برگزیده های پرشین تولز

بزرگنربن دایره المعارف هنرهای رزمی به زبان فارسی

musashi

Registered User
لایک‌ها
632
سلام
ممنون از لطف شما
به دلیل فوت مادرم به خاطر سرطان مدتی گوشه گیر شدم. امیدوارم به حال خودم برگردم.البته امیدوارم.
به امید خدا سوالی بوددر خدمتم

سلام به همه دوستان و اساتید محترم خیلی دلم براتون تنگ شده بود. آقا میلاد تسلیت عرض میکنم و امیدوارم روحشون شاد باشه. به شخصه خیلی ناراحت شدم
دوستان چه خبر ؟ چه میکنید؟

musashi

Registered User
لایک‌ها
632
کلا 3 یا 4 سالی میشه از کن جوتسو ایران جدا شدم و کلا ذهنم رو خالی کردم و دوباره شروع به یادگیری عمیق کن جوتسو کردم، کاتاهای کاتوری شینتو ریو رو کار میکنم و روی بونکای کاتاها تمرکز بیشتری دارم و به نینجوتسو علاقه بیشتری پیدا کردم، ولی علاقه به کن جوتسوی واقعی و نین جوتسو واقعی

musashi

Registered User
لایک‌ها
632
چقدر سوت و کور شده، چه اساتیدی اینجا بودن شاید بعضا درجه استادی نداشتن ولی محققان و علاقمندان بزرگی اینجا بودن که به حقیقت هنرهای رزمی و سبک ها و مدارس اهمیت میدادن، چه روزهایی بود یادش بخیر

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
چقدر سوت و کور شده، چه اساتیدی اینجا بودن شاید بعضا درجه استادی نداشتن ولی محققان و علاقمندان بزرگی اینجا بودن که به حقیقت هنرهای رزمی و سبک ها و مدارس اهمیت میدادن، چه روزهایی بود یادش بخیر
سلام عزیزم
من در نزدیکی شما و کنار شما همچنان هستم
بسیار خوشحالم که سر زدی
ممنون از حسن توجه شما

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
روش نفس کشیدن در هنگام تمرین خیلی مهم هست
گاهی اوقات میبینم دوستانی که از رشته های دیگه میان سر تمرین با تمام مهارتهایی که دارن اما تنفس صحیح رو سر تمرین نمیدونن،این خیلی مهم هست
ممنون از حسن توجه شما

musashi

Registered User
لایک‌ها
632
روش نفس کشیدن در هنگام تمرین خیلی مهم هست
گاهی اوقات میبینم دوستانی که از رشته های دیگه میان سر تمرین با تمام مهارتهایی که دارن اما تنفس صحیح رو سر تمرین نمیدونن،این خیلی مهم هست
ممنون از حسن توجه شما

استاد میلاد هنوز مجوز تدریس رو نگرفتین؟
یکم در مورد ایزو ریو کوکا و بانکی شینوبینو دن توضیح میدیدن؟
با تشکر

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
استاد میلاد هنوز مجوز تدریس رو نگرفتین؟
یکم در مورد ایزو ریو کوکا و بانکی شینوبینو دن توضیح میدیدن؟
با تشکر
سلام موساشی عزیز
نه مجوز رسمی که نه اما دوستانی هستن از نزدیکانم که کنارم اموزش میبینن
بانکی شینوبی نو دن یا مدرسه فنون بقا
مکتب رزمی خانواده کوکا بان رو گسترش میدن که یه چندین لاین ازشون تکنیک و تاکتیک دارم
ایزو ریو هم یه مدرسه خیلی قدیمی از نینجوتسو از یوشیشیرو و اصول فنون به دست اومده از فوجیتا سیکو هست که سنسی من به من اموخته
که هر دو در ایران تنها خودم هستم ، البته اخیرا مثل گذشته افرادی پیدا شدن که ادعا میکنن ما بانکی شینوبی نو دن کار کردیم ولی مثل قبل مطالب من رو اینجا و جاهای دیگه میخونن و به خودشون وصل میکنن:general105:

