برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

ghaf.amin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

hrh_fourtyseven

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام.
اعزامی 1 تیر 98 خضرائی
بچه هایی که افتادن خضرائی بیان تو این گروه.
خوشحال میشم اگه از دوستانی که تو 97 یا 98 خضرائی خدمت کردن هم بیان یه کم راهنمایی کنن.
https://t.me/joinchat/AS-93xdTX8ZHQ3qP7brs5w

Sepehr.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان من یکم شهریور 98 به این پادگان اعزام میشم اگه کسی در این پادگانه یا داره بهش اعزام میشه خودشو معرفی کنه آشنا بشیم
اینم آیدی تلگرامم: sepehr_moonlight

AriaGH

Registered User
لایک‌ها
46
ما هم هسنیم اعزامی 2 شهریور البته
میگن انگار بیشتریا رو در ماههای اخیر انداختن نیروی انتظامی کسی اطلاعی داره؟
الان اوضاع پادگان چجوریه؟
با معاف از رزم میشه منشی شد؟ (چون هم دستخط و تایپم خوبه) هم کلی رزومه دارم
ایدی تلگرام: AriaGHH

AriaGH

Registered User
لایک‌ها
46
سلام دوستان من یکم شهریور 98 به این پادگان اعزام میشم اگه کسی در این پادگانه یا داره بهش اعزام میشه خودشو معرفی کنه آشنا بشیم
اینم آیدی تلگرامم: sepehr_moonlight
شما از کدوم شهر هستین؟

Sepehr.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ما هم هسنیم اعزامی 2 شهریور البته
میگن انگار بیشتریا رو در ماههای اخیر انداختن نیروی انتظامی کسی اطلاعی داره؟
الان اوضاع پادگان چجوریه؟
با معاف از رزم میشه منشی شد؟ (چون هم دستخط و تایپم خوبه) هم کلی رزومه دارم
ایدی تلگرام: AriaGHH
نیرو انتظامی واسه چی؟ مگه نیوفتادی ارتش؟
فک نمیکنم بشه بین نهادها نیرو جا به جا کرد فقط میتونن شهر و پادگانو تو همون نهاد تغییر بدن...
والا درباره معاف از رزم بحث انگار زیاده...یه سری پادگانا اصلا براشون مهم نیست معاف از رزم باشی یه سریا رعایت میکنن من تونستم با یکی که سال ۸۸ تو خضرایی خدمت کرده صحبت کنم...گفتش زمانشون معاف از رزم تاثیر داشت و بیشتر کارای آشپزخونه و تدارکات رو انجام میدادن به جاش نه تو میدون تیر شلیک میکردن نه رژه میرفتن...میدون تیرشم انگار تو کهریزک بوده

AriaGH

Registered User
لایک‌ها
46
نیرو انتظامی واسه چی؟ مگه نیوفتادی ارتش؟
فک نمیکنم بشه بین نهادها نیرو جا به جا کرد فقط میتونن شهر و پادگانو تو همون نهاد تغییر بدن...
والا درباره معاف از رزم بحث انگار زیاده...یه سری پادگانا اصلا براشون مهم نیست معاف از رزم باشی یه سریا رعایت میکنن من تونستم با یکی که سال ۸۸ تو خضرایی خدمت کرده صحبت کنم...گفتش زمانشون معاف از رزم تاثیر داشت و بیشتر کارای آشپزخونه و تدارکات رو انجام میدادن به جاش نه تو میدون تیر شلیک میکردن نه رژه میرفتن...میدون تیرشم انگار تو کهریزک بوده
چرا منم نیروهواییم منتها اینو شنیده بدم که انگار توی چند ماه اخیر بیشتر نیروی انتظامی درخواست نیرو داشته.
شما خودت معاف از رزمی؟
امیدوارم هرچی که هست خیلی اذیت نکن و بزار این 2 ماه رو به تمومش کنیم بریم.

Sepehr.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چرا منم نیروهواییم منتها اینو شنیده بدم که انگار توی چند ماه اخیر بیشتر نیروی انتظامی درخواست نیرو داشته.
شما خودت معاف از رزمی؟
بعید میدونم چون دیگه آموزشی وقتی تو برگه سفید میخوره دیگه فیکس شده اگه بخوان بفرستنت بری احتمالا بعد دو ماه آموزشیه که خدمت سربازی شروع میشه اونم نه همه...یه سری همون تهران میوفتن بقیه شهرستان...آره منم بخاطر چشام معاف از رزمم...والا تا جایی که اطلاعات گرفتم پادگان خوبیه و کلا آموزشیش نسبت به نیرو زمینی ساده تره و نور چشمیا توش خدمت میکنن...زیاد نگران نباش...تو از اهل کجایی؟

