروز پول را به حساب باشگاه کیپ تاون سیتی واریز کردند تا پاتوسی برای دوفصل دیگر در استقلال بماند.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
غیر رسمی :

مدیران باشگاه استقلال ساعت ۱۴ امروز پول را به حساب باشگاه کیپ تاون سیتی واریز کردند تا پاتوسی برای دوفصل دیگر در استقلال بماند.

ةکذیب شد:D پاتوسی در استقلال نمی ماند

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
داستان پاتوسی- استقلال در خط پایان!
با اعلام مدیر برنامه های اهل آفریقای جنوبی استقلال این بازیکن قرارداد خود را با آبی ها تمدید نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، آیاندا پاتوسی در نیم فصل دوم لیگ هجدهم با استقلال قرارداد امضا کرد اما چون مبلغ رضایت نامه این بازیکن در مهلت قانونی نقل و انتقالات پرداخت نشد، این بازیکن دیگر تحت اختیار آبی ها نیست و باید به باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی برگردد.

مدیر برنامه های آیاندا پاتوسی به "ورزش سه" گفت: اینکه گفته می شود به پاتوسی پول پرداخت شده یا او با استقلال قراردادش را تمدید کرده دروغ است و به هیچ عنوان چنین اتفاقی رخ نداده است.

او در مورد احتمال تمدید قرارداد پاتوسی به استقلال گفت: احتمال ماندن پاتوسی در استقلال صفر ممیز صفر درست است و این بازیکن در این تیم فعالیت نخواهد کرد.

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
محمدی مهر و تیموری با استقلال فسخ کردند
دو بازیکن استقلال امروز برای فسخ قرارداد با این تیم با مدیران باشگاه به توافق رسیدند.

به گزارش ورزش سه، میثم تیموری و فرشاد محمدی مهر امروز به دفتر باشگاه استقلال رفتند تا رضایت نامه خود را دریافت و از این تیم جدا شوند.

در این بین مدیران استقلال بعد از چند ساعت مذاکره به این دو بازیکن اعلام کردند تا فردا تیم جدید خود را به باشگاه اعلام کنند تا بتوانند در ازای پرداخت مبلغی به عنوان رضایت نامه قرارداد خود را با استقلال فسخ کنند.

قرار است این دو بازیکن فردا تیم جدید خود را به باشگاه استقلال معرفی کنند ولی آنچه مسلم است جدایی این دو بازیکن از جمع آبی پوشان قطعی است.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
محمدی مهر و تیموری با استقلال فسخ کردند
دو بازیکن استقلال امروز برای فسخ قرارداد با این تیم با مدیران باشگاه به توافق رسیدند.

به گزارش ورزش سه، میثم تیموری و فرشاد محمدی مهر امروز به دفتر باشگاه استقلال رفتند تا رضایت نامه خود را دریافت و از این تیم جدا شوند.

در این بین مدیران استقلال بعد از چند ساعت مذاکره به این دو بازیکن اعلام کردند تا فردا تیم جدید خود را به باشگاه اعلام کنند تا بتوانند در ازای پرداخت مبلغی به عنوان رضایت نامه قرارداد خود را با استقلال فسخ کنند.

قرار است این دو بازیکن فردا تیم جدید خود را به باشگاه استقلال معرفی کنند ولی آنچه مسلم است جدایی این دو بازیکن از جمع آبی پوشان قطعی است.
به به
زکی پور و محسن کریمی همچنان موندن
میثم تیموری خیلی با ارزشتر از زکی پور بود .ما وقتی مصدوم بود درمانش کردیم بعد فرستادیم بره!!! بیمارستان رایگانی داریم ماا!!!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
وینفرد شفر با بن‌یاس تمام کرد

مرد آلمانی کاری کرده که نشان می‌دهد او به طور قطع به باشگاه بن‌یاس ملحق شده است. هر چند شفر چیزی در این باره نگفته، اما لوگوی باشگاه بن‌یاس امارات را به عنوان عکس پروفایل خود در واتس‌اپ انتخاب کرده است.

