برگزیده های پرشین تولز

بهترین شرکت بیمه عمر کدومه ؟

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام به همه بچه های گل پی تی :D

بهترین شرکت بیمه عمر کدومه ؟ اگه ممکنه راهنمایی کنید

پیشاپیش با تشکر

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
نمیشه گفت کدوم زیاد با هم فرقی ندارن ولی اونایی که اعتبار بیشتری دارن بهتره مثل نوین و پاسارگاد چون شرکت های بزگتری هستند ولی من نوین رو پیشنهاد میدم

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
من خیلی پیگیر بیمه عمر بودم و به این نتیجه رسیدم که بیمه عمر برای جاهایی با تورم تک رقمی فقط فایده داره و ...

بله دوست عزیز از نظر منم سرمایه گزاری خوبی نیست بیشتر بدرد کسایی میخوره که شغل خطرناک دارن و زنو بچه دارن

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223
همه بیمه ها با سود قطعی 18% بیمه عمر میکنن
شرکت ها فقط و فقط در سود پیش بینی شده با هم تفاوت دارن که روی اون هم نمیشه حساب کرد
چون خودشون میگن پیش بینی شده
البته نحوه دریافت وجه، دریافت وام از محل اندوخته و سایر مزایا هم برای اینکه رقابت ایجاد بشه یه تفاوت هایی دارن
ولی برای کسی که برای سرمایه گذاری نیاز داره هیچ فرقی ندارن

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
ممنون از همه دوستان

میشه من که الان مثلا 30 سالمه برم هزینه بیمه از 18 سالگی رو پرداخت کنم و 12 سال سابقه بیمه داشته باشم ؟

یا مثلا از سن 30 سالگی پرداخت کنم 60 سالگی ماهیانه از بیمه پول میگیرم ؟

اگه ممکنه یکم بیشتر توضیح بدید گیج شدم

omdestore

Registered User
لایک‌ها
148
کار آفرین عالیه

یه سری تفاوت های جزئی داره که در آینده دردسر ساز میشه

اما خداییش کارآفرین رو راسته

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223
شما میتونی 20 ساله یا 30 ساله قرارداد ببندی با بیمه
خب مشخصا سودش خیلی با هم تفاوت داره چون سود انباشته میشه و یه مبلغ بالایی میشه بعد از 30 سال
نحوه دریافت وجه هم به دو صورت هست که موقع انعقاد بیمه نامه ازتون سوال میشه
1- دریافت وجه بصورت مستمری 2- دریافت وجه بصورت یکجا
برای بیمه عمر دقت کنید وقتی مثلا طرف میگه 30 سال دیگه 3 میلیارد تومان بهت میدیم یه دفعه ذوق زده نشی
چون باید ببینی 3 میلیارد تومان 30 سال دیگه چقدر ارزش داره
موفق باشی

shaZdeh23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بچه ها میخوام ببینم بیمه عمری هست که دفترچه درمانی هم داشته باشه؟
من هیچگونه بیمه ای ندارم و میخوام بیمه شم. میخوام ببینم چه بیمه ای خوبه که هم مستمری بگیرم هم اینکه دفترچه درمانی هم داشته باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
30 ساله سودش عالیه ولی اون موقع میشم 50 ساله و دیگه پول نیاز ندارم!! اول زندگی آدم پول نیازه. پس یه بیمه ای معرفی کنید که تا 5 سال سود خوبی بده.
کدوم بیمه بعد از 5 سال بیشترین سود رو میده؟ پاسارگاد چند میده؟ بیمه ایران چطور؟

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
وقتی میری تعهد میگیرن که سالمی هیج مریضی نداری و هزار تعهد دیگه اخرشم با همین مضمون ها میزنن زیرش خب اگه یکی میدونست در چن سال اینده مریض میشه یا نمیشه یا چه بیماری یا چی میشه که اصلا نمیامد بیمه کنه خودشو پدر یکی دوستان بیمه عمر کرد خودشو 10 ساله بود الان که مراجعه کرده برای گرفتن مبلغی که نوشته شده بود بعد ده سال گر فوت نکردید این مقدار بهتون پزداخت میشه شروع کردند بهانه اوردن و تبصره اورده سر اخرفقط بعد یکسال دوندگی پولشون به سود 18 درصد بهشون داده شده خب ده سال پیش اگه این پول رو بجای بیمه عمر توی هر چیزی پس انداز یا سرمایه گذاری میکرد بیشتر گیرش میومد متاسفانه به هیچ کدوم از بیمه ها نمیشه اعتماد کرد مگر فقط بیمه وسائل نقلیه اونم چون تعداد وسائل نقلیه زیاد هست باز هم به بیمه صرف میکنه خسارت رو چند درصدی رو بده وگرنه بیمه های عمر یه تبصره و یه قوانین ناگفته تهش در میارن که به ضررت باشه.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
میشه بگبد کدام بیمه بود!!!یعنی سود مرکب 18%هم براشون محاسبه نکردند و فقط 18%کشیدن روی مبلغ واریزی؟