AriaGH

Registered User
لایک‌ها
46
بعید میدونم چون دیگه آموزشی وقتی تو برگه سفید میخوره دیگه فیکس شده اگه بخوان بفرستنت بری احتمالا بعد دو ماه آموزشیه که خدمت سربازی شروع میشه اونم نه همه...یه سری همون تهران میوفتن بقیه شهرستان...آره منم بخاطر چشام معاف از رزمم...والا تا جایی که اطلاعات گرفتم پادگان خوبیه و کلا آموزشیش نسبت به نیرو زمینی ساده تره و نور چشمیا توش خدمت میکنن...زیاد نگران نباش...تو از اهل کجایی؟
من از کرجم.
پدرمم نظامی منتها بازنشسته هست.
از دوستان کسی میدونه مدرک برای اینکه پدر نظامی باشه چی میخواد؟
من از دفتر خدمت الکترونیک ساتا 2 برگه که نشون میده پدرم بیمه و حقوق از نیروهای مسلح میگیره رو گرفتم همینا کافیه؟ یا از کانون بازنشستگی باید برگه ی دیگه ای بگیرم؟
انشالله که به خوبی بگذره و تموم بشه.

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
شما خودت معاف از رزمی؟
آقا خضرایی کلا خیلی اذیت نمی‌کنن. معاف از رزم باشی که دیگه عالیه برات. اگه نبودی سعی کن بچسبی بری دفتر فرماندهی کار تایپ و اینا بکنی. خیلی بیشتر بهت خوش میگذره.
غذاش ولی کم میدن. حساب ۲ ماه سیر شدن با کیک و اینا رو بکن :))
یاسینی زمان ما خیلی خوب بود. حسن‌وند و خیابانی آدمای باحالی بودن.

Sepehr.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا خضرایی کلا خیلی اذیت نمی‌کنن. معاف از رزم باشی که دیگه عالیه برات. اگه نبودی سعی کن بچسبی بری دفتر فرماندهی کار تایپ و اینا بکنی. خیلی بیشتر بهت خوش میگذره.
اشکال نداره لاغر میکنیم=))
دمت گرم...آره دیشب حرفایی که تو صفحات قبل زدی رو خوندم کمک کرد مرسی امیدوارم هنوزم پادگان همونطور وه میگن خوب باشه و سیستمش خیلی عوض نشده باشه...شما چه سالی اونجا بودین؟

Sepehr.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من از کرجم.
پدرمم نظامی منتها بازنشسته هست.
از دوستان کسی میدونه مدرک برای اینکه پدر نظامی باشه چی میخواد؟
من از دفتر خدمت الکترونیک ساتا 2 برگه که نشون میده پدرم بیمه و حقوق از نیروهای مسلح میگیره رو گرفتم همینا کافیه؟ یا از کانون بازنشستگی باید برگه ی دیگه ای بگیرم؟
انشالله که به خوبی بگذره و تموم بشه.
آهان خوشبختم...اگه مایل بودی یه گروه بزنیم بچه هایی که با ما اعزام میشنو جمع کنیم تا با جو دوستانه تری در زمان آموزشی رو به رو بشیم...والا نمیدونم چه مدارکی لازمه فک میکنم بهتره هپون ۲ام که مراجعه کردی بپرسی

AriaGH

Registered User
لایک‌ها
46
آهان خوشبختم...اگه مایل بودی یه گروه بزنیم بچه هایی که با ما اعزام میشنو جمع کنیم تا با جو دوستانه تری در زمان آموزشی رو به رو بشیم...والا نمیدونم چه مدارکی لازمه فک میکنم بهتره هپون ۲ام که مراجعه کردی بپرسی
قربانت به همچنین
باشه اقا، گروه رو بزن اگرچه نمی دونم به جز ما دونفر کسی دیگه ای این صفحه رو میبینه که بیاد عضو بشه :D

kiamars.h.f

Registered User
لایک‌ها
143

یادش بخیر گروهان یاسینی سال92 اموزشی گذروندم اینجا ، زمان ما امینیان بود فرمانده یاسینی ، بی طرفان هم فرمانده گردان ، فقط در این حد بگم به دوستانی که میخوان برن ، بهترین دوران خدمتتون رو تو این پادگان میگذرونین ، سختی هم 2روز اول یکم سفت میگیرن ، بعدش دیگه خوبه

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
سوسول نباشید خضرایی با حضور‌ امیر حسینی نیک بهترین پادگانه ایرانه،اعزامی ۹۴ بودم گروهان دوران،بقیشم خضرایی بودم

Sepehr.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سوسول نباشید خضرایی با حضور‌ امیر حسینی نیک بهترین پادگانه ایرانه،اعزامی ۹۴ بودم گروهان دوران،بقیشم خضرایی بودم
آره به خدا دیدیم تو ۱۰۰ صفحه قبل داری همینو میگی:|

Sepehr.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اخه سوسلید شما میرید گریه میکنید گفتم قوت قلب بدم بهتون
فقط موندم ندیده چطوری مردم رو قضاوت میکنی...جوری میگی انگار فقط خودت سربازی رفتی واقعا خنده داره...آپولو هوا نکردی که!

AriaGH

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان متن اس ام اسی که از **** وظیفه اومده رو میشه بفرستید.

بالا