به گزارش خبرورزشی، مدتی است شایعات زیادی درباره حضور وینفرد شفر روی نیمکت باشگاه بن‌یاس در لیگ امارات شنیده می‌شود. این مربی همان زمان که روی نیمکت استقلالی‌ها می‌نشست حدس زده بود در فصل جدید دیگر در این باشگاه نخواهد بود و به همین دلیل مذاکراتی با باشگاه اماراتی کرد. چند هفته قبل بود که از امارات خبر رسید در سفری که شفر به امارات داشت و با آن‌ها پای میز مذاکره نشست، طرفین به توافق دست یافتند و قرار شد این موضوع بعداً اعلام شود.
تأکید شفر این بود که ابتدا تکلیفش با باشگاه استقلال روشن شود. باشگاه بن‌یاس هم کمی صبر کرد. پسر شفر هم در این بین تلاش کرد حضور او در امارات را تکذیب کند، چون تصور می‌کرد انتشار این خبر معادلات را به نفع استقلال رقم می‌زند نه شفر. حالا، اما مرد آلمانی کاری کرده که نشان می‌دهد او به طور قطع به باشگاه بن‌یاس ملحق شده است. هر چند شفر چیزی در این باره نگفته، اما لوگوی باشگاه بن‌یاس امارات را به عنوان پروفایل خود در واتس‌اپ انتخاب کرده است.
این عکس گویای آن است که وینفرد شفر به طور قطع با باشگاه اماراتی تمام کرده و در فصل آینده سرمربی آن‌ها خواهد بود. مرد آلمانی ظاهراً قراردادی دو ساله با این باشگاه اماراتی امضا کرده است. درباره انتقال او به این باشگاه و توافقش با استقلال هم کسی به درستی توضیح نمی‌دهد. نه شفر در این باره حرف می‌زند نه مسئولان استقلال. آبی‌ها فقط می‌گویند با او توافق خواهند کرد ولی خبری از توافق نیست.
طبق قانون جدید فیفا، باشگاه استقلال احتمالاً باید نیمی از پول قرارداد فصل بعد او با آن‌ها را پرداخت کند. یعنی حدود ۶۰۰ هزار دلار! طبق قانون جدید فیفا حتی اگر یک مربی بعد از اخراج به باشگاه جدیدی برود، باشگاهی که او را اخراج کرده باید نیمی از پول قرارداد مربی را پرداخت کند. دقیقاً این اتفاق برای شفر رخ داده است. استقلالی‌ها هم از این موضوع بی‌خبر بودند و تصور می‌کردند قانون مثل گذشته است؛ در حالی که قانون تغییر کرده و بازی را به نفع مرد آلمانی کرده است. به هر حال با اقدامی که شفر کرده در روز‌های آتی باید منتظر امضای رسمی قرارداد این مربی با بن‌یاس امارات باشید.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
شکایت شفر از یک استقلالی در سوئیس!

وینفرد شفر قصد دارد از معاون این باشگاه در دادگاه قضایی سوئیس شکایت کند.

به گزارش خبرورزشی، وینفرد شفر سرمربی سابق استقلال قصد دارد به صورت رسمی از علی خطیر معاون ورزشی این باشگاه در دادگاه قضایی سوئیس شکایت کند. خطیر شهروند این کشور هم به حساب می‌آید. به همین خاطر شفر می‌خواهد در همان کشور از او شکایت کند. خطیر چندی قبل اسنادی درباره دلال بودن شفر منتشر کرد که با دلخوری شدید این مربی همراه شد. شفر هم شکایت خود را تنظیم و از طریق وکیلش در تلاش است تا آن را پیگیری کند.
منبع: خبرآنلاین

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
افشاگری م.ب

محمود بابایی یا همان م. ب معروف استقلال که چندی پیش وعده افشاگری داده بود، سکوت را شکست.

موقع رفتن‌شان من بد می‌شدم
علیرضا منصوریان و پرویز مظلومی وقتی به استقلال آمدند هیچ حرفی از محمود بابایی نزدند و همه چیز را به توانایی خودشان نسبت دادند، ولی موقع رفتن من را دلیل جدایی‌شان دانستند، درست مثل خسرو حیدری که وقتی قرارداد سه ساله بست، اسم من را نیاورد، اما وقتی به خاطر عملکرد ضعیف خود کنار رفت، من مقصر شدم.

شفر خسرو را نمی‌خواست
حالا که این شکلی است، اجازه بدهید قضیه خسرو حیدری را برای شما باز کنم. شفر نیم‌فصل اول که تمام شد گفت علاقه‌ای به حفظ حیدری ندارم؛ از همان زمان او را در لیست خروج گذاشته بود و با اصرار مسئولان باشگاه او را در استقلال نگه داشتند. فرهاد مجیدی هم فروردین با او حرف زد و گفت بهتر است خداحافظی کنی و به صلاحت نیست. نمی‌دانم چرا جدیداً برخی آقایان، چون جرأت حرف زدن ندارند، همسرشان به جای آن‌ها حرف می‌زند.»

خسرو از من 500 میلیون قرض گرفت و نداد
انگار من چاقو روی گلوی خسرو گذاشتم که خداحافظی کند. ایشان یادش نیست برای خانه خریدن ۵۰۰ میلیون تومان از من قرض گرفت و موقع پس دادن این پول گفت برو طلب من از باشگاه را بگیر جای طلب خودت که قبول نکردم و از او شکایت کردم.