rasana

Registered User
لایک‌ها
34
وقتی میری تعهد میگیرن که سالمی هیج مریضی نداری و هزار تعهد دیگه اخرشم با همین مضمون ها میزنن زیرش خب اگه یکی میدونست در چن سال اینده مریض میشه یا نمیشه یا چه بیماری یا چی میشه که اصلا نمیامد بیمه کنه خودشو پدر یکی دوستان بیمه عمر کرد خودشو 10 ساله بود الان که مراجعه کرده برای گرفتن مبلغی که نوشته شده بود بعد ده سال گر فوت نکردید این مقدار بهتون پزداخت میشه شروع کردند بهانه اوردن و تبصره اورده سر اخرفقط بعد یکسال دوندگی پولشون به سود 18 درصد بهشون داده شده خب ده سال پیش اگه این پول رو بجای بیمه عمر توی هر چیزی پس انداز یا سرمایه گذاری میکرد بیشتر گیرش میومد متاسفانه به هیچ کدوم از بیمه ها نمیشه اعتماد کرد مگر فقط بیمه وسائل نقلیه اونم چون تعداد وسائل نقلیه زیاد هست باز هم به بیمه صرف میکنه خسارت رو چند درصدی رو بده وگرنه بیمه های عمر یه تبصره و یه قوانین ناگفته تهش در میارن که به ضررت باشه.
دوست عزیز اتفاقا بیمه شخص ثالث باعث باعث ورشکستگی بیمه توسعه شده
شما اطلاعات بسیار کمی راجع به بیمه دارین،اطلاعات خودتون رو بروز کنید و یا داشته های ذهنی تون رو خالی کنید

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

salarahmady

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید سوالی که کردید اساسا میتونه چند جنبه داشته باشه
جنبه اولش اینه که شما بهترین بیمه عمر رو چی تعریف می کنید ؟
بیمه عمر خودش شامل موارد زیادی میشه از جمله :
  • کمک هزینه تحصیلی
  • کمک هزینه دانشگاه
  • کمک هزینه شروع کسب و کار
  • کمک هزینه تهیه جهیزیه و مسکن
  • تامین اتیه برای فرزندان
  • کمک هزینه های سفر
  • دریافت حقوق بازنشستگی
  • امراض خاص
  • نقص عضو
  • خطر فوت های طبیعی و بر اثر حادثه
  • و . . . . .
وقتی میگید که بهترین بیمه عمر کدومه باید معیارتون رو از بهترین مشخص کنید که این بهترین که شما میگید چی هست . یک مطلب خود بنده داشتم در سایت بیدبرگ میخوندم که عنوانش همه چیز درباره بهترین بیمه عمر منتشرش کردن. تو این مقاله نزدیک به 15 شاخص درباره ی این که بیمه عمر رو تحت شعاع قرار میده خیلی خلاصه وار بخوام اینجا بیانش کنم این ها هست:
  1. سطح توان گری مالی شرکت بیمه
  2. میزان سرمایه شرکت بیمه
  3. سابقه شرکت بیمه
  4. پراکندگی جغرافیایی شعبات و نمایندگان شرکت بیمه
  5. تعداد واحد های پرداخت خسارت
  6. استفاده از خدمات آنلاین برای این که مشتری ها کاراشون راحت تر و سریع تر انجام بشه
  7. میزان رضایت مشتریان قبلی شرکت بیمه چقدر هست
  8. تنوع خدمات شرکت بیمه از خدمات بیمه عمری که میخواد بده
  9. میزان سرمایه ای که شما در اخر دوره دریافت می کنید چقدر هست
  10. نحوه پرداخت حق بیمه عمر شما به شرکت بیمه چقدر هست
  11. میزان سرمایه فوت که یکی از شاخص های مهم بیمه عمر هست چقدر هست
  12. پوشش امراض خاص شرکت بیمه چگونه است
  13. پوشش از کار افتادگی چقدر هست
  14. شرکت بیمه مورد نظر برای خدمات بیمه عمری که به شما می ده ایا پشتوانه ای در خارج از کشور هم داره یا نه
  15. نحوه و میزان پرداخت مالیات شما به شرکت بیمه چقدر هستش
البته به نظر من باز هم میشه شاخص های دیگه ای رو هم مد نظر قرار داد ولی مهمترینش این ها هستش
منبع : شاخص های بهترین بیمه عمر بیدبرگ

hasankhalili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من والا یه مطلب تو سایت فرارو خوندم که اومده رتبه بندی کرده شرکت های بیمه عمر رو بر اساس نظر مردم که توش بیمه پاسارگاد اول شده. خب به نظرم خرد جمعی میتونه کمک خوبی باشه به علاوه اینکه برادرم هم پاسارگاد داره و راضیه. لینک نتایج نظرسنجی بهترین بیمه عمر هم اینجاست. امیدوارم تو تصمیمتون کمک کنه.

eshgheweb

Registered User
لایک‌ها
0
یک سری به سایت بیمه آنلاین بزنید ، در آنجا مقالات کاملی در مورد بیمه عمر و سرمایه گذاری نوشته شده ، همچنین در قسمت محاسبه بیمه عمر می تونید ، میزان حدودی سرمایه گذاریتون رو برنامه ریزی کنید خلاصه سایت جامع و کاملیه

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
یه کلام
تو ایران هیچ کدوم !
هرکی هم گفت عالیه مطمئن باش یا بازاریاب بیمه هستش یا دفتر بیمه داره یا یکی از اقوامش دفتر بیمه داره یا دقیق واسه خودش دو دوتا چهارتا نکرده یا اینکه فقط چون ارزونه و پولی بابتش لازم نیست بده میخواد از مزایاش استفاده بکنه و فکر میکنه میزایا هستش

بالا