حال خود شما چطوره ? تمرین میکنید یا نه?

musashi

Registered User
لایک‌ها
632
سلام موساشی عزیز
نه مجوز رسمی که نه اما دوستانی هستن از نزدیکانم که کنارم اموزش میبینن
بانکی شینوبی نو دن یا مدرسه فنون بقا
مکتب رزمی خانواده کوکا بان رو گسترش میدن که یه چندین لاین ازشون تکنیک و تاکتیک دارم
ایزو ریو هم یه مدرسه خیلی قدیمی از نینجوتسو از یوشیشیرو و اصول فنون به دست اومده از فوجیتا سیکو هست که سنسی من به من اموخته
که هر دو در ایران تنها خودم هستم ، البته اخیرا مثل گذشته افرادی پیدا شدن که ادعا میکنن ما بانکی شینوبی نو دن کار کردیم ولی مثل قبل مطالب من رو اینجا و جاهای دیگه میخونن و به خودشون وصل میکنن:general105:

حال خود شما چطوره ? تمرین میکنید یا نه?
خوبم استاد عزیز، خیلی تمرین ندارم یعنی با این اوضاع نمیشه خیلی تمرین کرد ولی همچنان تحقیق درباره کن جوتسو و نین جوتسو ادامه داره و خدا رو شکر با کمک های شما و چند سال تحقیق به درک تقریبا مناسبی رسیدم
کاتاهای کاتوری شینتو ریو رو کار میکنم واقعا آدم رو سرحال میاره

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
خوبم استاد عزیز، خیلی تمرین ندارم یعنی با این اوضاع نمیشه خیلی تمرین کرد ولی همچنان تحقیق درباره کن جوتسو و نین جوتسو ادامه داره و خدا رو شکر با کمک های شما و چند سال تحقیق به درک تقریبا مناسبی رسیدم
کاتاهای کاتوری شینتو ریو رو کار میکنم واقعا آدم رو سرحال میاره
بسیار عالی

musashi

Registered User
لایک‌ها
632
یکم توضیح میدید چطور هست
سلام خدمت شما، مدرسه «کاتوری شینتو ریو» یکی از قدیمیترین مدارس جنگی سامورایی ژاپن هست. قدمت مدرسه به 600 سال میرسه که تقریبا تا به امروز دست نخورده باقی مونده. این مدرسه تکنیک های شمشیرزنی فوق العاده قدرتمندی داره که دید شما رو نسبت به مبارزه با شمشیر سامورایی عوض میکنه. شما در ابتدا باید با مکاتب جنگی سامورایی آشنا بشین و بعد در ادامه جایی رو برای تمرین پیدا کنید تا به شما آموزش بدن.
خیلی مختصر در مورد بخش های اولیه آموزشی این مدرسه بخوام بگم میشه این:
ابتدا آداب و رسوم مدرسه رو یاد میگیرید و بعد بحث های اولیه شمشیر سامورایی(نحوه گرفتن شمشیر در این مدرسه و ...) و بعد میرید سراغ کاتاهای «ای آی جوتسو» -تکنیک های بیرون کشیدن شمشیر از غلاف- و بعد از اون هم میرید و وارد آموزش «کن جوتسو» -کاتاهای دسته «اوموته نو تاچی»- میشید، حالا کاتاهای «اوموته نو تاچی» کلا چی هستن: یک سری کاتا (فرم) که توسط دو نفر که رو به روی هم قرار میگیرند انجام میشه و تکنیک های واقعی نبرد با شمشیر رو یاد میگیرید(البته با بوکن-شمشیر چوبی-). ....... نمیدونم چه مقدار با مکاتب جنگی ژاپن آشنا هستین واسه همین یه مقدار کلی توضیح دادم اگر سوال بخصوصی دارین لطفا دقیق تر بگین تا راهنمایی کنم.
اینم که گفتم "آدم رو سرحال میاره" بخاطر این گفتم که اولا باید به کاتا شناخت داشته باشین و بدونید برای چی کاتا رو اجرا میکنید و هدف این کاتا چی هست و بعد از اجرای کاتا متوجه میشید که چه میزان از انرژی رو مطلبه... کاتاهای کاتوری واقعا اگر درست اجرا بشن، فوق العاده قدرتمند هستن چون نیاز به قدرت بدنی زیاد و همین طور نیاز داره که قدرت تنفسی خوبی داشته باشین---- باید کاتا رو اجرا کنید تا متوجه منظور بنده بشین
در هر صورت اگه سوالی هست من در خدمتم