پژمان به استقلال بدهکار است
پژمان از من کینه شخصی دارد و احتمالاً، چون قصد جدایی از استقلال داشت، من را بهانه کرد که بعضی‌ها فکر کنند من مقصر جدایی او هستم. حالا پژمان به من بگوید مافیای فوتبال ایران محمود بابایی است یا آن بازیکنی که سال ۹۳ بدون اطلاع سرمربی تیم با باشگاه قرارداد ترکمنچای بست و وسط فصل استقلال را تنها گذاشت. من مافیا هستم یا شما که جای طلب خودت از باشگاه آپارتمان گرفتی. استقلال به عالم و آدم بدهکار است، ولی طبق حسابرسی انجام شده مشخص شد پژمان منتظری ۹۳ میلیون تومان به استقلال بدهکار است. احتمالاً، چون من آن حسابرسی را انجام دادم، کینه به دل گرفتی.

منتظری بگوید در عسلویه و جم چه اتفاقی افتاد
امیدوارم منتظری به شایعات موجود درباره خودش هم جواب بدهد. مثلاً آن شبی که در عسلویه و جم اتفاقاتی افتاد و مجتبی جباری و مهدی رحمتی موقتاً از استقلال اخراج شدند، تماس‌های شما با افتخاری مدیر وقت باشگاه در این اخراج‌های موقت نقش نداشت؟ راستی مامه تیام را چه کسی از استقلال فراری داد؟ ایجنتی که مامه تیام را به امارات برد، مدیر برنامه کدام بازیکن استقلال بود؟ در کویت چه کسی مرتب کنار تیام می‌نشست و به یک مدیر برنامه زنگ می‌زد؟ آقای منتظری لطفاً درباره الحاجی گرو به هواداران جواب بده... خیلی‌ها می‌گویند شما مرتب با قدوس تماس می‌گرفتی و می‌گفتی برو با باشگاه الحاجی گرو صحبت کن تا انتقال او به استقلال انجام شود. منتظری در استقلال چه‌کاره بود؟ بازیکن استقلال یا مسئول جذب بازیکن؟ «کاش پژمان ماجرا‌های دعوا سر بازوبند کاپیتانی قبل از شهرآورد را هم تعریف کند.

15 هزار دلار رینالدو چه شد؟
پرویز مظلومی بیاید داستان ۱۵ هزار دلاری که به اسم رینالدو از دست استقلال خارج شد و به این بازیکن نرسید، حرف بزند. آن ۱۵ هزار دلار بین چه کسانی تقسیم شد؟ گزارش آن پول را من به نهاد‌های نظارتی دادم.

فرهاد شب قبل از دربی گفت مظلومی را بردارید
بگذارید درباره مجیدی کامل قضیه را باز کنم. یک شب قبل از آن که شهرآورد را ۴ بر ۲ به پرسپولیس ببازیم، فرهاد به من زنگ زد و گفت همین امشب مظلومی را برکنار کنید، چون با مظلومی به پرسپولیس می‌بازیم که ما این کار را نکردیم و بد هم باختیم. بعد از این که باختیم هم افشارزاده که مدیرعامل باشگاه بود، تماس گرفت و گفت چاره‌ای جز برکناری مظلومی نداریم. با اعضای هیئت مدیره دور هم جمع شدیم، روز بعد از باخت استقلال و در آن جلسه افشارزاده گفت نظر وزیر ورزش (گودرزی) هم این است که به جای مظلومی یک گزینه محبوب بیاوریم که هواداران او را بپذیرند. همین شد که با فرهاد مجیدی مشورت و مذاکره کردیم. فرهاد فرصت خواست و بعد از مشورت با چند نفر از آدم‌های مورد اعتمادش نپذیرفت سرمربی استقلال شود. بعد‌ها پرویز مظلومی در برنامه ۹۰ گفت فرهاد مثل پسرم است و نصف شب به خانه او رفته بودند. مظلومی با SMS هواداران ترکیب استقلال را عوض می‌کرد. این حرفی بود که خودش بعد از شهرآورد زد.

ممنوع‌المصاحبه کردن بازیکنان تصمیم من بود
بار‌ها به من تهمت زدند و سکوت کردم تا استقلال ضربه نخورد. مقصر تمرین پشت در‌های بسته من نیستم و این اصلاً تصمیم من نیست، ولی ممنوع‌المصاحبه کردن بازیکنان تصمیم من بود و از این کار دفاع می‌کنم.

رفاقت با مجیدی و رحمتی جرم نیست
رفاقت با مجیدی یا رفاقت با رحمتی اصلاً جرم نیست. من رابطه خوبی با هر دوی آن‌ها دارم. نشان به آن نشان که وقتی در مشهد به او گفتند جانشین شفر شو، به او گفتم قبول نکن... سال‌ها و بار‌ها گفتند من و رحمتی مافیای استقلال هستیم، خب الان که ۳ سالی می‌شود من در استقلال نیستم و رحمتی هم که به مشهد رفته است.

منصوریان همه چیز را گردن بقیه انداخت
چرا منصوریان درباره کنار گذاشتن برهانی و صادقی هیچ‌وقت توضیح نداد؟ منصوریان لیست ۹ نفره به افشارزاده داد و گفت طالب‌لو، برهانی، صادقی، شیحی، پروپییچ و... را نمی‌خواهم، ولی بعد‌ها همه چیز را گردن دیگران انداخت.

نگذاشتم قلعه نویی صادقی را اخراج کند
صادقی بعد از جام جهانی بدون تست پزشکی با استقلال قرارداد بست و فردایش اقدام به عمل جراحی کرد و ۸ هفته با تیم نبود. قلعه‌نویی از دست او شاکی شد و نیم‌فصل می‌خواست به خاطر رفتار غیر صادقانه اخراجش کند. من و نظری‌جویباری مانع شدیم و خواهش کردیم اجازه بدهد بماند. یک بار در اصفهان وقتی امیر قلعه‌نویی در فرودگاه از او بابت بازی ضعیفش انتقاد کرد، به جای دفاع از عملکرد ضعیف خودش، به قلعه‌نویی گفت بابایی می‌خواهد تو ببازی تا فرهاد مجیدی را به جایت بیاورد. بعد این آقا حالا در رسانه‌ها آقافرهاد آقافرهاد می‌گوید.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
به نظرم بازیگنای خوبی خریدیم امروز
رضا اسدی
آرش رضاوند
دیاباته

اگر پاتوسی هم تمدید کنه میریم برای قهرمانی

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
به نظرم بازیگنای خوبی خریدیم امروز
رضا اسدی
آرش رضاوند
دیاباته

اگر پاتوسی هم تمدید کنه میریم برای قهرمانی
تغییرات خیلی زیاد بوده و تا هماهنگی بازیکنان جدید، امتیازات زیادی رو از دست میدیم !!!

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
پرونده ی پچیچ به کجا رسید؟

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
4444_.jpg
این لیست خروجی های استقلال هست که چند ساعت قبل خبر اومده فرشید باقری هم می خواد جدا شه - یعنی 20 بازیکن استقلال دارن جدا میشن ...کلا یک تیم 23 تا بازیکن اصلی داره !!!
بعد دقیقا ما با کدوم بازیکن ها می خوایم قهرمان شیم ؟ اصلا اینا میتونن لیست تیم رو پر کنن !!!
این بازیکن هایی که از دست دادیم خیلی هاشون ستاره بودن و الان جاشون بازیکن معمولی جذب شده یا می خواد بشه
یادتون نداره بازیکنی که توی تیم رده پایین یا متوسط جدول ستاره بوده ممکنه توی یک تیم بزرگ مثل استقلال اصلا جواب نده یعنی بازیکن های جدید همه هندونه سربسته هستن

Last edited:

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
متاسفانه استقلال رو دارند نابود میکنند
امیدوارم سالها بعد همینطور که اسم پیروزی تغییر کرد تاج هم چه در عنوان چه جایگاه به اصل خودش برگرده
فعلا اینطور برداشت میشه قصد و نیتی در ضعیف کردن تیم هست

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
کلا یک تیم 23 تا بازیکن اصلی داره !!!
1398/04/17
بر اساس طرح جدید سازمان لیگ برتر که اگر از سوی اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال تایید شود تیم ها می توانند دو بازیکن بزرگسال و دو بازیکن زیر 25 سال بیشتر در اختیار بگیرند و اگر با یکی از این ها مخالفت شود دو بازیکن زیر 23 سال به سهمیه تیم ها اضافه می شود. در حال حاضر تیم ها مجاز هستند 18 بازیکن بزرگسال، 3 بازیکن زیر 25 سال و 9 بازیکن زیر 23 سال در اختیار بگیرند.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
به هر حال اکثر اون بازیکنا در حد استقلال نبودن! از یه جایی باید نخاله ها میرفتن! زکی پورم باید میرفت که نرفت! منتظری خودش خواست بره...ناز کرد ...سهرابیان در حد استقلال نبود...محسن کریمی هم همین طور...چشمی چه گلی به سر ما زده؟؟؟ فرشید باقری هم مصدومه! باید کی رو میگرفتیم؟ اتفاقا خرید هامون خوب بوده. فقط یه پاتوسی اگه بمونه خوبه....اینکه تیم رقیب شاکله ش رو حفظ کرده به خاطر اینه که بازیکناش خوب بودن! ولی دو تا خرید ضعیف داشت! کنعانی و احمد زاده جفتشون ضعیفن. بازیکن عراقی به درد فوتبال ایران نمیخوره!!! چند بار از یک سوراخ باید گزیده بشیم؟؟؟ همشون قهر میکنن سریع.

بالا