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
درود به همه دوستان و استادان عزیز دل خودم .... واقعا که هیچ جا خونه خود آدم نمیشه ...

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
سلام به همگی
فک کنم تقریبا 7 سال از روزی که اومدم اینجا میگذره .. اون موقع پشت کنکور بودم . الان دانشگاه رو تموم کردم و سربازم !
چقد زود گذشت...
تو این مدت کراوماگا و بدنسازی رو جسته گریخته ادامه دادم و واقعا خوشحالم از اینکه کراو تمرین کردم .. چه دفاع غیر فیزیکیش که باعث میشه واقعا 99 درصد درگیریا اصلا پیش نیاد !
و چه تکنیکای دفاع فیزیکیش که آدم رو از مخمصه نجات میده
.
کاش دوستان بازم میومدن این فروم و بحثای تخصصی میکردیم مثلا درباره تکنیک های قفل مفصل یا ضربات

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
سلام به همگی
فک کنم تقریبا 7 سال از روزی که اومدم اینجا میگذره .. اون موقع پشت کنکور بودم . الان دانشگاه رو تموم کردم و سربازم !
چقد زود گذشت...
تو این مدت کراوماگا و بدنسازی رو جسته گریخته ادامه دادم و واقعا خوشحالم از اینکه کراو تمرین کردم .. چه دفاع غیر فیزیکیش که باعث میشه واقعا 99 درصد درگیریا اصلا پیش نیاد !
و چه تکنیکای دفاع فیزیکیش که آدم رو از مخمصه نجات میده
.
کاش دوستان بازم میومدن این فروم و بحثای تخصصی میکردیم مثلا درباره تکنیک های قفل مفصل یا ضربات
سلام دوست عزیزم ما همچنان هستیم

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
دوستان میتونن ویدیوهای من رو در مورد نینجوتسو در شبکه جهانی یوتیوب دنبال کنن
https://www.youtube.com/channel/UCXSJhXLPwC7FWxlyA0nwG9g

تنها به جهت دیدن فیلم ها به انجا مراجعه کنید . در اینجا همچنان با دوستان هستیم

ممنون از حسن توجه شما

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
تو این ویدیو استاده خیلی ساده اصول رهایی از گرفتن کمر توی کراو رو اموزش میده
درواقع داره میگه اگه دست چپت آزاده با چپ بزن اگه راست آزاده با راست بزن اگه پا آزاده با پا بزن و ....

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,559
یه تحلیل:
آیا نینجاها با پوشیدن لباس مشکی در شب میخوان بگن ظاهری خشن و پر از ظلمات و باطنی با قلبی رئوف و مهربان دارند؟
و پوشیدن این لباس مشکی شون در روز توجیحی نداره

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
یه تحلیل:
آیا نینجاها با پوشیدن لباس مشکی در شب میخوان بگن ظاهری خشن و پر از ظلمات و باطنی با قلبی رئوف و مهربان دارند؟
و پوشیدن این لباس مشکی شون در روز توجیحی نداره
با سلام و درود دوست عزیز نه چنین چیزی نیست
درمورد شینوبی ها باید بگم که اینطوری نبوده که همیشه لباس مشکی داشته باشن و شمشیر به قد

خیلی وقت ها با لباس مبدل میگشتن و......

ممنون از حسن توجه شما

بالا